Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

deszcz pada, ze spaceru nici :( wczoraj byłam z Agą uszka przebić, była super grzeczna, wcale nie zwraca na nie uwagi. Byłyśmy też na zakupach w Auchan i polecam bo mają wyprzedaże dzieciaczkowych rzeczy, body po 2 zł a są niezłe, w sobote kupiłam 3 szt i stwierdziłam że po praniu nic sie z njimi nie dzieje i są fajne, wczoraj kupiłam więcej :) spodnie disney za 5zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko- chetnie bym pojechala bo jakies szorty na Alka ale niestety albo mezus ma popoludniowke alboe remontuje mieszkanko ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Majko - oczywiście, że zapraszamy :) Najciekawsze w takich spotkaniach jest to, że mam tam jakieś wyobrażenie o was, tymczasem potem okazuje się, że one mają się nijak do rzeczywistości. Najbardziej nie pasowała mi Judyta :) Zupełnie inaczej ją sobie wyobrażałam, przede wszystkim jako nieco starszą :) Może Marchewka jest już mamusią? Szkoda, że nie napisała, że już ją złapało i wybiera się do szpitala. Ale i tak trzymam kciuki. I oczywiście za Fraszkę. Po pierwsze za obronę. Po drugie, żeby jeszcze trochę wytrwała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ala męczyła sie 3 godziny z przerwami na krótki , niespokojny sen :( Gdy podsypiała przeleciałam caly internet i doczytałam że bebilon niskolaktozowy można podawac zamias mleka nastepnego w szczególnych wypadkach.......i tak mysle , że skoro na tym mleku Ala sie dobrze czuła to może trzeba do niego wrócić........zadzwoniłam do Sebka do pracy i ten urwał sie biedacvzek pojechał do apteki kupił niskolaktozowy bebilon i spowrotem do katowic.......nie miałam sumienia Ali podac znów bebilonu 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kto będzie na spotkaniu piszcie dziewczyny:) Spectro gdzie jesteś?? Tzn. czy opna nie pojechała na urlop?? Ollka mnie też najbardziej zaskoczyła Judytka, też myślałam że będzie starsza :) Pyniu biedna ta twoja Ala ale może to jednak nie po mleczku tylko jakiś zupkach czy soczkach i porstu brzusiu podrażniony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko Boska jak to będę starsza??????? ile ja mam mieć lat wg Was???? właśnie pozwoliłam sobie na szok i nie wiem co powiedziec:) mam 31 lat więc nie jestem znów taka młoda:) A mój synek ma dziś 7 miesiecy:) wiecej nie napiszę bo jestem w szoku z tą moją starością:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu może to sa wzdęcia spróbuj ten espumisan bardzo dobry, po co Ala ma się męczyć Fraszko - trzymam kciuki :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jak ma się 31 to powinno się wyglądać poważniej :P nie na serio dałabym ci tak z 26-27 lat. Dlatego nas zaskoczyłaś bo tak młodo wyglądałaś. Buziaki dla 7 miesięcznego Ptryczka. Jak tam rehabilitacja przebiega?? Jkieś postępy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Espumisan i infacol ma ten sam składnik przy czym infacol jest siliniejszy. U nas i tak nic ne pomaga łącznie z niemieckim sab simplexem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha znaczy mam się wizualnie postażeć:) no rehabilitacja super - chociaż nie wiem czy to efekt rehabilitacji - raczej nie sądze, ze dwa spotkania i moja praca w domu aż takie cuda zdziałają ale Patryk obraca się już na oba boczki, leżąc unosi główkę i potrafi z plecków przekręcić się na brzuszek i znów na plecki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde no to pięknie Judytko:) Nie obejrzysz się a będzie siadał a potem chodził. No ja właśnie myśle o debridacie choć kiedyś mieliśmy na kolki i nie pomógł. Spytam lekarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Własnie ponoć trzeba go stosowac troszke dłuzej niz np. 3 dni. i wtedy daje efekty a potem stopniowo wycofywac i najwyzej podawac w razie potrzeby. U nas problemów z brzuszkiem raczej nie ma zreszta noszenie Tomka na rękach załatwia wszytskie bóle. Tylko ze mnie już mdleją po 5 minutach a tyle to go nie zadowala:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszka - obronila:) relaksuje sie u mnei na kanapie bo nadal boli ja brzusio... co do marchewy to pisala do mnie na gg ze dzis ma zaliczenie i raczej nadal jest w dwupaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
fraszka gratuluję ;-) ;-) brawo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko brawo!!!! GRATULACJE!!! Matko a to wszystko przede mną....(obrona znaczy sie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny skoro mowa o debridat to moze ja się wypowiem bo go stosowałam i żeby były efekty trzeba stosować go przynajmniej przez 3-4 tyg. a czasami stosuje się go nawet przez 2 miesiące 2 razy dziennie a pózniej gdy się go wycofuje to 1 raz dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - gratulacje 🌻 Judytko - faktycznie Ty leciwa jesteś ;) ja myślałam że masz z 25 lat 🌻 Ogromniaste buźki dla Patryczka, super slilny chłopczyk z niego :) Mysico - ja zupki gotuję najczęściej na cielęcinie, bywa że na piersi z indyka lub kurczaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
kobietki pomocy jak i gdzie mam wstaić zdjęcia, czy wysłać na emaile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co za okropna pogoda:( na dodatek zgubilam zloty pierscionek, ktory dostalam od meza na 20urodziny:(robilam kotlety mielone i zdjelam zeby nie ubabrac sobie pierscionkow...polozylam na mikrofali ... zareczynowy i obraczka byly a tamten znikl😭 no ale tak to jest jak sie ma tysiac rzeczy do zrobienia:( maz na popoludnie czekal na zupke dziecko miedzy nogami na dodatek robilam wszystko na czas bo na 14.00 bylo szczepienie .....😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny Alek mial 3 kłucia:( w dwie rączki i udo.. podczas badania byl dzielny ale podczas szczepienia uplakal sie borak...cal droge do domu szedli mowil booli....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz przyjedzie mój tesc, a miałam taka nadzieje na spokojny wieczorek. Nie mam nic przeciwko ich odwiedzinom ale przyjezdzaja co kilka dni a 07 kazdego miesiaca (07 urodził sie Tomek) to juz obowiązkowo. Mam nadzieje ze za tydzien sobie odpuszcza, musze ich jakos uprzedzic bo bede po pierwszym tygodniu pracy i pewnie bede padnieta. Kurcze co za duzo to niezdrowo. Wczoraj w Belchatowie na meza i kolege napadli jacys gangsterzy. przyjechali na osrodek furą, potarmosili ich potem grzecznie przeprosili ze jednak sie pomylili i nie o nich im chodziło a potem zwiali zanim przyjechała policja. Co za czasy:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu moze tylko gdzies sie poturlał np. pod szafkę. Szkoda pamiątki:( Moze przy wiekszych porzadkach albo wyprowadzcce sie znajdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po wizycie lekarskiej......Ala waży 5030...mogło być lepiej.... Wróciliśmy do bebilonu niskolaktozowego ...na jakiś czas......mam nadzieje że wszystko sie ułoży........ Paprotko - jakto potarmosili?? ale chyba nic poważnego ?? Fraszko - iiii ja gratuluje :) Judytko - Ja mam 33 lata także nie pękaj :) Młoda Mamuniu - pogadaj ze Świetym Antonim....w sprawie zguby :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×