Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziabnął skubany babcię

Bolerioza - ktoś z Was chorował ?

Polecane posty

Gość bvffg
Jakbym miał się tutaj zabawić w reklamującego, to na mnie dobre wrażenie zrobili lekarze z gabinetu dr Volla (www.medicavolla.eu). Przyjaźni, nowocześni, konkretni. Zastosowali w moim przypadku i mojej boreliozy coś takiego jak BRT stymulator homeostazy i zadziałało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tyasss
W niektórych miastach, choćby w Gdyni jest gabinet specjalizujący się w metodzie Volla – Noma Medica (www.medicavolla.eu). Warto do nich podbić, zwłaszcza jeśli już długo szuka się diagnozy i nikt nie jest w stanie pomóc. Mają bardzo dobrych lekarzy i dokładny sprzęt do skanowania organizmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pacjentka2016
szpital specjalistyczny nr 1 - oddział obserwacyjno-zakaźny bytom aleja legionów 49. ten szpital to kompletna pomyłka!! stare budownictwo, wszystko się rozpada, brud, syf i ubóstwo. brak podstawowych leków, bandaży, plastrów!! lekarze nie mają czasu i nic nigdy nie wiedzą, a pielęgniarki przeszły same siebie!! zero kompetencji, umiejętności!! niemiłe, wredne i opryskliwe!! wielkie pretensje, że pacjent potrzebuje pomocy i im przeszkadza w oglądaniu filmu! no szlag człowieka trafia!! panie sprzątające nie sprzątają. tak ohydnego szpitala nie widziałam nigdy w życiu!! o beznadziejnym personelu nie wspomnę!! porażka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie wyleczyl zapper ale lepiej na własną rękę go nie stosować tylko oddać się w ręce specjalistów . Kuracja nie jest tania , mocno trzepie po kieszeni ale ma ten Plus ze wybija kretki a nie "usypia". Mnie borrelioza bardzo wyniszczyla i pewnie już by mnie dziś nie było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeśli ktoś podejrzewa u siebie borelioze to powinien wejść na http://www.lalimed.pl/testy-na-borelioze/ Mają specjalne testy na wykrycie choroby. Warto się przebadać i dowiedzieć na czym się stoi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rinoxi
Witam kilka miesiecy temu zauwazylam na brzuchu rumien,nigdy czegos takiego nie mialam i zaskoczylo mnie to.jakis czas sie utrzymywal i znikl ale mam maly slad jakby od ugryzienia. zbagatelizowalam sprawe. i zaluje bo powinnam sluchac swojej intuicji ze cos jest nie tak... w piatek odebralam wyniki i IGM mam dodatni. wiec nie mam zludzen to borelioza:( od poniedzialku sie zacznie latanie po lekarzach,szpitalach,laboratoriach itp. boje sie... czemu do cholery nie zrobilam od razu tych badan????? od grudnia prawie ciagle cos mi dolegalo, wiedzialam ze cos jest nie tak nigdy nie bylam tak dlugo chora i to na tyle roznych dolegliwosci. zaczelo sie od bolu karku i to takiego ze nie moglam ruszac glowa i reka,oczywiscie moja lekarka stwierdzila ze od kregoslupa, bo wczesniej mialam bole kregoslupa ale ledzwiowego i to napewno byly typowe bole kregoslupa. ledwo przeszly bole karku a zaczyly sie dolegliwosci jakby od zatok choc takiego czegos nigdy nie mialam. ropa z oczu, straszny bol glowy jakby mialo mi rozsadzic, pozniej bol jednego ucha i uczycie zatkania,potem nastepne ucho,ledwo slyszalam.zadnego kataru,kaszlu nic. 3 tyg leczenia u laryngologa i przeszlo. zaraz potem straszny katar i kaszel taki jakbym miala pluca wypluc.trwalo to dlugo... ok 2-3 miesiace. przeszlo... teraz znow bol karku, przez ostanie 2 tyg chodzilam na rehabilitacje ale oczywiscie nic nie pomogly bo podejrzewam ze to nie sa bole od kregoslupa. czytam o boreliozie i szczerze powiem ze boje sie lekarz do ktorego trafie nie zastosuje odpowiedniego lekarza i leczenie bedzie trwalo latami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Czy ktoś ostatni leczył boreliozę w szpitalu w Bytomiu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam boreliozę przez miesiąc brałem antybiotyk.Jak długo trzeba czekać na poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam.Mam boreliozę przez miesiąc brałem antybiotyk jak długo trzeba czekać na poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej test elisa igg igm dodatni, czy to oznacza, że franca dopadła mnie na 100-%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Futura Medica, bardzo dobrze prowadzony i wyposażony gabinet na Moniuszki w Kraku. Można powiedzieć że zajmują się wszystkim jeśli chodzi o terapię, myśmy do nich trafili z dziećmi i próchnicą. Duża skuteczność leczenia, jasne warunki, przyjazny i konkretny kontakt z personelem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po pierwszej wizycie w Futura Medica i wrażenia są pozytywne. W przede wszystkim w końcu trafiłem na kogoś kompetentnego kto nie leje wody tylko uczciwe tłumaczy jaka jest przyczyna moich boleści i jak będziemy to leczyć. Warto u nich podpytać mają szeroki zakres terapii. Kontakt wisi na facebooku gabinetu -facebook.com/Futura-Medica-341616709658944/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywałam preparatu -okazał sie b .skuteczny https://zdrowie-uroda.myduolife.com/partner/strona-produktowa-borelisspro,25.html, proszę przeczytać tez : https://zdrowie-uroda.myduolife.com/partner/duolife-medical-formula-borelisspro-wywiad-z-dr-piotrem-kardaszem,46.html. mam nadzieję ,że pomogłam . Mieszkam przy parku i trzeba się zabezpieczyć. n.plawnicka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak chorowałam .Okazało się że muszę wziązć się za siebie,zmienić styl .życia.Teraz rozumnie co mi mówiła osoba Ze odżywianie na etapie Komórkowym jest potrzebne.Dziś jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prazykwantel sprzedam

