Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jadwisiaaa

Dziewczynki - której z was urodzi się dzidzia a nie ma męża???

Polecane posty

Gość tak ma
chyba tak:) no szlag mnie trafi zaraz, lepsza szczęsliwa panna ze szczęsliwym dzieckiem niz nieszczęśliwa pełna rodzina !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalala
święta prawda, co do grzechu - człowiek jest naznaczony grzechem pierworonym już w chwili swojego poczęcia, nie jest "stworzeniem" bez skazy, lepiej zgrzeszyć "storzeniem życia" bez ślubu niż zabić albo okraść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow ale burzę rozpętałam :) Już wczoraj starałam się coś udowodnić na innym topiku więc tu napiszę wszystko ku ścisłości :) 1. Ojcem dziecka jest mój narzeczony z którym jestem ponad 4 lata 2. Obydwoje pracujemy i nieźle zarabiamy (to na wypadek jakby ktoś najechał na mnie że nie mam śrdoków na wychowanie dziecka) 3. Puki co mieszkamy u rodziców ale do narodzin Kruszynki będziemy mieszkać osobno ponieważ nasze mieszkanie jest w trakcie remontu 4. Oczywiście ślub planujemy ale rok po urodzeniu Maleństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie mi Kochane czy Waszym zdaniem dopiero papier ślubny pozwala na bycie szczęśliwą rodziną ? To że nie jesteśmy małżeństwem nie znaczy że będziemy złymi rodzicami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalala
Kiara jesteś ok, nie przejmuj się głupim gadaniem Faktem jest, że ja mam ten "papier" ;) ale nie uważam tego za rzecz najważniejszą, przede wszystkim - miłość :) a ona poprostu "jest" - bez względu na wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość t6u7
Kiara nie pochlebiaj sobie z tą wojną, i znów sie tłumaczysz przecież już na każdym forum wiedzą ze jesteś gówniarą co dziecka ci sie zachciało w tym wieku, na studia idz a nie wszedzie rozpisujesz o tej swojej kruszynce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz takie komentarze nic dla mnie nie znaczą :) Pisz sobie o mnie co chcesz :) ... Widać należysz do tych ludzi którym szczęście innych bardzo przeszkadza ... no trudno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam
a nie mówiłam ????? Kiara:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalala
"tak mam" skubańcu ;) - gdzieś się ukrywała? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak mam
jestem, jestem, czytałam mojemu maleństwu bajkę...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilalala
"tak mam" hmm, takich imion chyba niema ;) moje karolina, a twoje? co by swojsko się zrobiło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak pozwolicie to ja też się do topiku przyłączę :) Agnieszka jestem 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak to u Was jest ? Macie już swoje Maleństwa ? Bo z wypowiedzi \"tak mam\" wnioskuję że jesteś już szczęśliwą mamusią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martusia ma dzidziusia, Agnieszka w brzusi, a Karolina? prace naprawcze trwają ;) mam nadzieje, że już niedługo, już po miesiącu leczenia jest ze mną dużo dużo lepiej, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dorodnych jak dynie pęcherzyków hihih - bo właśnie tego mi brakuje, w przyszłym miesiącu będzie zastrzyk :) dam czadu - poczniemy trojaczki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide do sklepu, za 10 min jestem :) a może by tak komunikatory uruchomić? czy to za szybko? grzesznie i nie po bożemu ;) hihi (to była docinka apropos pigi, no niemogłam się powstrzymać) :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, ja juz ide spać bo rano muszę wcześniej wstać:), jutro jestem. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no joooooooooo ;) hihi - to do jutra, buziaki dla synusia od nowej cioci ;) i nie zaprzeczaj ;) no chyba chociaż coś mi się od życia należy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllllaaaannn
kamillla >>>>>-co do grzechu - człowiek jest naznaczony grzechem pierworonym już w chwili swojego poczęcia, nie jest "stworzeniem" bez skazy, lepiej zgrzeszyć "storzeniem życia" bez ślubu niż zabić albo okraść>>>>>> Owszem człowiek jest naznaczony grzechem, ale po to Bozia dała człowiekowi rozum aby z niego korzystał i oczyszczał się z grzechu. Zgadza się, ze leipiej zgrzeszyć niż zabić czy okraść. Ale dalej ci powtarzam, że po to człowiek ma rozum aby z niego korzystał. Chyba, że to są istoty bez mózgu co nie wiedzą co to grzech, zabicie, okradanie.Jak będziesz tak tłumaczyć siebie, że naznaczona jesteś grzechem pierworodnym to już widze, że twoje zycie to samo grzeszenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaalllllaaaannn
ci co zabijaja it. grzeszą też tak twierdzą, że urodzili się z grzechem pierworodnym i musza dalej grzeszyć. Jeden lubi grzeszyć pooprzez seks, inny poprzez zabijanie, kolejny poprzez kradzież. Jakby się nie tlumaczyć to jest niestety grzech. Nie ma ludzi jednakowych, każdy lubi co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×