Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość mummy28

jestem samotną matką,bo...

Polecane posty

Hej:) Sylwia dużo zdrówka dla Oliwki:) To super że w weekend nie próżnowałas;)Uściski:) Beatko szkoda że tak sie sprawa z \\\"tatusiem\\\" układa.No ale ćóż zrobić, tak jak mówisz na siłe go nie zmusisz.Ja też myśle ze dobrze postepujesz nie mówiąc jej nic bo później tylko tylko sie zawiodła.Uściski:) Dla nowych koleżanek i dzieciaczków przesyłam pozdrowienia:) U nas wszystko ok,korzystamy jeszcze ile sie da z pogody,a dziś już podobno ostatni dzień ciepła i od jutra duże ochłodzenie:( Uciekam teraz,może wpadne później.Miłego dnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc laseczki:)) Na temat ojca mojego dziecka nie będe sie rozpisywac,bo nie wiem jak ując co czuję gdy on tak robi:-O I tak się zastanawiam czy on kiedykolwiek w przyszłóści się obudzi,ale nie po to zeby wyciagac kasę od córki gdy juz będzie pełnoletnia-często tak jest... Jak on moze spac spokojnie nie wiedząc co się dzieje w zyciu własnego dziecka??!!!Dla mnie to nie do pomyślenia!!! Nie myslałam,ze kiedykolwiek to napisze,ale żałuję,z to on jest ojcem mojej córki. A co u Was kochane? U Renatki juz wiem:))❤️ Aju wyobrażam sobie,ze Alicja była zachwycona :)) Madziu, co u Ciebie??? Sciskam mocno -Wasza B:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ajjjjjjjj, ale sie porobiło Moj syn na oszustów trafił Okradziono go i zostawiono w nocy w obcym i wielkim miescie jakim jest Londyn Na tyle trzezwy umysł ma ze na policje poszedł. Tam spedził cała noc. Teraz jest w ambasadzie Polskiej . Jutro o dziesiatej rano rusza autokarem do Polski. Ambasada mu pomogła. Dzieki Bogu nic mu sie nie stało. I to Polacy swoim rodakom takie świnstwa robia. Jak tak mozna. teraz juz powiedziałam , ze wole suchy chleb woda zapijac byle by nigdzie nie jechał. Przepłakałam pół dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju tak mi przykro:((Dobrze,ze nic mu sie nie stało-stracił pieniądze,ale wróci cały i zdrowy.Kurde...ale podłość!!! I nie płacz juz-chocoaz wiem,ze krzywda dziecka najbardziej matkę boli...👄❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama- Madzia
Mnie tez bardzo podobały się zdjęcia! Ostatnio mnie nie bylo ale tylko dlatego ze cos mi net szwankuje jak zwykle...i widze ze niemiły gość znowu sie pokazuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) Aju to przykre ale ważne ze synowi sie nic nie stało. Pogoda do bani, dziś cały dzień leje i zimno,a jutro ma być jeszcze zimniej.Oj taka pogoda zdecydowanie nie dla mnie:( Ale zaraz zabieram Julke i jade do mojej przyjaciólki,pójdziemy do jej siostry i do wieczora jakos czas zleci. Miłego popołudnia:) Buziaki dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama- Madzia
a ja dzis cały dzień kuchciłam małemu.....znalazł sobie zabawe bawił sie w perkusiste...no on to chyba bedzie jakis muzyk..zaczeła sie od organków, potem gitarka a teraz perkusja...smieje sie ze niedlugo bedzie w telewizji hehs. a jutro rano do pracy...no ale na szczescie weekend wolny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mamunie:)) Madziu odpisałam na@-widze,ze synek-muzyk rośnie;)) Dziewczyny wczoraj mialam full pracy ,a do tego naprawdę zle sie czułam:(( Dzis juz lepiej:)) Przed nami zakupy na zime:dla córki buty-kurtkę juz ma,jakies spodnie,bo rosnie jak na drożdzach:-DJa nie mam kurtki i nie wiem jak tu sie wybrac przy takich durnych godzinach pracy:-O Sylwuniu widze,ze Cie nie ma:((czyli Oliwka nadal chora:((Dla Was🌼 Własnie piszę na gg z MariaH-nareszcie ją dopadłam:))I ochrzaniłam za nieobecność:))Obiecała zajrzec-czytasz to MariaH???teraz sie nie wywiniesz;-)) Renatko mam nadzieję,ze tez sobie wkrótce na gg popiszemy:)) Aju czy syn dotarł????Czy wszystko dobrze????