Biotrakson ceftriakson zapalenie płuc kiła rzeżączka borelioza leki sprzedam fiolka leki sprzedam dożylnie domęśniowo 1g

Osobne opakowania do podawania dożylnego i domięśniowego. Do dożylnego rozpuszcza sie w sterylnej wodzie 10ml, do domięśniowego w 1% roztworze HCl 3.5ml.

Pod nazwą handlową Celtrex, wyprodukowany przez Biolab Co, Ltd, Tajlandia.

Ważny
domięśniowy 04.2021
dożylny 11.2021

Sprzedaje po 25zł plus pobraniowa 20zł.
Wysyłka bezpośrednio z Tajlandii 200zł za 10 fiolek, włacza koszt lotniczej rejestrowanej, która idzie 23 tygodnie.

Oprócz Biotraksonu mam antybiotyki
Streptomycyna 5g po 40zł
Doksycyklina 100mg 2zł
Nystatyna 500k 2zł
Amfoterycyna B 10g 80zł

Jan Krongboon
massagewarsaw gmail com

Preparat jest wskazany w leczeniu następujących zakażeń u dorosłych i dzieci, w tym u noworodków urodzonych o czasie:

• bakteryjne zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych

• pozaszpitalne zapalenie płuc

• szpitalne zapalenie płuc

• ostre zapalenie ucha środkowego

• zakażenia w obrębie jamy brzusznej

• powikłane zakażenia dróg moczowych (w tym odmiedniczkowe zapalenie nerek)

• zakażenia kości i stawów

• powikłane zakażenia skóry i tkanek miękkich

• rzeżączka

• kiła

• bakteryjne zapalenie wsierdzia.

Preparat można stosować:

• w leczeniu zaostrzeń przewlekłej obturacyjnej choroby płuc u dorosłych (POChP)

• w leczeniu rozsianej postaci boreliozy wczesnej (stadium II) i późnej (stadium III) u dorosłych i dzieci, w tym u noworodków od 15. dnia życia

• w przedoperacyjnym zapobieganiu zakażeniom okołooperacyjnym

• u chorych z neutropenią, u których wystąpiła gorączka spowodowana prawdopodobnie zakażeniem bakteryjnym

• u chorych z bakteriemią przebiegającą w powiązaniu z wymienionymi powyżej zakażeniami, lub jeżeli podejrzewa się takie powiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×