Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość maene
witaj nieudana:) tylko szkoda,że w ten sposób o sobie piszesz... ale rozumiem Cię...we mnie też nieraz odzywa się jakaś bezradność ale staram się z tym walczyć,muszę walczyć;) Ciekawe czy rhyme zaliczył kino?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
Niestety nie radzę sobie ze smutkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
wiem o czym mówisz.....ale czy to jest tak że trwa to cały czas,czy jednak masz i lepsze dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rhyme,wiesz co?Ja też częściej wybieram książkę niż kino:) Kino lubię ale książki kocham. Ale u mnie pogoda :O cały czas strasznie wieje i pada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
Ja tez do pracy....i w dodatku jeszcze czeka mnie jutro ciężki dzień:) ale mam nadzieję,że się wszystko ułoży.Od kilku dni mam problemy z rannym wstawaniem:O do godz.12 jestem półprzytomna dopiero później się jakoś rozkręcam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
nie ma u mnie lepszych dni. zostałam odcięta od wszystkiego co kochałam.,I nie mogę się wyrwać, dlatego szukam kogoś, kto mnie wesprze rozmową, podzieli sie swoimi sprawami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
Witam🖐️ Dziś u mnie przepiękna pogoda,dużo słońca a po wichurze ani śladu. Nieudana-----pisz jak chcesz pogadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
Nie pozostaje mi nic innego jak dołąćzyc do grona samotnych.Jeszcze kilka lat temu prowadziłam bujne życie towarzyskie a teraz coż znajomości sie pokończyły niedawno zerwałam kontakt z ostatnią koleżanką i moje zycie ogranicza sie do pracy, domu, dzieci i faceta 2 czy 3 razy w tygodniu, który tylko śpi przed TV. Chciałabym zawrzeć nowe znajomości wyjść do ludzi i z czasem chyba też zmienić partnera bo takie życie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
Tragicznie nie jest bo mam dzieci, prace a tam jestem miedzy ludźmi ale brakuje mi kolezanki do poplotkowania do wyjscia na kawę. Ja nawet nie mam z kim iść do kina bo facet nie lubi i wiecznie pracuje, do knajpy czy potańczyć też nie chodzimy, siedze w domu i często się nudzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
kiedys było inaczej ale towarzystwo się rozsypało , też miałam koleżanke której zachowania nie akceptowałam po prostu szmaciła się, nie szanowała a tego u kobiet nie lubię, do tego była nieszczera i zerwałam z nią kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak... to przykre... a co lubisz robic jak masz wolny czas? musze wyjsc wiec jeśli chcesz pogaddać to daj jakiś namiar to sie odezwe wieczorkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
czuję się nieszczęśliwa, chciałabym zapraszać przyjaciół, ja nawet nie mam kogo zaprosić na moje urodziny. na sylwestra byłam tylko z facetem we dwoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
z kolei wieczorem ja nie bedę miała dostępu do kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
Jednak czasami macie z kim wyjść a ja nie, nie mam z kim jechać na wycieczkę a chętnie bym pojechała np. na Kanary. Musze to zmienić zapiszę się na kurs tańca, zaczęłam chodzić na aerobik skoro zerwałam stare znajomości to czas znaleźć nowe. Pocieszam sie kupowaniem ubrań, butów, kosmetyków, tylko po co i tak nie mam gdzie się w tym pokazać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dołączam się
tez tak mam a ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martusia1
cześć postanowiłam dołączyć do Was. Jak czytam to co napisałaś m.in. Ty Anko to tak jakbym widziała siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
OO,a mnie nikt od lat nie zaprasza na swoje urodziny- od kilkunastu.Nawet w rodzinie o mnie zapomnieli. Chętnie bym sie do kogoś wybrała.Kocham życie a ono tak mnie ogranicza.Też mam ograniczony dostęp do komputera. Przed chwilą usłyszałam, że powinno mi być wstyd, że tak się wpraszam do kogoś.Muszę kończyć bo znów przeczyta ten ktoś i będzie komentował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
jest tu ktos dzisiaj? jestem z warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
Postanowiłam jeszcze jedno aby skończyć z samotnością - zaloguję się na Sympatii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli masz ochotę to zapraszam na kawke:) Te jestem samotny wiec we dwoje bedzie razniej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
Czuję,że będzie ciężko pogadać.Nie da się dłużej na forum. a ja jestem z Bydgoszczy.Zostawiłam wcześniej maila i nic. nic nie jest proste.Wczoraj miałam okropną migrenę.Czemu ten chłop ciagle na mnie krzyczy.Nie ma to jak życie w klatce dla kur domowych.Dość mam tego zachukania. A wy jak sobie radzicie gdy nie ma mądrych na problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki problem? napisze do Ciebie wieczorkiem i podam Ci gg jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
Bardzo chetnie poemailuję.GG nie mam zainstalowanego i na razie przewiduję kłopoty z tym.Ale chetnie popiszę z tobą Rhyeme przepraszam za bledy.I proszę przedstaw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
🖐️ nieudana----piszesz,że masz 46 lat....ja jestem od Ciebie młodsza o 13 lat i jeśli Ci to nie przeszkadza też mogę pogadać.A co do Twojego nicku....ja też często czuję się nieudana..... witaj rhyme:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×