Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Mieszkam na 1 .Znasz się może na tym co może być przyczyną wieszania sie laptopa ,wgrany od nowa windows teraz 64 bit abdygowany bios ,a jak wgrywane sa stery do grafy to wszystko przestaje działac.Był dzis diagnozowany ponoć wszystkie części sprawne wyskakuje jakis błąd 018 .Wszystko legalne z licencjami .Grafa nie jest zintegrowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko myslę,że Twój zakład się myli bo....Art.9 punkt bodajze 2 mówi tak:. Do okresu zasiłkowego wlicza się okresy poprzedniej niezdolności do pracy, spowodowanej tą samą chorobą, jeżeli przerwa pomiędzy ustaniem poprzedniej a powstaniem ponownej niezdolności do pracy nie przekraczała 60 dni. Dla ZUSu zasadniczo nie ma znaczenia przerwa krótsza niż 60 dni - liczy się za ciągłość do 182 dni okresu zasiłkowego. W przypadku jakiejkolwiek przerwy w ciągłości zwolnienia można natomiast rozpocząć kolejny 182-dniowy okres zasiłkowy. Należy jedynie załączyć do zwolnienia oświadczenie lekarza, że bieżąca choroba jest spowodowana innymi czynnikami niż poprzednia. Niestety ZUS 'nieczytaty' i dopóki nie dostanie takowego nie sprawdza czy zwolnienie idzie z tytułu np. złamanej nogi czy rozstroju nerwowego i leci "po wsiem".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Spadłam Bo pod 7 64 bit właśnie tak jest ze sterami, sprzęt i stery nie nadążają. Do grafy zainstaluj stery spod vist, powinno być ok (nawet tej 32 bit). Jaką masz garfę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam całą Brygadę ! Rezonans wykonany i tyle bo wynik dopiero za tydzień, tyle badań wykonują że radiolog nie wyrabia z opisami. Pochodzilam dzisiaj troche i boli w pachwinie ale zauważylam że zaczynam się już do bólu przyzwyczajać, przynajmniej wiem że żyję hehehe Spadam myślę że czopki to ostateczność i w próbce też może wyjdzie gliceryna. Ogórki kiszone plus maślanka? Na samą myśl mnie pędzi !!!!! Kalina wszystko zalatwiłaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No! Ja już wreszcie w domu po wszystkim! Miło nie było, ale dało się wytrzymać. Jak mówił któryś z chłopaków, dali poduszki pod nogi, a poza tym hałas był taki, że rozpraszał myśli no i wiało mi w twarz. Opis jest długi, ale wypiszę najważniejsze hasła: - spłycenie lordozy lędźwiowej - skolioza lewoboczna - sacrum acutum - dyskretne zmiany zwyrodnieniowe - przebudowa tłuszczowa trzonów typu Modick II - dehydratacja krążka (na 3 poziomach) - bulging (na 3 poziomach) - prolaps z ekstruzją o wielkości 0,99 cm, z modelowaniem worka oponowego, ze zwężeniem otworów m/kręgowych, szerokość kostnych ograniczeń 1,98 cm, - sekwestr na poziomie zachyłka bocznego - wypuklina tylko-pośrodkowa, 0,25 cm - na poziomie S2 drobna torbielka oponowa okołonerwowa. I co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Jut_ka. Ma prawo boleć i to jak cholera!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
JUTKA Grubo ci tego nasadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mieszkam na 1.Wcześniej były 32 i to samo sie działo . To jest dell latitude E6510 WIN 7 prof.karta jakas bardziej wypasiona bo do projektów graficznych.Ma gwarancję,ze serwisant przyjeżdża do domy w ciągu 24 h ale,,no właśnie od bodaj 30 godzin nie mozna sie do dela dodzwonić i robota stoi .Może udą sie Tobie coś gdzies dowiedziec w między czasie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na 1 piętrze
Spadłam, wybacz, nie pomogę wiedząc aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzę teraz i grzebię w internecie, bom zielona w tym temacie. Co to znaczy tak w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość furman 35
A tak sie obawialas tego rezonansu i co i zyjesz dalej podobne mam u siebie i pewnie wiekszosc z na tez ma podobne takze nie zamartwiaj sie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prolaps z ekstruzja to przepuklina ,dehydratacja to odwodnienie .Wszystko znajdziesz w necie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na na podstawie Waszych doświadczeń - jest szansa, że coś mnie uleczy bez operacji? jakaś rehabilitacja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jut_ka -Furman ma racje nie ma co sie zamartwiac, plusem jest to ze przynajmniej wiesz co ci jest i ze ma prawo bolec. Kiedy idziesz do neurologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta moja, z przychodni neurologicznej to mnie zlekceważyła tak trochę. Kazała się