Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

fajnie powspominać.....szkoda tylko, że ten czas już nie wróci.... a jeśli chodzi o sikanie to ja mam w tym temacie mnóstwo wspominkowych perełek :D W liceum wracając ze szkoły takiej głupawki z kumpelami dostałyśmy ....że jedna w centrum Mysłowic zlała się w gatki....dobrze że była w długiej luźnej spódnicy :) ....potem je zdjęła i pojechałyśmy osiemnastką do domu :) ....taka bzdura ...a pamiętam jak dziś :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) My tez mielismy dzis mily dzien, byli znajomi, mezowie popili whisky z cola a ja grzecznie herbatke. Posmialismy sie, a teraz mecz w tv sobie ogladamy juz sami. Nula - bylam w ciuchach nad Plusem. od 10 wlasnie maja miec zimowe ciuchy - zajrze tam - choc mam obiecany kombinezon od kolezanki mojej mamy - wiec narazie sie wstrzymam. Marchewko - ogladalam te kombinezony pare dni temu - nawet je sobie do obserwowanych je wrzucilam - bardzo mi sie spodobaly! Widze, ze temat muzyki nadal aktualny :) Ja też lubię jazzik - ale bardziej smooth jazz - lubie Diane Krall i na taki koncert w klimacie klubowym tez chetnie bym sie wybrala. A jesli chodzi o wspomnienia, to jeszcze pamietam etap Dzemu w moim zyciu - okolo 8 klasy. Koncert w kinie - takim malym, - obecnie niszowe kino, w takiej starej kamienicy. Pamietam jak plakalam przy Liscie do M :) A w liceum mialam etap Nirvany, Faith no More, nosilam Martensy (zielone) :) faaaaajnie bylo :) Czy ktoras z Was slyszala sciezke dzwiekową do filmu \"Bandyta\"? Muzyke napisal Michal Lorenc - wywolala na mnie ogromnie wrazenie. W poniedzialek idę do lekarza i zobaczymy czy mala nadal posladkowo ulozona - wydaje mi sie, ze tak - no i dostane dokladny termin cc - denerwuje sie juz troszke przed ta wizyta - wiec prosze kontrolnie juz teraz trzymac kciuki :) Milej nocki!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to? Jolka, Jolka, Pamietasz lato ze snu, Gdy pisałaś: `tak mi zle`, Urwij sie choćby zaraz, Coś ze mną zrób, Nie zostawiaj tu samego, o nie`. Żebrząc wciąż o benzynę, Gnałem przez noc, Silnik rzęził ostatkiem sił, Aby być znowu w Tobie, Śmiać się i kląć, Wszystko było tak proste w te dni. Dziecko spało za ścianą, Czujne jak ptak, Niechaj Bóg wyprostuje mu sny! Powiedziałaś, że nigdy, że nigdy aż tak słodkie były, jak krew Twoje łzy Emigrowałem z objęć Twych nad ranem, Dzień mnie wyganiał, nocą znów wracałem, Dane nam było, słońca zaćmienie, Następne będzie, może za sto lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TO byla kultowa piosenka moja i moich przyjaciolek na studiach :) spotykalysmy sie na babskich wieczorach i konczylo sie tak samo: spiewalysmy do rana Jolke. Kiedys sasiad nie wytrzymal i wyslal nam smsa - ze on rozumie, ze lubimy spiewac i rozumie, ze lubimy Budke Suflera, ale on juz o 3 rano po raz 10 Jolki nie wytrzyma :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jutro wraca moja siostra cioteczna :D :D :D raju jak sie cieszę!!!! brakuje mi takiego poplotkowania na żywca, szkoda że druga wraca dopiero w październiku, mamy takie samo poczucie humoru, leżę przy niej i sikam. Kilka dni temu dostałam meila - ale mi to poprawiło humor :D opis i zdjęcia, boki zrywać :D ale dopiero we 3 jest naprawdę wesoło ;) fajnie że mam was, jest z kim "pogadać", sama całymi dniami to chyba bym zwariowała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - czasem bym chciała żeby jedna, ta najweselsza i najfajniejsza noc wróciła na 1 dzień :) ale potem z powrotem bym chciała do mojego Kacperka :D Destiny - robi się :classic_cool: ja trzymam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trzy razy
