Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

o Setunia nie spi! :) taak, a teraz mi ta goscinnosc bokami wychodzi - i to doslownie! ;) nie, nie jest az tak zle, mieszcze sie we wszystkie ciuchy, tylko moze sa bardziej dopasowane ;) a poza tym to moj maz jest chyba przewrazliwiony :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
shit przez ta reklame wszyhstko mi sie myli😡 ZS ciesz sie , ze ktos Ciebie wytciaga a nie Ty musisisz kogos wyciagac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie nie przewrażliwiony tylko czujny:D no ale jak wchodzisz w ciuszki to jest ok. Pamietaj, lolo jest chudy (dosyc):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra golabeczki :p, ja musze spadac, a Wy tu dalej uprawiajcie sobie te \"bezsennosc w sieci\" :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to powli zbieram sie do spania, bo kto to slyszal zeby o tej godzinie spac chodzic!:D;) Spij dobrze, do jutra🖐️:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) Jestem, jestem tv ogladalam ;) Teraz ma byc film na tvp 1 moze sobie obejrze;) a z mojego spacerku nic nie wyszlo , bo za bardzo wialo:/ a bylam gotowa isc sama:P:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie setunia, gorzkie gody na tvp1 - dobrze, ze przypomnialas:) to ja tez ide ogladac bo nie widzialem jeszecze tego filmu tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) ja film obejrzałem, nie wiedziałem, że on tak wykręcony jest:D na spacerze tez nie bylem, ale poodsniezalem podworko:D śpiąca?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo a jednak sie dokopales!:D To trzeba jakos , to uczic skoro swieto!:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne, ze tak, troszke luzu teraz mam to moge pozniej wstać:D W takim razie polewam... Za Ciebie i środe:D zdrówko!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, dobry wieczór:) to na drugą nóżkę dziś:D i dziś prosze Ty mnie wygoń:D (delikatnie wygoń):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×