Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

czesc marchewko mi lekarka powiedziala że pyralgine moge wziac jak mnie bedzie glowa bolala, wiec moze tego sprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA --JASTRZĘBIE
WItam Was serdecznie!!Jestem o lipca 2006 szczęśliwą mamusią pięknej córeczki!Własnie dzisiaj dostałam we własne władania te forum!!Troszke go przejrzałam i bardzo mnie zainetersował więc postanowiłam się odezwać!!Napewno będe was odwiedzać i śledzi!!!Pozdrawiam serdecznie!!! http://naszamalawikusia.smyki.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka_katowice mnie moj lekarz mowil, ze moge brac apap, na moje straszne bole glowy. Bylo to w pierwszym trymestrze, gdzie ciaza byla zagrozona, wiec sadze ze tobie, ani malesntwu na pewno nie zaszkodzi. Trzymam kciuki 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko mi zakładali go w szpitalu, a na bóle możesz brać to co ma w składzie paracetamol. Spectro dzięki za słowa otuchy - wiem że muszę sobie radzić , takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olcia81, Mysica, Dioddlania - poprzestałam na początek na 1 Apapie....i pomógł :) :) :) jupiiiiiiii :) jak dobrze jak nic nie boli :) a z rana do zębologa :O BASIENKA--JASTRZEBIE napisała: \"Własnie dzisiaj dostałam we własne władania te forum\" - co to znaczy dostać we \"własne władania\"? Jesteś adminem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BASIEŃKA --JASTRZĘBIE
Nie niejestem zadnym adminem!!Tylko tak napisałam bo przesiedziałam z pare godzin by poogladac co tu jest wiec dlatego napisałam "we własne władanie"!!Sorki wielkie!!Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane:-) juz zmykam spać i sprawdziłam czy coś u nas nowego nie słychać. Mysica, proszę, słów otuchy nigdy nie za dużo. Będzie dobrze, zobaczysz:-) marchewka, jak to dobrze, że pomógł Ci Apap. Trzymam kciuki jutro rano za Ciebie:-) a Ty trzymaj za mnie po południu. Będę leczyć kanałowo górną piątkę, przez którą się już bardzo wycierpiałam w przeszłości. Znów się odezwała, buuu. Nie cierpię wszelkich znieczuleń:-( Basieńka:) witaj w naszym klubie. Byłam na Twojej stronce, zobaczyłam Twoją córeczkę, śliczna :-) Zaglądaj do nas i pisz często:-) Nie myslimy wcale, że jestes adminem,he, he:-):-) Dobrej nocki:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc mamusie Spać, spać i spać mi się chce.Dobrze że jutro urlop i dopiero w poniedziałek do pracy. Wczoraj i w niedziele dzidziuś sie tak ruszał jak nigdy normalnie powiedziec mogę że mnie skopał :bigsmile: ale ja to uwielbiam. Wczoraj byłam w szkole rodzenia, było karmienie i całe te sprawy a potem basen i to jest najfajniejsze. Marchewko cieszę sie że Ci przeszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, witam tez nowe koleżanki 🖐️ W weekend zrobilam sobie wolne od komputera,a wczoraj byłam na szkoleniu. Agol - brakuje mi topiku o samotnych mamach, bo pisałam tam przez rok, od samego początku. Niemniej w pewnym moemencie stał on się bardzo irytujący, bo zupełnie odszedł od podstawowego celu. Miał być wsparciem dla osób, które znalazły się w takiej sytuacji, źródłem porad na temat alimentów itd, miejscem, gdzie się można wyżalić, że jest ciężko. Tymczasem zmienił sie w pieśń pochwalną, jak to fajnie być samemu, bo dziecku w życiu starcza mama, która się realizuje. 😠 Przynajmniej taka była moja opinia i dlatego stamtąd się wyniosłam. Mogłam zrobić to \"po angielsku\", ale zbyt wiele zebrało się we mnie irytacji i dałam temu wyraz. 