Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

właśnie :D...czy to jest tyko bang...dzyń...czy może rata ta ta ta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu a wiesz że może coś w tym jest co mówisz, bo gdzie go ie pocałuję to mu wyskakuje coś, zaczerwienienie, czy nawet takie suche krosteczki...czemu tak się dzieje? może mam trującą ślinę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...i do tego jakaś książka z wierszami Brzechwa albo Tuwima :) ...z dedykacją :) Na pierwsze urodziny tzn zaraz po urodzeniu kupiliśmy Pączkowi \"Alicję w krainie czarów\" ...taką dedykację wysmarowałam...że do tej pory mnie wzrusza :)....i pamiętam, że czytałam codziennie jeden rozdział ....podczas odciągania pokarmu...a potem jak byłam u Aluszka to opowiadałam jej do okienka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja Agnieszce na roczek zamówiłam taką książkę: http://www.allegro.pl/item300270825_rewelacyjny_prezent_bajka_o_twoim_dziecku_liberi.html pomysł fajny ale wykonanie nie bardzo tzn. rysunki mi się nie podobają (mamy tytuł: \"w zoo\") są dziwne oraz dzienie napisane nie po polsku a \"po polskiemu\" pewnie tłumaczona i troche nieudolnie ale i tak jestem zadowolona - fajna pamiątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko - kuszący pomył...nie słyszałam o czymś takim! Którą książkę wybrałaś?? Napisz czy jest ładnie wydana...czy kolorowa...napisz coś więcej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otworzyłam powiększenie strony z dedykacją i aż się poryczałam...ze wzruszenia...bo nie dość , że wierszyk tak mi pasuje jakby mój był...to jeszcze imię mojej córuni...DZIEKI MARSJANKO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo wyję jak bóbr...kocham tego mojego Pączusia okropnie mocno!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - książka ma tytuł "Agnieszka ..........w zoo", ma 37stron, ma fajną dedykacje oraz jest zdjęcie Agi, w środku treść taka sobie (mi się średnio podoba) rysunki nie bardzo - dziwne zwierzątka, dzieci - chłopcy a książka o 2 dziewczynkach też takie sobie tak jak pisałam pomysł super, myśle że pamiątka niezła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja myślę o czterech porach roku....podoba mi się kawałek tekstu , który podają....napisz jeszcze czy wykonanie jest książkowe...tzn twarda oprawa...śliskie kartki...czy to raczej taki szkoroszyt??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o nie ten tytuł będzie dostępny dopiero na koniec lutego...a ja na 6 potrzebuję!!! marsjanko - a format jaki...sorry że tak głowę zawracam...ale się nakręciłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z desperacki za;iczyliśmy sanki i dobrze bo śniegu już teraz nie ma:( Mam nadziej tylko że Misiek nie będzie chory. Ogólnie małemu się podobało najbardziej zjazdy z górek i krawężników :P Mniej mu się podobało że miał mokrą buzię od śniegu i mu marzła:P Marsjanko widziała te klocki w aucon ale stwierdziłam że raczej za małe troche. Będe szukać w sklepach dalej. A ma któraś garnuszek na klocuszek z fp - warto kupić?? Olkaa, Destiny - fajnie że jesteście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczytałam sie w naszych starych wpisach......... Pyniu Ala miala niespelna 1,5 kg teraz wiem czemu każde deko u was ważne, ile teraz waży? dobranoc wszystkim jutro u mnie 0 wylegiwania bo Jaśka do przedszkola musze zaprowadzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ja bym się mogła powylegiwać bo mam do pracy na 11 :D ...no ale Alusza jak zwykle najpóźniej o 7 zwarta i gotowa :D andziu - wczoraj Ale ważyłam..na takiej domowej wadze el ...ważę ją potem siebie potem odejmuje...było 7.900...ale to się waha ...a dobrze by było żeby do roczku przybiła łapkę ósemce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Pyniu, przybije :-) W końcu to zuch dziewczyna! Babie lato, myślę, że śliwka suszona byłaby dobra. Rany, ale się wyspałam! Kamiś spał w nocy po 3 godz. między karmieniami, choć nad ranem wołał co 20 minut. Przykręciliśmy lekko kaloryfery, żeby było w domu chłodniej w nocy i od razu efekt! Tylko Tomek miauczy, że mu zimno, ale to kości powleczone skórą - co ma go grzać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś rano przeżyłam koszmar. :( Stoję na światłach koło zoo, a nagle tir koło mnie wybuchł. Przynajmniej odniosłam takie wrażenie, bo był straszny huk i mnóstwo dymu, a samochód rozpadł się. Okazało się, że do tego tira wjechał inny, a ten dobił do stojącego przed nim. Wyglądało to koszmarnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało. Gdyby jednak stał tam samochód