Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

jak to odwiedzać? to wy się spotkałyscie buu zazdroszczę, ale w Silsesi bedziesz chyba Destiny? i ty Andziu? Pyniu - 2-3 dni była. Nie dłuzej. moje maleństwo wykąpane, położone lulu zasypia.....a ja mam maleńki dołek że jutrzejszy dzień będzie identyczny jak dzisiejszy, i znowu sama, tylko z Kacperkiem....brakuje mi towarzystwa innych ludzi, tak mi markotno :( na dodatek leje, wiec nawet nie mam gdzie pójść z kacpim, bo gdzie bede z nim w tym deszczu lazić, on też w końcu człowiek, to i marudny przy takiej pogodzie..... pomarudziłam sobie :( ale nie wiele pomogło :( może jakiś film mnie podniesie na duchu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko a u mnie niezmiennie w niedzielę pojawia się \"syndrom poniedziałku\", wkurza mnie to, że zaś muszę łazić do tej pieprzonej roboty, zaś cały kołowrotek odnowa zaczyna się kręcić, w ogóle najogólniej mówiąc wk...wia mnie wszystko, najdrobniejszy szczegół może mnie znienacka wyprowadzić z równowagi. Zaraz sobie zaaplikuję to co Małyszowa zażywa jako żona i matka. Teraz będzie jedna porcja, a potem przed snem druga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - wczoraj oglądałam Gwiezdny Pył....sympatyczna popierdułka , w sam raz na małego dołka :D Jutro mam dyżur w szkole...od 9 - 12...nie chce mi się okrutnie!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a to jest coś co się połknie i świat już jest kolorowy??? ..ja nic nie wiem o tym !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi Pyniu :P :P :P :P nie!!!!!! no co może łykać Małyszowa, na pewno widziałaś reklamę, a co może łykać Janda, na pewno czytałaś książę o tymże tytule :P :D ale mnie rozśmieszyłaś :D :D :D hhihihi kolorowe i swiat zabawny :D no kocham cię po prostu ❤️ :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu nie odpowiem na Twoje pytanie, bo jak sobie zaaplikuję drugą dawkę, to zasypiam snem sprawiedliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ze snem nie mam żadnego problemu.....poza jednym ...nie mam kiedy spać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to dobrze, że Iza łyka to jako matka i żona, bo jakby jeszcze łykała jako kochanka, to miałabym twardy orzech do zgryzienia: łykać, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo chyba , że to ma takie rewelacyjne działanie turbodopalacza...śpisz 4 godziny a wstajesz wypoczęta jak po 10 :) ......wtedy biorę w ciemno...nawet jakby skutkiem ubocznym miał być celulit :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bylismy u lekarza.... antybiotyk.... ale maly i tak rozrabia do 14.00 byl jak detka a potem power.... wczoraj mnie rozwalil umeczony katarem polozyl sie do lozka i mowi JA JESTEM CHORY... BOLI MNIE GLOWA... ALBO NIE BOLI MNIE BRZUCH:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu no ja w zasadzie też ze spaniem nie mam żadnego problemu, poza tym, że najbardziej mi się chce od 7 do 15 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś łykałam, bo mialam straszne problemy ze snem, ale odkąd mam Kacpiego działa lepiej niż wszystkie różowe tabl. razem wzięte :P opróćz wczorajszego dnia gzdie to mąż na dobranoc po polnocy zaczal mnie rozbierac mamrocząc: chodz się pogodzimy :classic_cool: ja mu na to: zeby sie popgodzic trzeba najpeirw wyjaśnic pewne sprawy, a my tego nie zrobilismy, a ten : to wyjasniajmy - szarpiac mi koszulke :P i tak powyjasnialsmy ze juz 1 byla i potem sie rozbudizlam i spac nie moglam do 2, wiec gralam w taka gra: uloz rure ;) i ukladalam do tej 2. jak zasnelam to mi sie jakas baba snila co wolala ludzi na zdjecia a wieszała ich u mnie na zyrandolu :O :O :O zlana potem wstałam o 6.00, potem o 740 i koniec, pospane, panicz się wyspał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to teraz już wiadomo, dlaczego marchewka tak często sprzecza się z mężem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nigdy nie lykalam tego co Iza - ale inne czasem mi sie zdarzalo.. a teraz podpisuje sie pod tym co napisala Pynia - chce coś co po 3 godzinach snu pozwoli mi sie czuc jak po 10! :) Narazie wpadam