Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

mysico-miałam juz dawno ci napisac ale ciągle coś i nie mam czasu,więc tak kacperek jak sie urodził to nic nie miał ale tak po miesiącu zaczęly mu się pojawiać na całym ciele ,parę na brzuszku ,na nóżkach na pleckach i jak poszlismy na szczepienie to lekarka to zaraz zauważyła i dała nam skierowanie do neurologa -oczywiscie nie zaszczepiła małego i nic nam nie chciała powiedzieć zeby nas niby nie straszyć-tak jak bysmy byli spokojni!!!!i pojechalismy do takiej neurolog koło teatru w katowicach przyjmuje prywatnie i dalej nic nam nie powiedziała tylko dała skierowanie do CZMi D w ligocie .Tam byłam z kacperkiem 2 tyg.i robili mu wszystkie badania m.in rezonans magn. i wypisali nas do domu a tak własciwie dalej nic nie wiedzielismy,wiemy tylko tyle ze ta choroba jest dziedziczna i moze sie rożnie objawiać,albo mogą byc tylko te plamki na skórze a może dziecko mieć padaczke lub taki plamki ale np.n a mózgu i wtedy jest uposledzone umysłowo(widziałam taką dziewczynkę) i wogole nastraszyli nas bardzo.własciwie to wiemy tylko tyle ze kacperek ma tylko te plamki ale co sie jeszcze wydarzy to nikt nie wie!my jestesmy dobrej mysli i wierzymy ze tak sie to zakończy i tak własciwie to wcale o tym nie rozmawiamy ale ja gdzies w głębi serca czuję jakiś lęk...a co pół roku chodzimy do dr zielnika żeby go obejrzał i to wszystko U nas w rodzinie nikt takiej choroby nie miał albo nie wiedział ze ją ma bo może też przebiegać zupełnie bez objawowo.I to właściwie tyle co wiemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro-ta Pani w przedszkolu to mojego zaufania też by nie wzbudziła,takie zachowanie do przedszkolanki \"nie pasuje\",może jest jakies inne w pobliżu? Andziu-a mozna wiedzieć gdzie pracuje twój mąż,bo piszesz coś o zatrzymanych-może tam gdzie mój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapi a powiedz mi czy to skierowanie na te badania do CZD dostałaś od Dr Zielnika?? Ja też do niego chodzę. I czy ten rezonans Kacperek miał robiony pod narkozą??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico-rezonans miał pod narkozą,a skierowanie dostalismy od tej lekarki co przyjmuje w katowicach prywatnie a ona jest ordynatorem oddziału neurologii dzieciecej ale ona nam dał skierowanie do szpitala a tam w ramach wszystkich badan zrobiono mu ten rezonans,niepamietam jak ta lekarka sie nazywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu-mój maż pracował na komis. nr 1 w k-cach a teraz sie przeniósł do mikołowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico-myślisz że to ta sama choroba? a co mówi wam lekarz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nasz kacperek rozniósł pół domu więc musieliśmy ujarzmić trochę jego temperament i poszlismy na spacerek,kalosze,płaszcz przeciwdeszczowy i bardzo mu się podobało bo mógł łazić po kałużach ale dalej jest nieznośny........... \"w czasie deszczu dzieci się nudzą...\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w koncu zebralam sie na zakupy ( poprostu nie myslalam o tym ze jest brzydko i pada wiec sie udalo) Alus oczywiscie chcial wchodzic w kazda kaluze przy czym smial sie szyderczo :) bo musze wam powiedziec ze od kilku dni potrafi udawac zarabisty smiech z ktorego ja i pawel zrywamy boki:) w sklepie troche sie denerwowal w koncu przy kasie mowi do mnie jeśtem gźećny daj mentośy:) hehehe rozbawil pol kolejki heh spectro- ciesze sie ze w koncu z nami jestes brakuje tu twoich wpisow... przeprowadzka czeka mnie lada dzien wiec wyobrazam sobie co przeszliscie z przewozeniem \"gratów\".... opisana sytuacja w przedszkolu oburzyla mnie:( widocznie pani nie jest osoba kompetentna malo tego jest klamczucha:( myslalam ze jestes juz w ciazy:) niemniej jednak rozumiem co czujesz poniewaz sama chcialabym a sie boje:( zdecydowac na drugie... ( dlatego podziwiam olapi i andzie❤️... boje sie ze skoro pierwsze dziecko nie dalo mi az tak popalic to drugie nadrobi...zreszta w myslach chcialabym drugie a jak przychodzi co do czego to mowie do meza no cos ty ja nie chce za 9 miechow trafic na porodowke:( moj maz tez narazie nie chce drugiego .. mysle jednak ze gdybym zaszla w ciaze przyjalby ta wiadomosc zdecydowanie lepiej niz ja hehh:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ale zawila opowiesc o moich rozmyslaniach na temat nastepnego potomka:( olapi- chetnie bym poskakala z nim w tych kaluzach bo ja jak juz troche zmokne to wszystko mi jedno ..... moj