Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklana

ssanie oleju

Polecane posty

Gość tommo
Mam książkę o tej metodzie ☺ już tydzień "to wykonuje " pozdrawiam Was wszystkich! !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zarzywam 1-2 łyżki tego oleju słonecznikowego oleofarm (z apteki). z uwagi na wysoką zawartość NNKT. Olej Słonecznikowy oleofarm też idealnie nadaje się do pielęgnacji cery mieszanej i tłustej. Wzmacnia naturalną barierę ochronną naskórka, doskonale zmiękcza i wygładza skórę, a przy tym nie zatyka porów, normalizuje wydzielanie sebum. Ma działanie przeciwrodnikowe i przeciwzapalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepszy będzie olej słonecznikowy oleofarm, tłoczony na zimno oczywiście. uważam, że najlepszy, bo z apteki, z tego co wiem byle czego w aptekach nie sprzedają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba nie jest az tak wazne czy slonecznikowy, czy palmowy, sezamowy, kokosowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssam prawie miesiąc bo co chwilę mialam problemy z gardem i poki co gardło ucichło a;e i pojawił się problem z zatlkanymi uszami, czekam aż przejdzie i ssie dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiolek
Witam. Ja też stosuję już dość długo tę metodę i jestem pewna, że dzięki temu moje problemy z zatokami zniknęły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiolek
Pomaga tez trochę w innej dolegliwości. Moim problemem jest #skórazprzebarwieniami. w tym zakresie też zauważyłam poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dusiolek
Pomaga tez trochę w innej dolegliwości. Moim problemem jest #skórazprzebarwieniami. w tym zakresie też zauważyłam poprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna maria R
dusiołek ile mniej więcej już używasz tej metody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co u tego ktory pisal pod nickiem / Anfil \ który miał takie przeboje miał podczas kuracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mylisz się, jeśli chodzi o ssanie oleju, to ma to bardzo duże znaczenie czy jest to olej słonecznikowy czy sezamowy. Ssanie oleju, jakie znamy dzisiaj, wprowadził w roku 1992 ukraiński lekarz dr med. R Karach. Dr Karach twierdził, że ssaniem oleju słonecznikowego można leczyć różne choroby, począwszy od chorób serca i problemów trawiennych po zaburzenia hormonalne. Po drugie jakość tego oleju jest sprawą pierwszorzedną. Wolisz olej słonecznikowy za 5 zł z jakiegoś dyskontu czy lepiej zapłacić 16 zł za olej dobrej jkaości np. oleofarm skoro już sie pojawił w dyskusji i mieć pewność, że zawiera deklarowane witaminy i NNKT, które sa niezbędne dla naszego zdrowia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytam różne strony na temat ssania oleju i widzę, że różnie z tym jest. Jedni piszą, że obojętnie jaki a inni, że tylko słonecznikowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to świetna metoda. trzeba ssać ok 30 dni, najlepiej olej sezamowy. Niesamowita świeżość jamy ustnej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
metoda dla cierpliwych i wytrwlaych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
SSałam olej zwykly kujawski przez kilka miesiecy.....poprzednio bardzo bolaly mnie stawy,a na palcach u ręki zrobiły mi się jakieś narośla,coś obrzydliwego spływalo mi do gardła.....kasłałam .........brrrrr ,ssałam olej i to byl strzał w dzisiątkę........wszystko minelo,a narosla na stwach u ręki zatrzymały się......ze swojej głupoty zaprzestałam i po roku wracam do prostej skutecznej metody :) Warto ssac olej tani i skuteczny na różne dolegliwości!Polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratuluje tak dobrych efektow:) czy po zaprzestaniu ssania znowu masz problemy zdrowotne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam cudowne efekty cholesterol trójglicerydy w normie a było źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziwiam osoby, które miały tyle siły w sobie, żeby ssać kilka miesięcy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ssałam kiedyś miód na ból gardła. Masakra co za uczucie, kiedy to rosło w buzi. Ciężko było powstrzymać odruch wymiotny. Ale była to moja ostatnia deska ratunku. Wszystkie inne konwencjonalne i niekonwencjonalne metody zawiodły. Dopiero ssanie miodu pomogło. To jak macie wprawę w ssaniu polecam na ból gardła. Oczywiście miód wypluwamy tak jak olej po całej operacji i spuszczamy wodę;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssalam już 3 razy co drugi dzień, niewiele bo najpierw minute potem4 i potem 8. Ale co widze ,oddech jest swiezy ,nos mi sie odetkal I nie mam tak silnych boli głowy. za to mam mnóstwo podskornych białych Pryszczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I jak to możliwe ze olej Jet biały już po minucie???? Czy to dlatego że łączy się ze ślina.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eedziaa
