Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Mamuniu - śliczne masz włosy, kolor - rewelacja, gęste, a fryzura bardzo Ci pasuje. teraz doczytałam - szpital - trzymajcie się 🌻 Pyniu - gratulacje dla Aluszki 🌻 Teraz to chyba lepsze są mrożone warzywa Agol - hmmmm, szkoda że Szymuś zajęty bo nie miałabym nic przeciw takiemu zięciowi ❤️ ana spotkaniu to musisz być. Dziewczymy obecność obowiązkowa - co Wy na to?? Nula - ja nie mam namiarów na Majkę, zaraz poszukam może maila podawała. Daj znać jak będziesz wiedziała co u niej. Paprotka też się nie odzywa już długoooooo :( Moja Aga lubi wszystko mączne (makarony, ryż, kasze, ziemniaki), najlepsza jej zupa to pomidorowa, rosół i krupnik (dużo np. ryżu i zalane troszke zupy, na gęsto) ale je wszystkie z nami, np. żurek ale to też ziemniaki+jajko+troche zupy. Gotujemy dla niej nie bardzo przyprawione, odlewamy i przyprawiamy dla nas. Jak gotowałam dla Agi osobno to od razu na 3 razy, jeden od razu, jeden do lodówki na drugi dzień i jeden mroziłam i jak nie chciało mi się gotować albo czasu nie było to rozmrażałam. Mysico - mnie też skręca co to \"duże coś\" ;) Marchewko - teksty teściowej są super, jak jeszcze coś powie to pisz ;) Fraszk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
obcieło mi: Fraszko - zdrówka dla Tatianki 🌻 Andziu - dobrze że możesz karmić, niech idzie ten gronkowiec sio ;) Aga na dole, poszła na Dzień Babci, rano robiła laurkę, teraz robi występy (wczoraj wymyśliła, wziała kartonik na podłoge i na nim tanczy i śpiewa "lalala" ) aaaa, już przyszła na góre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie z wiecora :D Marsjanko, no nie wiem czy zajęty, bo Lenka się jeszcze do końca nie zadeklarowała. Hmmm czy Ona nie kombinuje czasem z innym na boku??? Atak w ogóle w ciemno to my się nie piszemy, chcemy wiedzieć jak wygląda potencjalna narzeczona, dawaj fotki ;) :D Andziu, skórny to ponoć ta \"lepsza odmiana\", a jaki masz antybiotyk? Dla Alusia: DUUUUŻŻŻŻŻŻOOOOOO ZDRÓWKA i szybkiego powrotu do domku, Dla Mamuni: DUŻŻŻŻŻZOOOOOOOO WYTRWAŁOŚCI, pogody ducha, żeby Aluś z niego czerpał siłę do walki z choróbskiem Pyniu no zuch dziewuszka GRATULUJEMY!!! Już za chwileczkę, już za momencik na swoim karku będziesz czuła oddech pewnego dreptającego za Tobą krok w krok wróbelka, nawet w kibelku :D A na drugi raz, to się nawet nie fatyguj do lekarza, wystarczy, że nam przedstawisz historię choroby, a my raz dwa postawimy diagnozę :) (ten następny raz będzie oczywiście dopiero za sto lat) Fraszko katarkowi mówimy: ZGIŃ, PRZEPADNIJ...... Nula, pozwolisz, że Cię zacytuję: \"I nie ma tak, że my będziemy bez Ciebie sie spotykać!\" Kurcze, głupio mi, że z mojego powodu nie dojdzie do spotkania :( ;) :P :D Dziś widzę był temat jedzenia. Dla jedzonka moje dziecko zrobi wszystko!!!!!! A nie daj Boże, jak wyczai, że coś się dla niego szykuje, czy to serek,czy kiełbaski itp., on chce NATYCHMIAST, nie ma że zimne/gorące, robi taką awanturę, że cały blok słyszy (niezbyt podoba mi się ta jego cecha charakteru ) A dzisiaj babcia dostała laurkę w żłobku, popłakała się bidulka ze wzruszenia, bo to PIERWSZA laurka od wnusia, stoi teraz na honorowym miejscu (laurka oczywiście, nie babcia :D ), a babcia prawie się do niej modli ;) marchewko, jak tam, miałaś dziś może jakąś malutką, niewinną scysję ze ślubnym? :P Destiny obejrzałam fotki i ....... co za oczy, co za uśmiech, a ta fryzura...... Pięknisia!!! I bądź tu mądra i wybierz se synową :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny Kacperek mi spadł z lozka, nie jest wysokie, boze kochany ja glupia baba, tylko chcialam po kapieli przewija sprzatnac, a on spad , bzoe kochany :( :( :( :( :( :( :( zachwouje sie norm. ale sama nie wiem co z nim amm robic, on nawet sie smieje, i patrzy i raczki wyciaga do zabawek, ale nie wiem czy mam go klas spac, czy trzymac jak najdluzej zeby zobaczyc czy wszystkow porzadku dalej bedzie, a maz w pracy , wroci dfopeiro za godzine , chyba tu umre na zawal :( powiedzcie na co zwrocic uwage...