Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość niecierpliwa41
hej mieszkam na 1 jeśli to sa buty firmy Ecco to to jest jedna z lepszych firm -maja naprawde dobre buty, nic sie z nimi nie dzieje. Myślę ze to przez ta noge czujesz dyskomfort a w drugim bucie wszystko ok? Butki sa super ja tez sie zastanawiam nad tego typu obuwiem. Gosiu - masz racje musze zaczac brac oslone jeszcze inne dziadostwo sie przyczepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Bambi jak widac nikt nie miał cewnika pierwsze to na brzuchu w basenik następne juz w toalecie :) Jutka juz oni Ci tam wymyślą odpowiednią pozycję.Mnie podłożyli taka specjalną skrzynkę pod nogi,żeby był kąt 90% maja tam różne cuda :) Furman :) Co tu ma wierność do pokazu nasz rehabilitant pokazał jak pociąg jedzie :D i mężowi coś tam,że nie tylko smyrze po syrze :D Niecierpliwa wiesz o tym,że zastrzyki lepsze i skuteczniejsze.Kto je lubi no kto ? :D w sumie wzięłam ze 73 łącznie :) Chosiu jesli dasz rade to....klęk na kolanach ,tyłkiem siadasz na piętach i na podłodze rączki ciągniesz w przód a doopka idzie w tył. :P Mieszkam na1 .Też tak miałam na odcinku odrętwiałej pięty z czasem sie do tego przyzwyczaisz jeśli oczywiście na podpiciu nie masz ich za wąskich< ciasnych >Nie zapomnij ich zaimpregnować do nabuku jest specjalny preparat dostepny nawet w Daichmanie chyba ok.13 zł. Lecę na basen,potem zięć zaprosił na lotki,pewnie będzie cos tam jeszcze < polskiego,zagranicznego > :D się zobaczy czy ktoś będzie na bani :D jeśli wogóle :D Tak więc dzis już do Was nie zajrzę ,ale piszcie bo jutro chcę poczytać.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
CHOSIA Jak przechodzi na ledzwia i wycofuje sie do gory moim zdaniem to bardzo dobrze NIECIERPLIWA zastrzyki - przyzwyczaisz sie w oklicach 20 stego bedziesz szla jak po swoje w szpitalu zdecydowanie wolalem zastrzyk nie trzeba bylo nigdzie wychodzic sama pielegniarka przychodzila do lozka he he a tak na powaznie zastrzyki nie pladruja zoladka oraz szybciej i skuteczniej dzialaja KALINA JA MAM ZE SZPITALA do Rept bezposrednio juz zlozone pobyt w okolicach sierpnia a drugie na morze na nfz z warunkami jeszcze sie pogodze ale z partactwem nigdy JAGA wposzpitalnym ponoc nic na nfz chyba sie doplaca mysle ze jakies 6 stowek no i jakies extra zabiegi chyba tez osobno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Poszpitalne to też NFZ. Miałem złożony wniosek do sanatorium, zaakceptowali i już czekałem ponad rok a potem ze szpitala wysłali mi poszpitalne w szpitalu sanatoryjnym - dostałem skierowanie a z nim spięte oba wnioski (ten sprzed roku i ten ze szpitala) i posłali mnie tam gdzie poszpitalne było a nie tam gdzie wnioskowałem w "zwykłym" skierowaniu. Poszpitalne nie płaci się, reszta zależnie od ośrodka, od komfortu (wielkości pokoju) od 500 zł w górę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Nie dodałem - dwa wnioski nie mogą być jednocześnie w NFZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
SPADLAM no chyba zle cie zinterpretowalem nie bede wracal i wnikal nie chce mi sie wole popisac o darcie Grasz tylko w wolnych chwilach czy moze bardziej pro Jeszcze co do zastrzykow nie ma sensu sie licytowac a ja przyjolem okolo 200 nakluc po 40 stce stracilem rachube JUTKA myslalem ze jestes na zwolnienu w stanach mocnych dolegliwosci bolowych praca niewskazana nie wiem co robisz ale trza sie zastanowic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
MIESZKAM ja wyslalem poszpitalne besposrednio na szpital sanatoryjny W REPTACH K Tarnowskich Gor /moze tam ktos byl to nich sie podzieli info/ i dostalem juz odp i mniej wiecej kiedy bedzie termin tak kazal zrobic moj dok wiec tak zrobilem mam nadzieje ze na nfz tez pojade i sie uda dwa wyrwac Gdy bylem wczoraj w nfz nic mi nie mowila ani nie pytala więc moze jakos przejdzie u nas w sluzbie zdrowia jest balagan moze sie nie polapią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Słyszałem o Reptach dużo dobrego, ale głównie od sercowców. Jak siętam kręgosłupy mają, nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mieszkam na 1 piętrze za miejscowości, do których warto jechać, ale pewnie w każdej jest po kilka ośrodków, więc też nie wiadomo, gdzie się trafi? Kiedyś popularnością cieszyła się Rabka. Dzwoniłam do NFZ-tu