😠 Teraz nie bardzo mogę wrócić, choć czasem mam ochotę. Paprotko, dziękuję za zdjęcia. Fajny ten twój malutki, zwłaszcza podoba mi się to ostatnie zdjęcie w rożku, ma taką \"dorosłą\" fryzurę. Ciekawe czy tez dołączy do grona blondynów? Marchewko, wbrew ogólnej opini, w ciąży (poza III trymestrem) można zażywać ibuprom. Ja brałam na moje migreny, bo po paracetamolu przechodziło mi na godzinę, dwie i znów wszystko od nowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! co do diety to wierzcie mi mam z czego chudnac:) paprotko ja tez chce zdjecia malusiego Tomusia:) marchewo- ja tez bralam apap :) niemniej jednak nie ma nic gorszego jak bol zeba w ciazy!! gratuluje zdanych egzaminow! Wczoraj byla u mnie kumpela ktora rodzi w marcu rozgadalysmy sie na temat porodu i szczerze mowiac bardziej przeywa go jej maz iz ona jak narazie zero strachu ( dzielna kobita)..fajnie zaniedlugo bede sciskac malenka dzidzie heh( smieje sie i mowie im ze jak tylko wroca z porodowki bede stac pod drzwiami heh ) no moze dam im 2 , 3 tyg heheh ale fajna taka dzidzia!!! w lipcu bede sciskac nastepna:) olkaa- dobrze ze trafilas na ten topic heh jak tam nasz Krzysiu?? jak twoje sprawozdania?? spectro- probowalas sadzac Kasienke na nocniczku?? bo moj synus karze sikac do niego mamusi, tatusiowi, a nawet babci ..!ostatnio moja mama mowi do niego Alus pokaz babci jak siusiasz do nocniczka ? sciagnela mu pampersa a ten maly cwaniaczek zaczal go wciskac miedzy nogi:) i dyla z lazenki!ale sie usmialysmy z mama!!:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ze sprawozdaniami juz sobie poradziłam. niedługo przyjdą kolejne i na bieżący rok, ale na razie mam troche luzu. Krzysiu jest obecnie na etapie rysowania portretów. Wyglądaja one tak: mała główka z oczami w różnych kolorach (np. jedno różowe a drugie żółte) i kilkoma sterczącymi kłakami, długa szyja, wielki brzuch i do tego chudziutkie ręce i nogi. I na dłoniach obowiązkowo większa ilośc palców (ok. 20) :) Może uda mi się zrobić zdjęcie, to wam podam linka, też się pośmiejecie :) Czy wasze dzieci też tak wyrosły przez zimę? Krzysiu powyrastal z większości rzeczy, na jesień wchodził jeszcze w 98, a ostatnio kupiłam mu dres na 116. Myślałam, że tylko latem dzieci tak rosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, teraz na Dwójce jest \"Pytanie na śniadanie\" i mówią bardzo ważne rzeczy odnośnie dzieci. Teraz było o szczepieniach i wyszło na to, że należy szczepić przeciwko HIB i Pneumokokom, bo one stanowią śmiertelne zagrożenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Dziewczyny:-) Paprotka, bardzo dziękuję za zdjęcie Tomusia, jest przesłodki❤️ Zauważyłam, że ma śpioszki z identycznymi żyrafkami jak na body mojej małej. Tylko, że Kasia nosi rozm. 86-92 a Tomuś pewnie w porywach 62. Diddlania, super, że fajna jest ta Twoja szkoła rodzenia. Całuski dla dzidzi🌻 olkaa, ale się ubawiłam opisem portretów Twojego Krzysia:-) Kasia, dziś bawi się chętnie w rozstawianie zwierzątek (dominuja takie figurki z Lego) po całym domu. Przed zwierzątkami układa moją bizuterię, ciekawa wizja świata, hm... Mloda Mamunia, od 2 tygodni jak zmieniamy pieluszkę Kasi, zachęcam ją do siadania na nocnik. Teraz już sama sie dopomina ale siusiu robi tak raz na 10 razy, czyli tym rządzi jeszcze przypadek. Nie przejmuj się powolutku nasze dzici wszystkiego się nauczą. Zmykam zajać się obiadem, dzis w planach zupa jarzynowa i rodzaj tortilli, czyli na obsmażonych na oliwie cebuli, ziemniakach i papryce robię omleta. Do tego jakas sałata z pomidorami i sosem winegret. Co przygotowujecie na Walentynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obiecałam pokazac się w sukni ślubnej. Wklejam fotkę na bobasy. To moja walentynka dla Was❤️🌻:-):-):-) Czekam na Wasze :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uch, aż się zrobilam głodna :( A ja od wczoraj na diecie. Kilka razy już to postanawiałam, ale wreszcie wczoraj mi się udało. :) Najgorsze są początki, więc może teraz już jakoś pójdzie. Moje hasło: 2,5 miesiąca 5 kg. Pewnie pójdzie mi trochę szybciej, ale bez szaleństw. Na wiosne muszę byc zgrabna :) Zaprosiłam koleżankę, ale napisalam, że nie może przyjśc. To już kolejny raz, więc myślę, że ona nie chce się ze mna spotkać. Szkoda, bo jej córka jest o miesiąc starsza od Krzysia i mogliby się razem bawić. Na dodatek ta dziewczynka jest taka dzika, bo nigdzie nie wychodzą i ona nie ma kontaktu z obcymi ludźmi ani z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wieczorem albo jutro rano tez wkleje wam fotke ze slubu:) tam to dopiero mialam czerwone wlosy!!:classic_cool:i bylam slicznie opalona:)heheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) MłodaMamuniu