Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Chyba kosmici manipuluja. Wzrok mialam slaby od urodzenia a dzieki ingerencji radzieckich wowczas okulistow w duzym stopniu mi wzrok poprawili. Gdybym miala zyc z natura, dzis zapewne bylabym slepa. Niektorzy ludzie zadnych argumentow nie przyjmuja i nie przjma, szkoda polemiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
gosiaslupsk,to nie kosmici tylko Ty sama soba manipulujesz,nie miałbys tej wady wzroku gdybys tego nie chciała,radzieccy czy polscy kazdy robi biznes na ludzkiej krzywdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
gosiaslupsk,a Ty juz wiesz co by było gdyby,takie gdybanie nic nie znaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do hdhghhggh
Przenieś się na inne forum ,tu już wszyscy wiedzą o cudownych masażach i akupresurze . Dziękuję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
Sama wiedza to za mało,a Ty mi nie bedziesz mówic gdzie mam byc,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate 73
Przyjrzyjcie się z jaką częstotliwością hdhghhggh robi wpisy, musi być z Niego niezły masażysta skoro ma czas żeby siedzieć cały czas na forum (ludzie walą drzwiami i oknami). Może lepiej byłoby ignorować te "mądrości" bo wydaje mi się,że to prowokator jest,ot co. Ja wróciłam do pracy miesiąc po operacji i jak na razie jest ok. W listopadzie minie rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hdh...jest jakis nawiedzony. Czy czytaliscie, co on mi odpowiedzial, ze z wada wzroku urodzilam sie, bo tego sama chcialam. Haha, dobre sobie, w zyciu plodowym...zaraz z krzesla spadne. Juz wiekszej bezsensownosci myslenia dawno nie slyszalam. A tak naprawde, jaka prace wykonuje ktos, kto na kazdy post reaguje. A rzekomo to wziety masazysta. Z tego, co wiem, do dobrych i wzietych terapeutow, trzeba sie z duzym wyprzedzeniem zapisywac. A moze on leczy myslami? Ciekawe, jakie sa jego osiagniecia terapeutyczne. Pozdrowionka dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazizaza
"hdhghhggh do zazizaza dlatego chorujesz,bo ta cała cywilizacja niesie ze soba powazne zgrozenia,nic nie ma za darmo,chcesz byc z dala od natury,bedziesz nekana chorobami,depresjami stresami i nigdy nie bedziesz w pełni szczesliwa" Ale ja nie choruję, jestem szczęśliwa, nie mam depresji - co mi tu wmawiasz :D zazdrościsz mi szczęścia i radosnego życia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek60
Witam ponownie wszystkich,dyskopatki i /ów.Mój ostatni post na str.177 Widzę,że na tym forum zrobiło się bagno.Proszę was naprawdę chorych nie odpowiadajcie na bzdurne wpisy w myśl mądrej zasady "nie ruszaj gówna a nie będzie śmierdzieć". A teraz na temat. U mnie widać poprawę, od 3 dni nie biorę leków przeciwbólowych i już dwie noce całe przespałem.Nie wiem czy to zasługa tego balsamu co pisałem wcześniej czy gimnastyki którą zacząłem robić według filmu na youtube. http://www.youtube.com/watch?v=Hdi_tb9OKYc&feature=related Też byłem u fizjoterapeuty, który powiedział mi tak: "żadnej operacji dopóki mam czucie stopy i stopa nie opada oraz nie puszczają zwieracze.A neurochirurdzy to by amputowali palec z wbitą źdźarą (to takie drobniutkie drewienko)". Też na ból wpływa to,że lekarze Was postraszyli, macie spięte przez to mięśnie.Tak więc rozluźnijcie się i ćwiczcie.Oczywiście wiem,że to nie wszystkim może pomoże ale spróbować warto to nic nie kosztuje w porównaniu z wizytą u lekarza który zapomniał o przysiędze Hipokratesa. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dyskopatią
Wiesiek60 - mam prawie identyczne ćwiczenia ! tzn. niektóre z nich robię inaczej niż pokazane na filmiku, nie robię też tych rozgrzewających. Część z nich jest z terapii McKenziego :) Co więcej - byłem dziś u pani dr mojej rehabilitacji. Kazała mi dalej robić te ćwiczenia i się ruszać, ruszać, ruszać. Ponadto dostałem powtórnie m.in. pole magnetyczne, ale powiedziała, że ból powinien się już wyciszać. Masaż - pani dr powiedziała, że nie da, bo nie chce mnie narażać, bo część osób pierw czuje ulgę, a potem większy nawrót dolegliwości. Ja też czuję znaczną poprawę po tych ćwiczeniach. Ogólnie to jestem naładowany energią jakąś dziś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek60
Też dostałem skierowanie na 3 zabiegi rehabilitacyjne x10 ale dopiero mogę skorzystać w styczniu 2013 i tak samo lekarz zabronił robić masaże.Nie mogę jeszcze długo spacerować bo zaczyna boleć ale z dnia na dzień chodzę dłużej i dalej. I jeszcze gdzieś wyczytałem żeby rano nie wstawać gwałtownie tzn. najpierw się powyciągać,poruszać,zrobić powolne skręty tułowia,poruszać głową na wszystkie strony i dopiero wstać. Życzę wszystkim zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu cisza. Nawet hdhg...sie nie produkuje. Moze pogoda ma wplyw na wene tworcza, bo u mnie, choc piec powyzej zera, to zimno jak diabli. Dostalam zaproszenie na mile spotkanie w ZUS. Musze isc, bo za miesiac konec z zasilkiem chorobowym i trzeba przejsc na Swiadczenie rehabilitacyjne, na ktore , oczywiscie, zgode wydaje , cudowny ZUS. Milego popoludnia Wam, obolale mniej lub bardziej, kregoslupy, zycze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dyskopatią