w Poznaniu i pytałam, czy za szpital uzdrowiskowy ze skierowaniem poszpitalnym płacę, ale powiedziała mi babeczka, że nie, oprócz kosztów dojazdu. Też piszę się na wspólny turnusik ;-)))) Niecierpliwa - jak rzęsy po pierwszej nocce w łóżeczku? Oprócz tego, że pewnie powabnie wyglądają :-)))) Anka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Furman - siedzę za biurkiem, ale czasem klęczę albo na stojąco coś tam robię. Może i bym poszła na L4, ale przecież już tak długo cierpię, a gdzie tam jeszcze do końca, lub choćby takiego etapu jak Wy w większości jesteście, że widać światełko w tunelu... Na razie za ok. miesiąc mam tomograf, a potem się zobaczy. A z pracy chyba by mnie wywalili za takie L4 długie. Ehh.. jakie wszystko było prostsze jak się było zdrowym. My tu w większości chyba w podobnym wieku jesteśmy, bo ja mam 36 lat. A czuję się jakbym miała co najmniej 66. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hej wszystkim ! Do moich dlugich rzęs już się troche przyzwyczajam ale je chyba jutro troche podetnę -chyba jednak z tą dlugością przesadziłam hehehehe ! Ja mam 41 lat( jeju ! ) ale też się czuje obecnie jakbym byla blisko 70 szczegolnie rano-jak się budzę cala sztywna i polamana hmm co będzie dalej ? U nas dzisiaj totalna odwilż +5 i bez wiatru. Zrobilam sobie przyjemny spacerek. Wiem że zastrzyki lepsze ale i tak stracha mam. To jakie wy macie bidaki pośladki po tylu ukluciach !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
NIECIERPLIWA posladki i plecy juz dawno wygojone ale pol roku temu nie bylo gdzie wstrzyku zrobic wiekszosc i tak byla w miejsce uszkodzonego dysku /blokady/ cztery naklucia w kwadracie +jedna w obolała noge na jednej sesji niekiedy 3-4 sesje na tydzien tak trzy mce plus kilka mcy zastrzykow sama policz KALINA tak myslalem to jest b stare sanatorium jak pisalem wyzej dla mnie najwarzniejsza jest fachowosc do Rept mam rzut beretem , a warunki fajnie by bylo gdyby byly na piec gwiazdek ale cztery tez przezyjehe he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ja ostatnio wziełam 40 zastrzyków juz nie bylo gdzie dawac dosłownie z bółu było mi wszystko jedno zależy jak ktoś daje od fachowej ręki :P nie taki diabeł straszny jak go maluja:P,lepiej zastrzyki żoładek odpocznie:) Spokojenj nocki Wam życze fajnie ze sie tu znalazłam na takim forum.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śląskie Centrum Małoinwazyjnej i Endoskopowej Chirurgii Kręgosłupa Gabinet Neurochirurgiczny (leczenie również wszystkich schorzeń mózgu i rdzenia kręgowego) dr n.med. Stanisław J. Kwiek, specjalista neurochirurg adiunkt Katedry i Kliniki Neurochirurgii Był ktoś z Was tam korzystał z pomocy?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Bambi .Bylo pisane o tym panu .Pozytywna 40 pisała,ze lipa.Pisał też furman poczytaj str,jakos 72 i dalej do 74 poszukaj. Furman :) Gram amatorsko lecz z dobrym skutkiem i swoja strategią,kto przegrywa stawia następne-nie ma zlituj się i nie ma przebacz .Wczoraj wygrałam 2 razy :D Grasz też ? Repty :) rzeczywiście PRL osrodek w lesie czy tam duzym parku .Daleko do sklepu,jeśli będziecie samochodem pół biedy ,bo jedzenie koszmar trzeba sie dokarmiać. Trzeba wziąć pod uwagę,że większośc ośrodków pochodzi z PRL-u bo kto dzis buduje nowe jak nawet na remonty brak .Tam i sercowcy i rehabilitacja narządów ruchu. Szczawnica.Byłam w Przodowniku też PRL po częściowym tuningu,jedzenie przyzwoite,ale niektóre elektrody chyba z PRL-u jeszcze i solux też :) Jest tam też ośrodek Budowlani super wyposażony i komfort nieporównywalny chodzilismy tam na basen. Jest tam tez Papiernik < nie daj panie tam ,mam nadzieję,że go zamknęli koszmar nad koszmarami > w Przodowniku do piatego pietra z ZUS pozostałe 2 ci z NFZ < dla tych łazienki na korytarzu > Nie byłam w rzadnym nad morzem to wiedzy nie mam jak tam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Mieszkam na 1 . Wczoraj na basenie mnie olśniło i przypomniały mi się ćwiczenia jeszcze. plecami do ściany od spodu łapiesz poręcz starasz się trzymac plecy przy ścianie jednocześnie prosto unosząc obie nogi w górę.Będzie Cię od tej ściany odpychać bo to wbrew porozom nie takie proste :) to samo obie nogi w bok tak jakbyś chciał szpagat zrobić czy tam pionowe nożyce . No cóz dzis chodzę trochę jak ten dinozaur na ugietych i szerokich nogach ,a po Darc-u mam wrażenie,ze mam mega bicepsy :D witajcie ukochane zakwasy wy moje heh :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Spadłam