chętnie Ci wyśle ale niestety nie mam juz Twojego adresu, maz mi robil porzadki na skrzynce i pokasował mi prawie wszystko, takze wyslij mi cos na moja skrzynke to przesle zdjecia. Fjne z was były Panny Młode dziewczyny, my bierzemy slub koscielny w czerwcu i bedzie to uroczystosc polaczona z chrzcinami Tomasza. I tak sie zastanawiam czy moge zaszalec i tez złozyc jakas bardziej strojną suknie, czy jednak cos klasycznego? W sumie to bedzie moj pierwszy slub koscielny, najwyzej welon sobie daruje;) My od dwoch dni prawie nie spimy bo nam Tomasz sie buntuje, nie chce juz tak długo spac, stał sie placzliwy, chyba powoli go dopadaja bóle brzuszka, chociaz je okropny w smaku nutramigen - mieszankę pozbawiona juz wszystkiego co mogłoby szkodzic. No i zaczał ulewac coraz bardziej. Zobaczymy za dwa tygodnie czy mimo ulewania bedzie dobrze przybierał na wadze. Smiejemy sie ze juz wypaczylismy sobie dziecko na swoje nieszczescie, bo mały juz sie przyzwyczaił do noszenia i lulania na rekach (dziwnym trafem mijja mu wtedy wszystkie płaczki bóle:), złamalismy sie i dalismy mu smoczek, oczywiscie zaakceptował od razu, bierzemy go nan noc do łozka i generalnie robi z nami co chce. Mam pytanie czy warto kupiowac karuzele nad łozeczko i jezeli tak to jaka? z plastikowymi czy pluszowymi zabawkami? a moze lepiej matę? Zastanawiam sie nad karuzelą, bo mam nadzieje ze wtedy chetniej bedzie trzymał głowke na wprost, moze akurat go zainteresuje. bo nadal kreci nia w wszystkie strony i sam z siebie nie ma ochoty patrzec na rodziców:( Kiedy tylko moge to cwicze z nim ale na razie nie widze jakiejs zbytniej poprawy. Dobrej nocy, pappa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu – piękną suknię miałaś :) ten kolor włosów bardzo ci pasuje, serio serio :) no i fakt, murzynek byłaś :) pięknie w ogóle wyglądałaś :) Spectro – ty również pięknie wyglądałaś :) masz takie szczęście wymalowane na twarzy (zreszta mamunia też) :) nie sposób nie zauważyć :) ale wam zazdroszczę tych pięknych białych sukien ;) i w ogóle tego dnia :) mam nadzieje ze przeżyłaś jakoś wizytkę u dentysty :) ja tak, było całkiem nieźle, choć ząb nadal pobolewa….ale to chyba przejściowe bo już mniej niż wczoraj czy dziś w nocy 🌻 Diddlania – tą szkołą rodzenia, a najbardziej to tym basenem, to robisz mi takiego smaka :D :D :D ale pocieszam się że może już niedługo i ja się zapiszę :D nareszcie bym poszła na basen, bo tak to nigdy się nie składało :P Tak poza tym to dziś zobaczyłam fajny wózek na allegro i to mnie strasznie nakręciło :D po prostu już nie mogę doczekać tego mojego dzidziusia :D niech już będzie czerwiec :P nawet chciałam go kupić (wózek), ale wieczorem się gorzej poczułam i cała radość zamieniła się w strach :O więc jeszcze się wstrzymam z tym kupowaniem, choć to wszystko takie piękne ;) Wściekłam się na moją ginkę dziś…..zadzwoniłam do niej żeby się spytać o badania które mam zrobić a ona jest….w sanatorium :O wróci pod koniec miesiąca :O no kurde jak tak można, czemu mi nie powiedziała, ze planuje wyjazd :O zostałam teraz bez skierowania na moje usg do Feminy, i w końcu mimo ciężkich przepraw z mężem i tak na nie nie pójdę i bez kontroli lekarskiej, bo w tym mies. się jeszcze nie widziałyśmy :( to tyle na dzis :) uciekam spać :) dobranoc papapapa :) 🌻 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny !!! Ja jestem z Chorzowa, dopiero weszłam na ten temat. Mam już jednego szkraba ma prawie 4 latka a teraz jestem w 21 tyg. z drugim. Pozdrawiam cieplutko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paprotko- kazde dziecko steruje rodzicami:) malenki Tomus potrzebuje waszej czulosci :) ja na poczatku odnosilam Alusia do lozeczka ale po 2 tyg. bylam tak zmeczona ze skonczylo sie na spaniu w trojke:)wazne jest jedna aby nie przeoczyc momentu w ktorym dziecko tak bardzo sie przyzwyczaja do spania z rodzicami ze az nie daje sie odnosic... Alek urzadzil nam taki tydzien czuwal niesamowice:( potem minelo..na szczescie.. Hmmm czekaja na ciebie dwie wazne uroczystosci w jednym heh 🌼 marchewo- no to faktycznie cie wyrolowala gin a ty sie tak