Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość napisz co dyktuje ci serce

ZAWSZE BEDE CIE KOCHAŁ- CZY TE SŁOWA WYPOWIEDZIANE PRZEZ FACETA ....

Polecane posty

Gość napisz co dyktuje ci serce

TO TYLKO PUSTE SŁOWA CZY RZECZYWISCIE TAK BEDZIE?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moim zdaniem mozna kochac kogos zawsze, ale nie mozna zawsze byc z tą osobą... Takie dziwaczny mam pogląd na te kwestie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj. zycze CI, zeby to byla prawda. natomiast moje doswiadczenie mowi, ze to bujda wypowiedziana pod wplywem chwili. albo w momencie, kiedy ludzie sa naprawde szczesliwi. wtedy czuja, ze to bedzie trwalo na zawsze, ale kiedy pojawiaja sie problemy - nikt juz nie pamieta o tych slowach. dlatego lepiej podchodz do nich z rezerwa. bo w trudnym moimencie niewiele znacza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puste słowa
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe.... oj ja to chyba naiwna tez jestem:p ale ok... jedno zycie, warto przezyc je szalenie kochając i popelniając bledy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie slowa sa prawdziwe...
jezeli mowi je mezczyzna po kilku latach wspolnego zycia, po roznych przezyciach i problemach w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna kupa
on mówi: zawsze bedę cię kochał on myśli: liczę na sex zawsze kiedy bedę miał ochotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
też byłam naiwna.. miało być zawsze wszędzie i ponad wszystko.. teraz mówi, że kocha, ale chce być sam.. odszedł ponad tydzień temu.. usprawiedliwiałam go.. mieliśmy być przyjaciółmi.. a ja sie teraz takich rzeczy dowiaduję, ze nie wiem, czy chcę, by był moim przyjacielem.. szukałam gdzie zrobiłam bład.. ale.. nie.. to on nie jest mnie wart.. bo dałam mu wszystko.. wspierałam, pomagalam.. nawet tera, kiedy odszedł, przychodził po pocieszenie kiedy znajomy miał ciężki wypadek.. nie sadziłam, ze kiedys poczuję, że w ogóle go nie znam.. dwa dni zanim odszedł pytał, czy zawsze bedziemy razem, czy sie rzaem zestarzejemy i bedziemy się kochać najmocniej na świecie.. obydwoje powiedzieliśmy, że tak.. dwa dni później to już nic dla niego nie znaczyło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PRZECZYTAJ TO
http://wiadomosci.onet.pl/1,15,11,21475675,59899306,2356903,0,forum.html nigdy nie myslalam ze mezczyzni moga TAK dlugo kochac, przeczytaj wpisy mezczyzn, wiekszosc z nich kocha swoje milosci do KONCA zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to mnie zbudowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
szkoda, ze kochac to jedno, a być razem, to drugie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
loved-dlaczego do cholery masz rację?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy mam racje... Chyba chcialabym wierzyc ze kochamy to zawsze bedziemy razem... Zycie nie jest az tak cudowne:( Pisze z własnego doswiadczenia:o i doswiadczenia rodziców:O Nie lubie tez generalizownia facetow, ze niby sa niezdolni do takich uczuc. Bzdura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stokrota23
no jak jestem już podobnego zdania.. a myślałam też, że jak sie kocha, to jest się ze sobą zawsze.. ponad tydzień temu odszedł ode mnie.. przychodzi czasami, mówi, że kocha, że bardzo kocha.. i wie, ze ja kocham jego.. ale chce być sam.. ja tego nie rozumiem.. moze chce się wyszumieć.. tylko.. dlaczego tak dziwnie.. skoro kocha.. moglibyśmy się 'wyszumieć' razem, albo ustalić jakieś kompromisy.. wygodniej jednak mnie zostawić.. i teraz rozbić już co się żywnie podoba.. ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mówi to co mysli
w danej chwili ..., ale jak bedzie w przyszlości ? Kto to wie, podejrzewam, ze nawet on tego nie wie ... Ciesz się i zyj chwilą, teraz jestes szczęścliwa i nic innego się nie liczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaaaa
tak, jak facet uczuciowy to tak to nie są puste slowa. Słowa, ważne z czyich ust wypowiedziane i z jakiego serca. Jak sie kocha to własnie w imie tej miłosci robi sie wszytsko by byc by kochac i byc ze sobą do końca zycia:) miłosc jets jak spoiwo, tal jak cegly łaczy zaprawa tak miłosc łaczy kolejene cegeilki, nasze chwile i tak budujemy nasz zyciowy dom:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×