Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość zolan
Moniwa , chyba masz namiary na Pana i tak? on ci pomoże, po znajomości trochę spusci z ceny:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dyskopatią
Mnie też, strasznie mnie kłuje od wczoraj w lędźwiach :P może poobijać się po plecach kaktusami ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
No niestety dzis jest niedziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedziela. I co z tego. Przwdziwy humanista i altruista kieruje sie innymi wyzszymi wzgledami. A tu I tak tak po prostu stwierdzil,ze nikomu nie pomoze, bo dzis niedziela. Slyszal tlum? Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
gosiaslupsk,tak,ale trzeba szanować i kochac siebie,oja tam nudno ,bez przeady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zazizaza,a rozsmieszał:) miło bo leczenie smiechem juz od dawna jest stosowane,nawet w raku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak bedzie błagał o leki przeciwbólowe, bo dysk może sie przesunąć każdemu, kiedyś byłam pierwsza do otwierania słoików, dzwigania, miałam siłę, ale pewnego dnia się to zmieniło, i jeżeli ma sie do tego dyskopatię czyli zmienione fizycznie kręgi, żadne masaże, srupaże nie naprawią tych osteofitów, skrętów, itp, itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak cię zaboli tak że masz mroczki przed oczami, że do łazienki nie wstajesz, jak każdy nawet najmniejszy ruch powoduje skurcz mieśni w nogach, a plecy jakby ktoś miał je wysadzić, w takim przypadku osoba ktora jest samotna po prostu umarła by z głodu, braku toalety. W takich przypadkach żadne masaże i akupresury nie pomogą, tylko leki przeciwbólowe i unieruchomienie. Tak mi reumatolog zalecił i pomogło że miałam aż 9-10 lat przerwy!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 73
Pan z dyskopatią ,musisz koniecznie się wybrać do I Tak-a na masaż i akupresurę. To jest cudotwórca i istota wszechwiedząca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patrzcie, gdy dotyczy juz masazy i skorzystania z dobrodziejstw czyniacej cuda wiedzy i reki Pana I Taka, to sie zaczyna nie odzywac. Nie jest to az zbyt wymowne? Ale, bez takich ludzi swiat bylby moze za nudny. Papatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgchh
zazizaza,oj Ty jeszcze nie znasz mozliwości samonaprawczych organizmu,wiec nie mów co masaze z akupresura,bo to wazne,nikt nie wspomina o akupresurze,a ja ciegle to podkreslam,ze z akupresura musza byc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chgchh
gosiaslupsk,no papatki papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis pierwszy raz dalam sobie taki wycisk. Cztery godziny, poza domem, na nogach. Niby nic, ale lekko zmeczona sie czuje. Co to znaczy brak ruchu. Miesnie sie troche zastaly. Do tej pory tylko na pol godziny dziennie wychodzilam. Pozdrawiam z chlodnego, ale slonecznego Slupska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dyskopatią
Ja też po pierwszych spacerach czułem się zmęczony i padnięty. A po wizycie na działce chociażby jeszcze gorzej. Po prostu padłem ze zmęczenia :P dziś trochę ból czuję w pośladku i udzie, a jutro lekarz i zobaczymy co dalej ;) Niestety, pogoda przynajmniej u mnie, jest niezbyt na spacery. W sobotę padał deszczo - śnieg cały dzień, dzisiaj też bez słońca. Niedziela była spoko, tylko ślisko na chodnikach i mokro i gdzieniegdzie bałwany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniva
Moi mili Dziś poszedłem na dół z 2 pietra 20 m do kiosku o kuli... Myślałem cholera że padnę i nie dojde z powrotem.... Ale to nic wczoraj w nocy sie poplakalem po kilkunastu próbach obrocenia sie z pleców na bok... Bo na plecach boli a na boku mniej i można spać ... Udało sie Pozdrawiam i mimo wszystko nie tracę ducha:) Operacja koło 15 listopada jakoś dociagnę a potem ból pozytywny bo z górki M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 73
Moniva,trzymaj się cieplutko,już Ci bliżej niż dalej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
Moniva,no operacja to dopiero sa góry,a nie ze z górki to juz sa szczyty,Jak juz lekarze swoje łąpy wsadza to nic dobrego z tego nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie rozumiem,ze sa tacy ludzie, jak ten piszacy przede mna,jakis Chinczyk chyba , sadzac po pseudonimie, zamiast wspierac, dodawac otuchy, to zalamuje, sadzac,ze kazda operacja to niepowodzenie. Nikt dla przyjemnoci nie godzi sie na operacje. To bol wymusza, kiedy juz zadnego skutecznego srodka na to, by sie tego swinstwa pozbyc nie ma. Tak, po opercaji tez bol, ale bol nadziei, ze to trwac musi,ze to efekt bedzie za miesiac, dwa a moze dopiero za trzy. Jak mozna siac komus przed operacja tyle fatalizmu? To az nieludzkie. DZielimy sie tu swymi opiniami. Roznymi, bo rozni jestesmy, roznie czujemy. Jeden jest spokojny i cierpliwue czeka inny taki maly narwaniec i popada w szal niemal, kiedy musi wlasnie czekac z zakazem niemal wszystkiego. Sam proces gojenia i rekonwalescencji u kazdego ma prawo przebiegac troche inaczej. Milego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Gosiu, naprawde nie rozpoznałaś Pana tiki taka? Chyba admin zaczyna blokować mu wpisy , wiec musi udawac chińczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądałam sobie ostatnio tematy które są mi obce, np jakies czerniaki, raki wrr tam tez sie wypowiadał, :) :) :) nie ma co, cudotwórca od siedmiu boleści Kaszpirowski sie znalazł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Dziś chyba kiepsko, wczoraj odebrałam wyniki MR szyjnego, nie wiem co myslec ale o 18 mam wizyte u mojego neurochirurga. Masaż z akupresurą nie działa chociaż dawno przkroczył 800 pana tiki taka. Mam dwie protruzje j.m takie na 3 i 3,5mm ale uciskają rdzen kręg. i nie wiem co to znaczy znaczna redukcja rezerwy płynu w worku oponowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A czy z was ktoś pracuje, bo ja tak. Kurcze mam pracę gdzie trochę siedzę, trochę chodzę. Jak na razie idealnie. No ale 10 lat wcześniej pracowałam na morderstwo kręgosłupa. Siedzenie w zimnie, dzwiganie-wystarczylo tylko 3 miesiące żeby zabić kręgoslup. Jak to czasami niewiele trzeba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Ja nie pracuje , do tej pory wychowywałam dzieci ale kregosłup tez zamordowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×