Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Marchewko, czy nie myślałaś, żeby zmienić studia? Sama piszesz, że to dopiero pierwszy rok, więc wiele nie straciłabyś. Może udałoby ci się znaleść coś, co cię zainteresuje i przyda się na przyszłość? Szkoda sie męczyć... Rozbawił mnie marketing w bibliotece. Jak to wygląda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- wierz ze tez byla zdziwiona ale czy promocja ksiazki to nie marketing??poza tym bylo wiele innych nietypowych przedmiotow jak na ten kierunek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny
Witam, czy ktoras / ys z Was wie cos na temat dr Kniażewskiego z Siemianowic? Zastanawiam sie nad wizyta u niego. Szukam lekarza do prowadzenia ciazy. A rozwazam porod rowniez w Siemianowicach, gdzie ten dr jest ordynatorem. Dzwonilam dzis rowniez do tej prywatnej kliniki w Katowicach - wizyta 100 zl, porod narazie darmowy w ramach umowy z NFZ - ale pani podkreslila, ze tylko do marca. Bo do marca jest tylko ta umowa z NFZ. Co potem bedzie - trzeba sie pozniej dowiadywac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jolka99
czesc dziewczyny.Czy slyszalyscie jakies opninie na temat szpitala w chorzowie na strzelcow bytomskich??Chcilabym tam rodzic.Z gory dzieki za informacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki i mężczyzno:-) No właśnie a gdzie się podział nasz mężczyzna?:-) Co polecacie na sobotni wieczór w Katowicach, chodzi mi o knajpkę taką gdzie można usiąść przy piwku, żeby była z jakimś fajnym klimatem? Jak nazywała się ta knajpka, czy to była może restauracja na Sobieskiego, Olkaa:-) Zapraszamy przyjaciół z Krakowa na week-end i chcielibyśmy trochę pobuszować i poznać Katowice od strony wieczorno-nocnej:-) Marchewka:-) gratulacje z okazji pierwszych ruchów dzidzi. Ja moje poczułam w 19 tc dokładnie w Boże Narodzenie ale to już dwa latka temu. Jak tam dzisiejsze USG? Z tymi nastrojami ciążowymi to zupełna norma:-) Pynia, super, że wybieracie się do Wisły. Polecam knajpkę \"Niby nic\" w Wiśle albo naleśnikarnię w Ustroniu. Nie pamiętam jej namiarów. Naleśniki przednie. Bawcie się wspaniale. Ależ się uśmiałam z opowieści o Waszych, Pyni i Marchewki teściowych:-):-) Z tym winem było DOBRE! Och, jakby tak moja teściowa mnie namawiała na picie winka, he, he!:-) Destiny i Jolka99, nie znam ani lekarza ani szpitala. Może ktos tu u nas coś wie:-) Chyba Tatuś marzec2007 cos wie o doktorze. Ale nasz kolega jakoś milczy. Pięknego dnia i do poklikania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destiny ja jestem z siemianowic ale do tego lekarza nigdy nie chodzilam ale slyszalam ze osoby pracujace w siemianowickim szpitalu mają spore doświadczenie i są dobre w swym zawodzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - zastanwaim się nad tym własnie ;) ale w obecnej sytuacji to chyba już będę musiała tam zostać :( myślałam żeby w ogóle rzucić to w cholerę, ale szkoda mi tych pieniędzy które już w to włożyłam, no i żeby utrzymać dalej rentę musiałabym wrócić na jakieś Studium, a tego bym chyba nie zniosła :( chyba że życie za mnie rozwiąże ten problem i obleje sesje :P ja też nie zna tych lekarzy ani tego szpitala, ale Tatuś go dosyć chwalił (Siem-ce) :) ja planuję kupić 4-5 body( kilka z krótkim, kilka długim rękawkiem) i do tego 1 parę spodenek, i może ze 3-4 pajacyki. I to raczej tyle z ciuszków na razie, najwyżej później dokupię jak będę widziała że potrzebne. Czy to jest prawda że trzeba mieć dużo przescieradełek bo dzieciom pieluchy przemakają na te przesciaradelka? dodam ze zamierzam uzywac pampersow/huggiesów/rossmanów czy czego tam ;) zwlaszca na noc? My to raczej nie mamy na kogo liczyć, więc ta lista mnie przeraziła :P ale pokupię bez szaleństw, lista ulegnie minimalnemu skróceniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- napewno zdasz wszystkie egzaminy moze ta sesja bedzie troszke gorsza ale jak tylko zacznie widac brzuszek to juz nie beda cie tak meczyc egzaminatorzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:-) marchewka, myślę, że to wystarczy na początek z ta ilością body i pajacyków, Ty masz termin