Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklana

ssanie oleju

Polecane posty

Gość gość
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz bana na google?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość codzienny
Hejka, od dzis zaczelam. Tylko 3min. Mam nadcisnienie, z cera nie najfajniej, odchrzakuje czesto a ropa splywa od jakiegos czasu. Ciekawe co na to slonecznikowy. Piszcie o poprawie zdrowia. Bede codziennym gosciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc codzienny, ja zaczelam od 7 minut. Z rana robilam 3 x po 7 minut. W poludnie i wieczorem tylko po 7 minut. Juz na sylwestra robilam po 10 minut za jednym razem. Naprawde trzeba dojsc do wprawy, a praktyka czyni mistrza. Nie wiedzialam ze tyle badziewia mam w zatokach. Dalej schodzi ze mnie. Do tego wypijam 3 herbaty oczyszczajace dziennie: 2 bratki i 1 czystek. Z mojego doswiadczenia wynika ze typ oleju nie ma istotnego wplywu na oczyszczanie. Mi ssie sie najlepiej kokosowy, ale zmieniam na inne. Od wczoraj cos mi sie zrobilo przy gornym zebie madrosci i to jest czerwona ranka, zarowno na dziasle jak i na policzku. Ssie tylko kokosowy teraz bo on ubija bakterie. Powodzenia i wytrwalosci :) Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalej mam cos nad i w okolicy gornego zeba madrosci. Jest lepiej jak wczoraj, ale dalej mam. Jak mi rosl ten zab madrosci to nie mogl sie przebic przez dziaslo i musieli przecinac mi to dziaslo. Po tym przecieciu dostalam jakiegos zapalenia, ktore trwalo dosc dlugo. Dzisiaj bylam u lekarza rodzinnego i okazalo sie ze CRP na wirusy mam 11, wiec dalej sa wirusy. Dostalam zwolnienie do 3. marca. Nie wiem jak to interpretowac, ale jestem pewna ze te wirusy sa skutkiem ssania oleju. Oczywiscie nie przyznalm sie, ze ssie olej. Lekarz dziwi sie dlaczego TAK DLUGO mam wirusy. Kaze mi odpoczywac, dlugo spac, dobrze sie odzywiac i spacerowac 3/4 razy dziennie po pol godzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapomnialam sie podpisac Pozdrawiam Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hallo Czy przesteliście ssać olej? Nie macie żadnych efektów? Ja wyleczyłem sobie zatoki i gardło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam gosciu z wczoraj :) Mam wiele pytan do Ciebie: - jak dlugo i jaki ssales olej? - ille razy dziennie? - czy miales powazne problemy z zatokami i gardlem? - czy miales jakies "nieprzyjemne rewelacje" podczas ssania? Ja ssie olej ponad 2 miesiace. Ssalam rozne, ale ostatnio sse tylko kokosowy i sezamowy. Ssie 3 razy dziennie. Dostaje nietypowe "nieprzyjemnosci" w buzi. Zdazylam pozbyc sie gulwy/ropnia nad zebem madrosci, to wyskoczyla mi przed wczoraj biala gulwa przed migdalkiem. Jest coraz wieksza i ma juz okolo 0,8 mm. srednicy. Do tego przeciwny migdal dostal bialego nalotu i jest powiekszony. Znowu boli mnie gardlo i mam problemy z przelykaniem. Czy to sa objawy herxa? Pozdrawiam serdecznie i czekam na odpowiedz? Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ssie 3 razy dziennie." Co "ssie"? Czy na kafeterii siedzą same niedouki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do goscia z dzis 15:21 Sse din boob ;) Med vennlig hilsen Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kamil847, masz doswiadczenie w ssaniu oleju? Pozdrawiam :) Nina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ja ssie"? Matko, jakim tłukiem trzeba być, żeby tak odmieniać! Przejrzałam wszystkie wpisy i jakieś 10 osób zrobiło ten błąd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z wczoraj, z 21:43! Inteligencją nie grzeszysz :( Zacznij ssać olej!!! Pomaga na wiele chorób i różnych innych dolegliwości. Zmniejszysz sobie ciśnienie w macicy. Jak nie będziesz miała wariacji macicy, to unikniesz odbić na temat odmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ty inteligencją nie grzeszysz, skoro ci takie byki nie przeszkadzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj, ale się tu nieprzyjemnie zrobiło :( Zawsze znajdą się psychopatki które kochają uczyć i poprawiać innych, ale to nie powód do wulgarności .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No fakt, w szkołach sami psychopaci znęcają się nad biednymi uczniami :D LOL!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"z tąd" Kolejna geniuszka z patolkowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czyscie powariowali??? Przestancie wypisywac bzdury i ubliżac innym!!! Nie macie nic innego do roboty tylko robic nieprzyjemnosci bliznim, i to do tego w poscie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie, czy wyscie naprawde powariowali? Czy nie macie nic innego do roboty jak obrazac bliznich? I do tego w poscie? Sprawia wam to przyjemnosc czy po prostu bawicie sie kosztem innych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej zwrócić uwagę niż obrażać, to fakt. Jeśli zaś chodzi o temat wątku - ja nie umiem się przekonać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A do czego się tu "przekonywać"? Czy to jakaś niebezpieczna, kontrowersyjna metoda? Tłustości oleju w ogóle w buzi nie czuć, nic prostszego tylko spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam ssących i zaglądających

