Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość pan z dyskopatią
U mnie dziś jeszcze goręcej niż wczoraj. Sam nie wiedziałem jak się ubrać :p były na ulicach krótkie spodenki, ale np. futra nie widziałem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Moniva Co do lekarza Dr. Chrzanowskiego , chyab najlepszy lekarz w swej dziedzinie w małopolsce. Ostatnio znajomy poszedł do niego z swoimi dolegliwościami które leczy jakies 6 lat u innych lekarzy , pare pytań rezonans i odpowiedz zanik mięsni i coś tam jeszcze a inni lekarze leczyli na coś innego. Ja mam termin na styczeń, do szpitala wojskowego an Wrocławską do DR.Stroma, jest on ordynatorem i przejął schede po Dr. Chrzanowskim. Termin na Wrocławskiej to jakies 4-5miesięcy z NFZ. Co do rehabilitacji w naszych przypadkach to często słysze że to zatrzymanie postępowania choroby lub raczej mało skutkujące leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniva
Do Cematix Z dr Chrzanowskim sprawa podobno jest taka. Jest najlepszy ale nieuleczalnie chory i nie wiem czy jeszcze operuje. Ze mną jest mały problem. U Rafała działa od niedawna dr.Godlewski więc głupio byłoby teraz zgłaszać sie do jego szefa na konsultacje lub prosić o cokolwiek. W razie czego namiar do dr Chrzanowskiego mam dzięki uprzejmości naszej koleżanki ca co bardzo dziękuje. Na 14 listopada zalatwilem sobie (sam z czego jestem dumny) konsultacje na neurochirurgii UJ na Botanicznej. 12 list. Kończę szczepienia żółtaczkę,14 idę na UJ ale właściwie to podjąłem już decyzje o operacji prywatnie. W najbliższy poniedziałek dzwonię do Rafała z pytaniem o konkretne kwoty. Sytuacja prywatna zmusza mnie do szybkiego powrotu na nogi a zdaje sobie sprawę ze jeśli nawet wkręcę sie na zabieg na grudzień to na nogach będę w marcu przy dobrych wiatrach. Pozdrawiam i działam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniva
Ps Jak dajesz radę na codzień ? Funkcjonujesz jakoś ? Ja nie bardzo a leze praktycznie od 1 października ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Do moniva . Trochę mnie zdenerwowałes tymi wiesciami o doktorze Ch, szczerze powiedziawszy cos mi sie obiło o uszy ale mysle że to plotka. Wczoraj byłam u doktora z wujkiem i nic nie wskazuje na to by był chory , umawiał sie z nim na operację . Mam nadzieje że wszystko u niego dobrze , to jest wyjatkowy człowiek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze też chorują, dziwne ale prawdziwe, u nas w mieście mieliśmy onkologa, który umarł na raka, ale pracował do ostatnich dni, umawiajac się z pacjentami na następne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lekarze też chorują, dziwne ale prawdziwe, u nas w mieście mieliśmy onkologa, który umarł na raka, ale pracował do ostatnich dni, umawiajac się z pacjentami na następne terminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak u was jest dalej po otrzymaniu skierowania na zabieg (w sierpniu:) ), dostalam świstek że mam z tym zgłosić się do szpitala, zapisala mnie tam do zeszytu i koniec. Kompletnie nic nie wiem czy coś powinnam jeszcze zbadać, na pewno zaszczepić (szczepilam się 10 lat temu).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zazizaza,nie jest dziwne ze lekarze chorują ,bo chemia maja pod nosem,lekarze to najkrócej zyjąca grupa zawodowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Moniva. U rafała na zabieg komercyjny czekasz max tydzień, jesli byś się sprezył to w grudniu byłbys na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Moniva, zapomniałam ,,, zapłacisz około 10 tyś. tzn, sama operacja 7,5 w zależności czy musza ci tam cos dołożyć , to płacisz za materiał np, inplant dysku 2tys .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Skoro masz płacic za operacje , to dlaczego nie ma ci jej robic najlepszy lekarz?co ci zależy co sobie pomysli tamten lekarz , przeciez tu chodzi o twoje życie i zdrowie. a tak poza tym pewnie tam na miejscu nie spotkasz doktora G.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zolan,oj lekarze niech juz tam łap nie pchaja,no tak jeszcze 10tys złotych,za pchanie łap,najlepszy jest masaz z akupresura,koszt ok 800zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak, Taka jest prawda że chemia jest wszędzie, kilka lat temu na laborkach z chemii badaliśmy zawartość antybiotyków w mleku, azotanów w marchwi czy metali ciężkich np w karmelkach-PORAŻKA!!!!! Zanim coś kupisz trzeba dokładnie przeczytać skład produktu, a zwłaszcza te ktore jemy codziennie, np wędliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak, na tym forum, masaże raczej nie pomogą! A wydanie 800zł dołoży do tego jeszcze ból głowy:) Na tym forum są ludzie, którzy na dyskopatii zęby zjedli :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