na maj/czerwiec, prawda? Ja miałam na 20 maja a urodziłam 28 kwietnia.Kupiłam jeszcze w ciąży 1 kpl spodenki, bluza rozpinana z przodu i 1 sweterek, potem jak Kasia miała 3 tyg. dostałam taki drugi komplecik ze spodenkami i jeszcze jedną bluzę rozp. To wystarczyło. Do tego miałam 2x skarpetki, z tego co pamiętam nie miałam bucików na początku. Jak sobie coś przypomnę z listy to dopiszę. Nie warto kupować wkładów np. z gąbki do wanienki. Diddlania, Olkaa dobrze mówi, żeby odchudzić trochę listę dla dzidzi, postaram się wrzucić jakieś moje rady tak po trochu, już zaczęłam powyżej. Co do kasy za dziecko, że się tak wyrażę, nie mam pojęcia jak to jest, niestety. mysica i paprotka:-):-) co tam u Was dziewczyny? Mysica, dzielna jestes z tym dużym nacięciem? Judyta:-) Jak Patryczek? Jak się pracuje? Chimerko, Ty pewnie zabiegana teraz jesteś, napisz coś o sobie i Amelce:) Młoda Mamunia, ale cudny stworek zimowy mi się pokazał na ekranie!:-) Idę ubrac mojego na spacer. Zrobiłam dziś rano na śniadanie sałatkę z Twojego przepisu z serkiem wiejskim, dałam ser żółty zamiast kurczaka i ananasa i dorzuciłam trochę fasolki czerwonej. Super:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectra - mam na 30czerwca, ale cos czuje ze TO wydarzy sie wczesniej ;) nie wiem na ile jest to sluszne, ale takie mam dziwne przeczucie, oby tylko nie za wczesnie ;) Mamuniu - i ja mam taką nadzieję, choć myślę że z powodu mojego TP i ta następna wyjdzie mi średnio :P nie wiem jak to wygląda ze wcześniejszymi zaliczeniami w sesji, na pewno nie zdążę ze wszytkim przed porodem (pewnie jakoś to pozałatwiam :P moze jakas kampania wrześniowa :P) ale jestem pewna, że te jeszcze nastepne pójdą mi lepiej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w ten śpiący dzionek wczoraj byłam u gina z wynikami po usg prenatalnym, wszystko jest dobrze, tylko teraz dzidzia jest w położeniu miednicowym, cały czas o tym myśle ale mam nadzieje że się obróci bo szczerze cesarki nie brałam pod uwagę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny
Hej Diddlandia! Ciesze sie, ze jest tez mama z siemianowic :) Mozesz powiedziec do jakiego lekarza chodzisz i gdzie masz zamiar rodzic? P.S. Jestem troche starsza Ania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jolka, ja o szpitalu na Strzelców słyszałam bardzo złe opinie. Jak moja siostra leżała tam na podtrzymaniu ciąży, to dziecko zmarło podczas porodu i lekarze tak się przerazili, że przez kilka następnych dni były same cesarki. Moja kuzynka tam rodziła przez 3 dni i dziecko teraz jest słabe i chorowite. Spectro, ta knajpka nazywa sie Chata (chyba). W każdym razie jak wjeżdzasz od ul. Gliwickiej to zaraz po lewe. Jest tam jeszcze restauracja z hiszpańska nazwa, ale mały wybór dań i ceny zaporowe. Uprzedzam, ze tam jest strasznie nadymione. Byliśmy jeszcze w takiej wegetariańskiej knajpce \"Złoty osioł\". Duży wybór wegetariańskich zapiekanek i soków, jest też piwo. Nie pamiętam dokładnie adresu, ale to jest przy tunelu obok starego dworca. W Chorzowie moge ci polecić pizzerię \"Pod Drewnianym Bocianem\". Duzy wybór pizzy, ale innych dań też. Pyszne są bułeczki z masełkami smakowymi i pizza meksykańska. ostatnio jak tam byłam było pełno ludzi, więc lepiej wczesniej zarezerwować stolik. Didlaniu, do porodu masz jeszcze dużo czasu i dziecko jeszcze kilka razy zdąży się obrocić. Podobno niektóre obracają się nawet na kilka dni przed porodem. Cieszę się, że z dzidziusiem wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny
ajjj i przepraszam za literowke Diddlaniu! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destiny ja mieszkam w siemcach od urodzenia, chodzilam do różnych lekarzy,teraz chodzę do dr Niedbały Gwóźdź przyjmuje na kasę i prywatnie.Ja sobie ją chwalę, chodzi do niej moja mama i prowadziła dwie ciążę od mojej siostry. Nie pracuje w szpitalu w siemcach, ale z tego co wiem to i tak ordynator nie godzi się by byl lekarz inny anizeli taki jaki jest na dyżurze i to samo się tyczy położnej. Lekarka mówi i z tego co czytałam na stronie rodzic po ludzku są pozytwne w większosci opinie, więc będę rodzic w siemcach. Mam znajomą która zjedziła pół Śląska i wybrała siemce. A tak poza tym to gdzie mieszkasz destiny i napisz coś o sobie , ja jestem z tuwima.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny
