Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość bratmojejsiostry

przepuklina jądra miażdzystego

Polecane posty

Gość hdhghhggh
zazizaza,no nie ze sie znalazł.i nie to ze Kaszpirowski moge sie wypowiedziec na kazdy temat bo znam sie na tym i wiem co pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domyslilam sie od razu, ze ten ghhk...i cholera wie, jaktam dalej, to ten co zmienia se ksywy. Nasz kochany I Tak.Tak postepuja tylko oszusci, ciagle sie kryja i kamufluja. Jak mu sprawia radosc byc takim, niech chlopina ma troche radosci, a my to zniesiemy, bo pierdolami sie nie zajmujemy. Milutkiego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
gosiaslupsk,ale nie obrazamy,nie oceniamy,ksywa nie jest wazna wazne co jest w tresci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
Poprostu nie chca isć moje wpisy ,pod nikiem I tak,wiec musiałem zmienic,nik,cos sie dzieje technicznego na tym forum ot i cała prawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie nowina, że głupi mądrego przegadał; Kontent więc, iż uczony nic nie odpowiadał, Tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł; Na koniec, zmordowany, gdy sobie odpoczął, Rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny: "Wiesz, dlaczego dzwon głośny? Bo wewnątrz jest próżny."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
zazizaza,no wiec Ty jestes głosna czyzbys była pusta w srodku???bezsensu oceniasz kogos kogo wogóle na oczy nie widziałas,ot i cała prawda,oceniasz i jeszcze obrazasz,tyle masz w sobie jadu???hmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
zazizaza,mówisz,piszesz spokojnie,a czy Ty masz na mysli swój krzyk????bo ja nie krzycze,wiec kto pozostaje,droga eliminacji???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co mówi, doktor podczas operacji - Coś wypadło, ale to chyba niepotrzebne było... - A teraz usuwamy mózg podmiotu i umieszczamy go w ciele małpy. - Burek, Burek! Wracaj! Oddaj to! - Cholera! Znowu zgasło światło. - Chwila, jeśli to śledziona, to co ja trzymam w ręce? - Ciekawe, co by w takiej sytuacji zrobił House... - Co my mieliśmy zrobić? - Co się stanie, gdy mu wyjmę to coś, co wydaje takie dziwne odgłosy? - Czemu to pulsuje coraz wolniej? - Czy ktoś wie, gdzie położyłem skalpel?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
zazizaza,no widzisz,i sama widzisz,ze lekarze nie lecza:)piekna bajeczka,która da facto stanowi prawde,zreszta bajki maja to do sibie ze posiadaja głebszą mysl:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywistości - kobieta i mężczyzna Jeśli nie pracujesz zawodowo i robisz za "gospodynię domową", jesteś maminsynkiem. - Jeśli pracujesz zbyt wiele, to znaczy, że nie masz dla niej czasu. - Jeśli pracujesz zbyt mało, jesteś nicponiem i obibokiem. - Jeśli ona ma nudną i monotonną pracę z niską pensją, to jest wyzysk - Jeśli ty masz nudną i monotonną pracę z niską pensją, powinieneś ruszyć swoją leniwą du** i znaleźć coś lepszego. - Jeśli awansujesz przed nią, to jest faworyzowanie. - Jeśli ona awansuje przed tobą, to jest wyrównanie szans. - Jeśli mówisz, że ładnie wygląda, to jest molestowanie seksualne. - Jeśli zachowujesz spokój, to jest to męska obojętność. - Jeśli płaczesz, jesteś mięczakiem. - Jeśli tego nie robisz, jesteś nieczuły. - Jeśli podejmujesz decyzję bez porozumienia z nią, jesteś szowinistą. - Jeśli ona podejmuje decyzję bez radzenia się ciebie, to znaczy, że jest wyzwoloną kobietą. - Jeśli prosisz ją o coś czego ona nie chce zrobić, to jest dominacja. - Jeśli ona chce tego od ciebie, to jest przysługa. - Jeśli ona podoba ci się w samej seksownej bieliźnie, jesteś zboczeńcem. - Jeśli ci się nie podoba, jesteś homoseksualistą. - Jeśli każesz kobiecie wydepilować nogi, jesteś seksistowski. - Jeśli tego nie robisz, nie warto się dla ciebie starać. - Jeśli dbasz o siebie i swój wygląd, jesteś próżny. - Jeśli nie dbasz, jesteś prostakiem. - Jeśli kupujesz jej kwiaty, pewnie piłeś. - Jeśli nie kupujesz, to znaczy, że w ogóle się o nią nie troszczysz. - Jeśli jesteś dumny ze swoich osiągnięć, to jesteś zarozumiały. - Jeśli nie jesteś dumny, to znaczy, że jesteś zakompleksiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
zazizaza,no ale po co to wkleiłąś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
