Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość na zycie patrze z nadzieja
czesc wszystkim, tez jestem samotna, smutna, chętnie pogadam o wszystkim i o niczym, jesli któraś z Was ma ochote sie wyzalić, pogadac o smutkach, malych radosciach, piszcie na mejl gemmini@autograf.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aga1712
Cześć wszystkim. Mam 25 lat i czuję się bardzo, ale to bardzo samotna. Najchętniej chciałabym się zapaść pod ziemię i nigdy nie powrócić. Już dawno stwierdziłam, że nie pasuję do otaczającej mnie rzeczywistości. Dla mnie takie uczucia jak miłość, przyjaźń znaczą bardzo wiele. Szkoda tylko, że nie wszyscy tak myślą i potrafią bardzo ranić. Ale cóż już taki jest ten świat i trzeba się w nim jakoś odnaleźć, choć często z wielkim bólem serca. Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi
aga1712---jesli masz ochote pogadac, klikaj na moje gg 13192315, tez mam 25 lat, bol rozstania, ogromne poczucie bezwartościowosci swojego zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do agi
zreszta zapraszam na pogaduchy kazdego kto ma za soba nieszczesliwy zwiazek, taka internetowa grupa wsparcia, gg powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Chętnie dołącze sie do poszukujących...Ja -39 lat, Kraków. może ktos lubi chodzic do teatru i pic dobra kawkę? pozdrawiam Wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc jestem ze Szczecina i czuje sie cholernie samotna.Czy jest ktoś z mojego miasta któ równie mocno potrzebuje życzliwej,bezinteresownej i dobrej osoby do rozmów i spotkań?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pionek w grze
a gdzie jest ipssa4 ???????????????:( Ipssa4 ODEZWIJ SIĘ!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szynszylek
hej jestem z Krakowa i doskwiera mi samotność :( pewnie winny jest mój złośliwy charakter :) ale znajomość swoich wad to podstawa zmiany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszkameister
Szynszylku, to moze dobrałysmy sie w korcu maku?;) Masz chęć to na pisz: myszkameister@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tęcza 11
Witam Wszystkich Serdecznie. Też doskwiera ma samotność, zalerzy mi na znalezieniu prawdziwej przyjażni - tej fałszywej już podziękujemy - umiem słuchać i doradze coś w razie potrzeby,ale czasrm sama potrzebuję aby mnie wysłuchano, mam 32 lata, dzieciaki, męża, psa, niby tak wiele a jednak... więc jak ktoś ma ochotę na pogaduchy zapraszam pod gg 4681545

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczka33
Witam Wszystkich, chętnie poznam jakąś bratnią duszę, z którą można porozmawiać. Mam 33 lata, 12 lat w związku ( teraz bardziej obok siebie niż razem). Wybaczyłam raz, było bardzo ciężko, drugi raz nie potrafię. Czuję się bezsilna. Jeżeli ma ktoś ochotę porozmawiać moje gg 12411096.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiomit
Witajcie mieszkam w Warszawie poszukuję prawdziwej szczerej przyjaźni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livingcolour
Jestem z Koszalina, 32 lata, mąż, jedno dziecko i straszliwa nuda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość livingcolour
Jeszcze mail: kalifornia1@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SkreslonaprzezZYCIE
Witajcie jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trudnydookreslenia
powiedzmy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sarzyna1213

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z Wrocławia i mam lat osiemnaście. Zazwyczaj nie szukam znajomości w internecie, ale szczerze mówiąc nie mam z kim pogadać. Nie wiem czy zawrę dzięki temu jakąś znajomość, czy poznam tu jakąś wartościową osobę, czy może jednak napiszą do mnie osoby, z którymi się nie dogadam. W każdym razie zostawiam tu maila i niech się dzieje, co chce. veretiego@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z Wrocławia i mam lat osiemnaście. Zazwyczaj nie szukam znajomości w internecie, ale szczerze mówiąc nie mam z kim pogadać. Nie wiem czy zawrę dzięki temu jakąś znajomość, czy poznam tu jakąś wartościową osobę, czy może jednak napiszą do mnie osoby, z którymi się nie dogadam. W każdym razie zostawiam tu maila i niech się dzieje, co chce. veretiego@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Jestem z Wrocławia i mam lat osiemnaście. Zazwyczaj nie szukam znajomości w internecie, ale szczerze mówiąc nie mam z kim pogadać. Nie wiem czy zawrę dzięki temu jakąś znajomość, czy poznam tu jakąś wartościową osobę, czy może jednak napiszą do mnie osoby, z którymi się nie dogadam. W każdym razie zostawiam tu maila i niech się dzieje, co chce. veretiego@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wuppi40
Witajcie Samotni ! Czasami tez jestem samotna , pomimo ludzi wokolo siebie , szukam przyjacol z ktorymi by mozna bylo w ciezkich chwilach i nie tylko popisac , zapraszam do mnie na GG-5163644 , moze ktos tez szuka przyjaciela jak ja.Mam na imie Monika , mam 40 lat i 2 dorosle corki i jestem w trakcie rozwodu , prosze piszcie, pozdrawiam Monika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość redgothic
zacznę nietypowo: mam szczęśliwą rodzinę, w której nikt nie choruje, uczę się na studiach, o których marzyłam. ale nie mam żadnych przyjaciół na roku, całymi dniami tylko siedzę w czytelni, bo i tak nie mam nic lepszego do roboty. w wolym czasie siedzę w domu i oglądam filmy lub słucham muzyki, bo nie mam z kim ani dokąd wyjść. wiele osób postronnych mówi mi, że mam wspaniałe życie, ale z zewnątrz to wszystko wygląda inaczej. jestem osobą lubiącą towarzystwo, którego sobie nie potrafię znaleźć. bywam szczera do bólu, bo nienawidzę udawania, więc może tym zrażam do siebie ludzi? a poza tym jestem otwarta na wszelkie kontakty ;) nie lubię fobii i nietolerancji mam 20 lat i mieszkam pod Poznaniem, a studiuję w Poznaniu - to tak w ramach dodatku. piszcie, proszę, na maila albo na gg (3439568) pozdrawiam ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinjala
redgothic>>>>>>>>>ile masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pool
witam wszystkich jestem facetem 24 l. czuje ze od dlurzszego czsu jestem samotny i nie bardzo sobie sam radze, jesli by ktos chcial ze mna pogadac z okolic torunia bedie mi milo gg5401913

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Small
Witam Mam 34 lata i dotknięta jestem rzadką wadą genetyczną Zespół Turnera. Niestety nie miałam tyle szczęścia, żeby załapać się na hormon wzrostu. Nie ułożyłam sobie życia osobistego ani nie mogę mieć dzieci. Jeżeli znajdzie się ktoś, kto zechce się ze mną zaprzyjaźnić, zapraszam na G. G. 6390934. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pink123
witajcie! jestem mężatką od 14 lat,ale nieszczęsliwą mężatka,mój mąż zaczoł wyjezdzac do pracy na zachód zostawiając mnie z dziecmi i swoimi rodzicami.jest mi ciężko,szukam prawdziwej przyjazni w tym szarym swoim życiu.może jest ktos kto naprawdę chciałby pogadac,wyżalic się bo to jest naprawdę nam potrzebne.sun1975@wp.pl.-nr gg 10854232 zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×