schylać, ćwiczyć, bo mam niewyćwiczone mięśnie i dlatego mnie boli, nie spać na brzuchu, bo to niezdrowo, i już nawet nie pamiętam co ona tam jeszcze wymyślała. Nie wiem co teraz? Czy od razu pójść do jakichś polecanych tu przez Was neurochirurgów na konsultację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutka na podstawie moich doświadczeń to przepuklina powyżej 5 mm zalicza się do tych większych,ten blning na 3 poziomach to jakies zwyrodnienia trzonów kostnych ,no masz tego trochę,ale najważniejsze pójśc do dobrego lekarza .Neurolog moze a nawet na pewno zaleci rehabilitację,ale wazne aby i neurochirurg się wypowiedział. Mieszkam na 1.Dzieki za chęci wiem,że trudno o instrukcje przez neta,nie mogę odczytać karty bo się włączy i potem błąd i tylko w trybie awaryjnym chodzi nie mam już chęci sie do niego zbliżać nawet .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko ze neurochirurdzy to operatorzy i ich tak naprawde interesuje tylko czy godzisz sie na operacje czy nie, jesli cie zakwalifikuja do zabiegu. Ja mysle że najpierw dobry neurolog.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadłam, z tymi zwolnieniami masz rację, po tym, co powiedział Tuning zerknęłam w necie i czekają mnie najmniej 2 miesiące bez pieniędzy, zanim przyznają ponownie świadczenie, pod warunkiem, że zgłoszę się na szybsze badanie do ZUS-u do Poznania. Źle liczyłam :-O . Jut_ko, ja też zrobiłabym tak, jak radzi Spadłam, udać się nie tylko do neurologa, ale i dobrego neurochirurga. Może tego jest dużo, bo wykonano bardzo szczegółowy opis. Głowa do góry, zrobiłaś ważną rzecz :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa .Owszem ale....nie kwalifikuja kogo popadnie, bo nie wszystko operacji wymaga na już.Na 6 osób z którymi leżałam na neurologii neurochirurg konsultant zakwalifikował tylko mnie,resztę zakwalifikował do rehabilitacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niecierpliwa .Z tego co Jutka pisze,to jakos nie chce mi sie wierzyc w to,żeby taka neurolog < bo to chyba pani > wpadła na pomysł,żeby Jutkę na konsultację wysłać.Myślę,że o takowej musi pomyśleć w najbliższym czasie we własnym zakresie. Dzięki za ten pomysł z ogórkami jem ,ale konserwowe ,bo innych na stanie dzis nie mam ,popiłam tą xenną ,może ta maślankę dzis odpuszczę ?Też pomyślałam,że po czopku będzie śluz.Zrobię tak jak radziłyście z jednej porcji dwie próbki :) i to w niedzielę bo na poniedziałek potrzebuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spadlam -nie doczytalam ze Jutki neurolog jest nie ok. To wtedy faktycznie musi na wlasna reke. Chyba ze jak ta jej zobaczy rezonans to da skierowanie ! Jutka a gdzie ty mieszkasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Wolbromiu. Wchodzi w grę specjalista w Krakowie, Sosnowcu, Katowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Spadłam>> o moim neurochirurgu, kiedy wraca z urlopu nie mam informacji, przynajmniej na razie, maja dzwonić, więc grzecznie czekam. Jut_ka>>> Na litość wszystkich bożków co oni ci tam poznajdywali!!! chyba pobiłas rekord forum na najbardziej urozmaicony rezonans, o hipochondrii zapomnij, nie ma co. Z jednej strony, faktycznie masz już zdiagnozowane, teraz trzeba zacząć leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, a ja w swej skromności myślałam, że przesadzam z narzekaniem. No nic, jutro do pracy jak zwykle, a w międzyczasie będę myśleć co z tym zrobić dalej. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Ju_tka: Sporo masz tego,lecz nie wszystkie zmiany bola,powiem za innymi poszukaj neurologa i neurochirurga sprobuj nagrac to co mowia.Pierwszy niech bedzie neurolog ,niech sprawdzi czucie w nogach ,uda,lydki stopy..podobno po tych symptomach mozna dojsc ,ktory nerw jest uciskany . A mi rehabilitant ,ktory mnie po operacji stawial na nogi w szpitalu (taka jest procedura) zalecal wlasnie lezenie na brzuchu ..tlumaczac,ze wtedy kregoslup ma wlasciwa lordoze..no i jak to z nimi jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tuning
Jle minelo czasu od operacji operacji zanim zaczeliscie rehabilitacje ruchowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tuning>>> Rehabilitację zaczęłam miesiąc po operacji, kiedy jeszcze właściwie nie mogłam siadać, dzisiaj już wiem że stanowczo za wcześnie. Za szybko chciało się wracać do codziennego żywota, to teraz mam przymusowy długi urlop domowy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×