Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

witam :) Ciekawe jak marchewka ? Chyba juz wszyscy czekaja na jej porod :) Ja sama dzis wstalam po 4ej i malo co widze na oczy a musze jechac pozalatwiac pewne sprawy z kolezanka . Obudzil mnie okropny bol krzyza :( juz mam dosyc bo co zakluje , za boli to juz pot na czole ze sie porod zaczyna .Bo w koncu mam skrocona ta szyjke w bardzo duzym stopniu i stad te obawy ze do cc nie dotrzymam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) znowu wyspalismy sie z Alkiem do 9.00:classic_cool: Własnie farbowałam sobie włosy na czerwono SAMA:( ciekawe jak to bedzie wygladac..... Po raz kolejny podjelam probe zegnania pampersa... oj ciezko....RATUNKU..... marchewo- czyzbys sie rozpakowala?? czy jeszcze spisz?? paprotko- jak tam w pracy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - myślałam, że zostaniesz dłużej na wsi. zawsze, jak wracam z wakacji czuję się taka zmęczona miastem i chętnie wyprowadziłabym się do jakiegoś małego miasteczka. Może na emeryturze? U mnie znowu zaczęły się wojny o jedzenie kolacji. :( Wczoraj Krzysiu zjadł maleńki kawałek bagietki z miodem i koniec :( Wiem, że nie powinno się wmuszać w dzieci jedzenia, ale dwa posiłki dla niego to za mało. Nie wiem, co robić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej w ielkich trudach umieściłam kilka zdjęć naszej rodzinki. Jak ktoś ma ochote niech sobie luknie w stopce. Teraz spadam poczytam was sobie w pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja musiałam wrócić bo Lenka 6 lipca ma kardiologa a 11 szczepienia a potem moja obrona. No i chyba musze odwiedzić konowała bo caly czas sączy mi sie ropa i krew z jednej strony, kurcze kiedy mi sie to zagoi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ to nadal ja :) tak więc jutro sądny dzień.....:O aż mnie ciarki przechodzą :O myślałam że to się samo jakoś fajnie zacznie i poleci, a tu duuuuupa, jakoś tak dziwnie jechać na poród wiedząc że się jeszcze nie rodzi :P o 10.00 to oczywiście jeszcze głęboko spałam ;) bo w nocy się meczę do 3 nad ranem, mimo że jestem zmęczona to ogarnia mnie jakieś wkurzenie na wszystko i nie mogę zasnąć :O leże i się wkurzam :P dzisiaj nie mam apetytu :P coś więc dziwnego na rzeczy :P tymczasem czekam na wózek, co słyszę szum auta lecę do okna, a tam na ulicy pusto :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a własnie zdj. Mysicy - super!!!! pies extra !! przypomina małego krokodylka jak tak płynie :D a Michaś, to wiadomo, jak wszytskie nasze forumkowe dzieciaczki, przesłodki :D a jakie przystojniak wystrojony na 2przedost. zdj. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek:) Mysica zdjęcia śliczne i Michałek taki duży, mój Patryk to przy nim maleństwo:) Ollka mój synek też wczoraj niechciał jeść tylko pił i pił więc już w końcu wmawiałam w niego to jedzenie na siłe, no ale on jest mniejszy od Krzysia:) Mam kontuzje kostki a w sobotę wesele.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judyto, wiem, że u ciebie takie niejdzenie jest dużo gorsze, bo Patryk jest wcześniakiem i jeszcze tyle przeszliście. Możesz mieć jednak nadzieję, że kiedy dorośnie, zaczną do niego trafiać logiczne argumenty. Ja natomiast słyszę \"To ty jesteś chuda i masz nogi jak patyki\". :) A jeszcze miesiąc temu byłam gruba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico- foteczki rewelacyjne:) maly michas to chyba caly tata?? :classic_cool:przynajmniej na pierwszy rzut oka:) Alek za to od kilku dni domaga sie rano i wieczorem kakao:) hmmmm moje wlosy zamiast czerwonych ( jak bylo na opakowaniu ) wyszly rude spoko ten kolor tez lubie:classic_cool: marchewo- trzymam kciuki wszystko bedzie ok:) ja tez tak czekalam wiec wiem co czujesz.... zapewne slyszalas juz taki tekst od najblizszych?? "weszlo