Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość ziom77777
nudze sie bardzo nie wiem co mam z soba zrobic nie chcem spedzic calego zycia w sieci grajac chcialbym kogos zapoznac kogo kolwiek zeby mozna bylo pogadac.kto kolwiek wie jak mam ten problem rozwiazac to prosze o pomoc!!!!!!!!!!!!!!!! samotne zycie to nie zycie wole sie rozerwac,pogadac a nie siedziec przed monitorem i wpatrywac sie w gre bo tylko to narazie pozwala mi zapomiec o zyciu samotnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny topik ale jakos sie nie rozwija czyzby brakowalo samotnych ludzi ktorzy chca chwilke pogadac tak po prostu o wszystkim i o niczym.Ja tez czuje sie czasami bardzo samotna mimo ze mam rodzine i jak to sie mowi ustabilizowane zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkka
Ziom🖐️napisz może coś więcej o sobie,pogadamy najpierw na topiku a potem być może napiszę do Ciebie @,ok?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilkka
Ziom----jesteś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurene
Jestem Eurene. Podobno mam dużą empatię. Ze mną możecie rozmawiać o wszystkim, na pewno Was nie skrytykuję, ani nie rzucę sloganem. Gdy się nie wie co mówić lepiej milczeć. Poważnie podchodzę do życia, więc chętnie porozmawiam na poważne, nawet ciężkie tematy, ale ze mną można też się powygłupiać, zabawić. Szukam interesujących, wrażliwych ludzi, głównie tych samotnych. Szukam przyjaciół zewsząd i nie tylko. Jak tlenu pragnę miłości. jeszcze jedno, nigdy się nie wstydźcie: pragnienie miłości, przyjażni to nie grzech ani objaw słabości, lecz objaw czlowieczeństwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Tyle razy zawiodlam sie na przyjaciolach ze doszlam do wniosku ze to nie byli moi prawdziwi przyjaciele.Jednak mimo wszystko wieze ze kiedys spotkam tego jedynego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
szukam bratniej duszy moze to Ty nia jestes jesli tak to napisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edi557
Witaj ,Sandritko.Ja wprawdzie mieszkam w Szczecinie .Ale pomimo rodziny ,czuje ze jestem sam .Zycie ach zycie ,jest brutalne i daje kopa.Staram sie podniesc z tego doła ale ciezko ,jak chcesz to pisz na moj prywatny adres me-jlowy ,nie lubie dyskusji na forum. A moze pogadamy na skaypa ? Pocieszam cie od serca ,po przyjacielsku ,rozejrzyj sie ,napewno sa jeszcze ludzie zyczliwi ,ja mam ci wiele do powiedzenia ,pozdrawiam Edi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Naprawde zastanawiam sie czy prawdziwa przyjazn istnieje mam nadzieje ze tak i ze poznam prawdziwego przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziula30
Ja też choć mam męża i syna czuję się samotna :( jeszcze podejrzewam romans u mojego męża >kilka dni temu złapałam go na kłamstwie :( strasznie mi źle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala1978
Witam ja choc mam rodzine to i tak czuje pustke przeciez ona nie zastapi mi osoby do ktorej bede mogla sie przytulis kiedy bedzie mi zle pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niesmiala
Madziula30 witaj ja nie mam nikogo wiec moge sie tylko domyslac co czujesz.Mam nadzieje ze wszysto sie ulozy jak najlepiej u Ciebie zycze powodzenia.Duza buzka i trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość shee
witam wszystkich! szczęście w nieszczęściu,że nie jestem tylko ja jedna samotna!dokładnie was wszystkich rozumiem i czuje się też tak beznadziejnie jak wy.jestem z wrocławia ,szukam przyjaciół z takimi, z którymi mogłabym porozmawiać na każdy temat.mam 29 lat i jestem z wrocławia.moze ktoś ma ochote pogadać:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SAMOTNY 20 MAZURY
Witam mam na imie Łukasz jestem z ketrzyna z warmi i mazur szukam swojej drugiej polówki mam nadzieje ze ktos sie znajdzie dla mnie bardzo bym tego chcial mam 20 latek i szukam juz zwiazku na stale wiem ze troszke moze to chore ale juz taki jestem niewiem dla czego ale czuje ze brak mi kogos pozdrawiam bardzio milo a tak wogole szukam kobiety od 20 do 33 latek pozdrawiam buziaki tu moj kontakt 512711585 lub e mail rajd_wrc@tlen.pl czekam na wasze odpowiedzi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal waw
ma ktos ochte porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafal waw
tez jestem sam :( glupia sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
🖐️rafal:).....szukasz przyjaźni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
i jeszcze jedno,nie pisz że to głupia sprawa....to wcale nie jest głupie,że ktoś jest sam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoja
Mam 36 lat męża i dziecko.Zdałam sobie sprawe ze jestem tak samotna ze aż boli.Ostatnio pół godziny ryczalam w lazience z twarza w reczniku aby nikt nie slyszal.Okazalo sie ze wokol mnie totalna pustka i nie mam nawet komu sie wyryczeć.Zostałam sama -nawet nie zauwazylam kiedy .Kura domowa bez pracy perspektyw bez przyjaciol.....Koszmar jakis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
skąd jesteś latoja?witam Cię cieplutko i nawet nie wiesz jak rozumiem...wpadnę tu wieczorem lub popołudniu bo teraz lecę do pracy,napisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość latoja
jestem kieleckie okolice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalwaw
Czesc maene:) szukam przyjazni i bardz chcetnie bym z toba porozmawial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalwaw
latoja ja bardzo chetnie zostane twojim przeyjacielem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
🖐️właśnie wróciłam z pracy i wpadnę troszkę później o ile będziecie:rafal,latoja:)....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rafal a Ty skąd jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RAFALWAW
TO MOZE POGADAMY NA GG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rafal-----czy to Ty?ostatnio byłeś z małej litery i nie wiem czy się ktoś pod Ciebie nie podszywa? Jak chodzi o mnie to nie mam gg :O a na topiku jak na razie nie chcesz pogadać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rafalwaw
nie to nie ja :0 pierwszy raz tu jestem i mozemy tu porozmawiac tylko moze sie jakos umowiymy zebys ty byla i ja w domku ok?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
:D i znów nie wiem czy to Ty? Wiesz,ja jestem o różnych porach w domku:)mam rożne godziny pracy.Może napisz jak u Ciebie z tym wygląda i pewnie jakoś sobie porozmawiamy:).Będzie trzeba pomyśleć o zaczernieniu nicka. Napisz ile Ty masz lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×