Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

my wybraliśmy strój na bal karnawałowy juz w poniedziałek daliśmy zadatek dlatego dziś tylko mąż podjechał i odebrał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w pracy też miałam dziś bal karnawałowy...mieliśmy prawdziwy zespół muzyczny jak na weselu ... :D Przebrałam sie za...pana w cylindrze..w okularach ...z wąsem ...pod krawatem :D Dzieci miały uciech sto :) Kupiłam Ali na urodzinki hipcia pchacza iii jesteśmy wszyscy w niebo wzięci :D mamuniu - nooo rośnie Ci kawaler...co tam z własną mamą będzie spał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o faktycznie jutro tłusty czwartek uwielbiam pączusie :D oczywiście katalogi wezmę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- taki wazny byl o 14.00 heheh teraz mnie molestuje;) i mowi ze nie moge przytulac innego chlopczyka.... bardzo polubilam 2latka Dominisa:)maly chcial ciagle do mnie na rece...przytulal sie :classic_cool:i calowal❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh a my raniutko z Lenką pognałyśmy na autobus, wysiadłam przystanek wcześniej żeby spotkać się z Mysicią, potem do mamy, śniadanko, kawusia ploty ploty :D a potem wróciliśmy do domciu i nawet zdążyłam zobaczyć się z Judytką :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ależ Wy fruwacie :D...to tylko chyba ja jestem tak mało mobilna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ależ mi się po tej zabawie kołacze w głowie ...chodź tu do mnie, poczuj się swobodnie....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chętnie wpadłabym na kawę to koleżanki przecznicę dalej...dlaczego Paprotka się nie odzywa :(...albo jakaś inna mamunia z Sosnowca!!!!! ...albo może , któraś z mobilnych mamuś z Katowic przyjechałaby do mnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, byłam u gina ;) i kurcze wypalanke mi chce zrobic, nadżerka się prosi o wyleczenie 😭 miała któraś z Was? boli? auuuuuuuuuua (tak na wszelki wypadek ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewciu, podaj łapę :D Wypalankę mam 18 lutego. Ponoć nie boli i tego się będę trzymać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz popularniejsze jest wymrażanie nadżerek, ale co do efektów to nie mogę nic powiedzieć. Dla mnie wypalanie jest przedpotopowe. Dziewięć lat temu miałam nadżerkę, lekarz wyleczył mi ją specjalnym preparatem - na pędzelku jak lakier do paznokci, dość agresywne, bo jak kapło mi na pończochę, to wypaliło malutką dziurkę, no i zakaz bara bara przez kilka dni ;-) Ale bez bólu, bez stresu i natychmiast zadziałało. Do dziś ani śladu, ani żadnej następnej. Marsjanko, bomba! Bardzo chcemy poznać Agusię :-) Pyniu, kochana! Toż Sosnowiec to nie koniec świata (wbrew powszechnej opinii, hehe). Wsiadaj w autobus i w pół godziny jesteś w Katowicach. A tak poza tym, to z Katowic w naszym klubie mamusie są raptem dwie - Marchewka i Olapi. Była i Skye, ale zniknęła. Chyba, że znów o kims zapomniałam... No i może Babie lato, choć nie zdradziła nam jeszcze zbyt wiele o sobie. Cała reszta z nas ma do Katowic tak jak ty albo i dalej! Głowa do góry i ...jazda! To nic strasznego - dla Alicji pewnie byłaby to większa frajda niż stres :-D Mamuniu, ale nie wyobrażamy sobie, żeby Ciebie z nami nie było. Powiedz, że będziesz! Wsiądziesz w autko, po to przeciez zrobiłaś prawo jazdy, żeby jeździć!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponoć nie boli, tylko czuć smród palonego mięsa :o Ja będę wtedy na półmetku pomiędzy jedną miesiączką a drugą. To nie chodzi o to, że nie zadziała, tylko do następnej miesiączki musi sięto zagoić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - tak też czytałam że przedpotopowe. ale moja ginka nie ma innego sprzętu :( ale ci zazdroszcze ze mialas tak "łatwy" zabieg :( Agol - przybijam piątkę :classic_cool: kurcze trzeba aż mojej nadzerki żebyś wyszła z ukrycia? :P robisz przed czy po @ ? i czy moze cos wiesz nt. wlasnie tej teori ktora zapodałam wczesniej? bo ja bym poszła już za tydzień ;) a jak nie, to po @ czyli ....kilka dni po tobie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula zamrażanie robi się zwykle kobietom, które jeszcze nie rodziły, miałam tę przyjemność poddać się owemu :( W każdym razie nie bolało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie boli tylko poprostu nie mozna się przez chwilkę ruszać ja do dziś mam spokój od ładnych paru lat no i bara bara faktycznie zero nie pamiętam ile ale pewnie z 2 tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, juz widze; no to u mnie odpada, bo bym iala 10 dni do @ to sie chyba nie zdąży wygoic :( to pojde zaraz po. Bede wiedziała jakie twoje wrażenia :) no to jeszcze powiedzcie że któraś miała endoskopię żołądka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bara bara stop :( to musze wykorzystac czas przed :P żartuuuuuuuuuuuję :P moja pieorwsza wizyta po porodzie, babka urzęduje z wziernikiem, a ja....JASNA CHOLERA! i banan zawstydzony, ona banan ze mnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj dostałam przypadłość kobiecą, niestety z powodu stresu nastąpiło to wcześniej niż miało. Więc u mnie też nie wiem czy się zdąży wygoić przed następną @. Ale tak to już jest, jak do ginekologa wprowadza się ustalanie terminów z 3 miesięcznym wyprzedzeniem. Szlag by trafił tą naszą służbę zdrowia i jej odkrywcze pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żyje, żyje dzięki Bogu!!! Nie boli wcale, trochę jest nieprzyjemne w tym sensie, że przy połykaniu rury może się pojawić odruch wymiotny. Ale powtarzam MOŻE, nie MUSI. Czy marchewko pocieszy Cię troszkę fakt, że moja mamusia miała również podobne badanie, tyle, że z drugiego końca :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×