Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo🖐️:) Nie ! u mnie tak samo jak u Ciebie pada tylko deszcz ale dzis ogladalam z tata pogode na tvp1 i Pan od pogody powiedzial, ze w przyszlym tyg. temperatura spadnie \"nawet\" do -5 stopni C i zacznie \"sypac\" snieg! \"...a wiec ostra zima\"!!!:D:D I tata zaczal sie smiac z tego, ja tez i przez piec minut sie z tej \"ostrej zimy\" smialam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a już myślałem, że przyszła:D setunia:) jak Ci mija dzionek? pospałaś? popisałaś pracke troszke? ja jeszcze pracuje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jeszcze nie przyszla:( ale snieg ma byc juz jednak we wtorek:)juz troche brakuje mi tej zimowej atmosfery, tego skrzypiacego sniegu pod butkami;) Pospalam tylko/az do .......chyba 9tej:D;) Popisalam troszke:) Ale obawiam sie , ze nie mam wystarczajacej ilosci materialow , by \"stworzyc\" te 20stron;0 ale tak naprawde, to za bardzo sie tym nie przejmuje;) [a moze powinnam:o] A Tobie jak dzien minal???? Przypominam , ze mamy łikend!!!!!!!!:D:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, właśnie - łikend:D:o jeszcze przecztam tylko 30 stron pracy kolegi i wolne;), do jutra 5 rano, bo musze skończyć swoją. I tak cały dzień siedze i pisze z przedłużanymi przerwami na odpoczynek:D Dobrze, że zima idzie...:) Co tam powinnaś:D masz sporo czasu, a jak go ma sie dużo...to pewnie i tak w ostatniej chwili napiszesz:D:D przynajmniej ja tak miałem ze swoimi:D Poza tym - relax, mamy łikend:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ekstra!!!!!napisalam sie i sie wszystko skasowalo😡 jak ja to uwielbiam!!!!!!!:D wrrrrrr drugi raz tego samego0 nie cierpie pisac:D;) To zapytam tylko , po co chcesz wstawac o 5tej rano????!!!!!!Czy inaczej sie nie da????;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, może autozapis sobie ustaw, to odzyskasz to, co ewentualnie mozesz stracić, dużo staciłaś?:( da się setunia:) nie bede się kładł wcale:D jestem z robotą delikatnie mówiąc w... lesie:D taka awaryjna sytuacja wynikła:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie stracilma duzo[slbo wlasnie duzo!] bo pisalam posta tu , nie chcialo sie wyslac, klikalam, klikalam az wrocilam do punktu wyjscia:D;) Ale pomysl sobie jaki jest sens nie pojscia spac skoro pozniej bedziesz musial odsypiacp[chyba , ze nie bedziesz mial czasu odespac :(] Nie lepiej jest isc wczesniej spac i np pospac do tej 8mej, 7mej;) i dopiero popracowac?:) Ja mam tak , ze jak chce4 i sie spac , to za nic nie zmuszam sie do nie spania tylko dlatego , ze cos musze zrobic, wole isc spac i wstac wczesaniej, chociaz i to mi ostatnio nie wychodzi:D Chyba , ze to jest kwestia odpowiedzialnosc i waznosci tego co ma sie do zrobienia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz kurde! wiecej przeciez sie napisalam{wsciekly] ucieli mi tekst:( drugi raz nie bede sie powtarzala:D szkoda no:o ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ale mimo to .......lepiej bedzioe sie Wam pracowalo:D;) Nie mozliwe , zeby to byla cenzura:o przeciesz ja grzeczna jestem i nic takiego nie pisalam:( Pisalam m.in. o tym , ze ostastnio mam dziwne sny:D ale zyciowe;) A tropiki mi sie nie przysnily:( tzn na poczatku sobie marzyylam o cieplym piasku ale jak zasnelam , to juz niew iem co mi sie snilo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, ja mialem tak samo - marzyłem o tropikach, ale mi sie nie przyśniły - to rano sobie znowu pomarzyłem:D To co pisałaś o swoich snach, że Cie ocenzurowali?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja mysle , ze nie dlatego mnie ocenzurowalai, w ogole mysle , ze tunie zazdzialala zadna cenzura , tylko po prostu tak sie czasami zdarza:D:D chbya;) a dzis to chbya pojde wczesniej spac ok 24tej coby sobie posnic o tych tropikach :D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, z tą cenzurą to żart:D no, chyba, że rzeczywiście coś było na rzeczy;):D a jak tropiki nie beda sie chciały przyśnić, to poprostu trzeba tam będzie jechać;):D No, ale tymczasem ja też bede sobie marzył;) jutro zostajesz u siebie, czy jeszcze do szkoly jedziesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jutro jkade , bo boje sie ,ze we wtorek nie wstane tak b. wczesnie:D Nawet 8ma to dla mnie ostatnio wczesna godzina:o wiec pojde zarutko spac;) Moze jeszcze poczekam na psycholoszke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia:), w dniu Twoich urodzin, życzę Ci mnóstwa powodów do radości, spełnienia marzeń, dobrego zdrowia no i oczywiście tego Jedynego Cudnego i Wspaniałego;)🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:0 Ogolnie czuje sie dobrze, tyle , ze spac mi sie chce:) Nie poszalam wczoraj!:o Bylam wczoraj u tej kolezanki co urorzila dwa tygodnie temu:) urodziny swietowalam ze wspolokatorkami , wypilysmy po 2piwka;) i po imprezie:D chociaz poszly6smy spac po drugiej;) I juz mam ferie:classic_cool: nie nzam jeszcze oceny tego z piatku ale juz wiem , ze wszyscy zaliczyli, bo starosta dostala @ od pana:D ale ocen juz nie podal:D A Tobie jak tydzien minal? Cieszysz sie , ze tyle sniegu napadalo?:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, fajnie masz z tymi feriami:) ze sniegu sie ciesze:D ale wolałbym byc gdzies na górkach:o a zapowiada sie, ze dopiero w koncu lutego moze na 3-4 dni sie wybiore:classic_cool:. mi tez sie spac nie chce, choc spalem z...15 minut ostatniej nocy:D ale zaraz sobie drugie pivko rozpoczne to pewnie mnie zmiękczy:D mialem dzis ochote na bro - z 2 tyg. nie pilem:D a tydzien generalnie ok, troszke sie wkurzyłem bo zgapiłem sie i pomylilem dzien spotkania ze znajomymi- myslalem, ze to jutro, a oni dzis sobie imprezują:D co bedziesz porabiac w ferie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×