Czytam dużo na temat ssania oleju słonecznikowego, moja siostra wyleczyła nim raka na narządach rodnych, ale nie spotkałam się jeszcze z żadną opinią, czy ssanie oleju pomaga na niedoczynność tarczycy? sama choruję na tą przypadłość i przybrałam na wadze 30 kg, dlatego zastanawiam się czy i mi ta metoda by pomogła? Jeśli wiecie coś na ten temat, odpiszcie.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fajny i ciekawy temat. Dobrze że aż tylu osobom to coś dało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ssam olej kilka dni i dzis zaczelo mnie strasznie łamac w kosciach, mam nadzieje ze to chwilowe, ale i tak nie zamierzam przestac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka125
Dzięki ssaniu oleju chyba uniknęłam operacji podniebienia. Zrobiła się tam gulka i przerażona tym faktem zaczęłam ją odsysać przy pomocy tego oleju i śliny. Na początku coś jakby bolało w miejscu tej gulki i gulka się trochę powiększyła ale mając w perspektywie lekarzy i trudne badania to dalej brnęłam w to ssanie. Bałam się, że to koniec i było mi wszystko jedno. I co się stało dalej - po ok 1 tygodniu od najgrubszej gulki pobolewanie się zmniejszyło i wszystko zaczęło zanikać. Kiedy już nie wyczuwałam czegokolwiek jeszcze ssałam ze 2 tygodnie. Rodzinie się się przyznałam i wiem, że ssanie jest ok. Wszystko skończyło się po ok 1 miesiącu ssania i odpluwania. Ale nie polecam ssania bez przerwy profilaktycznie tylko lepiej etapami jak się chce coś wyrzucić z gęby. Zwyczajnie 1 łyżeczka od herbaty oleju słonecznikowego i ssać do momentu aż braknie w buzi miejsca. Ślinę poprzemieszczać po czym odpluć. Wypluwa się coś białego a po oleju nie ma śladu. Nie przesadzać od razu w picowanie wszystkiego, tylko można usta zwyczajnie raz, dwa razy przepłukać. Można to robić nawet w pracy jak nikt nie widzi. kilka razy dziennie jak się przypomni. Te opowieści, że zanikają od tego choroby w odległych od buzi narządach są podejrzane. Tylko okolice samej paszczęki można tym ssaniem podleczyć. Udało mi się też odessać przetokę na dziąśle w 3 dni. Jakoś tam ropa utorowała sobie drogę i skóra pękła i wylała się ropa. Bolało ale dałam radę. Szamani tak leczą swoich braci - każą ssać a jak jest coś w ciele nawet guz to sami swoją śliną osobiście odsysają w jakimś tajemnym stylu to świństwo i osobnik wraca do domu cudownie uzdrowiony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 125gość
Przy ssaniu nie trzeba spoglądać na zegarek i dotąd się ssie aż braknie w buzi miejsca. Ja weźmie się więcej oleju - dużą łyżeczkę to wcześniej w buzi braknie właśnie tego miejsca bo policzki nie dają rady a jak mniejszą łyżeczkę to ssanie będzie dłuższe. Nie wierzcie tym co niby to dużą stołową łyżkę oleju potrafią ssać z pól godziny. Od razu od za dużej ilości oleju wzbudza się odruch wymiotny i ssanie nie jest możliwe. Samemu można to oczywiście sprawdzić. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka 125gość
I jeszcze coś - ssanie oleju zawsze na początku pogarsza chorobę i dopiero po jakimś czasie objawy się zmniejszają więc nie można się bać tylko ssać aż do skutku. Jak się przestaje to jest jeszcze gorzej niż było. Wcześniej ktoś tu pytał czy tarczycę można wyleczyć i ja myślę, że tak tylko to praca na miesiące i wystarczy 2-4 x dziennie bez wariowania i ścigania się z zegarkiem. Moje ssanie 1 łyżeczki od herbaty trwało ok 15 min do 20 min. dłużej się nie daje bo śliny przybywa. Aktualnie znowu mam w planie ssanie bo chcę sprawdzić czy podziała to na przebarwienia na facjacie. Zaplanowałam 3 miesiące 3 x dziennie. Zobaczymy czy w ogóle coś się poprawi chociaż trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANDA- halohalo ssacze co tam? To moj trzeci dzien! Rano i wieczorem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
PANDA- i póki co jakas wysypke mam. A ogolnie zaczelam ssac bo mam okropny tradzik i okropny oddech. Wiec tak o!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×