to wyjdzie??" bo ja non stop ......wcale mnie to nie pocieszalo.... fraszka jest wlasnie u gin bo od kilkiu dni ma skurcze pomimo brania fenotarolu( chyba dobrze napisalam zawsze mi sie myli)....czekam na tel z niecierpliowscia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczycie, jeszcze Fraszka wyprzedzi Marchewkę. Trochę to zabrzmiało, jak o zawodach ;) Ale trzymamy kciuki, za Marchewkę, żeby już, a za Fraszkę, żeby jeszcze nie. :) Mysico, zapomniałam napisać, że zdjęcia są super. Zwłaszcza to pierwsze. Michał jest na nim taki słodki :) Mamuniu - dobrze, że kolor ci się podoba. Pamiętam, jak mnie kiedyś zamiast brązowego wyszedł czarny. Koszmarrrrr! Marchewko - a ja powiem coś równie \"oryginalengo\" : miliony kobiet już przez to przeszło. Ale nie martw się - jak zacznie się poród to skupisz się na nim i przestaniesz się bać. A na zakończenie czeka się najwspanialsza nagroda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za miłe słową dotyczące naszej rodzinki:) Na tych ostatnich zdjęciach Michaś jest wystrojony Marchewko bo to ubranko do chrztu. Dostałam od kuzynki i mimo że pewnie sama bym takiego nie wybrałam to darowanemu itd.. Ogólnie żadne ubranka do chrztu za barzdo mi się nie podobają. No a to jest i nawet nie tak tragicznie. Chyba że będzie upał to młodemu założe tylko koszule i spodenki:) I chociaż mam jednś sprawe z głowy:D A ten aligator w wodzie to nasza kundliczka Tosia :D I synuś rzeczywiście podobny do tatusia jak był mały:) Dziewczyny myślicie że można podać paracetamol w czopkach na noc. Bo to już 3 noc kiedy Michał budzi się po 10 razy. Kurde to muszą być ząbki no bo co innego:( A viburcol nie pomógł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico, ja podałabym paracetamol. Wiem, że faszerowanie lekami nie jest najzdrowsze, ale dziecko tez ma prawo uwolnic sie od bólu i przespać spokojnie noc. Która z nas cierpi z bolącą głowa zamiast wziąć lekarstwo? Ja już zaraz zmykam do domu, a potem pójdziemy do parku. jak wrócimy to będzie znów późno. Kiedy ja mam posprzatać i poprać, o prasowaniu nie wspominając?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa cgyba tak zrobie.Już nie mam siły :( My też łazimy po parku i w mieszkaniu brud, smrud i ubóstwo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - no właśnie, dobrze zauważyłaś, to nie wyścig. Może Tatianka ma potrzebę wyjść wcześniej ;) To ja ci odp. \"oryginalnie\" na te \"miliony\": Może i miliony już to przeszły, ale dla mnie, jak i dla każdej z nas jest to jedyne i wyjątkowe przeżycie, i czuję się jakbym była pierwszą kobietą która to robi :) ja nie boję się porodu, bo wiem że jak się zacznie to się o tym nie myśli, tylko działa, i to już samo leci, tylko boję sie pojechać tam i przejść przez to na \"trzeźwo\", kiedy jeszcze nic nie czujesz, jakoś z rozpoczętą akcją porodową mi się to wydaje łatwiejsze do zniesienia. może dzis przeprowadzę jakieś dośw. na mężu, bo spacery i pikantne jedz. nie działa :( Mysico - no ubranka do chrztu w większości są bleee :( to wdzianko Michasia jest bardzo ładne, ja widziałam na allegro same atłasowe i jakieś takie wydały mi się...... okropne :O - to bedzie dobre słowo ;) a to twoje jest takie normalne :) sama bym ubrała małego właśnie w jakąś koszulę i spodenki (broń boże garnitur) Mamuniu - \"weszło to wyjdzie\", \"oj przestań przestań\", \"teraz chcesz a potem będziesz chciała żeby choc minute byl w brzuchu i dal spac\" , \"jeszcze zatęsknisz za tym stanem\", \"nie ty pierwsza nie ostatnia\", oooo jeszcze ost. często powtarzane \"chłopcy lubią się przenosić\" od osób które mają córki i gdzieś to zasłyszały ;) etc. do wyboru do koloru - wszystkie działają jak przysłowiowa płachta na byka ;) ale i tak rekordy biją telefony codzienne z pytaniem CZY TO JUż na początku