Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

dziewczyny przestańcie. Na pewno takie nie jesteście:) Ja mam 28.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rhyme----dziękuję za dobre słowo ale nieraz się tak naprawdę czuję....staram sie z tym walczyć....raz się udaje a drugi raz nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maene masz jakies gg? jesli tak to mi napisz na adres arti12345@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rhyme-----nie mam jeszcze gg:O jak narazie korzystam z @ chyba sobie zrobię kawki na poprawę humorku,jakoś mnie dziś dopadło:( Mam nadzieję,że minie bo przecież na codzień optymistka ze mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rhyme------a co u Ciebie słychać?Wszystko w porządku?Mam nadzieję,że masz dobry nastrój?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
A ja chętnie porozmawiałabym z rozczarowanym.Pokazał się tu tylko raz w listopadzie.Myślę, że mamy podobne przeżycia, chociaż ja jestem w kraju, ąle też czuję sie jakbym była daleko od swej ojczyzny Mazowsza. Ani rodzxiny, ani szkolnych znajomych, kilka kolezanek na krzyż, które przecież nie zaspokoją potrzeb wyrosłych z wiezów krwi. Znaleźć bratnią duszę.Dlaczego człowiek tego tak szuka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nieudana
Rhyme, czy ty wiesz czego chcesz? Na którą się zdecydowałeś by dłużej z nią porozmawiać.Już nic nie chcę wiedzieć o tobie bo juz wszystko wiem co trzeba.Powodzenia. Ja naprawdę lubię rodzaj ludzki i życzę jak najlepiej tym, którzy i mnie dobrze życzą.Życz mi więc jak najlepiej,nie bądź powierzchowny a na pewno znajdziesz to czego szukasz.Ja też sobie poradzę. Szczęście podobno jest w nas.Usmiecham się do każdej smutnej osoby.Dzis nie byłam sama i stąd ten dobry nastrój.Była u mnie tylko kolezanka. Za miesiąc sie spotkamy znów.Jutro coś wymyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
nieudana------wiesz,nie rozumiem o co Ci chodzi???Przecież rhyme jest miły i jeśli na topiku jest parę osób to nie będzie rozmawiał tylko z jedną,prawda? Nie rozumiem też dlaczego piszesz w ten sposób,że już nie chcesz o nim nic wiedzieć bo już wszystko o nim wiesz?Wyczuwam,że masz jakiś żal do niego tylko dlatego,że jest miły i zachowuje się kulturalnie do innych osób....Troche mnie to dziwi.....i trochę to smutne....moim zdaniem rhyme nic nie zrobił nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
Ja też z gg nie korzystam. Kolejny samotny dzień za mną. Porobiłam coś w kuchni, pooglądałam bezsensownie TV, zaraz idę spać a jutro znowu praca i tak w kółko. Nieudana, czemu tak o sobie myslisz, chyba nie jest az tak źle. Ja czuję się samotna i moje życie jest nudne ale bardzo siebie lubię. I szkoda mi siebie po prostu bo zasługuję na lepsze zycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widze ze chyba zostałem źle zrozumiany. Porozmawiam z kazdym kto bedzie miał ochote. nikomu nic nie obiecywałem. Kazdy kto chce moze ze mną pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
rhyme----właśnie to starałam się wytłumaczyć nieudanej.... Myślę,że powinna zrozumieć... Dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jareczek654897
maene - a Ty masz gg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
pisałam że nie mam :) a dlaczego pytasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jakis podszyw. jak chcesz porozmawiac to wyslij mi na maila gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
??? rhyme----nie mam gg..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
:) troszkę zamieszania i nieprzyjemności się narobiło....szkoda,że nieudana napisała w ten sposób... Rhyme,ja wiem,że tu na kafe nie o wszystkim można szczerze rozmawiac,bo każdy to może przeczytać,ale aż wstyd się przyznać to serio gg jeszcze nie mam:O zostaje jedynie @,ale możemy i tu,jak chcesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
...moze jeszcze jakiś czas moglibyśmy porozmawiać tu...myślę,że nie jestem za bardzo ciekawą osobą i nie chcę Ci zaśmiecac poczty,ale zobaczymy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maene - to samo moge o sobie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
widzisz,ja pomimo swojego optymizmu mam od dwóch dni strasznego doła:( może stąd te moje teksty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
Dziś mam troszkę wolniejszy dzień więc może sobie wypocznę....cały czas pada i pada....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnna4444
U mnie nie pada.Pogoda jest super, tylko troche zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio czuję się samotna , chociaż nie chcę Wam biadolić. Ale tak jest. No i zbliżają się Walentynki, to trochę przygnębiające i smutne, że nie ma kogoś takiego z kim można spędzić czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poznaniak_60
nie każdy, nawet samotny, ma ochotę rozmawiać o wszystkim na forum. Osobiście wolę rozmawiać kameralnie, dlatego trochę dziwię się osobom, które mają opory na takie rozmowy. Wcześniej podałem swego maila i ... cisza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam i dochodzę do wniosku, zę każdy w jakiejś tam części jest samotnym człowiekiem. Tylko my chcielibyśmy mieć tę druga połówkę i poczuć co to znaczy kochać i czuć miłość tej osoby do nas. Mam nadzieję, zę nam wszystkim uda sie to znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
widzę,że się spóźniłam i chyba nikogo nie ma....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nieudana
Po prostu nie lubię pustych obietnic.Ja osobiscie swoje słowo szanuję .Może źle odczytałam słowa Rhyme z dnia 30. 01. godz. 9.06.Sprawdzcie sami.Teraz wiem, że tu wszyscy tu podchodzą do siebie na luzie i ja też tak powinnam. Ale czy to wystarczy na dłuższą metę? Niektórzy szybko znikają z tego forum. Cześć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maene
Nieudana....on po prostu jest miły dla każdego z kim rozmawia:) a czy składa obietnice bez pokrycia to już nie mnie oceniać.... czy podchodzenie na luzie wystarczy na dłuższą mete?.....myślę,że luźna rozmowa na forum jest ok,ale jeśli chodzi o zaprzyjaźnienie się z kimś to już oczywiście wymaga większego zaangażowania.....niekoniecznie tu na forum....zawsze można potem przejśc na @ .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×