Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

To przykre , że samotność staje się chorobą XXI wieku . I tak , jak kiedyś dżuma dziesiątkuje swoje ofiary . :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baraaa
Nie jest aż tak źle, teraz zaczną się jeziorka i różne atrakcje, no ale czasem brak bliskiej kobiety smuci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja mysle ,że nie jest dobrze. Ludzie ,żyją w takim pędzie, że nie mają czasu na jeziorka i te inne atrakcje.No chyba ,że ktos ma wakacje i duzo wolnego czasu. Poza tym nad to jeziorko nie chodzi się samemu :( trzeba mieć chociaz z kim tam pojechać . Siedzenie samemu nie jest fajne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Baraaa
No tak, ale nie napisałem że sam będę jeździł nad jeziorka czy też biwaczek. Także w wakacje nie mam wolnego, gdyż pracuje ale urlop te 20 dni trzeba dobrze wykorzystać ze znajomymi, no tylko szkoda że nie mam tej mojej drugiej połówki:) Ale trzeba szukać, może kiedyś się znajdzie:) Wam tego też życzę:)) Zosia myśl optymistycznie:))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W moim wieku optymizm i wiara , w to ,ze nie będę żyć sama gwałtownie spada. Co będzie to będzie, trzeba żyć dalej mimo wszystko. To życzę,żeby ta połówka sie pojawiła. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takasobie kobietka
A ja mam 40 lat i jestem z opolskiego. Szukam kolezanki na pogaduchy. Pogadajmy co? gg258303

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annna170682
czesc mam 30 lat mieszkam w okolicach woj. slaskiego, nie mam tutaj nikogo, chętnie nawiąże znajomośc. Jesli któraś miałaby chęć to jest mój gg 2344765, :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej szukam kogoś z kim mogłabym spacerować po Muchowcu i nie tylko... Mam dwójkę wspaniałych chłopaków 14 i 8 lat i uwielbiam długie spacery oraz aktywne spędzanie wolnego czasu :) Jeśli macie ochotę się trochę poszwędać - zapraszam na gg 25432003

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łaskotka_21
Aloha! Łaskotka szuka swojego Łaskotnika, blondynka na studiach szuka kogoś na wyjazdy i wakacje. Zdjecie po pierwszym kontakcie :) 507-061-433

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w sumie też szukam
ale na 2 tygodnie tylko, jakiejś sympatycznej dziewczyny, która pojedzie ze mna na wakacje, ale jakoś ciężko znaleźć nawet na tak krótki czas, a niektórzy próbują na całe zycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w sumie też szukam
Łaskotka -> masz ochote na 2 tygodnie w Chorwacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja samotna nie jestem .Jestem w szczęśliwym związku tylko jakoś tak wyszło że brakuje nam znajomych .Nie mamy dziecka a czas lubimy spędzać aktywnie .Najbardziej lubimy kręcić się na rowerach po śląsku bo też tam mieszkamy. Moje gg to 7315757 no to czekamy na odzew:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia28
zycie samotnej 30-tki faktycznie przytlacza.. nachodza mnie dziwne mysli.. ostatnio nawet o smierci zaczelam sie zastanawiac nad data smierci... opisach o smierci.. przemijaniu.. polecam http://poznajdate.com/ikosaq.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumun23k
witam wszystkich mam 26 lat jestem z okolic sieradza szukam odskoczni od codzinnosci chetnie poznam panie piszcie na gg 31360407

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość norman37
mam ochote np potanczyc jestem z koszalina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Samotna Poznań
Ja również szukam przyjaciółki na dobre i złe. Jestem z Poznania, mam dwójeczkę małych dzieci i lat 26 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
ja samotna córki dorosłe i mieszkam w Mysłowicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia, 27
Mam 27 lat, męża i 5letniego synka. Mieszkamy w Swarzędzu. Brakuje mi koleżanki, z którą mogłabym pogadać, wypić kawę...-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... są wakacje, synowie czas spędzają u ojca... ja sama w domu zastanawiam się - dlaczego ?... Gdyby nie wakacje -nie zauważyłabym, samotności - teraz ona mnie przytłacza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mgiełkaa
Mieszkam w Lublinie, mam 32 lata, męża i dwoje dzieci - nastoletnie i dwuletnie, a jednak brakuje mi bratniej duszy. Jeśli czujesz podobnie - napisz, mój nr gg: 36689188

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wolverina
Tylu samotnych z Łodzi. Ja też ją dopiero poznaję. I jako przyszła mama nie mam jakoś możliwości, by kogoś nowego poznać. sheolka@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszę:P
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria 31
Witam, mam 31 jestem mężatką. Mam synka 7 lat. Męza.Jednak ostatnio czuję się strasznie samotna,na przyjaciółkach się zawiodłam,przez plotkę zniszczyły mnie psychicznie,zepsuy mi reputację w pracy...zostałam sama. Nie chce mi się wychodzić z domu.Jest mi smutno.Szukam przyjaciól z którymi będę mogła porozmawiać o wszystkim.Z którymi wspólnie będziemy rozwiązywać swoje problemy i wspierać się duchowo. mój adres email to marusia31@onet.pl chętnie nawiąże nowe wspaniałe znajomości .Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fafolek
Witam,rozumiem was świetnie,wiele razy w życiu byłem samoty,najlepszy czas to 5 lat z moją dziewczyną i dzieki niej pozanym ludziom,to nieco inny region kraju,musiałem wróćić,zawsze czułem się nierozumiany,brak mi ludzi,nawet by gdzieś wyjść,pojechać,jestem uczciwy ale nie pasuje nigdzie,mieszkam w okolicach Wrocławia,każdy sam czuje swą samotnośc i nie równam tego jak wielu próbuje,pozdrawiam Maricn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abigail222
Mario napisz skąd jesteś? To teraz chyba niezbyt chętnie chodzisz do pracy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podnoszszsz
d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RENATA39
Czesc dziewczyny bylam tu jakis czas temu ,dalej niestety jestem samotna wsrod ludzi ,poznalam fajna kloezanke niestey mieszka daleko ,wiec moze znajdzie sie ktos z opolskiego komu doskwiera samotnosc ,kto lubi spotkanie przy kawie pogaducfhu wspolne zakupy odezwijcie sie jestem normalna kobieta ale samotna wsrod ludzi .Pozdrawiam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
ja jestem tez samotna ale mieszkam w Mysłowicach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a taka sobie32
ja rowniez poszukuje ciekawych i szczerych osob, obojetnie jakiej plci, z Torunia, ostatnio tak sie porobilo, ze nie mam z kim wyjsc nawet na kawe... gg 7389993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×