👄 Ada❤️ no gdzie się podziewasz??Czy Mati juz zdrowy???? Miłego piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ciepło:D Syn juz w domu:) Tak sie ciesze. Wykonczony , ale cały i zdrowy:) Zycze Miłego Dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju to dobrze:)) Napisałam na Twoje gg-jesli bedziesz potrzebowała pogadac:))to jestem:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane,ja dzis tylko na chwilke ale jestem.. Wiecie chyba usunelam sobie subskrypcje z mojego maila i nie dochodzily do mnie rzadne wiesci z forum - wiecie co pomyslalam ?? Ze nie piszecie choc zastanawiajaca byla dla mnie ta cisz.. Nawet nie zdajecie sobie ile trudu kosztowalo mnie znalezc nasz topic :( Ale jestem... Nie jestem dzis w zbyt dobrym nastroju dlatego postanowilam wejsc tylko przywitac sie i przeslac znanym i nowym mamusiom duuuuuuuuzo goraaaaaaaacych usciskow te zimne dni.. Ciesze sie,ze tyle tu nowych milych osobistosci... Przesylam wasz duze pociechy usciski a malym pociechom buziaczki i dusiolki. P Do jutra,buzka. /www.niuniawikunia.bobasy.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:) MariaH no nareszcie, nie zaniedbuj nas:) Mam nadzieje ze wkrótce napiszesz więcej, co tam u was.Buziaczki dla Ciebie i małej:) Mimo wstrętnej bo deszczowej i zimnej pogody życze wam udanegoo weekendu,odpocznijcie:) Buziaki:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Witamy:) Dzisiaj było spanie :DWszystko spłyneło z nas i spało sie super. Ale juz po sniadanku i spacerku z Dusia🌼 Teraz do pracy trzeba sie brac:O Miłego Dnia dla Wszystkich serce]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:)) Aju widzę,ze odetchnęłas:))ciesze się :)) Renatko Ty tez wpadasz jak burza:)) MariaH no!!!!bo bys sobie przechlapała;)) Sylwuniu mam nbadzieje,ze w poniedziałek juz będziesz?:)) Madziu co do Twoich obaw,to Ci napisze,ze masz takie mysli jak kazda z nas tutaj.Tzn ja juz nie:),ale myslałam,ze zawsze będę sama.Jesli spotkasz tego własciwego mężczyznę dla Was to bardzo dobrze,ale jesli ma sie trafic kolejny d***k to lepiej byc samej-naprawdę.Ja jednak myslę,ze kazda z Was kochane spotka swoja prawdziwą miłość:)) U nas pogoda piękna-słonce,no,moze troszke mrozno,ale co tam!!!! Weekend spedzimy z dziećmi,tak więc będzie wesoło i na pewno nie nudno:-D Miłego wypoczynku mamunie i dzieciaczki🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ O rany dziewczyny ale zimno, ostatnio narzekałam ale dziś to już całkiem,tylko 2 stopnie.Najchętniej bym sie nie ruszyła na krok z domu no ale zaraz do pracy lece.Julka już w przedszkolu. Weekend upłynął na leniuchowaniu w domu. Miłego dnia,uściski dla was i dzieciaków:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama- Madzia
