Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

wiecie co dziewczyny jesteście boskie dzis już nawet męzowi powiedziałam że to nasze kafe to takie dobre ramię na którym można sie wypłakać i znaleźć ukojenie Agol dziękuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, Agol. Mamuniu, Marchewo - dobranoc super dziewczyny :D Wam wszystkim nie obecnym tez dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem dopiero teraz ale Lenka śpi, mąż też po nocy, zmywarka myje, obiad sie gotuje a ja pije kawkę a wcześniej obciełam sobie grzywkę i mam nową fryz :P a gdzie reszta? Mamunia bawi dzieci a Nula? pewnie egzaminy, Spectra? nie mów że jesteś w Krakowie, Olka na nartach, Judyta na kręglach dawno nie było Olapi i martwie się o Majkę, Marchewko ja nie mam do niej namiarów tylko Nula ma a te co sie bawiły to pewnie odsypiają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) dzieciaczki pospaly sie prawie w tym samym czasem wiec byl spokoj:) choc przyznam ze wcale mnie nie umeczli:classic_cool: Tatianka obudzila sie na mleczko o 23.00 :) ciocia nakarmila i dalej poszlismy spac:)o 1.00 wrocili rodzice.... dziewczynki na chwilke zalaczylam fotke fryzury na bobasach... nie widac tylu ale powiem wam ze jest dosc krotko pocieniowany....a przod dluzszy... wiadomo jak to krotkie wlosy zeby ladnie wygladaly trzeba modelowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć laseczki! Mamuniu super fryzurka, ślicznie wyglądasz, a kolorek miodzio, też lubię takie zdecydowane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu - zupełnie inaczej sobie wyobrażałam, ale wyglądasz super :) myślę że majka po prostu przestała zaglądać z braku czasu, poza tym czy ona właśnie jakoś teraz nie miała wrócić do pracy? coś mi się tak kołacze... Nula też nam sie ost. zapodziała gdzieś, olapi to juz w ogóle, spectra zabiegana....jakoś tak ucichło u nas ostatnimi czasy, mało piszemy, nawet wieczorami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytałam sobie nasz topik od początku i natrafiłam na kawał Olki który mnie strasznie rozbawił, wrzucę wam :) Matka przyprowadziła swoją osiemnastoletnią córkę do lekarza, informując go, ze córka nieustannie cierpi na mdłości. Lekarz po zbadaniu córki stwierdził, ze jest ona mniej więcej w czwartym miesiącu ciąży. - Co też pan mówi, panie doktorze, moja córka nigdy nie miała do czynienia z żadnym mężczyzną! Prawda, córeczko? - Prawda, nawet się nigdy nie całowałam - zapewniła córeczka. Lekarz bez słowa podszedł do okna i zaczął się intensywnie wypatrywać w dal. - Panie doktorze, czy coś nie tak? - pyta po pięciu minutach zaniepokojona mamuśka. - Nie, po prostu w takich wypadkach zazwyczaj na wschodzie ukazuje się jasna gwiazda i przybywa trzech króli. I za nic k**wa nie chce tego przegapić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest jakas specjalana fryzura ... poprostu chcialam sie pozbyc blondu ktory caly czas wychodzil....mysle ze znowu bede zapuszczac... u mnie to przebiega bez problemu:)teraz planuje zapuscic grzywke tak na skos ... bardziej pasuje do takich krotkich wlosow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tylko na chwilke wkleilam na bobasy jeszcze jedna fotke tych wlosow heheh ale szybciutko zerknijcie heh bo zaraz kasuej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu naprawdę supperrrrr!!!!! A poza tym takiej ilości włosów to tylko pozazdrościć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol - i koloru - zapomniałaś dodać!! Mamuniu super kolor (nie wiedziałam nawet że czerwień może tak bosko wyglądać, kojarzyła mi się do tej pory z czerwonym Wiśniewskim), ilość - ja też tak chcę!! no i fryzura naprawdę zarąbista :D i w poprzecznej grzywce myślę że też by ci było do twarzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko ze teraz moimi kolezankami bedzie szczotka do modelowania i suszarka:) kolezanka ktora przedwczoraj odwiedzila alusia \"sprzedala\" mu katar i kaszelek 😭 biedaczek wyglada coraz gorzej....koniecznie musze isc do lekarza bo u niego niewinny katar prowadzi w ciagu 1,2 dni do z. oskrzeli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POMOCY.....Ala ma na pleckach , na brzuszku , na czole i za uszami czerwona wysypkę...nie dużo ale widoczne!!!! Co to może być....w czwartek gorączkowała ....jak pisałam była lekarka ale nic w badaniu nie było widać.....?????? ...stawialiśmy na ząb....bo marudna i brak apetytu....niewiem co robić....dziś lekarz nie przyjdzie bo niedziela i głupio dzwonić...nie chcę jechać na pogotowie ....czekać na poczekalni 2 godziny....i użerać się z paniczami lekarzami....czy to może do jutra poczekać....może to minie....nic nie jadła innego niż zwykle....?????????????? :( :( Mamuniu - no muszę jeszcze to dopisać...ty laska jesteś apetyczna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu tylko spokój, spokój wiem łatwo mi się mówi ale może to potówki? albo zmieniłaś proszek lub płyn, nieraz i z wody mozę być