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanek70
Witam również.....szkoda, że taka ciekawa dyskusja na poprzednich strona przemieniła się w dyskusję mądrych i mądrzejszych o języku polskim..... ja ssie od 27 stycznia 2017, mijają 2 miesiące i od dłuższego czasu czuję spływanie wydzieliny do gardła, ale raczej nic nie odpluwam a jak już do taką biała gęstą śliną. Mam krzywa przegrodę nosową i może to utrudnia ten proces.....będę ssała dalej, może w końcu.....mam też problem ze śluzówką, ciągle sucho, ale to podobno efekt leczenia onkologicznego które przeszłam i w zasadzie nadal przechodzę..... Piszcie o Waszych doświadczerniach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"szkoda, że taka ciekawa dyskusja na poprzednich strona przemieniła się w dyskusję mądrych i mądrzejszych o języku polskim" xxx "ja ssie" xxx Szkoda, że nie wyciągnęłaś żadnych nauk z owej "dyskusji mądrych i mądrzejszych". Ale widzę, że czytanie ze zrozumieniem i przyswajanie wiedzy przerasta możliwości wielu kafeterianek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanek70
Drogi Gościu, zrobiłam to trochę celowo, trochę żartobliwie, żeby moja wypowiedź nie była taka napompowana powagą. Szkoda że nie zrozumiałeś/łaś i dyskusja zamiast merytorycznej poszła nadal na bok.....coś jak dzisiejsza nasza władza...........ale nie oceniam........pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do gościa z 27. marca, 15.04. Sa ludzie którzy złoto zamienią w g***o i ty do nich należysz. Otwórz sobie stronę z gramatyka języka polskiego i tam daj swoim psychopatycznym zapędom upust. Z tad po prostu sp......alaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanek, nie przejmuj sie, ta "poprawiajaca" to upierdliwa polonistka. Nie osiagnela zadnego celu z uczniami to probuje nas, dproslych doksztalcac, a jak sie nie dajemy doksztalcic to bezczelnie nas obraza. Kobita nie rozumie ze dzisiejsze teksty i wyrazy, w wiekszosci poprawiane sa przez system. Osobiscie pisze z Ipada i wiekszosc wyrazow jest automatycznie poprawiana i nie zawsze jest to zgodne z poprawnym jezykiem i zasadami pisowni. Ale coz takie sa czasy i NAJWAZNIEJSZA jest KOMUNIKACJA i wzajemne zrozumienie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hanket 70, ja mam troche dluzszy staz w ssaniu oleju, ale zeby mialam cudowne poprawy zdrowotne opisywane przez innych to ich nie mam. Lepiej oddycham i nie mam zapchanego nosa, nawet teraz kiedy kwitna bazie. Do tego mniej dokucza mi podagra i mam mniejsza zgage po posilkch. Mysle ze to zalezy od stanu zdrowia, a moj nie jest najlepszy. Do wczoraj mialam 5 dniowa przerwe w ssaniu, ale znowu wrocilam do memlania oleju. Ja widze pozytywne efekty ssania i dalej go bede ssac, aczkolwiek ekstremalnych wyleczen u mnie nie widze. Pozdrawiam i Zycze wytrwalosci w ssaniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×