osobowy, to zostałaby z niego plaska harmonijka. Do teraz trzęsą mi sie ręce. :( Destiny, bylismy w piątkę (mój szwagier z dwójką dzieci), jechaliśmy wszyscy razem. Skipass kosztował ok. 170 euro, Krzysiu miał za darmo, bo wystapiliśmy jako rodzina. Cena benzyny - jak w Polsce albo i taniej - 1,12 euro. Linka do naszego domu posyłam ci na maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka 🌼 dzieki za mailika :) alez sie rozochocilam :) ja jezdze od 5 roku zycia na nartach i strasznie to lubie. juz sie nie moge doczekac kiedy Natalke nauczymy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lena wydoiła mnei na maksa i w koncu poległa, jeny jak ona się broni przed snem... Pyniu będzie ósemeczka 🌻 :) matko pamiętam jak ja sie martwiłam jak byłam w ciązy i lekarz mi powiedział, ze dziecko jest małę jaka ona tam mała.........Aluszek to był okruszek a tu taka pannica :)) niedługo wszystkie roczniaki sie zrównają i będzie o.k. Marchewko to chyba zdecydujemy się na Sony Bravia :D dzięki za podpowiedź męża bo ..... źle byśmy wybrali Olka ufff z rana taki podskok adrenaliny brrrrr dziewczyny wyślę do Olapi maila może też przybędzie na spotkanie? Ale kiedy w końcu ono jest? Olka miał już Krzysiu bal przebierańców? za kogo się przebrał/przebierze? Mój sobie wymyślił Spidermana i nie da sobie wybić z głowy a w domu jest kostium Mikołaja, co za uparty osiołek z niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki:) No właśnie, co robimy z naszym spotkaniem? Ja oczywiście nastawiam się na 5 lutego o 15 w Silesii przy gofrach i sokach. Ale nie wiem czy nie poplątałam czegoś. Rozumiem,że na Gliwickiej u naszej nowej koleżanki Babie lato spotkamy się następnym razem? Tak?:) Babie lato:) witaj i pisz często:) Mamuniu:) cieszę się, że Alek już zdrowy. A to przetrzymywanie w szpitalu to znany numer. Np. mojego tatę tak kiedyś wzięto na badania kardiologiczne w majowy week-end. Wszystkie generalni badania miał robione oczywiście po week-endzie. Bez sensu się facet wysiedział w tym szpitalu:( mysico:) garnuszka na klocki nie miałyśmy ale ma moja przyjaciółka i bardzo chwali sobie, nie tylko ona ale jej rozrabiaki też. Myślę,że dla Miśka będzie w sam raz a jakby co to dorośnie do zabaweczki:) Widać, że kochasz zimę, super, że ma Misiu taką aktywną mamę, która go rozpieszcza na śniegu:) Andziu i Nula ❤️ biduleńki jestescie z tym karmieniem i wstawaniem. Jak Wy potem takie niewyspane funkcjonujecie. Ach, zapomniałabym o Mysicy, ona też tak śpi w kratkę... pynia:) cieszę się z Twojego przypływu energii i miłości nie tylko macierzyńskiej:D Fajnie, że z Sebkiem FAJNIE:D Super pomysły macie, Ty i Marsjanka z tymi książeczkami i dedykacjami dla dzieci. Ja postanowiłam, że na każde urodzinki będę pisać do Kasi kartkę, liścik, opowiem o naszym roku razem, o miłości do niej, Wojtka i mojej. Założyłam jej takie pudełeczko na różne skarby z dzieciństwa, później to będzie wielkie pudło na wspomnienia. Wkładam tam te kartki, życzenia od najbliższych z okazji narodzin, chrztu, wydruki USG, test ciążowy, pierwsze buty, pierwsze body, szczególie ulubioną zabawkę z niemowlęctwa:) Ale same wiecie, pewnie też tak robicie. marchewko:) żyrafa wydaje mi się super, Kasia miała słonia na klocki, dostała w prezencie. Bawiła się nim fajnie i b. długo. Zyrafkę kupilismy w prezencie dla odmiany małej kuzyneczce Kasi. Destiny:) witaj zimowa, sportowa, górska dziewczynki:) Ucałuj Natalkę:) Ślicznie je marchewkę:) olkaa:) wspaniale, że jesteście zadowoleni z wyjazdu, Alpy super. Krzyś wygląda niezwykle profesjonalnie i ślicznie w stroju narciarza:) Przystojny, sliczny, wysportowany ten mój zięć:) Jezuu, przykro mi, że coś takiego stało się na Twoich oczach. Czy Tobie Olkaa odpowiada termin spotkania w Silesii? Słuchajcie, jak wolicie później czy jakoś inaczej, ja się dopasuję. Chciałam się\" pochwalić\", że też przyjadę kilkoma autobusami do tej Silesii, najpierw 3 przystanki na expresowy z Tych do Katowic,pół godziny expresem, potem pewnie tramwajem do Silesii. Jeszcze nawet nie wiem jakim z Al. Korfantego ale sprawdzę. Pewnie \"6\" jedzie. Judytka:) trzymamy kciuki za wizytę u okulisty❤️ Gratuluję postępów Patrykowi❤️ A na spotkanie może dałabyś radę przyjść gdyby było np. o 16 czy 17-tej? Jak się udały kręgle?:) Agol, olapi, Fraszka co u Was dziewczyny. Przyjedzcie na spotkanie! A ja idę dziś i pewnie jutro i pojutrze na popołudniową zmianę, co w czwartek i piątek nie wiem:) Wieczorem na 19.30 do pani dr od kręgosłupa i tym sposobem wrócę dopiero po 21 do domu. Miłego dnia dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×