ostatnio nie bywałam ale stało się tak ze mój pies chyba byl "glodny" i przegryzł mi ładowarke od laptopa...no i czekałam z naprawa. I mam mały problem mam 2,5 letniego chłopca, a on bardzo mało mówi, ja rozumie o co mu chodzi ale reszta nie...chce podkreslic ze bardzo duzo do niego mowie i wszystkich rad z gazet tez slucham, no ale sa male efekty. Niektorzy mowia ze nie ma czym sie martwic, ale no ja juz bym sobie z nim poplotkowala:) moze wy wiecie co zrobic zeby szybciej zaczał mówic czy moze juz isc z nim do logopedy, no ale jak bylam u lekarza rodzinnego to mowiła mi ze dopiero od 3 lat. No i jeszcze mały problem z pampersem...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Ostatnio mam troszkę pracy,więc nie zaglądałam:(( Madziu moim zdaniem jesli chodzi o wymowe synka nie masz sie czym martwic,chlopcy pózniej zaczynaja mówic tzw\"cięższa wymowa\"-poczekaj jeszcze troszke ,a zobaczysz,ze jeszcze bedziesz chciala zeby chwilke pomilczał:)) Co do pampersow to najlepiej oduczac latem-ja mialam zawsze nocnik pod reką,zwinęlam w domu dywany(zeby corcia nie osiusiała) i pozwlalam jej chodzic w samych majteczkach,zeby bylo jej samej łatwiej sciągnąc -oczywiscie nie raz nie zdązyła:))ale szybko zakumała do czego słuzy nocniczek-szczegolnie,ze miała taki z melodyjka co grała jak zrobiła siusiu.Na spacery zakładalam jeszcze pampersy,bo wiadomo,ze dziecko moze sie zapomniec gdy wokolo cos sie dzieje:))ale jak tylko wchodzilam z nia np do mojej mamy pampersa sciagalam,zawsze mialam w wozku zapas spodenek i majteczek na zmianę.Ok 4 m-ce to trwalo,pozniej juz luzik:)) Powodzenia:)) Renatko na pocieszenie napisze,ze u nas tez zimno-brrr:(( Sylwuniu no widze,ze Oliwka jeszcze chora skoro Cie nie ma na gg:(( MariaH 👄 Aju co u Was?czy wyjezdzasz gdzies z Alicją? Miłego dnia kochane🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w deszczowy dzień:) Humor dopisuje:) wszystko zaczyna sie układac. Syn od poniedziałku pracuje- zakłada światłowody:) Alicja zdrowa i tak wyjezdzamy 12 listopada do Rusinowic. Mozna sobie zobaczyc ten osrodek. www.rusinowice.pl To juz czwarty wyjazd w tym roku. To bardzo meczace, ale trzeba na cos postawic. A ja sobie powiedziałam , ze zrobie wszystko zeby Alicje usprawnic jak tylko sie da. Meczace , bo i rehabilitacja intensywna i lekcje ze szkoły trzeba do tego robic:O Zeby nie było zaległosci. I ja od rana do wieczora z nia- a jest co robic. Pozdrawiam ciepło🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama- Madzia
no no no naprawde tu pusto...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł Pogoda do niczego,humor tez akis nie bardzo....wczoraj miałam ostra wymianę sms-ów z moim ex.On jedyny na swiecie ma mnóstwo problemow,jak zwykle kasa nie na czas.Napisalam mu grzecznie,ze termin platnosci alimentow jest ustalony przez sad i jesli ma obiekcje to moze sie zwrocic o zmiane terminu jesli mu nie pasuje.Na co on,ze ja go nie rozumiem,ze sobie nie radzi itp itdJa mu na to,ze to nie moja wina,ze dorosłe zycie go przerasta i ,ze alimenty to jego jedyny obowiązek wobec dziecka i jeszcze robi problemy.Wściekł sie-tym bardziej,ze mial wczoraj urodziny:-D Chyba oczekiwał zyczen,a nie rozmowy o kasie:)) Dyskusje z nim zamnknęłam(bo sie strasznie rozpisał),ze przeszkadza mi w spędzeniu czasu z rodziną:))Dał sobie spokój,ale jeszcze kilka sms-ów wysłał-zostawilam je bez odpowiedzi,bo...madry głupiem ustepuje:)) Boszsze skąd sie biora tacy ludzie?:-O Miłego dzinka-ja dzis sie zwalniam z pracy i lece do miasta na zakupy:))👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummy:) nikt nie powiedział , ze bedzie lekko:O Ja mam to samo- dziennie telefony i potem wkurzona chodze. Zaraz wiedza wszyscy z kim rozmawiałam. Ja mam jeszcze gorzej , bo alimentów nie placi. Dostaje od miasta. A zreszta olał to pies hahahaa:) widocznie i tacy musza byc:D Nie przejmowac sie- to moje motto:) Miłego Dnia zycze🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aju🌼ooo to masz nie wesoło:((a dlaczego nie płaci?robisz cos z tym czy nie?Wiesz-tak,jak napisalam,ze to jedyny jego obowiązek wobec córkii jeszcze daje plamę!A zapowiedzialam mu,ze w nastepne wakacje zrzekam sie alimentów w sierpniu,ale...on ma wyprawic dziecko do szkoły-reakcja jego?