z rzędu to mogłam być tylko ja ;) sorki, ale ja krócej nie umiem :P :P :P elaboraty to moja specjalność :P ehhh wesoło mi się zrobiło :D fajnie :D uciekam już papapaaaa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Witam was pięknie w tym zbyt wcześnie zaczętym dniu! Kamyk nie zna litości. Ani zegarków ;-) Jolka! Pamiętne lato, kuzynki, siostra i cała masa chłopaków - można było wybierać hehehe! I Aya RL! Perfect obowiązkowo... Ale byłam wtedy młoda! Kradliśmy jabłka sąsiadowi. Mniam - kosztele! Nie ma smaczniejszych! I dałam się złapać, jak wyciągaliśmy śledzie z namiotu takiemu jednemu ;-) Uwielbiam Dianę Krall! Kamyk też, bo w ciąży słuchałam i od razu czułam ruchy :-D A przy Red Hot Chili Peppers czułam od razu... kopniaki! Moje dziecko chyba się zna na muzyce ;-) I bardzo, bardzo spodobało mu się The Corrs. Na szczęście zazwyczaj ja i Tomek mamy podobne upodobania muzyczne, więc nie było problemu co ma słuchać Kamilek. No może tylko ukochane Queen słuchałam sama i Apocalypticę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destiny-głowa do góry będzie dobrze a kciuki trzymam oczywiście!moja koleżanka niedawno miała cesarke i w niecałe 2 tyg.wróciła do takiej formy jak przed porodem my dzisiaj mamy gości z dwójką dzieci+ mój kacper= mieszanka wybuchowa -jak przez najbliższe kilka dni mnie nie będzie to będzie znaczyć że buduje nowy dom,bo ten obecny roznieśli na strzępy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - mam pytanie pilne - placilas za KTG na Lubinowej? A moze i Olapi bedziesz wiedziec? Mialam kipeska noc i Wieczorek powiedzial zebym przyjechala na KTG i sie zastanawiam na co sie mam nastawic? Dzieki z gory...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wspaniale się rozpisałyście:) Ja też mam kilka hiciorów ukochanych Metalica, Nirvana, Budka, Lombard:) Sikanie w majtki i śmianie się do rozpuku to też moja ulubiona działka:D Coś jakoś ostatnio to się rzadko zdarza, hm. Trzeba to zmienić:D Cudnie, nasi zremisowali z Portugalią:):) Szalelismy wczoraj strasznie ja i taki znajomy, najwięksi kibole w domu:D Miłej niedzieli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ani Marchewki ani Olapi :( no to jade na to ktg..mam nadzieje, ze wszystko ok...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( 3 miuty sie rozminelysmy .... chyba ze jestes jeszcze, ale czytasz....to na nc sie nie nastawiaj najlepiej, wszystko bedzie zalezalo od tetna Natalki, na pewno będzie dobrze i wrócisz jeszcze do domku 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim mamusiom! Mam pytanie głównie do marchewki, ale też do mam chłopców. Jestem lekko (delikatnie mówiąc) spanikowana. Marchewko tak sobie czytałam o Waszych zmaganiach z jąderkami, ale w tej kwestii byłam raczej spokojna, bo u nas zawsze były, a przynajmniej ja nie zauważyłam ich braku. No i dzisiaj przy przewijaniu, ot tak sobie postanowiłam sprawdzić, pewna, że będą i kurka nie było 😭. I teraz to pytanie: czy jąderka zawsze znajdują się w mosznie, czy są takie sytuacje np. zimno, które może spowodować ich schowanie? Bo w domu zimno strasznie i mam nadzieję, że to może od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olapi - dzieciaczki wspaniałe :D Destiny - trzymamy z Alą kciuki i kciuczki :D wczoraj nasi siatkarze wygrali z Turcją 3-1 :D Dziś mecz z Rosją...ojjj będzie się działo :D dziś Ali założyłam pierwszego misiowego pajaca ....wygląda nieziemsko :D miłej niedzieli życzę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol: \"Jądra w mosznie trzeba szukać bardzo uważnie, ponieważ dziecko może mieć tzw. jądra wędrujące. Przy dotknięciu moszny, lub pod wpływem zimna jądro przemieszcza się do pachwiny i jest niewyczuwalne. Najlepiej więc badać malucha zrelaksowanego, w ciepłej kąpieli. Gdy jądra urosną, przestaną wędrować.