Ale napisałam w " rzadnym " :D wiadomo,że " ż " :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Spadłam, tak właśnie ćwiczę a do tego jeszcze wciskam ten piankowy wąż pod wodę - rękami i nogami :) Większość uzdrowisk już jest prywatyzowana, słyszałem o wykupieniu Uzdrowisk Kłodzkich przez wielką polską firmę a więc Polanica, Lądek, Kudowa, Duszniki - standard wysoki i będzie rósł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
BAMBI Str 72 data 19 12 godz 19 34 rozpoczyna sie temat prywatnej operacji maloinwazyjnej wykonywanej przez podanego przez ciebie neurochirurga a konczy pod koniec nastepnej str Wiadomo ze wcale nie musi sie to skonczyc jak u POZYTYWNEJ ale zdecydowana wiekszosc endoskopowych, laserowych ,maloinwazyjnych sie niestety tak konczy Na forum ten temat bul poruszany wiele razy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
Sorry nie bul a był SPADLAM Gralem kiedys w lidze amatorskiej zalozylismy klub 'dart club zaberzie katowice po pierwszym sezonie rozwalilismy cala te amatorszczyzne i awansowalismy ja odeszlem ale klub istnieje nadal i chlopy graja juz na dosc wysokim poziomie grywam oczywiscie ale to typowa amatorka Dzis dzien na dzielnicy sa trzy kluby w dwoch lokalach i zjezdza sie tu cala smietanka dartowcow ze slaska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecierpliwa41
hejka ! Prawda jest taka ze kazdy zabieg duzy czy maly niesie za soba ryzyko to jest zawsze obca ingerencja w nasz organizm. No i oczywiscie lekarze tez ludzie i nawet ten najlepszy tez moze cos schrzanic. Czyli kazdy zabieg to loteria !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Was, czy 2,5 m-ca po może mnie boleć podczas leżenia z tyłu pośladek, bardziej w górnej części (a zastrzyków nie biorę :-)) i jeszcze nie mogę usiąść pod kontem 90 stopni, ćwiczę sporo, ale nie mogę wyćwiczyć tych nóg, jakby mięśnie były przykrótkawe? A rano, gdy budzę się, pierwszą czynnością jest rozprostowanie nóg jakby były skurczone mięśnie, aż kręgosłup drga, nawet ciężko to opisać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Kalina, spokojnie, ćwicz i bądź cierpliwa, też tak miałem. Jeszcze czasem jakby kurcze mnie brały w nodze a jak pochodzępo nierównym to i pośladek poboli. Przeciągnąć się nie potrafiłem długi czas, bo aż drgało całe ciało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binom
Witam serdecznie .Mam na imię Monika ,mam 41 lat, jestem niecałe 2 miesiące po operacji L5/S1-mikrodiscektomia. Czuję się całkiem nieżle, ale zauważyłam, że po kilkunastu zabiegach rehabilitacyjnych, trochę zaczyna drętwieć mi lewa noga, czyli ta , w której "usadowiła" się rwa kulszowa przed operacją. napiszcie jak się rehabilitujecie, jak często? Pytam, bo szczerze mówiąc czuję się troch olana przez lekarzy i rehabilitantów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Mieszkam za odpowiedź. Dosłownie, rano, gdy w łóżku rozprostowuję ciało, to drga od krzyża w dół i muszę chwilę gdy wstanę postać, aby rozkurczyło się całe ciałko i w ciągu dnia czasem czuję, że mięśnie się trochę napięły, ale ból jest raczej już taki drętwy. Już się bałam, że coś jest nie tak,że może lepiej gdyby był implant, ale widocznie ciałko musi przejść swoje. Ogólnie jest dobrze :-)). Pewnie wszystko jeszcze się goi i mięśnie nie tak szybko się regenerują. Czyli cierpliwość i jeszcze raz cierpliwość. :-)) :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość binom
Boże co ja piszę...-prawa noga miało być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Binom, ja miałam operację 2,5 m-ca temu tego samego odcinka. Przez pierwsze dwa tygodnie po operacji w ogóle nie ćwiczyłam, bo źle przeczytałam instrukcję (może nawet dobrze), ćwiczę codziennie (wskazane pół godz), ja z godzinkę z zestawem, który otrzymałam przed wyjściem ze szpitala. Z tego co wiem, nie jest wskazana rehabilitacja przez pierwsze 3 m-ce oprócz delikatnych ćwiczeń domowych. Ale myślę, że tu Super Brygada z większym doświadczeniem coś Tobie podpowie. Szczególnie, że nie wiem, co jest przyczyną drętwienia nogi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×