Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Eeeej, Setunia - teraz Ty mnie wyganiasz:D;) Ale rzeczywiście spać mi się chce i ta spkojna muzyczka.... Co jutro porabiasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem co bede porabiac;) moze mi cos wypadnie :D planowac nie lubie;) OOOOOOO spac ci sie nawet chce , no widzisz, wiem kiedy \"wyganiac\" [delikatnie wyganiac;)] :D W dodatku musisz byc w formie , bo macie wypad;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - masz intuicję z tym wyganianem:D Podejrzewam, że też chętnie przymkniesz już oko;) W końcu nie wiadomo co przyniesie jutrzejszy dzień, trzeba być w formie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie :) 🖐️ Łamię Twoją zasade Setunia, wchodząc tu przed autorem topiku. Ale cóz, póki co nie mam swobodnego dostępu do kompa i korzystam póki goscie nie śpią :) LOLO - wszystkiego dobrego Ci życzę a przede wszystkim prawdziwych przyjaciół ( bo o takich coraz trudniej ) wielkiej miłosci i duzo, duzo dobra na swojej drodze. Spóxnione troszkę, ale dopiero dzis wróciłam do domku. Odwiedzałam z gosćmi rodzinke i znajomhc. Jutro lub pojutrze znów w drogę :( A wiesz Lolo, masz urodziny w tym samym dniu, w którym urodziła sie moja najlepsza przyjaciółka :) Może i rok tem sam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka 🖐️:0 a jaka tam znowu zasada:D a zreszta zasady sa po to zeby je lamac:D Do mnie jutro rodzinka tez wpada ale oni to na jakies 2, 3 dni:D Lolo nam przepadl;) Kaca leczy chyba albo\" poprawiny\" ma:P W koncu urodziny ma sie tylko raz w roku:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Jestem. Birbantka, dziękuję za piękne życzenia. Wracam w dobrej formie;) Jak się macie? U mnie jak w stopce...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️:) aaaaaaaaaaaaa we Wszystkim:D, każdego dnia czerpię z życia coraz więcej, staję się, Jestem, wzrastam:D ale filozuje:):):) co u Ciebie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to swietnie!!!!!:) wiedzialam ze zycie zaczyna sie po 30stce:P:D A ja tak powolutku sobie egzystuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, Tobie zostało jeszcze trochę do trzydziestki;) - nie warto czekać żeby zacząć żyć:D:D Co było na pierwszym na liście trójki? Słuchałaś? My w końcu nie poszliśmy poruszać biodrem:) skończyło się na posiadówie przy browie do późnych godzin:D Tańce przełożone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wiem , tak tylko sobie zartuje;) Nie pamietam co na pierwszym:D a przeciez sluchalam , przynajmniej koncowki;) Trzeba sprawdzic na stronie chyba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo za rzadko sluchasz trojki :o ona jest puszczana raczej wtedy kiedy jestes w pracy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, w takim razie w pracy też trójki będę słuchał:) Wiesz, dziś o 6 obudzilem się z gotowym pomysłem na książkę, zaczynam pisać...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaa , a napisales cos juz?;) Co Ciebie tak olsnilo nagle:> :) a jaki tytul bedzie miala Twoja ksiazka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, właśnie! Olśniło:D Jutro szkic, tytuł... pewnie na końcu, myślałem, że z tą książką to nie teraz, za parę lat... a tu Olśniło:D Setunia, zacznij mnie "wyganiać" delikatnie wyganiać;) spać się nie chce, a jutro o 4:30 pobudka, Bieszczady nie wypaliły ale Mazury tak:) Coprawda tylko na 2 dni:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz sio do lozeczka;) Skoro masz wstac tak wczesnie , to nie ma co zwlekac ze snem;) Baw sie dobrze na mazurach i zeby pogoda dopisala:) Spij dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×