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam w internecie...i wychodzi mi, że to albo jakaś wysypka alergiczna...ale raczej nie ma po czym...chyba , że po bananie...bo dodałam 1/3 do jabłka i sinlaka....ale wcześniej Ala jadła banana ze słoiczka wiele razy i kilka razy dostawała już po troszeczku prawdziwego bananka ....poza tym zauważyłam wysypkę właśnie podczas karmienia...więc to raczej nie możliwe...taka szybka reakcja skórna....wiec chyba wykluczam....została jeszcze trzydniówka...ale Ala miała stan podgorączkowy dwa dni....bez innych objawów ....albo różyczka...ale piszą że wysypka w tym wypadku zaczyna sie od twarzy i schodzi w dół....a ja odkryłam od razu w tych miejscach o których pisałam....hmmmmmmmmmmzwariuję do jutra.... ....chaotycznie myślę więc chaotycznie piszę....i nie czytam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm potówki....no nie pomyślałam....no w nocy miała lekko wilgotna koszulkę .....boże niech to będą potówki!! one same zejdą ???? niech idą skąd przyszły!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu a jak długo miała tą gorączkę? Może to trzydniówka,wysypka właśnie najczęściej pojawia się \"od góry\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - wysypka przy 3dnióce u nas wygladała tak: raczej większe palmki, nie wyczuwalne między palcami, i miedzy nimi takie zwykłe krostki, jak na buzi po alergii, a ile miała tej gorączki? bo przy 3niówce temp. jest wysoka, do 39* i po 2-3 dniach spada, na 4 dzien wychjodzi wysypka, jak ci sie to zgadza to bym obstawiaala 3dniowke. Aha, wysypka byla na brzuszku, pleckach, za uszkami, moze tez byc na glowce i buzi. Mamuniu - u nas też leje 😭 zaczelo ledwie wyszlismy za brame 😭 poza tym kacperkowi sie przypomnialo ze jest zmeczony i odstawil cyrk w wozku, wiec nawet koplka nie zrobila i juz wrocilismy, teraz zgadnij co robi....zzzZZzzz......zzzZZZzzzzzz........nie powiem glosno zeby nie zapeszyc ;) ale koleżanka dobra :( szkoda ze ludzie nie patrza na to i z zarażonym dzieckiem jadą do 2go dziecka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - 3nbiowka nie daje innych objawow, po prostu jest goraczka, znikąd doslownie, dajesz lek p.gorączkowy i temp. spada, czytaalama ze nawet jak podasz lek a potem dopeiro przyjedzie doktor rto moze nie byc w stanie rozpoznac, bo dziecko sie juz zachowuje normalnie. Kacper dopeiro przy tej wysypce byl taki dziwny, bo inne slowo tu nie pasuje, u starszych dzieci moga wyst. bole glowki, swedzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, Agol , Marchewko 🌼 Pączek śpi. W czwartek rano Aluszka obudziła się z wysoką gorączką 39,6, dałam jej paracetamol w czopku, spadła do 37,6 ...w tej granicy utrzymywała się 2 dni....no i dziś na 4 dzień.... wysypka takie drobme chrostki i plamki....możliwe , że to taka dwudniówka .....kiedy mi miną te chore lęki o Pączka!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu nigdy nie miną ;) to przecież twoje słonko najpięneijsze, osobiste i najcudowneijsze :) a gorączka może się utrzmywaćod 2-5 dni :) więc widzisz, nie masz się co martwić ❤️ nam jak spadała, to też do 37.6 i znowu w góre. Bedzie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu🌼 juz zawsze bedziesz sie martwic ....takie sa matki... ja jak tylko widze ze malemu cieknie z nosa zaczyna mnie brzuch bolec... bo wiem ze u niego to moment z. oskrzeli.... ostatnimi czasy nie ma wogole goraczki... biega biega a potem cieknie z nosa... pozniej... zawalone oskrzela... zadne syropy nie pomoga:( dziekuje za komplementy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wykąpałam Pączka....no jest ta wysypka ....takie drobniutkie czerwone kropeczki na plecach i brzuchu, plamki czerwone jaśniejsze na czole :( Temperatura w normie :) A kiedy w trzydniówce znika wysypka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ❤️ postaraj się nie stresować! Ja też troszku się martwie, bo malej pekla zylka w oku (w sensie w bialku). Mam nadzieje, ze samo zniknie i nie bede musiala isc do okulisty.. Andziu - zapomnialam Ci powiedziec - wiec oficjalnie pisze na forum - bardzo ladnie Ci w nowych wloskach!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Desti dzięki :)) grzywkę miałm na skos ale jak podrosła to sama ją sobie na prosto ciachłam.........a na drugi raz proszę mi tu z Natalką ciocię odwiedzać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×