w alkoholizm i pije dzis piwo grzane :) i po takim jednym padam niczym detka ! Na szczescie R jest taki fajny, ze pierwsze karmienie jest jeego a dopiero drugie moje - czyli moge chrapac do 4 rano - a czasem i do 6 -jak Natalka jest laskawa! :) Mysica tak chyba na weeslisku zabalowala, ze sie dzis na kafe nie pokazala! A oczywiscie Marchewko na Silesie to niezmiennie jestem chetna! Ja tez mam ogromna potrzebe rozmawiania z doroslymi ludzmi a nie gugania calymi dniami - wiec chetnie z kazdą z osobna i razem z wszystkimi się spotkam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - mam nadzieje, że tym razem nie oskrzela.... marchewo - to ty masz mnóstwo energii..... :D Mój mózg w nocy śpi razem z moim ciałem ....kładę się ...mówię bez odbioru...i jedyne reakcje dozwolone to gdy Ala wzywa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny cieszę się ze nie tylko ja tak mam! Nawet nie wiecie jak za Wami tęsknię, Destiny u mnie to już taki stopień samotności że jak was zobaczę to sie chyba popłaczę i was wycałuję, że nareszcie widzę dorosłych ludzi i to w dodatku Was moje kochane!! ja też włąsnie popijam piwko z sokiem malinowym, stwierdzialm ze to może sie przyczynic do poprawy mojego humoru i mialam rację!!!! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu heheheh ja też tak mam!! jak tylko Kacperek zakwili w nocy to ja biegne, co ja mowie, zataczam sie ale ide dzielnei i pytam: dlaczegoz to mnie budzisz?? hęę?? żartuje :P a prawdea jest taka ze przez pierwsze 3 mies. to wyskakiwalam w srodku nocy jak z procy i bieglam do łóżezka, a teraz wstaje, przecieeam dobrze oczy zeby sie nie zabico wlasne nogi i pytam zmeczona: co sie stalo? dlaczego chlopie nie spisz kiedy mi sie tak dobrze spi? on mowi: JESC!!!! ja: o matko, trzeba zrobic butelke 😭 no dobra, jemy ;) a wczoraj w nocy jak sie nudzialm opomyslalam: moglby sie obudzic to by, go nakarmila bo tak mi sie nudzi jakos ;) dziwne stworzenie ze mnie :P w zasadzie zastanwaiam sie jak to jest, klade sie wieczorem rozldawoana calkiem, i psychicznie zdolownaa kolejnym takim samym dniem, a rano wstaje i spiewam pelna para: moj dziadek dał mi psaaaaa, energii za 10.....to sie nazywa power, a nic nie biore :P :P :P poza Feminantalem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy to jesteście szczęściary z tym popijaniem. U mnie od świąt czeka w barku wiśnióweczka własnej roboty (ale nie mojej - prezent), tylko jakby moja mamuśka zobaczyła, że się nią delektuję, to do rana by nie spała, że wpadam w alkoholizm :D A mnie w Silesii raczej nie będzie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i dlaczego???????musisz miec dobry powod kochana, bo ja bym ciebie tez chetnie wycalowala :P ano tak, jak Mama czuwa to na pewno tak by bylo jak mowisz, kiedys moja ciocia zaprosila nas na 18 oejj kuzynki, przyszlismy na 18, ciotki nie bylo bo byla w pracy, wchodzi o 22 towarzystwo pijane :D :D :D jak to na 18 byc powinno, na koniec moja kuzynka zrobila melanz z szampanem, adwokatem i winem od wikarego, co skonczylo sie pstrokatymi rzygowinami na jej biuscie :D :D :D :D jak moja ciocia to zobaczyla, to trzeba ją było resztę nocy przekonywać że jej córka naprawdę nie ma problemu alkoholowego :D :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze kiedyś ciotka mowi: jak Elwira dostanie sie na studia to pijemy ze hej!! (brzmialo jak prawdziwe wyznanie na melinie :P ), wieczorem dzwonią: dostała się. Pytamy więc, i co oblaliście to konkretnie? a kuznka mowi: tak, po lamce wina mama nalała :D hihihihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko za dalekie progi na moje i Misia nogi :D Poza tym planujecie w dzień powszedni, więc już tutaj odpadam w przedbiegach. Z kolei w sobotę czy niedzielę musiałabym jechać pół dnia, posiedzieć z 15 minut i potem wracać pół dnia. Kurcze marzy mi się przeprowadzka w cywilizowane miejsce, urządzanie, kupowanie mebelków, dobieranie, wybieranie, przebieranie, nawet wczoraj oglądałam meble w IKEI i BlackRedWhite (by net). Tylko kurka ciągle nie mogę wygrać w tego TOTKA 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×