nameczylas:( tyle sie czeka na usg (bo to jedyny moment kiedy mozna zobaczyc kruszynke) Wspolczuje ci tego bolu zeba wiem jak boli bo ostatnio mialam mozliwosc sobie przypomniec:( Jak tam twoj brzusio ? urosl?? moze przeslesz nam swoje zdjecie? Andzia-witam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Andziu, jesteśmy sąsiadkami, bo ja też z Chorzowa i mam trochę starszego syna, bo ma już 4 lata i 3 miesiące. Krzysia złapało jakieś świnstwo. Na całym ciele ma pęcherze, coś jak pęcherze po obtarciu na nogach, ale malutkie. Nie wiem, co to może być. Moja mama twierdzi, że to uczulenie, bo niedawno zaczęłam używać persil, ale u niego zawsze to wyglądało inaczej. :( Nie wiem, co robić. :( Musiałabym iść do lekarza, ale już niedawno się zwalniałam wczesniej, zresztą mamy dziś posiedzenie zarządu. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
biedny krzys:( najgorsze jest to zgadywanie od czego moze byc wyspypka nie?/ ja do dzis niewiem od czego alusiowi robia sie te suche placki na nogach teraz ma masc cholesterolowa z wit \"a\" i zniklo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Dzięki za odzew. Ja też jako dziecko miałam uczulenie na różne proszki i wieczne wysypki. Mój mały - Jaś - na razie nie ma żadnych takich dolegliwości ale poszłam z nim do laryngologa bo chrapie mi w nocy ale nie choruje często (w przypadku trzeciego migdałka). Na razie robimy obserwację, zakrapiamy, zrobimy badanie słuchu i do kontroli. A młodsze dzidzi szaleje w brzuszku, bardzo kopie. Ja sobie siedzę na zwolnieniu lekarskim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, a gdzie chodzicie do laryngologa? Ja przetestowałam już w szpitalu dziecięcym i w tej nowej lecznicy na Powstańców. Sama nie wiem, gdzie jest bardziej tragicznie. Fajny młody lekarz jest na Ligocie, ale tam trzeba czekać kilka miesięcy. Mogę iśc prywatnie, ale nie wiem gdzie :( Z proszkami jest problem. Po urodzeniu mogam używać tylko płatki mydlane, wszystkie polecane proszki typu lovela czy jelp powodowały wysypkę. Potem odkryłam dzidziusia, ale w pewnym momencie przerzuciłam się na E, który Krzysiu o dziwo dobrze znosi. Ostatnio nie było E i kupiam persil i znow przeczuwam problemy. Kto to widzial, aby facet był takie delikatny? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja od początku Jaśkowi prałam wszystko w vizirze i jest ok do dziś, a do laryngologa trafiłam do szpitala na Truchana zobaczymy jak będzie bo jeszcze nic konkretnego nie powiedział ale szczerze mówiąc to ja bardziej profilaktycznie bo on tylko chrapie a nei choruje za dużo tylko ma taki częsty kaszel (chodzi do przedszkola i wiecznie coś przywlecze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szpital na Truchana to najgorszy koszmar, jaki może się człowiekowi przytrafić. :( Krzysiu trafił tam jak miał rok, bo akurat w sobotę zaczęło mu się zapalenie ucha. Po trzech starsznych tygodniach spędzonych w tej instytucji, lekarz zbadał mu nie to ucho, z którym przyszedł i starsznie się wykłócał. Na szczęście trafił na moja mamę, która zna łacinę i pokazała mu na karcie przyjęcia, że nie ma racji. :p Generalnie zatrudniona tam kadra to banda okropnych, wrednych, niesympatycznych ludzi. :o Krzysiu ostatnio narzeka, ze boli go ucho, ale jak był na Ligocie to lekarz powiedział, że wszystko w porządku. Podejrzewam, że on uwielbia zażywać lekarstwa i jak każde super zdrowe dziecko lubi sobie wymyślać choroby. Chciałam jednak tak na wszelki wypadek mieć jakiegos poleconego lekarza. Dzwoniłam do domu i mama powiedziała, że jednak nie puściła go do przedszkola, tylko pójdzie do lekarza, bo to może byc coś zakaźnego. Zobaczymy, bo sama jestem ciekawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, w której części Chorzowa mieszkasz? Ja w Chorzowie Starym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mieszkam koło Minimala (teraz już go nie ma bo robią coś innego) i niedaleko byłej jednostki wojskowej). Daj znać co z Krzysiem, teraz ospa panuje w przedszkolach. ja wysłałam mojego małego na wieś na tydzień na ferie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×