Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

noooo i zlecil prowadzenie bistro komus , a on pojechal do turcji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe ja tesknie tylko za rodzina swoja, tym bardziej ze to co sie dzieje w polsce to przechodzi wszelkie granice komizmu chyba wezme paszport prababci i zaczne sie ubiegac o niemieckie obywatelstwo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak usłyszycie moje wycie to znaczy ,że to ja;) Dobra nie smęce ale co mam zrobić ,że mi tak sie z wami rozstac nie chce😭 , no dobra ide ide :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z taka kasa w turcji on teraz zyje jak krol .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa no to na zdrowko !!! a mi kot biega ciagle po klawiaturze i kasuje :O przeganiam go a on ciagle wraca . :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w turcji nie turcji, wszedzie by mogl zyc jak krol nie wiedzialam ze turcy tak do ojczyzny przywiazani sa :P nie widac tego tutaj po nich :P sorry jakby co ale nie lubie ich :) i nie rozrozniam, czy on z iraku czy z iranu czy z maroka, jeden ch*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha - lily ja tez ich nie rozrozniam i nie przepadam za nimi. a w ogole to oni dla mnie sa wlasnie dziwni , inna kultura , mentalnosc itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamy 5 kotow , kocham je. kazdy jest inny , niepowtarzalny . i wiesz , one sa madre i cudowne. za milosc potrafia sie odwdzieczyc ogromna miloscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja mam zal do polek ze o nas taka opinie wyrobily :( zobaczy taka blondynke turas i sie dowie ze z polski to juz sie slini... a te glupie pindy na to leca:( dobrze ze nie jestem blondyna choc to tym sku* wcale nie przeszkadza dla nich jest niepojete ze polka moze ich nie chciec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cloe, mialam kota-helmuta :) ukochany kocur moj spal ze mna, dym z fajek mu nie przeszkadzal na szyji go nosilam jak kolnierz niestety zlapal powazna infekcje i nic mu nie bylo juz w stanie pomoc :( ale musial mnie bardzo kochac bo nie chcial zebym patrzyla na jego smierc po prostu ktoregos wieczoru wyszedl i juz nie wrocil :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w ogole jestem zbulwersowana zachowaniami roznymi : polki sprzedajne i polacy zlodzieje. oburzaja sie polacy , ze niemcy opowiadaja kawaly takie czy inne o polakach - ale niestety , ktos na to zapracowal. ostatnio czytalam, ze polacy kradna w norwegii lodzie , jakies silniki od lodzi - i to na duza skale. dla mnie to jest aroganckie zachowanie , a w wiekszosci chodza tacy pewnie do kosciola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu lily - to straszne musialo byc dla ciebie. biedny kocurek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mialam go chyba z 8 lat, jedyny kot ktory tyle ze mna wytrzymal :) teraz w polsce w domku rzadzi jakis lulek, myszolow :) ale to nie moj helmut :) wiesz co do polakow to tutaj z tego co zauwazylam to chadzaja do kosciola tylko po to zeby sie pod budka z piwem spotkac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja tak dawno nie bylam w kosciele. tutaj w naszym miescie chyba nie ma polakow - jest duzo rosjan. a kosciol - pare razy probowalam zajrzec - zawsze zamkniety. ale poznalam ksiedza ewangelickiego - ma juz 3 zone :D hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zzylas sie z kocurkiem. i masz racje - zaden inny nie bedzie taki jak on. kazdy kot ma inny charakter.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, przynajmniej na dziwki nie chodzi ani ministrantow nie meczy :) polacy sie oburzaja ze maja taka opinie w niemczech, a sami na nia zasluguja, wiesz mi to wisi, bo mi wystarczy moja opinia w pracy, o mnie jako o jednosce a nie czesci narodu polskiego ale przykro sluchac przechwalek polakow jak to ukradli to czy tamto ze sklapu czy skadkolwiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasze znosza nam do domu myszy i ptaszki :( moj maz odbiera im te zdobycze i jest zly na nie , a ja mu mowie, ze one troszcza sie o nas zebysmy mieli co jesc :P i nie ma powodu byc zly. ale ptaszkow mi bardzo szkoda :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda jak szkoda a nie boisz sie ze ptasia grype zalapia? tata moj zarzadzil dla kota w polsce areszt domowy jak szalala panika, ale teraz lata sobie, myszy lapie i muchy, ptaszkow cos sie boi skubaniec :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily - ja tez tak uwazam - wazne dla mnie jest , ze o mnie maja dobra opinie a reszta nie obchodzi mnie. chca krasc - niech kradna . a przechwalanie sie tym to juz jest kretynizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boje sie lily. a wiesz dlaczego?? ta wolowina , ktora teraz kupujemy byla zamrazana kilka lat temu - bo nikt jej nie kupowal ze wzgledu na chorobe wscieklych krow. to samo jest z ptactwem. gdzies tam pojawily sie ogniska choroby - jak mam zachorowac , nie ustrzege sie. jem drob, wolowine , wieprzowine itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cloe tez jem wszystko jak leci tylko czytalam ze jak wybuchla w niemczech panika to ludzie porzucali swoje koty bo sie bali zarazy idioci samych siebie by sie pozbyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogolnie to teraz jestem na diecie :D hehehehe taki upal ze nie mam ochoty jesc w ogole jem jeden cieply jakis posilek dziennie i mi wystarcza na razie nie mdleje, nie robi mi sie slabo i chudne co najwazniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×