ja jestem świezo upieczona siemianowiczanka. Pochodze z Zabrza. Termin mam dopiero na wrzesien2007 wiec jeszcze troszke czasu. umowilam sie na wtorek na wizyte do pana ordynatora. Przyjmuje w poradni na 1-go maja. zobaczymy jak bedzie. pozdroofka ze slonecznego Chemika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie wkurza ta reklama nivea. Już nie potrafię na nią patrzeć. Kiedy ona się skończy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny
to ciekawe - dopoki o niej nie napisalas - w ogole jej nie zauwazalam ;) ale juz jestem z Toba ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
destiny dr Kniażewski jest super rodziłam u niego i to jest jeden z bardziej delikatnych facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość destiny
oj Kasik! Super! Ciesze sie z takiej opinii bardzo! Dzieki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na vtemat szpitala sw Chorzowie na strzelców mam złą opinię lecz jest jedna boska położna nazywa się Majka polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mlodamMamunia
witam! nie tylko ciebie olkaa denerwuje ta reklama na glownej stronie byl taki topic do moderatorow o wylaczenie tego jeden podal jak sie to robi:) ale ja akurat nie wylaczylam :(takze tez mi to miga non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak wyłączę w przeglądarce, to potem nie potrfaię się zalogować do banku i musze przerabiać wszystko z powrotem :( Zapomniałam, że w marcu jedziemy na Słowację :( A wniosek na paszport wciąż niezłożony :( Ratunku, chyba nie zdążę. :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja mogę iść dopiero w przyszły piątek, bo Z. wyjeżdza do Niemiec i wraca późno w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :-) ale mamy fajną zimę:-) Mloda Mamunia, zrobię zaraz stworkowi fotki i postaram się wysłać:-) Olkaa, dzięki za odpowiedź w sprawie knajpek, jak do nich dotrzemy napewno opowiem:-) Ale fajnie masz z wyjazdem na Słowację, tzrymam kciuki za paszport i szybki powrót mężczyzny:-) A co do wakacji, też byliśmy w czasie ramadanu w Tunezji w dużym mieście Sousse. Nie było żadnego problemu, restauracyjki były pełne turystów. My byliśmy w formule all inclusive ale znajomi jadali niemal codziennie na ulicy np. naleśniki. Owszem co do uszanowania postu, staraliśmy się przychodzić w hotelu trochę wcześniej na kolację, żeby mogła obsługa wreszcie coś zjesć. Niektóre sklepy zamykano od ok. 18 do ok. 20-21, był to czas na modlitwę i posiłek. Potem wiele sklepów otwierano znów. Tunezji bardzo spodobali mi się ludzie, ogólnie w stosunku do Arabów mam duży dystans, mówiąc łagodnie. Tu było nieco inaczej. Miałam dobry kontakt pewnie przez francuski, kt. jest j. urzędowym. Ludzi mili, uczynni, uwielbiają dzieci. Kasię czarowano często ale z pewnym wyczuciem, w Turcji te zachowania względem dzieci były bardziej \"klejące\" i nachalne.. Może trafiliśmy na właśnie takie osoby. Obsługa hotelowa często komunikatywna, sympatyczna, usmiechem w tej kulturze wiele zdziałasz, owszem inna mentalność, sprzatanie dla nich nie zawsze znaczy to samo co dla nas no ale... Mamy tez wspaniałe wspomnienie, zastała nas burza z gradem w starym mieście w Sousse, gdy muzein właśnie nawoływał do modlitwy, pewna rodzina zaprosiła nas do siebie, zostalismy na kolacji, spędzilismy u nich 2 godziny. Byliśmy niezmiernie miło zaskoczeni. Acha, fundamentalizm jest w Tunezji zabroniony. Nie zachęcam Cię do pobytu tutaj konkretnie ale ramadanu nie ma się co bać a ludzie są całkiem OK. Jest też super pustynia i pewnie Krzysiu byłby zachwycony wielbłądami. Poza tym Tunezja nie jest taka droga. Turcja nas jakoś nie zachwyciła ale może tak trafiliśmy. Urzekła nas za to Kreta ale wtedy byliśmy jeszcze bez Kasi i mogliśmy swobodnie docierać do miejs, które dziś byłyby poza naszym (czyt. moim! zasięgiem:-)) Ale się rozpisałam, uciekam już:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×