Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość zwierzę

karmienie piersią to powrót do korzeni. obrzydza mnie to.

Polecane posty

Gość zwierzę

Czy ktoś też tak uważa? nie mam dzieci - jednak w najbliższym czasie zacznę starania. Jednak na myśl o tym że mam karmić piersią aż cierpnę... może nie jestem gotowa na macieżyństwo. Karmienie piersią koarzy mi się ze zwierzęcenim, mieszkam w dużym mieście korzystam ze wszystkich dostepnych dóbr XXI, nigdy nie ciągneło mnie pod namioty, wieś itd... jestem mieszczuchem. nie wyobrażam sobie jak karmie piersią. ale napewno bede to robić (ale chyba w ukryciu) czy tez miałyście takie odczucia? czy naturalnie jak zobaczę dziecko wszystko potoczy się ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do wariatki....
obawiam sie, ze pod sufitem to masz niewiele.... porownujesz rzeczy zupelnie z innej bajki... co ma umilowanie wsi czy wakacji pod namiotem do karmienia piersia? w takim ukladzie sex czy wydalanie to tez takie zwierzece, no nie? przeciez szczury, świnie, hipopotamy itd... bzykaja sie tak jak ty, czyz nie? czy moze w dobie XXI wieku robisz to wirtualnie??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie karm
co za problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja na to wam powiem
lepiej sie cofnij do podsawówki i ucz sie dziecko ortografii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzę
sex daje przyjemnośc wieś nie tak samo negatywie kojarzy mi się karmienie piersią czy wszystkie kobiety "pragną" tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj zwierzaczku
tobie przyjemnosc daje sex a innym i wies i sex i namiot i karmienie piersią... wiesz, są przyjemności można doznawać nawielu płaszczyznach... nie tylko tej elementarnej, fizycznej.... Ale do tego trzeba być człowiekiem, a nie zwierzęciem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierz
własnei karmienie piersią to chyna elementarna - wątpliwa przyjemność - konieczność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do zwierze
nie jest koniecznoscia ani obowiazkiem.... kobieta ktora nie chce karmic, nie musi... po co walkowac ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierze
nie musi - zgadza się ale skoro nie ma przeciwskazań powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość powót do korzeni
? :O i co z tego ze sex daje przyjemnosc a wies nie ? przeciez sama napisalas ze teraz chceicie sie starac o dziecko czyli oprzyjemnosc jest tylko miłym dodatkiem :O zaspokojenie głodu tez jest czym podstawowym :O nauka jest po to by zastąpic nature tam gdzie ona nie potrafi pomóc :O chcesz w swoje dziecko pakowac srodki chemiczne i sztucznie przetworzone ? a zrób to, zakonserwujesz je juz od malutkiego bo nawet strach sie bac co za debilizmy mogłby wyssac wraz z Twoim mlekiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie powinna. Lekarze spierają się w tej kwestii. Ja uważam, że to osobista sprawa każdej kobiety. Mleko modyfikowane może być dużo lepsze np nie powoduje kolek-słowa lekarze. Poza tym jeśli kobieta nie chce karmić i się zmusza to może to mieć naprawdę negatywny wpływ na dziecko...Ja też nie zamierzam karmić piersią. Dla mnie to obrzydliwe i tak jak mówisz...takie zwierzęce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale nie musi
moze ale nie musi... wiesz co kazdy czlowiek musi tak naprawde??? umrzec..... tylko to jedno...... a tak jak nie chcesz srac, to zatkaj se dupe korkiem, nie chcesz jesc, nie jedz itd.......... wolnoc tomku w swoim domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarkastycznie
ależ my JESTEŚMY zwierzętami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wcale nie sarkastycznie
nie obrażaj zwierząt 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie jestem
Do autorki Nawet nie wiesz jaką przyjemnośc daje karmienie piersią ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierze
i płacić podatki a mężczyźni muszą iśc do woja - w wiekszości czyli wszystkie kobiety uwielbiaja to oprócz - stokrotki oczywiście że bede karmić mimo to iz uważam to za obrzydliwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To nie jest obrzydlia Bez Nika
zobaczysz jak urodzisz to nie mówię ze napewno ale moze tak się stac ze chętnie będziesz karmiła piersią. To jest głębsza więż miedzy matką a dzieckiem. A po za tym nie musisz wszędzie taszczyc za sobą butelek,herbatek. "Bar" jest zawsze pod ręką. A gdybys była na 100% zdecydowana na nie karmienie to tez zaden problem w szpitalu powiesz ze nie chcesz karmic i dadzą Ci tabletkę na zatrzymanie pokarmu. TWOJA DECYZJA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Ale chrzanisz.Dawno nie czytałam tak bezdennie głupiej wypowiedzi-oczywiście mam na myśli założycielkę topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwierzę
nie sądziłam że wszyscy tylko czekają. ja uważam że to poniżające dla kobiety. z chęcią bym oddała tą "przyjemność" mojemu facetowi - było by po równo ja jestem w ciązy a on karmi.... bezsensu... to jest jakis archaizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekamy zobaczymy. Ja stawiam na to że jak urodzisz dzidzię to pomyślisz sama o tym żeby dać maluchowi cycka! Dla mnie nie ma nic piękniejszego niż karmienie naturalne. Tak nas stworzyła natura i trzeba to wykorzystać. Bardzo zbliża matkę z dzidziusiem. Jak dzidziuś zacznie podczas karmienia gładzić cię po cycku patrząc ci głęboko w oczy albo trzymając w buzi cycka zacznie się do ciebie uśmiechać to serducho samo pęka z radości :-). Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×