Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Nie wiem wlasnie jaki temat , bo tez nie slucham od poczatku;) Jeszcze sie nie uczylam ale jutro zaczne:P Albo pojutrze;) Po psycholozce zmykam spac:) , a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bede sie starał, ale znając życie to do 3 bede czytal \"sto lat samotności\" Wszystko mi sie pokiełbasiło z tym snem:D:o Jutro jestes, czy do PT uczyc sie jedziesz?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze jakies \"delikatne\" tableteczki na sen:D:D;) Moze drineczka podwojnego sobie zrob;) Musze jutro jechac , bo nie zabralam ze soba notatek i tu niczego sie nie naucze:D. I sie skonczyla psycholozka , a ja nie wiem nawet jaki dzis byl temat;0 i bede musiala jakos z tym sie przespac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee setunia, od tych wspomagaczy to trzeba jednak stronic coby nieprzywyknąc:D Musze sie przestawic z godzinami.. Tez nie wiem, ale generalnie w podobnym temacie jak zwykle moralnosći i dobra i zła:D Nie wiedzialem, ze tak szybko sie skonczy:o To jedz setunia i zdobywaj te 5:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) Co tam porabiasz?;0 Ja slucham trojeczki-listy:) i pije piweczko:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia witaj:) ale Ci dobrze:classic_cool: ja nie mam % dziś - pracuje:o, trojeczki też słucham;) jak Ci poszły egzaminy?? kciuki trzymałem:) koleżankę odwiedziłaś?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja juz tez nie mam %:D;) Trzymanie w kciuki poki co przynioslo skutek pozytwny:classic_cool: Jeszcze tylko wyniki dzisiejszego zaliczenia i bedzie finito:0 Aaaaaa i musze jeszcze seminarium zaliczyc:D Kolezanki jeszcze nie odwiedzilysmy:o Planujemy odwiedzic w srode:) A wczoraj gdzies byles?:>:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłem w środe i tak jak u Ciebie ostatnio, tez srednio bylo choc odwiedzilismy 3 kluby wlasnie, przeciez Ty setunia piszesz prace dyplomową - jak Ci idzie? to może do barku na paluszkach:D, setunia, a w niedziele mamy popijac winko, pamietasz?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mnie lac znowu zaczyna;) Ja gdzies pojde moze dopiero w lutym;) ale w srode szykuje mi sie mala impreSka:D;) Musze we wtorek oddac pierwszy rozdzial pracy , a ja sie do tego dopiero teraz zabiaram[tzn od poczatku tego tyg zaczelam pisac ale tez musialam sie uczyc na biezaco;)] i zaluje , ze wczesniej sie za to nie wzielam ale jakos nie moglam sie wczesniej zmobilizowac , to teraz mam za swoje;) Ok mozemy sie napic w niedziele tego winka:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pracke na jaki temat piszesz, jesli to nie tajemnica?? u mnie niedawno to nawet pioruny i błyskawice siekały:classic_cool:, tylko gdzie ten śnieg??:o impreska z okazji zaliczenia semestru, czy Twoich urodzin setunia?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Temat pracy napisze w skrocie:D \"Szanse absolwentow[mojej uczelni] na rynku pracy\";) Tak mi sie ubzduralo i teraz musze sie meczyc z ekonomia na poczatku:D Ale masz dobra pamiec , co do daty moich urudzin!:D:) wlasnie z tej okazji bedzie impreSka mala;) Bo koniec sesji to bedziemy oblewac jak juz wszyscy skoncza, pozaliczaja:) Aaaaaaa i jeszcze wstepnie planujemy z dziewczynami wypad w gory ale nie wiem czy dojdzie do skutku:o mam nadzieje jednak , ze w przedziwienstwie do planow wakacyjnych te wypala:D;) A o snieg sie nie martw!Ma byc juz w tym tygodniu:) w srode w naszym regionie ma byc;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja własnie do dat nie mam w ogole glowy, ale niektore zapamietuje szczególnie;) własnie sobie obejrzałem prognoze pogody, ale dlugookresowej nie bylo, powiadasz, ze w przyszlym tyg. bedzie:classic_cool: z czasem tylko troszke krucho:o A w góry setunia to na narty, czy tak - poimprezować?:D aaa i na WOTcie powiedzieli, że najbardziej do siebie pasują te pary, które sie fizycznie od siebie mocno róznią - przekorne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na nartach nie umiem jezdzic:D wiec tak czysto turystycznie jedziemy;) dawno w gorach nie bylam:o Ja wierze w te prognozy , przynajmniej na ten tydzien;0 ale nie wieadomo jak dlugo bedzie padal ten snieg! W Zakopcu juz dzis jakas sniezyca byl;a;) a jutro skoki i ciekawe , czy nadal bedzie tak wialo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizycznie......hmm.........czy6li np wzrostem:D;)????? co jeszcze mowili?????:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taak setunia - wzrostem;), kolorem włosów, nie wiem czy wagą, ale jakby co to zawsze mozna przytyc lub schudnąc:D no i....bardzo wazny zapach jest podobno:D setunia, a Ty do Gdanska jeszcze sie wybierasz, czy zmieniłas plany?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to wszystko zalezy od tej mojej znajomej;) a to troche skomplikowane......dzis dzwonila :0 moze sie uda;) A moze znowu wszystko zapeszylam tym \"paplaniem\":o A te roznice to chbya musza byc b. znaczne chbya;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czemu bardzo znaczne?:D eee tam, może nie zapeszyłaś:D, jakby co, są tez inne ładne miasta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo takie minimalne roznice , to sa naturalne [to takie moje myslenie jest tylko:D] Sa inne miasta ale ja ogolnie chcialam do G.:( No moze jeszcze nie wszystko przesadzone:) Ferie moje koncza sie dopiero 19tnastego:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troche sie jednak pogubilam w tym moim mysleniu jak teraz to przeczytalam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
własnie, z tymi róznicami to tylko takie naukowe gadanie, pewnych rzeczy nie da sie zmierzyc, usystematzować itp. i bardzo dobrze;) setunia, miesiąc laby!! dobrze Ci:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie, pozostawmy to naukowcom, najlepiej amerykanskim!Bo przyposzczam , ze to ich teorie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to naprawde bedzie juz sen:D;) Zmykam spac, bo juz o 30min za dlugo siedze:D Powodzenia jutro! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×