\" - znalezione w Zdrowe Dziecko. najlepiej mu zbadaj wtedy jak widzisz ze ten woreczek jest taki luźny, i duży, tak sobie dynda :P że się tak wyrażę, w ten sposób znalazłam wczoraj i dziś oba jąderka :D niestety potem znowu zniknęły. Ale myślę, że na pewno lek. by zauważył podczas rutynowego badania że coś jest nie tak, nam przy każdej wizycie bada. Pomacaj na \"luzaka\" i daj znać czy znalazłaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko bardzo dziękuję 🌻, troszkę mnie uspokoiłaś! A więc od dzisiaj mój synek będzie paradował z jajcami na wierzchu ;), coby mamusia miała dobre pole obserwacji :P Żartuję oczywiście! U nas lekarka nie bada jąderek, na każdej wizycie bada mu pachwiny, z lekka tylko obsuwając pieluszkę. Myślałam, że bada w ten sposób czy nie ma przepukliny albo bada węzły chłonne, ale może też tak sprawdza czy nie ma jąderek schowanych? No i bądź tu Matko Polko mądra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach te męskie klejnociki :D od małego są dmuchane i chuchane :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol! Dokładnie tak jak napisała Marchewka - może się to zdarzyć, więc zawsze szukaj w ciepłej kąpieli. A mieliście już USG jąderek? Kamilek ma termin na 2 października. Ale powinno być wszystko w porządku, bo zazwyczaj obie kulki mu dyndają ;-) Fraszka pewnie odsypia imprezę ;-). Czekamy na relację!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz bada dokładnie bo to facet, więc wie jakie te jąderka ważne ;) heh to nie jest zły pomysł z tym \"na wierzchu\" ja mojemu wczoraj ściągnęłam pieluchę i tetra przykryłam tylko i czekałam aż sie woreczek wyluzuje :) skończyło sie na 3 sikach na cale łózko :D a woreczek i tak pozostał skurczony :P masz rację tak się sprawdza także czy nie ma przepukliny, jąderka też można w ten sposób wymacać (czy się nie schowały). A najlepiej sama pomacaj :) ta lekarka mnie na kopach wyrzuci, bo ja mam do niej tyle pytań, a większość z nich pewnie dla niej idiotyczna, ale w końcu medycyny nie kończyłam, więc nie mam prawa się znać :P usg jąderek - fajna sprawa, zwłaszcza jak już dziecko jest ciut większe, nie będzie obaw że się kilka tyg. po badaniu jednak schowają ;) nas czekają z kolei bioderka w październiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z KTG. Wszystko OK, tylko wg poloznej glowka na dole jest..hmm jutro USG wiec sie okaze. Przyzwyczailam sie do mysli cc a tu mnie czeka SN widac? Zaczelam sie stresowac... szyjke mam o 50% skrocona - luuuuzik. Ale wszystko mnie boli po tym badaniu poloznej - delikatna to ona nie byla :( no ale przynajmniej wiem, ze serducho malej bije prawidlowo :) Po obiadku tez jestesmy, Rafalek tez zmywa wlasnie - byl dzis u nas meksyk - tortille pozarlismy.. Dzieki za trzymanie kciuków :) buziak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny :) trzymam kciuki jutro Jezu ale pogoda jesyny plus że Michał dużo śpi :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a..a moja Ala dla odmiany jest dzisiaj smerfem marudą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×