-zamurowało go.Uważa,ze daje ogrooomną kasę na dziecko,a ja szaleję w miescie na zakupach:-ONo to teraz zobaczy jak za 300zl wyprawi ją do szkoły:))Chyba cudem. Czasem trzeba nim potrząsnąc zeby zobaczył jak wygląda zycie.... Sylwuniu wracaj szybko do zdrówka👄 Renatko❤️ Dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny, czy mogę do was dołączyć? Od dawna podczytuję wasz topik. Kiedyś pisałam na podobnym w dziale macierzyństwo, ale potem przestało mi się podobać i zrezygnowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mummy:) Nie płaci , bo sie zwolnił z pracy. Jego zakład mi przesyłał poczta. teraz na czarno gdzies pracuje. A ja do komornika poszłam. I dostaje 380zł , a zasadzonych mam 450zł. Tyle , ze od miasta dostaje sie tylko do 380 zł na chore dziecko. Tzw. zaliczka alimentacyjna. Na zdrowe 170zł. bez wzgledu na to ile zasadzonych masz.Chory kraj.:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka witaj w klubie-napisz nam troszke o sobie:)) Aju no to i tak dobrze,ze cos dostajesz-wiem,mniej niz powinnas,ale dobre i to.Ja jak onm nie bedzie płacił zostanę z niczym-na zaliczke juz nie mam szans,bo nie jestem samotna mamą-mam partnera więc...a to,ze to nie jego dziecko nikogo nie obchodzi.Chory kraj,chore prawo....taki sam jak co niektórzy tatusiowie-panstwo wręcz jawnie zezwala im na takie uchylanie sie od płacenia-dostaniesz pod warunkiem,ze nie bedziesz sie z nikim wiążac na poważnie-bzdura totalna:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama- Madzia
ja tez nie mam problemu ze mi nie płaci bo płaci ale ile....smiechu warte 170 zł miesiecznie...no ale on ma chora siostre mieszka z rodzicami mama chora...wymówki...na czysto zarabia 800 zł za to dorabia sobie na czarno drugie tyle..tylko ze tak szczerze nie chce nic od niego tylko spokoju. Nie chce jezdzic po sadach po ostatnim razie mam dosyc zrobil ze mnie idiotke. Po prostu mam tylko taka cicha nadziejej zreszta marzenie ze tak za jakies pare lat ten dział bedzie zamkniety...ale na zawsze zamkniety.. ze bede miala swoja rodzinke i szczesliwie sobie zyla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Parę słów o mnie - mieszkam na Śląsku, samotnie wychowuję pięcioletniego Krzysia. Jego tata nie odciął się całkowicie, czasami go odwiedza, ale tylko gdy ma na to ochotę. Jego zasada - przyjemności związane z dzieckiem - tak, obowiązkom mówimy \"nie\". :o Alimentów nie płaci, choć muszę przyznać, że w tym roku zafundował dziecku wakacje. No, ale radzę sobie bez niego, więc nie będę sie użerać po sądach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny:) Witam nową koleżanke, zostań z nami:) Wczoraj byłam na babskim wieczorze z koleżankami,troche porządziłysmy i dzisiaj snuje sie jak cien po domu.A jeszcze pogoda fatalna,zimo i deszczowo.Niedawno wstałam,zjadłam,zajrzałam tutaj i chyba wracam do łóżka.Sprzątać będe wieczorem.Julka jest u moich rodziców, skąd zabierze ją jej tata i będzie u mnie znów dopiero wieczorem. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×