maz jak pada deszcz to taki wrazliwy ooooj ojj jakby mial sie rozpuscic:( alek ma kalosze u babci malo tego rozowe:( buuuu w domu mam tylko ladny plaszczyk przeciwdeszczowy z mamo to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-mój aluś tez ma body różowe i je nosi,a co tam dostalismy w prezencie to nie wyrzucimy!!!a są śliczne! a kacperek jak był mały to byłam z nim w sklepie i był ubrany cały na niebiesko a tacy starsi ludzie w kolejce za mną rozmawiali i stwierdzili ze \"to na 100% dziewczynka\"wiec nie kolor świadczy o płci...a podobno w warszawie i okolicach to własnie dziewczynki podobno ubiera sie na niebiesko-tak słyszałam a co do waszych rozmyslań nad drugim dzieckiem to wam powiem ze jest supeeeeerrrrrrrrrrr,po prosu rewelacja ,jakie to piękne jak mozna sobie w nocy wstac kilka razy,gwiazdy poogladac w międzyczasie jak sie czeka az sie dzidzi beknie.......tylko mój maż jest dobrej mysli i w chwilach mojego załamania (a jest takich chwil duzooooo w ciagu dnia) pociesza mnie ze te dni tak szybko mijają i za troche oboje będą duzi jeszcze bedziemy tesknić do tych pieluch i tak nawija nawija i znów mi lepiej ...do czasu jak np kacper nie wlezie w papciach do czystego łózeczka albo nie zacznie głaskac braciszka tak mocno ze ten ma az głowe czerwoną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi- dzieki za opis teraz na pewno predko sie nie zdecyduje na drugie buu;( lozka super!!!! Alek uwielbia Świat Elmo....gdyby nie mial lozka to pomyslalabym nad tym w elmo:) ( ma lozko pietrowe od starszej siostry) swoja droga tesciowa mi sie ostatnio pytala czy mam zamiar ustawic dwa czy jedno a ja jej na to ze jedno zeby nie wykrakac heheh wogole kiedys sie pyta czy planujemy drugie... hmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i minął pierwszy tydzień w pracy.....mam nadzieję, że zanim się zorientuję znów będą wakacje :D dobrze, że już weekend :D Siatkarze spalili mecz, przegraliśmy z Belgią 3-0 . Ponoć tragedia!!!! A przecież w ogólnym rankingu oni są het het w lesie za nami :( Aż się boję co będzie w niedziele z Rosją..... Ja powiedziałam Sebkowi świeżo po porodzie , że jeśli kiedyś choćby przebąknę o drugim zuszku to żeby mnie mocno kopnął w dupę :D Na razie nie musi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALutek śpi....po rehabilitacji ...mój dzielny zuszek....mama i tata są dumni z perełki !!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W listopadzie koncert Kultu :D :D :D Mam wielką ochotę i nadzieje pójść !!!! Chodzimy z Sebkiem co roku....oprócz zeszłego bo miałam brzuszek :D......choć może i dobrze bo ponoć Kazik był pod wpływem i plątał sie bardzo za co potem równie bardzo przepraszał.....myślę ,że w tym roku da podwójnego czadu w ramach zadośćuczynienia śląskim fanom :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo i na technoparty mam ogromną potrzebę.....lubię bardzo wprowadzić się w trans...rytm...muzyczną extazę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- wybacz ze pytam ile ty masz lat???hmmm mowisz techno party ja chyba juz bym nie umiala sie tak wyluzowac:( nie smiejcie sie ze mnie ale wczoraj zapomnialam ile mam lat😭 wiem ze jestem mloda ale momentami o tym zapominam i czuje sie tak staro:( wybacz pyniu nie lubie kazika:( jak rodzilam to mowilam nigdy wiecej. Juz nie bede tak cierpiec:)ale czas mija....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuni - jak można nie lubić muzyki Kazika!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:D :D Przecież to jedne z najlepszych polskich kawałków !!!!!!!!!!!!!!!!! Klasyka!!!!!!!!!!!!! :D :D :D A mi w grudniu stuknie 34 :D Ale kocham transowe klimaty :D Co roku (oprócz ostatniego brzuszkowego :D) jesteśmy na Meydey ....ostatnio Sebek musiał mnie ze Spodka wynieść na baranach bo założyłam 20 cm koturny i nogi odmówiły mi posłuszeństwa :D łooołł na samą myśl chce mi się żyć !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...na głowie kwietny ma wianek w ręku zielony badylek a przed nią bieży baranek a nad nią lata motylek .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha ha ha nie wierzę w to :D Lubię też Anna Marię Jopek :D Jej koncerty na żywo powalają na kolana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....trzeba żyć naprawdę żeby oszukać czas trzeba żyć najpiękniej żyje sie tylko raz trzeba żyć w zachwycie marzyć, kochać i śnić trzeba czas oszukać żeby naprawdę żyć... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×