Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Dziewczyny nie przesuwajcie tego spotkania jak tylu osobą pasuje bo ja nadal nie wiem na czym stoje. Może ewentualnie wezmę urlop bo i tak nie zamierzam tu wracać więc po co go trzymać. Pewne jest natomiast że ja nie będe mogło przyjść jeśli spotkanie będzie później niż o 15 bo muszę już być po 17 w domu spowrotem. Ale tak jak pisze wy się dogadajcie a ja jak będe mogła to się dopasuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I właśnie się dowiedziałam że nadal można kupić prawo jazdy mimo kamer i tak się da :(:( I jak tu wierzyć że jak się nie zapłaci to będzie sprawiedliwie - przecież kogoś trzeba udupić :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napaliłam się strasznie na tą żyrafę ;) czy myślicie że 6-7 bobas już sie nią zaineteresuje?????? napsizcie że tak, skłamcie jeśli nie!!! :D żartuuuuuuje ;) i tak ją kupię :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - skąd wiedziałaś ? ;) dzieki że pytasz :) dziś właśnie dodałam 1 miarkę wg porady Pyni :D ulał tyle co zawsze, czyli na razie nic szczególnego się nie dzieje :) Mamuniu - jesteście już, meldujcie się!! czekamy :) mysico - weź weź :D jaki ma sens spotykanie się bez ciebie :) kiedy my cie chcemy zobaczyć!!! :) laski a nie pasowałoby wam rano? :( bo teraz mój Kacperek sobie ubzdurał drzemki popułdniowe, i chodzi spać dopiero po 13.00 😭 więc jak rano, np. 10-11.oo to dla nas by była bomba, a jak nie to dopiero nam by pasiło po 16.00 :( i co wy na to? to w końcu 5 czy 8?? mysico podejmij decyzję nt. urlopu i napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba wezmę ten urlop - 5 lutego ale jak wy się wycofacie to was zastrzele:D:D Może być rano ale tak na 11 ok, a po 16 to ja napewno nie mogę :( i to w każdy dzień - bo to prawo jazdy albo p. Marsysi nie może Spectro dzięki za inf. odnośnie garnuszka - wkurza mnie tylko to że na święta w promocji były za 69 zł a teraz są za 89 :(:( - mogłam kupić. Olka 🌼 Marchewko no kup żyrafke - napewno Kacperkowi się będzie podobać :D:D Pyniu a Ala ma już zębiska bo jakoś mi to umknęło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok może być:) ale nie wiem jak dziewczyny miłej zabaw marchewko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś czuje że się nie spotkamy :P - marchewko a może o tej 15 to Kacperek będzie spał włąsnie w silesi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak rano to ja tylko z Lenką ona śpi o 10 albo 11 ale mnie to obojętne czy w domu czy po drodze czy w silesii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytam z ukrycia bo szef patrzy:) Mysico garnuszek jest super - Patryk go uwielbia i ciągle się nim bawi:) Spectro ja pracuje wtedy do 19 :30 więc niestety:( A kregle jak zwykle super:) Mamuniu fajnie, że z Alkkiem już dobrze Oj nerwicy dostanę przez to pisanie...ale bedę podgladała co piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w środę mąż ma dniówkę szok, on zaprowadzi rano Jaśka do przedszkola a ja myk do autobusiku i pojadę do mamuni na kawkę, jest okazja bo przyjechała na tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - zazdroszczę racuszków 😭 mniammmm, do jakiej Mamuni? mysico - :( jak jest zmęczony to się drze jak opętany w wózku 😭 pewnie ktoś nie będzie mógł przyjść, albo coś wypadnie w ost. chwili, jak to zwykle bywa, ale kto może to niech przyjedzie :) nieobecni muszą czekać do spotkania w \"Babie lato\" i żałować że ich nie było ;) zrobiłam rozeznanie w necie, oto i Klub :) http://www.nawidelcu.pl/Recenzje/Nowe-miejsca/Babie-lato,1,1,986 przyznam że zrobił na mnie wrażenie :) kupiłam właśnie 2 bodziaki w biedronie, zobacze co z nich zostanie po praniu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...o Babim Lecie czytałam kiedyś w Dzienniku chyba...wydaje się być fajnym miejscem. A gdzie to jest...ja wiem gdzie Spodek...Skarbek...więc proszę mi wytłumaczyć jak kobiecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj byla pomylka z leukocytami i moczem upsss myslalam o czym innym a napisalam co innego... nadal jestesmy w szpitalu.... sciemniaja na maksa.... rano dziecko zdrowe potem sa furczenia:( mowie wam kapa szpital ledwo przedzie nie maja lekarstw... dzis byl strajk ostrzegawczy.... mielismy miec zrobione badanie krwi rano i co... nikt nie pobral krwi do 10.30.....potem probowki wystaly sie w zabiegowym i zaniesiono je dopiero po 12.00 po to zeby wynikow nie bylo przed 15.00/..... ostatni raz bylam w szpitalu w Zawierciu... tego rocznego chlopczka prawie wykonczyli tak bardzo bali sie przyznac do bledu....dziecko dostawalo co 2 godziny ibufen.... na zapalenie jelit... wczoraj poszla krew z odbytu i najprawdopodobnie z jelit.... od razu wyslali na Ligote... wiemy tylko ze mial byc wczoraj operowany,.... mamy nadzieje z babeczkami z sali ze maly przezyl..... dno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przetrzymuja do 8dni zeby kase sciagnac...bosche....a moj maly 2dni temu wymioty... dzis luzna kupka... mam dosc nawet nie mowie bo nie wypuszcza obserwuje... dalam nifuroksazyd i smecte... gdyby dzis przyjmowal nasz pediatra to wypisalabym sie na wlasnie zadanie poszlabym do niej na badanie czy faktycznie furczy... i po leki...a tak cie stawiaja pod murem.....i nie przekonuje fakt ze dziecko zdrowe a na oddziale pojawiaja sie nowe ... z roznymi chorobami😭 siedzimy w sali ... a dzieci to juz chca cyzia dostac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu kochaniutka - jestem z Tobą całym serduchem ❤️ Alusia ucałuj mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochane, co musze zlozyc w NFZ na karte chipowa?? bo oczywiscie tego jeszcze nie zrobilam i teraz nie wiem co mam tam zawiezc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti ty pracujesz to ja tak robiłam napisalam podanie że urodziłam dziecko i poprosiłam o objęcie moim ubezpieczeniem i koniecznie podałam pesel i z zakładu pracy dostałam wszystkie potrzebne rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×