Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość samotnik18
Nie chce. Niskiego, szczupłego, brzydkiego, zazdrosnego, nerwowego, impulsywnego któraś duszyczka może przygarnie ale z litości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strasznie przykre co Cię spotkało i popieram w 100% ipsse.Niestety nikomu z nas zawody czy to miłosne czy jakiekolwiek inne nie są obce i nie jest nam obca samotność..Ja tutaj znalazłam przyjaciół i wierzę,że Ty też znajdziesz. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik18
Lazuria: :) ipssa4: postaram się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście,tylko dlatego,że ktoś Cię nie docenił nie możesz umniejszać swojej wartości.Nikt nie jest idealny,ale trzeba widzieć w sobie coś więcej niż wady i błędy.Na pewno masz mnóstwo zalet,które tylko czekają kiedy je odsłonisz.Musisz dać się poznać ludziom,jeśli tylko masz taką możliwość.Zamykanie się w czterech ścianach nie jest rozwiązaniem,bo w ten sposób nie poznasz przyjaciół.Jeśli mimo wszystko wolisz na razie tutaj posiedzieć,pogadać-nie ma sprawy,bo my tu jesteśmy i tak jak Ty nas tak my potrzebujemy Ciebie.Wszyscy na tym forum potrzebujemy siebie nawzajem,bo czegoś w życiu brak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik18
Wyszukałem te forum przez google i dopiero teraz zauważam że jest to magazyn dla kobiet : >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik18
"Jeśli mimo wszystko wolisz na razie tutaj posiedzieć,pogadać-nie ma sprawy," Inaczej niestety nie potrafię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik18
Jeżeli nikomu nie będzie to przeszkadzało i nie zaburzało głównej idei istnienia magazynu (dla kobiet) to z chęcią zostanę ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik18
Nie spodziewałem się tak miłej atmosfery na dzień dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotnik18
Dziękuję za wysłuchanie, za rozmowę. Naprawdę, wiele pomaga mi takowa. Wiem że mam kogoś, do kogo mogę się odezwać, kto mnie wysłucha. Miłe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadaj tu tak często jak będziesz tego potrzebował:) a ja coś muszę zrobić z tą nieszczęsną pocztą...wrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_wodnik
hmm zarejestrowałem się i nie potrafię się zalogować, po próbie logowania owszem przenosi mnie do mojego profilu, jednakże wypowiedzi wysyłane przeze mnie wciąż wyświetlane są jako posty od użytkownika niezarejestrowanego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młody_wodnik
dokładnie.. zarejestrowałem sobie nowy nick, ale pomimo zalogowania na niego dalej wyświetla mnie jako "gościa", a nie zarejestrowanego użytkownika ; ) ; p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziwne.....spróbuj jeszcze raz:wejdź do "internautko zarezerwuj swój nick,potem kliknij,że nie masz jeszcze nicka i dalej...wprowadź go...hasło o potwierdź....zobaczymy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój błąd. Zamiast mały_wodnik wpisywałem młody_wodnik. Zagapiłem się. miło iż wreszcie jestem zarejestrowaną internautką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przynajmnie unikniesz wszechobecnych podszywów:D fajnie,że się \"zaczerniłeś\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×