Zapomniałem Wam podać - wczoraj spytałem się pani dr ile mogą trwać bóle w nodze, czy kręgosłupie po takich przypadłościach. Odpowiedź: nawet 2 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munar
Polecam zrezygnować z jazdy autem i przestawić się na pieszą wędrówkę. Spokojny marsz bardzo mi pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No włąśnie
pan z dyskopatią,jezeli zastosujesz masaze z akupresurą to Ci po miesiacu juz ból ustąpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plmkozx
HI hii hi kogoś wypuścili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tioh
Jak niektórzy się nudzą i skaczą po kafeterium z kwiatka na kwiatek udając najmądrzejszego co wszystkie rozumy zjadł. A w rzeczywistości jest to zakompleksiony człowieczek, którego na realu nikt nie chce słuchać. A będąc tak natarczywym będzie osiągał zawsze odwrotny skutek od zamierzonego. Na pewno hasło masaż z akupresurą będzie mi sie kojarzyło tylko z pana I takiem i jego śmiesznym nagabywaniem rodem z am....a. Akwizytorom dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawaialam sie, kiedy wroci masaz z akupresura. Cholera, gdyby to tak na wszystko dzialalo, zadene palgi, zadnej choroby nie byloby na swiecie. A jest ich, niestety, coraz iwcej. Na niektore rzeczy ten slynny juz jasaz z akupresura nie jest nawet przez specjalistow polecany. A ten namolny niegdys I tak niczym paranoik tylko o tym. jak mozna sie tak powtarzac. Facet, nikogo nie przekonales i daj sobie siana. Bycie nachalnym, to brzydka cecha, ktora znamionuje wylacznie czlowieka malo kulturalnego. Tak mnie ten gosc irytuje,ze pogadam z bratem, prawnikiem, czy kompletnie nic nie mozna z takim, ktory zakloca normalne funkcjonowanie forum ludzi , ktorych zjednoczyla jakas choroba, zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mieszkam na pierwszym piętrze
Witajcie. Wróciłem na forum zajrzeć po dwóch i pół roku od mojej operacji. Mam się dobrze, nic nie boli, za mną dwa lata ciężkiej pracy związanej z powrotem do zdrowia. Jedno co pozostało to noga (wcześniej porażona - cały nerw kulszowy mocno nadwyrężony) jest słabsza, jak idę po pochyłym chodniku w mieście to mam wrażenie, że się przewrócę. W niepogodą jej niemoc się potęguje ale z tym można żyć - przed operacją nie miałem w niej wcale czucia ani oparcia a stopa mi leciała jak zdechły motylek. Pracuję cały czas, dwa razy do roku jeżdżę na stacjonarną rehabilitację (2-3 tygdonie wypoczynku z rehabilitacją). Mój kolega z pracy miał objawy ucisku na nerw kulszowy, ma mocne przepukliny ale zdecydował się na akupunkturę i wlewy z magnezu. Zaczął znów chodzić i twierdzi, że czuje się dużo lepiej. Coś jest na rzeczy z akupunkturą, patrząc na niego to mu pomogła. Jest bardzo szczupły, taki typowy paragraf-informatyk :P Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pan z dyskopatią
Co do akupunktury to słyszałem jedną opowieść, jak jeden starszy pan miał zabiegi, ale po jakimś czasie wróciło. Mi pani dr powiedziała, że masaż może bardziej zaszkodzić niż pomóc, więc się wstrzymuje (a ja jej ufam). Z kolegi rozmawiałem wczoraj z ciocią, która, jak się okazało też ma przepuklinę i powiedziała mi, że pomaga krioterapia. I żebym nie myślał o operacji, póki mogę chodzić. Mieszkańcu 1go piętra - dobrze, że Panu nic nie doskwiera! a Pana kolega to pewnie jak ja, gdzie kości można liczyć na ciele :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ciągu dnia jest super (czuję się wyleczona), to ch....ra jasna ból mnie budzi w nocy. Codziennie mam pobudkę. Wtedy biorę t.przeciwbólowa żeby rano wstać do pracy.ból pośladka pieczenie i mrówki. Mój kręgosłup chyba ostatnio nienawidzi pozycji leżącej. Noż kużwa mać!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zeby przeczekać ból czytam chyba całe kafeterium, piekielnych, wiadomości z wp,onetu. jakie znacie dobre "przetrwalniki" w którym mozna zapomnieć o kręgosłupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jaki kręgosłup jest dziwny na początku kręgosłup od razu przestawał mnie boleć jak się położyłam, a teraz odwrotnie. Kurcze zachowuje się jak stara baba, co chwilę ma swoje humory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
9 lis. idę do neurologa która mnie wysłała na rezonans w czerwcu. Jej leczenie: prosze brac tylko tabletke przecwbólową w trakcie bólu oraz jak najwięcj odpoczywać, bo tu nic innego nie pomoże, pani jest już weteranką to pani wytrzyma. No cóż z perpektywy czasu przyznaję jej rację, że tylko czas to leczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesiek60
zazizaza mam to samo na początku mogłem spać ale tylko na prawym boku później był strach przed spaniem bo bardzo bolało we wszystkich pozycjach, teraz znowu mogę spać na bokach i na plecach ale chwilę przed zaśnięciem trochę boli.Nie jest to ból nie do zniesienia i jak zasnę to już śpię do rana.Rano gimnastyka i jakoś leci,oby nie było gorzej.Pozdrawiam wszystkich cierpiących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×