Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

skoro dzis wygralismy 1/3 to jutro moze wygramy nawet 0/3:D Ja chbya uciekam sapc;O Spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ może pomogę, Witam Wszystkich, którzy tu zaglądają i tych co nie też:D Piękna burza tutaj:) I chyba lato się skończyło:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Setunia, poprawiny skończyły się po śniadaniu i dojadaniu wczorajszych dań:D A u Ciebie dziś pewnie rosół, może trochę zjadłaś?:) Ta rocznica - znowu przypomniała mi jak szybko biegnie czas:O A raczej moją sytuację w czasie - chyba też powinienem mieć już żonę:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo aaaa takie poprawiny:D Byl rosolek ale nie jadlam;) Oj nie wszyscy musza sie zenic , wchodzic za maz w tym samym wieku;) Kiedys srednia wiku w ktorym bralo sie slub byla nizsza , a teraz ciagle pnie sie w gore:D Nie ma w tym chyba nic strasznego, zlego i nienormalnego:) Takie czasy ja treraz dziwie sie jak jakas moja koleznka wychodzi za maz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja generalnie presji na ożenek nie mam, może ze strony mojego 6-letniego bratanka, który ciągle pyta kiedy będzie miał ciocię:D Nawet wydaje mi instukcję jak mam się do tego zabrać:D Ach ta współczesna \"młodzież\":D No ale wszyscy moi przyjaciele i znajomi już zaoobrączkowani.. I nawet szczęśliwe małżeństwa tworzą, co się coraz rzadziej spotyka. A koleżanki w jakim wieku? Te do zamążpójscia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanki tak ok 20-22 a niektore wczesniej:D Ja ciagle slysze o rozwodach:o najczesciej po 5ciu latach malzenstwa sie rozwodza jeszcze przed 30stka;) To Twoj brat naprawde szczesciarz , widocznie dobrze sie dobrali:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia i wyobraź sobie, że brat miał 21 a bratowa niecałe 19 lat jak się pobrali. Musieli się dobrać - to podstawa:) W takim razie mam plusa - nie rozwiodę się przed 30tką:D No ale w tych czasach 20-22 lata to chyba rzeczywiście trochę wczesnie, chociaż wszystko zależy od człowieka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sobie policzylam , ze Twoj brat ma 36lat;) Teraz jedynie czeka go \"kryzys wieku sredniego\", \"duga mlodosc\', jesli to go nie zgubi to pewnie bedzie sie bawil jeszcze na ich %0sciecioleciu slubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, mam nadzieję, że młodość to jego ani mnie nie opuśći:D przynajmniej ta wewnętrzna, a z kryzysem da radę:classic_cool:. Setunia, jak realizacja planów wakacyjnych, pogoda się popsuła:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sluchasz 3?:) Moje plany nie wypalaja w ogole, juz nie bede wiecej planowac, zeby pozniej sie nie rozczarowywac;) mlodzi duchem na pewno bedziecie:classic_cool: Mezczyzni maja przeciez tyle lat na ile sie czuja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj jakos uporalam sie z moimi urojeniami:D Oby dzisiaj tez poszlo gladko;) Fajna muzyczka:) naprawde, biedny ten kto ich nigdy nie slyszal!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że na żywo w pełnym składzie nie mamy już szans posłuchać ich i obejrzeć:O A na spokojny sen, może drineczka Setunia?;) Ja właśnie po piwko idę, trochę popracowałem do teraz więc już mogę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehem drineczek by sie przydal ale mam pusty barek:9 piwko juz wczesniej wypilam:D Pewnie o polnocy pojde spac:o Spie duzo i tak ciagle chce mi sie spac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, w takim razie piję za i do Ciebie:) Z tym spaniem to przez rozregulowanie rytmu, może jakiś grafik dnia powinnaś sobie ustalić i go realizować?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to na zdrowko:D Nie, nie lubie grafikow:D, tak wszystko miec zaplanowane, co o ktorej sie robi:) To mi teraz na pewno nie potrzebne jak mam wakacje:D Moze faktycznie lato sie konczy i stad ta sennosc moja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, a może to brak adrenaliny?:D Lato się kończy i taaa jesień:O Krótkie dni, ja lubię słońce!:) Zdrówko!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie brak adrenaliny tez ma jakis wplyw na moja kondycje:D Ja lubie wszystkie pory roku, jedne bardziej , drugie mnie, byle by tylko za bardzoe sie nie przeciagaly:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
odkąd zacząłem jeździć na desce, zima jest na 2:D A jaka kolejność miejsc medalowych u Ciebie Setunia?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strzelam , ze na pierwszym miejscu jest u Ciebie lato;) Zgadlam?:D Pozostale 3 pory roku sa u mnie chyba egzekwo na pierwszym miejscu , bo nie moge sie zdecydowac na jedna z nich:D Czyli wychodzi na to ze zima jest u mnie na dugim;;) A ja nie jezdzilam nigdy na desce:( na nartach tez nie:( Ale jezdzilam kiedys na koniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak mialam isc juz spac:D Calkiem zapomnialam o moim postanowieniu/planie:D Poslucham jaki temat dzis bedzie poruszany przez psycholozke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
więc Setunia mamy taką samą gradację (prawie:)bo lato razem z wiosną na pierwszym u mnie, a jesień tylko troszkę odstaje, chyba, że złota:D Zjazdy polecam, choćby ze względu na poziom adrenaliny:D A dobrze jeździsz na wierzchowcu? Ja też próbowałem i dosyć porządnie spadłem to mi się odechciało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×