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już po kursie:) i nareszcie przed kompem:D:D Co do zupek to ja już mam mega wprawe -tymbardziej że Misiek zjada dwie dziennie tzn dwa dania więc gotuje dwie - wzoruje się na słoiczkach, które mam zawsze w zapasie jakby co:P Zresztą poszłabym z torbami jakbym teraz miała kupować - 2 zupki po mniej więcej 4 zł to 8 zł dziennie razy 30 = 240 zł miesięcznie na same zupki. Deserki już też sama robie tzn głównie banan jabłko, kiesielek ewentualnie. Jedyne co kupuje to soczki żeby Misiek miał codziennie no i gotuje kompociki. Kurcze ładna ze mnie matka polka jak się tak chwale:P Pyniu ja też jestem z 6 lutego jak Ala tylko troche wiecej mam latek:D \"coś dużego\" no nie wiem Destiny czy możemy im powiedzieć:D:D:D Mamuniu trzymam kciuki za małego, żeby było dobrze. Andziu 🌼 O ogólnie buziaki dla wszyskich których pominełam ale ostanio czytam bardzo pobieźnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko spokojnie każde dzecko spadło i to nie raz - jak zachopwuje się normalnie , nie wymiotuje to będzie ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko mój mały też poznał smak upadku :( Miał chyba osiem m-cy, zadzwoniłam do lekarki, kazała obserwować, Mały zachowywał się normalnie, bawił się, śmiał. Więc mam nadzieję, że u Was też skończy się tylko na strachu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agol postaw babci przy laurce skarbonke :)) może się co zbierze... no co ty nie dojedziesz ????????ani sie ..... kurcze jak bym miała prawko to bym przyjechala po ciebie a tak to sama będę sie tarabanic tramwajem Lenka no hmmm widziałam , że spogląda łaskawym okiem na Patrysia Judytki :P acha wiem co miałam napisać ja pulmexem smaruję piersiątka, oklepuję plecki, kropelki do noska, maść majerankowa pod nosek i jest O.K. a Agol antybiotyk to augmentil i bezpośrednio na ranę genty...cos tam bo nie umiem odczytać umyłam dziś podłogi (byle do lata......nawet piechotą:)) ) i upiekłam naleśniczki na kolację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze mozemy oglosci konkurs: co dużego ma dostać mój mąż od Mysicy :) ?? (podpowiedź: ani michaś ani mąż Mysicy tego już nie chcą :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko ja nie wiem co za zagadka, hmmm może fotelik jakiś? ale to nie takie duże znowu acha i doktorek nie wziął nic za wizytę szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko będzie ok tak jak dziewczyny pisały to pierwszy lecz nie ostatni raz........a jak jest żwawy itd to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w konkursie obstawiam kojec albo krzesełko albo fotelik :) marchewo - ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli Cie to Marchewko pocieszy to Michał Mysicy tez już lądował za kanapą ;) Wiem kochana, ze się martwisz - ale NA PEWNO nic mu nie bedzie. To sie zdarza - a teraz będziesz jeszcze bardziej uważać! Andziu-- Nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny to ja obstawiam ..... Mysicę, nakierowała mnie zwłaszcza ta Twoja podpowiedź :D :D :D (Mysico nie gniewaj się błagam, wiesz, że ja taka trochę walnięta jestem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i Pynia wygrała :) to kojec :) Marchewko ❤️ to jeszcze jedno pocieszenie: ja mojej mamie wylecialam z glebokiego wózka jak miałam dwa miesiące :) schodzila wozkiem z wysokiego schodu i ja wysunelam sie! A całam i zdrowam !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze marchewko patrz, w tym samym czasie na jaką chwilę szczerości i samooceny nam się zebrało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AGOL!!!! jesteś debeściara!!!! :) :) :) :) hmm choć przemyslalam teraz troche sprawe... jesli on by sobie przytahał Mysicę - to co ze mną?!!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w konkursie obstawiam... ale zaraz co jest nagrodą?? no dobra krzesełko lub łóżeczko Marchewko - Age też zaliczyła glebe ;) jak będzie się normalnie zachowywał to jest dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Destiny, musiałabyś pogadać z chłopakami Mysicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol - hahaha, jesteś debeściara, że ja na to nie wpadłam ;) teraz widać jaki mam wolny net, ja tu pisze odpowiedź a konkurs dawno zakończony - brrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...właśnie bym sie zabiła....zapomniałam zdjąć gwizdek z czajnika i jak zawył....wystartowałam jak po mistrzostwo świata....zaryłam lewą ręką o futrynę...prawą o kant ściany ...a przy skręcie do kuchni stąpnęłam tak nie fortunnie , że wyję teraz z bólu i ze śmiechu i z bólu z ze śmiechu ....ałłłłaaaałłłłaaałłł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×