Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

z tego co piszesz nie wyglądasz mi na drętwiaka raczej na osóbkę temperamentną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a juz sama niewiem gadula ze mnie na pewno....przewaznie bylam powazna aczkolwiek zaszalalam pare razy na maksa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i masz super męża skoro słucha Cię do pierwszej w nocy :D Mój tylko przytakuje a rano w ogóle nie wie na co się zgodził :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo nie ma wyjscia hehheehehhe w koncu cale dnie go nie ma teraz wiec oszalalabym:( wiesz on tez mnie nieraz slucha jednym uchem:classic_cool:ale jak chce koniecznie z nim pogadac wieczorem to wylaczam mu tv... kompa tez nie wlaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeglądam właśnie katalog Ikea ....już nie pamiętam kiedy byłam w sklepie od tak sobie.... poszperać ...pooglądać...zjeść hotdoga albo wypić wyciśnięty soczek marchwiowy i z niczym wrócić do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm ja tez wzdycham nad katalogiem:) i marze.... co prawda nie wszystko mi sie podoba.....moj maz wczoraj obiecal mi ze przywiezie jakies kartony z hipermarketu zebym mogla juz pakowac rzeczy ..... obiecanki cacanki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze mam chęć na maraton filmowo - kinowy :D ...tak mi zostało odkąd dawno temu w Opolu z kuzynem przyczailiśmy sie pod krzesłami i zostaliśmy na jeszcze jeden seans Gwiezdnych wojen :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zazdroszczę Ci pakowania iii wszystkich konsekwencji z nim związanych :D ...chociaż do domu na "zielonym wzgórzu" pewnie pakowałabym się z sercem na ramieniu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieeee to chyba się mówi inaczej ....:D z sercem w plecaku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
albo ...z sercem w gardle.....albo serdecznie i skutecznie :D chyba mam głupawkę weekendową :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my oglądamy na kompie....tzn ja oglądam bo Sebek zasypia po 15 minutach :D ....ale ja zawsze byłam sową :D Sebek natomiast to poranny ptaszek , który leci rano po świeże bułeczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
będzie dobrze.....założycie sobie na pięterku drzwi antywłamaniowe z napisem kochanym teściom wstęp wzbroniony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie maz jest sowa a potem spi do oporu .... ja cenie sobie sen czasem ide spac o 24.00 innym razem o 20.00 jak wiem ze musze byc wypoczeta... moj maz jak ma na rano oglada tv do 1.00 a o 5.00 wstaje nietomny.... jak go ciagne do wyrka o 21.00-22.00 to trzyma sie futryny hehe bo wielce spac mu sie nie chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja siorka tez mieszka z teściową ....nie zazdroszczę....trzeba mieć wielką umiejętność kompromisu....z którą u mnie niestety na bakier :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-oj widze ze cie bierze ochotka na dzidziusia!!!ja tu broń boże nie chce nikogo zniechęcać,bo tak naprawde to jestem bardzo szczesliwa ze mam tych dwóch łobuziaków,a to ze duzo pracy-to nic czas mija i niedługo sie skończa te kłopoty i będzie żal.....ż to juz nie wróci( jak w nocy patrze w te gwiazdy i w mojego męza,który smacznie spi to sobie o tym tak mysle) a tak dla pocieszenia to mój mały potrafi przespac nawe 6godz bez jedzonka a ja go nie budze i smacznie sobie spimy a 6 godz to juz jest naprawde duzo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki....po porodzie ...chyba od burzy hormonalnej....i mega hormonów... które dostałam na zatrzymanie akcji porodowej.....pojawiła mi sie brązowa plama na czole po słoneczku hmmmm wcześniej mimo tabletek antykoncepcyjnych nigdy nic takiego nie miałam.....może macie jakiś sprawdzony krem wybielający ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a koncerty na zywo są super ,mój mąż był na metalice jak grali w chorzowie i był zachwycony,niestety z braku czasu i funduszy żadko chodzimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie....siostra rzadko się żali....ale myślę , że po prostu nie chce o tym mówić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi przepadł koncert Georga Michaela ......a pamiętam, że sobie kiedyś obiecałam, że nawet jakby był tylko jeden jedyny koncert w Warszawie to nie odpuszczę....no i był w Warszawie....a ja z Alusią w łóżku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olapi- ochota moze jest ale tak czasem w myslach nie w praktyce:)ja bylam na koncercie Ich troje dawno jeszcze z Justyna:)( niezly show mieli warto bylo isc:) potem na Łzach jak zaczynali... i ostatnio na Mandarynie( bylo naprawde milo)acha i jeszcze jak jezdzilam na dyskoteki to RnG byl taki zespol ( murzyni fajnie spiewali... pyniu- my wlasnie po szybkiej kapieli :) maly wypucowany w pizamce pije mleczko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój pierwszy koncert to papa dance :)...już chyba pisałam :) ja też po szybkiej kąpieli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i włączyłam sobie płytkę Older Georga....znakomita ....nadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i doprowadziłam baranka do użyteczności ....siostra będzie wiedziała o co chodzi ....bo podczytuje bestia jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×