To ja wiem,jaka jest prawda,i to ze chemia jest wszedzie,dlatego tym bardziej trzeba sie jej wystrzegac w aptekach to juz jest chemia stezona,która nie leczy a maskuje chorobe,dlatego tez nalezy czesto sie oczyszczac,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
Oczywiście ze masaze wszedzie pomoga,z akupresura oczywiscie musza byc,tak jak ja juz zeby na tym zjadłem to chyba tu takich nie znajde:)a 800zł koszt wyleczenia na lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zazizaza,nie kazdy z nas to wie,bo to jest błędna wiedza,oczywiscie ze i dyskopatia jest uleczalna i mozna ja wyleczyc,a zyjac w błedzie pogarszacie sobie jeszcze swój stan i narazacie na cierpienie i koszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wierzę że masażem się cofnie dużą przepuklinę, która tkwi tam 10 lat, a na zdjęciach rezonansu widać jak byk, degeneracje kilku kręgów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zazizaza,no to ze nie wierzysz,nie oznacza wcale ze tak nie jest,oczywiscie masaze musza byc z akupresurą to wazne,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepiej skwitowała to neurolog w czerwcu, boli i będzie bolało, leki brać tylko w przypadku przeszkadzającego bólu, a jak nie przejdzie w ciągu 3 miesiecy, to pomyślimy inaczej. W przypadku takich przepuklin to tylko pomogą przeciwbólowe-komfort życia. U mnie powiedziano, że żadne zabiegi nie pomogą. Pojechałam ostatnio na takie zabiegi z rodzicielką (skorzystałam z okazji) do sanatorium i rzeczywiście.. nie pomogly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U rafała na zabieg komercyjny czekasz max tydzień czy zabieg komercyjny to znaczy prywatnie poza NFZ??? a czy ktoś wieile się czeka na zabieg u rafała z NFZ ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Tak. komercyjny znaczy prywatny. Ja osobiście czekałam od czwartku do poniedziałku, a na NFZ terminy sa ok 8 miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zazizaza,to nic madrego ta Twoja pani doktor nie powiedziała,no cóz jaka wiedza tak informacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
I tak. myślę że ty to chyba nie masz problemów z kręgosłupem, bo gdyby cię tak bolało jak niektórych tu na tym forum , nie pisałbys takich głupot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość I tak
zolan,jakich głupot??co Ty pleciesz ,ja pracuje juz z chorymi o róznych dolegliwościach ponad 20l i byle informacji nikt mi nie wcisnie,widze jakie stany do mnie przychodza po leczeniu farmakologicznym,az rece opadaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Itak' a co zrobić z kawałkiem dysku który już wpadł do kanału czy na to też polecasz masaże i akupunkture??????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O własnie "sawa234" masz racje co z tym zrobić panie "I tak" , mi juz tez wypadł i leży z boku a wejść nie chce za cholerke spowrotem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moniva
Spokojnie dziewczęta...:) Prawda jest taka. Przepukliny można zmniejszyć różnymi sposobami. Trwa to jednak miesiącami lub latami. Poza tym każdy przypadek jest inny. Wielkość ułożenie stan pacjenta. Dziś jednak trzeba pracować, utrzymać rodzine itp - jeśli kogoś stać chodzić przez rok lub dwa na rehabilitację, masaże , akupunktury przepukline można zlikwidować. Ma ona charakter hydrologiczny - oderwana lub odunieta od dysku osusza sie, zmniejsza więc przestaje uciskać. Nie jest odżywiana więc sie kurczy. Teoretycznie trwa to rok od zejścia bólu z pleców np do nogi jak w moim przypadku - mam tylnoboczną. Tylko ze ja leze "tylko" miesiąc i tak sie żyć nie da. Operacja oczywiście nie jest frajdą a poza tym w to miejsce trzeba coś wsadzić - stabilizator lub implant. Według mnie zabieg jest koniecznością a jedyne pytanie brzmi co dalej. Jak zadbać o to żeby za kilka lat nie iść na stół z następnym kręgiem. Pomijam oczywiście ryzyko. Błagam o mały spacer i pozdrawiam M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×