Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Ciekawskaaaneta
A na dobitkę, nie wiadomo dlaczego faceci zawsze traktują kobity w sprawach motoryzacji jak niepełnosprawne umysłowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Nie, że bym była uprzedzona ale każda spotkana dziś przeze mnie paskuda była płci męskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Dzięki za ukochany Dżemior.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Przy okazji zorganizowałam sobie rozrywkę na 15 kwietnia, Dżem gra koncert w Chorzowie, więc szkoda nie skorzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
witam wszystkich sobotnim , słonecznym rankiem , mam nadzieję że i w waszych strona dopisuje pogoda jeśli nie ta za oknem to przynajmniej ta w sercu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
w rarnobrzegu śniegu po kolana ale ,slońce fajnie świeci... ja też nie nadaje sie do życia w tych czasach. ale to tak podobno działa że to co mówimy użeczywistnia sie.. nasteouje materializacja energi.... i mamy syf bo o nim mówiliśmy no pare dni i wiosna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ja to co czytam wasze wypowiedzi spotkałas ćwokuw to takich ludzi olej ciepłym moczem , i nie dopuszczaj do siebie,,, ja ludzi zawsze mam na dystans, poza tym są symptomy , chamora można łatwo poznać ,,,, ale to czasy produkują bydlakuw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aja kuchaże ostro i to praktycznie wszystko to na co mam ochote. piszcie troche bardziej optymistycznie,, aha ciekawskaaneto- czy każdy ze śląska jest fanem dżemu no kapela z tychuw niby,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
dwa , albo trzy dobre piwa film jakis fajny chorrorek np, lux książka i chandra powinna odejśc- ja w każdy dzien wątpie w ludzi ale musze być twardy bo zakończy sie samobujstwem a życ jeszcze chwile trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
kobiety takie jak ja nie maja bladego pojęcia o motoryzacji ja nie wyobrażam sobie abym naprawiała np silnik czy kolo , to zajecia dla facetuw.... ja jako kobieta tak uważam , ja chodze w szpilkach mini mam styl kobiecy nie ogarniam aut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
ja jako kobieta nie ogarniam czesto babskiego punktu widzenia nie daje rady, kobiety na traktory ,,, no nie można chasło z lat 50. motoryzacja podobnnie jak robota na kopalni należy do facetuw.... ja też wybieram sie na dzem z krosna autem ,,,,, z kolezanka ,,,,, a potem zwiedzamy,,, bagatela 500 km nas czeka,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
hlapu ja mieszkam koło granicy slowackiej z krosna jest 37 km na slowacje,, skąd ty tak dobrze znasz jezyk napisz prosze jeśli mozesz, do krosna oni jezdza stale na zakupy,,,, mi przydala by sie taka znajomosc słowackiego,,, mozna prowadzic np chandel ,,, jak możesz to odpisz mi,, mam pare pytan odnośnie języka jak możesz to wyjasnij mi,,,jade za tydzień na narty - okolice , koszyc,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
myśle że może tam poznamy kogoś dlatego pytam napisz odnosnie jezyka ,jak idzie sie dogadać,,, wyprawa na narty i nie tylko,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
ja jestem fanką bluesa ogólnie jak zdobęde bilety to we dwie dajemy na koncert.... a kto będzie suportowal dżem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tranzitko a jakie masz pytania odnośnie ja w miare możliwości wytłumacze,,, 1- jak kupujesz pieczywo tam to pamietaj czerstwe to najbardziej świeże jest prosto z pieca po polsku czerstwe to stare takich polapek jezykowych jest sporo... wychodzą smieszne akcje,,,na narty do koszyc/? euro bardz drogo tam jest biez z polski wszystko... pivo tylko w marketach lokale niekture to kosmicznie drogo ,pozdrawiam.. napisz co byś chciala konkretnie , wytłumacze,,, ciekawska aneto a jaki koles tak cie wnerwił luz luz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Ja też nie ogarniam budowy silnika, nie musiałam też, na razie, wymieniać koła w aucie, ale nie wyobrażam sobie żeby prowadząc na co dzień auto nic nie wiedzieć w tym temacie, chociażby z czystej ciekawości, tudzież praktyczności. Na obcasach chodzę okazjonalnie ale uważam się za 100% kobietę i niewielka wiedza na temat zwykłej eksploatacji samochodu nic mi w tym nie ujmuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Co do suportu Dżemu to nie mam pojęcia. Ja wybieram się na koncert w Chorzowie, jeśli się uda. Będzie to koncert symfoniczny, więc tu na suport nie liczyłabym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
miało być akustycznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
ja na temat motoryzacji mogę się wypowiadać ale to nie to forum za gotowaniem nie przepadam a na koncert nie pojadę więc poczekamy na zmianę tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KtosiaA
Witam.Jestem Agnieszka, mam 32 lata i szukam znajomych, z którymi pogadam na gg.Brakuje mi przyjaciół i zwykłej rozmowy o niczym.Jeśli Ci się nudzi, nie masz z kim pogadać, to napisz do mnie :) P.s. Zadnych romansów, a na wiadomości od zboczeńców nie odpisuje :P Mój e-mail pchla.shachrayka@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
Jakie macie plany na sobotni wieczór?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
no ja do ciebie nie napisze bo zbyt stary jestem i nie w tym wieku rozmówców szukasz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
mój plan jest taki dotrwać do wieczora w pracy potem teleportowac się do domu i zaraz potem w objęcia snu się oddać bo jutro znowu nocka , cóż proza życia a twoje plany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
A skąd jesteś Ktosia? Ja mieszkam w warszawie, mam 24lata ale może sie dogadamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
A co do planów na dziesiejszy wieczoór, to niestety znów siedzenie w domu tv i sen, tragedia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
U mnie dziś też pierwsze skrzypce gra tv i net, niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaaneta
A kogo, twoja wypowiedź do Ktosi mnie zaintrygowała, mogę spytać o wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
pewnie ze mozesz , mam 47 lat , a zaintrygowała ? dlaczego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×