Ale ja nigdzie nie napisałem,ze cos mi przeszkadza,tylko zapytałem???bo włąsnie nie wiem,jak sie czegos nie wie to sie pyta, i ja to zrobiłem,a Ty juz uznałas ze mi to przeszkadza,dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten hdh...i cos tam jeszcze to jakis kosmita. Niech pomysli o jednym. On nam wszystkim totalnie dogaduje, kazdy z nas robi zle i jest nie za madry. Jesli taka ma sie opinie o wszyskich, warto sie zastanowic nad soba. Bo ja, przyznaje, ze nie lubie czy nie zgadzam sie z jedna, druga czy trzecia osoba. To normalne, gdyz kazdy z nsa jest inny i inni ludzie mu odpowiadaja, bardziej luz mniej. Gdybym ja faktycznie u siebie zauwazyla syndrom naszego I Taka, ze z nikim w czymkolwiek sie nie zgadzam, chyba bym sie gleboko nad soba zastanowila. Moze i rady jakiegos specjalisty szukala. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazizaza
Ja pracuję. Wróciłam do pracy po 2 miesiącach od operacji i jestem zadowolona. Minął już rok i nic złego się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
gosiaslupsk,nie ma czegos takiego jak słowo wszyscy,ani nikt,nie jest prawdą,ze kazda wypowiedz jest błedna czy tez jakas zła,tego niegdzie nie powiedziałem,wiec to jest błedna ocena,myślę ze to nie ja powinienem,sie zastanowic nad soba bo kto komu takie rady daje ten pewnie sam ich potrzebuje,inaczej nawet na myśl by mu nie przyszło cos takiego pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
do zazizaza,rok to zbyt mało,ze oceniac ,mozna sie tylko cieszyc ze póki co sie nic nie dzieje,ale w psychicy pozostał slad,czy organizm Ci teraz uwierzy,ze jeszcze raz nie wykonasz zamachu na jego zycie????bo narkoza tak działa na twoja podswiadomość,ze Ty sama chcesz siebie zabić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazizaza
Nie przesadzaj. Po wypadku nie chodziłam, przeszłam operację i wróciłam do pracy świadomie i odpowiedzialnie. Mój drogi, nie wyolbrzymiaj problemu i nie uprawiaj idei ciemnogordu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazizaza
Nie przesadzaj. Po wypadku nie chodziłam, przeszłam operację i wróciłam do pracy świadomie i odpowiedzialnie. Mój drogi, nie wyolbrzymiaj problemu i nie rozpowszechniaj idei ciemnogrodu. hdhghhggh najwyraźniej masz jakiś żal do świata albo kompleksy i nic tu nie pomoże udawanie, że na kafeterii jest bałagan techniczny, możesz sobie założyć nowy nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolan
Ale co biedny zrobi jak mu zablokują wejście z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazizaza
ten hdhghhggh zwyczajnie się nudzi, niedowartościowany jakiś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
do zazizaza,ciemnogród wiemy kiedy powstał,mówi sie o nim sredniowiecze,ale uwierz mi ciagle sie rozwija dalej poprzez takie wypowiedzi,bo coraz bardziej uciekacie od natury,a ta zawsze upomni sie o swoje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zazizaza
wiesz... jakoś nie wyobrażam sobie powrotu do natury - spania na sianie, braku internetu i telewizji a już zupełnie nie wyobrażam sobie wędrówki na koniu na wczasy na Majorce :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie to ten hg, czy jak mu tm, czasem mnie drazni a czasem mi zal. Moze narawde mial tw. trudne dziecinstwo. Moze wokol wiekszosc nim gardzi a on nie ma jak siebie wyeksponowac. Moze jego srodowisko ma juz go dosc, to uderzyl , anonimowo, w internet.Co on tak ekstra odkrywczego pisze,..ze narkoza to swiadoma smierc na nas...Cholera, to w zyciu juz kilka razy mialam totalne zmartwychwstanie. Oj, na tej podstawie za swieta robic powinnam. Pol tarczycy usunalam, bo guz wpychal sie w tchawice. Z wlasnej woli mialam czekac na uduszenie...22 lata temu poddalam sie u rosyjskich okulistow operacji, dwukrotnej, oczu. Przywrocili mi widzenie z minus osiem na minus dwa. Tego tez nie mialam robic, tak? No, tak, mialam zyc w zgodzie z natura, pogodzona, bo wowczas nie bylo medycyny na obecnym poziomie, tylko " cuda" dzialajace babki. Pamietacie Rozalke, na trzy zdrowaski do pieca. Tego chce niechybnie nasz hgh, dobroczynca, czy jakos tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
do zazizaza dlatego chorujesz,bo ta cała cywilizacja niesie ze soba powazne zgrozenia,nic nie ma za darmo,chcesz byc z dala od natury,bedziesz nekana chorobami,depresjami stresami i nigdy nie bedziesz w pełni szczesliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hdhghhggh
gosiaslupsk,bzdury wypisujesz,nie byłoby tych chorób jakbys zyła zgodnie z natura a nie Rozalka,jaki to postep najpierw cos zepsuc a pozniej nieudolnie poprawic to ma byc postep????to chyba jakis skarlały ten postę,Ty nie szukaj przeczyny i kompleksów we mnie tylko sie przyjzyj jak Toba manipuluja a Ty sie cieszysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×