rozm. i na końcu : TO MóWISZ żE TO JESZCZE NIE TERAZ????? - choć wszyscy zostali wielokrotnie zapewnieni że damy znać jak się zacznie. myśmy już chyba z 5 razy jak nie więcej myśleli że to już się zaczyna, a tu duupa zbita, mijało po 2-3 skurczu, ja już nawet nie mówie że mnie coś zaczyna kłuć bo mi znowu minie i znowu dooooopa. powiem wam że zaczynam się bać o ten nasz wózek......nadali go dhl, sprawdz. nr przesyłki i taka paczka jak na razie nie została zaksięgowana, więc nawet nie wiadomo gdzie już jest, mamy czekać do jutra i jutro spr. .....cały czas mam stracha że trafimy na \"cegłę\", już chyba nic nie kupię przez allegro pow. 100zl. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko a jaki w końcu wózeczek wybrałaś?? Nie martw się pewnie jutro dojdzie:) Mi się ostatnio spodobał baby drems atlantic no ale ja drugiej dzidzi nie planuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś moja rocznica ślubu :D iiii pomyśleć, że o 17 , trzy lata temu maszerowałam dumnie do ołtarza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu gratulacje:) My 3 rocznice będziemy obchodzić we wrześniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu cosmo też mi się podoba. Żałuje że nie kupiłam sobie któregś z tych. No ale spacerówke mam super - na razie jeszcze nic nie odpadło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- mnie tez to gadanie wkurzalo:( jejku myslalam ze wszystkich pozabijam za ta madrosci zyciowe heheheh nie?kolezanka rodzila w marcu przenosila miala wywolywany porod ile on sie naplakala z nerwow:( bo juz miala dosc... mysico-mnie sie ubranko podoba:) fotka Alka z chrztu:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/da82445e6f8abe81.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/08715e56845cbd4d.html sliniak odwieczny przyjaciel.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico- niezla jest foteczka w łóżeczku:classic_cool: dzieci wygladaja bosko jak spia takie aniolki:) a mamy stoja nad lozeczkiem i dumaja nad pociechami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - dokładnie!!!! :) a dziś jak robiłam zapasy dla mężula to pani wyskoczyła z okrzykiem: jeszcze!?!? a potem : no ale to można nawet do 2tyg przenosić!! to dlaczego codziennie mnie zaczepia i pyta o to samo niech daje taki komentarz za 2 tyg :P heh a spójrzcie na to :) http://www.allegro.pl/item212222273_ubranko_do_chrztu_firmy_krasnal_68_a14.html Mysico - pozostałam wierna baby smile, kolor niebieski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Jestem padnieta. Nie wiedziałam ze bedzie tak ciężko mi sie zebrać:( Wstaje po 4, bo tak budzi sie Tomek a potem juz nie opłaca mi sie kłasc wiec gotuje mu rano zupki:) w pracy praktycznie cały czas przed komputerem, oczywiscie okres sprawozdawczy wiec co 5 minut faksy itd. Ale za to jak wracam to Tomek smieje sie w głos, miło jak tak czeka w domu kochana istotka❤️. Ale generalnie to cięzko mi, teraz trochę załuje że jednak nie pomyślałam o jakims innym rozwiązaniu. Marchewko trzymam kciuki :) Jeszcze pare dni i tez bedziesz tulić maleństwo. Mysico zdjęcia super, fajnie że jestes zadowlona z wozka. Ja jednak kupie dopiero chyba we wrzesniu. wlasnie zaraz tez zaloguje sie na fotosiku i jak mi sie uda to cos załącze. Pozdrawiam Was Wszytskie. I jak ze spotkaniem? nadal aktualne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - super ubranko chetnie bym kupila rozmiar 96 na Alka:) swietnie by sie w tym prezentowal:) tylko ze nie mamy w tym roku zadnego wesela... bo wiesz co powinna robic kazda ciezarna?? czytalam o tym kiedys w twoim dziecku podac wszystkim znajomym termin o dwa tygodnie dalej zeby zaczeli wydzwaniac pozniej a jak urodzisz to powiedza oooo juz?? moglas podac date 14 lipca heheheh:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×