Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Ja zdaje sie w srode - znajomi z poprzedniej firmy sie odezwali, mamy obgadac pare spraw zawodowych a pozniej w tany:D To chyba dobry pomysl, bo kondycja slaba, ostatnio pobiegałem troszke i 3 odczuwałem w miesniorkach:D Dzien tylko taki sobie, bo w czw trzeba pracowac:o Setunia, a jak Twój trening hula-hoop?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge dostac hula hopa w tym zapizialym miescie😭:o :D ale jeszcze we wszystkich zabawkowych nie bylam:P;) Ja w tym tyg chbya nigdzie nie pojde:o bede musiala sie pouczyc;) W piatek jade z dziewczynami odwiedzic kolezanke, ktora ostatnio urodzila coreczke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia moze tu sobie kup:) www.sportplus.pl/sklep/product_info.php?products_id=1377 Kolezanka ze studiow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwroc uwage na rozmiary jakby co, bo są rózne zdaje sie:) niedaleko mnie mieszkal gosc, ktory w wieku 32 lat zostal dziadkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wlasnie, to jest troche wielkie ;) Jaki ojciec , taka corka!:D Jak z Twoja kondycja dzis?Bo ja troche ziewam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi sie cos poprzestawialo przez ta prace do pozna ostatnio, tak gdzies 19-20 strasznie chce mi sie spac, pozniej to mija i moge smigac, czytam wiec ostatnio ksiazki tak gdzies do 3 rano:o a teraz drineczka popijam i muza:) setunia, jeszcze z pare minut moze....:)masz cos w %;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie mam nic % i dobrze,bo ostatnio to za czesto bylo cos %:P;) A mnie mojej ksiazki jeszcze nie przyslali:o Dzis mialam nawet koszmar , ze ta ksiazka okazala sie jakas bajka dla dzieci:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o, to juz sporo czasu minelo jak zamowilas:o, to sprawdzony sklep byl? Jak juz, to takie koszmary sa do zniesienia:D ja tez mam wrazenie, że za czesto i tez sobie nic nie kupilem tylko dostalem buteleczke dobrego trunku, wiec zal przy łikendzie nie sprobowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprawdzony sklep!Jestem stala klientka:D;) A co masz za trunek?;) Pewnie , ze zal nie sprobowac!Jeden drineczek nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie zaszkodzi, a moze pomoze w miarę wczesniej zasnac;) Dostalem whisky za rozliczenie zwrotu vatu za materialy budowlane:D A, ze jestem fanem tego trunku..:D Twoje zdrowie setunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie przepadam ale z cola przelkne:Pchociaz tak sie nie powino tego pic:o i co?Ziewasz juz , czy jeszcze? Moze jeszcze jednego sobie zrob:) Ja jeszcze z kwadransik i zmykam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, kwadransik:) w sumie pierwsza juz. Z colą beee, z lodem najlepsza jak dla mnie, ale nie mam:o Zostane chyba przy tym, uszy mi sie gorace robia i to chyba nie od sluchawek:D Kiedy masz konkretnie egzamin - bede trzymal kciuki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to ktos musi o Tobie plotkowac albo myslec:D;) W srode mam egz termin0;) nic jeszcze sie nie uczylam , a zapomnialam notatek ze soba zabrac:D:D Pojade w pon , to siem poucze;0 I w pt tez trzymaj , bo mam zal i tez jeszcze nic:o ale mam wolny czw , wiec bede miala caly dzien na nauke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, bede trzymał!:) Mam nadzieje, ze mysli a nie plotkuje;) Jutro WOSP, beda jakies imprezy u Ciebie w miejscowosci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie nie ma zadnych wiekszych imprez z tej okazji;) koncerty u mnie sa tylko dwa razy w rku:D:D aaaaa + sylwester!To 3razy:P A u Ciebie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas tez zadnego koncertu nie ma:o - nawet dwa razy w roku:o ale cos sie bedzie dzialo, napewno truniej halowy w pilke jest:) i bicie rekordu długosci grania (ale nie wiem jaki jest:D ja zamierzam jutro pograc na dworzu, to jest ten plus, ze nie ma sniegu:D 15 min minelo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo moze pobijesz rekord!!!:D:) Nawet wiecej niz 15min;) to moze do 1:30?;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaak! i do... 1:30 i rekord:) a przynajmniej sie do niego przyczynie bo wiele na boisku chyba z obecna kondycja nie wytrzymam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ide po drineczka - malutkiego:D za tydzien zorganizuje winko, to sie razem napijemy- polwytrawne moze byc?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
opssssss to faktycznie! Musisz sie wyspac, bo inaczej nie pobijesz rekordu:) To ja tez zmykam pod koldere:D Powodzenia jutro! Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to ja tez zorganizuje sobie winko cobym znowu wirtualnie tylko nie pila:D:D Juz naprawde ide🖐️:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) wyspalam sie w miare:D;) To do ktorej spales?:P;) Ale fajny film sobie obejrzalam:), \"Nieznosna lekkosc bytu\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po Twoim opisie na gg widzialem, ze oglądasz ten film:) ja do niego podchodzilem juz ze 3 razy, ale nigdy nie udalo mi sie go do konca obejrzeć, zawsze pozno nadawali a on dluugi jest. Moze ksiazke sobie przeczytam, choc widze, ze film Ci sie podobał:) Popracowałem przez ten czas, a raczej posurfowalem po necie w poszukiwaniu informacji. Obudzilem sie o ósmej, ale z łozka wstałem o...13:00:o:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo dlugi!Wyjatkowo dlugi:D Ale wyjatkowo tego nie odczulam:) Do 13nastej?! Nie miales powodu waznego by wstac , to sobie polezales!Od czego w koncu jest niedziela:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sobie odpocząłem:D tylko mialem koszmarny sen, ze pisze egzamin i nic nie umiem brrr:D Sie dowiedzialem w kosciele, ze 21 lutego sroda popielcowa - jakis krótki ten karnawal w tym roku. Trzeba korzystać!:D Sie komp zawiesza😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze takich koszmarow nie mam ale pewnie z wtorku na srode przysni mi sie cos w tym stylu:D Faktycznie b. krotki ten karnawal!!!!!!! za krotki:o:D Ale ten tydzien naprawde sobie odpuszczam;) Ja slucham psycholozki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracuje, ale tez juz słucham. Jaki temat konkretnie jest, wiesz? Setunia, ja koszmary mam takie, bo nie uczylem:D, nie wiem jak Ty;) Jak nie to moze moje kciuki pomogą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×