Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

chce jak cholera 😴💤 i mam zamiar wczesnie nieco isc spac tez;) pracuje, pracuje:o, ale powoli zaczynam rekonesans robic na wypad na deseczke:D moze pod koniec stycznia sie uda na troszke wyskoczyc:classic_cool: w czw na jakąś karnawalową imprezke sie wybierasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo wiec ja juz dopilnuje zebys najpozniej poszedl spac o 24tej!:D;) Koniecznie!Urlop jest Ci chbya najbardziej potrzebny!:) Nie wiem jeszcze gdzie pojde w czw ;0 pewnie tam gdzie zawsze ale bede namawiala kolezanke na zmiane lokalu , bo tam juz naprawde mi sie znudzilo:D A Ty gdzies pojdziesz?:) Czy po tym weselu masz dosyc:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia, dopilnuj:) ale Ty tez musisz byc jutro w formie:) ja moze sie wybiore poruszac biodrem w przyszlym tygodniu:D i chyba z czwartków na soboty z powrotem sie przerzuce jak juz. Własnie - po weselu na razie mam dosyc:D a od jutra wracam grac w pilke i pobiegac troszke wieczorami zamierzam coby sie przytowac do zjazdów:D nie moge sie doczekac, ale co to za urlop bedzie, raczej weekend tylko. Na dłuzej moze w marcu. ja cos dzisiaj słabo mysle:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dopilnuje na pewno!:)O swoja forme tez zadbam:D Ja pojde w tym tyg bo nie wiem , czy w nastepnym dam rade , bo akurat bede miala nauke;0 Chbya , ze pojde gdzies w piatek;)juz po wszystkim!I to jest chbya najlepszy pomysl:classic_cool: To jzu Wam sie sezon pikarski zaczyna??????;) Ja sobie planuje kupic jutro hula kop:classic_cool: to tez przeciez jakis sport:P A teraz zmykam na ....................................\"m jak m\":D Pewnie z tego nie wyspania nie mozesz na niczym sie skupic!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sezon jeszcze nie, na hali gramy rekreacyjnie:) a Ty setunia na tym hula to bedziesz bioderkami kręciła? to jest to kółko, tak?? to juz w przyszly piątek bedziesz po egzaminach??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo tak, to jest wlasnie hula hop:D kolko do krecenia bioderkami:classic_cool: Pisalam , ze to moja najbardziej lajtowa sesja!:D W tym tyg mam jedno zal;) i w przyszlym jeden egz[wiecej nie mam] i jedno zal:) I zas pelno wolnego:D A u Ciebie jak sprawa "sesyjna" wyglada?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polozylem sie na chwilke i usnąłem:D ale to dobrze, bo inaczej moglbym do polnocy nie wytrzymac;) u mnie jako takiej \"sesji\" nie ma - egz. co ok. 4 tyg. Teraz następny w So. Cienko to widze:o a propos wolnego - sprecyzowałaś juz jakies terminy wizyty w Gdańsku?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo moze trzeba bylo juz spac do rana:D tak chbya zdrowiej by bylo;) Jeszcze nic nie wiem jesli chodzi o G.;) Musze porozmawiac o tym z ta znajoma:0 Zapytac , czy w ogole mnie jeszcze zechce ugoscic:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie planowałem spac, sobie kompa polozylem obok i zdjecia z wesela przeglądałem i nie wiadomo kiedy :D a co setunia narozrabiałaś coś?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no skad!Przeciez ja grzeczniutka!:) :D poczekam na zaproszenie:) To ostateczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam setunia:) cyfry mi sie nie skladają😡 czas na winko:D Twoje zdrowie:) O której wstajesz?:) Ja po tej malej drzemce zlapalem formę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ehhh , ja nie jestem milosniczka \"cyfr\":D i tez bym sie wsciekala:o \"zdrowie Twoje w gardlo moje!\", co?:D Dzieki!;) To malo Ci potrzeba tego snu:D fajnie masz!;) Ja niestety robie sie coraz bardziej senna :o Musze wstac jakos przed 6ta😭 A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed 6:o, uff setunia, w takim razie to ja zadbam o Twoje wczesne spac pojscie:) Ja tez w miare wczesnie, bo jutro do 18 musze zamknac temat, nad ktorym pracuję. Będziesz w pt?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo bede w pt:) Jutro mam dosyc lajtowy dzien , wiec nawet po szkole moge sie zdrzemnac te 2godzinki by nabrac sil na krecenie hulahopem:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale żeby do szkoly dojechac, musisz rano wstać:D zostaw sobie setunia troche sil z hula, na hulanie w czwartek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wiem , ze musze wstac , a jak musze to wstane [tzn musze sobie wbic to do lebka , ze musze, bo czasami jednak podswiadomie mysle sobie , ze nic sie nie stanie jak nie wstane i.....] Ale te cwiczenia to bedzie taki trening !:D !0min dziennie powinno wystarczyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja właśnie jak musze to zawsze wstaje, a jak nie to własnie podswiadomie nawet nie wiem kiedy alarm wyłacze:D setunia, po takim treningu to Ty będziesz na parkiecie nie do zatrzymania:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja i bez tego juz jestem:D Teoretycznie to powinna juz isc spac ale musze poczekac jeszcze , bo sis ma mi cos napisac;) i cos sie ociaga z tym:o A Ty Lolo to powoli zbieraj sie do spania, bo musze dotrzymac obietnicy:D Powodzenia jutro i dobranoc🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ czemu w słabej?:) Zaszalałaś wczoraj? Ja też w słabej, spalem 3h ostanio:o i zaraz chyba pojde i o 5 wstane sie pouczyc, bo usypiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo wczoraj bylo tak srednio ale mimo to sie nie wyspalam, bo trzeba bylo na wyklady isc , a i tak do konca nie wytrzymalam na nich:o no i mam kolejna nieobecnosc:D A w ogole , to w ten weekend musze dzielic kompa z sis;) no i dzieki temu moze tez sie poucze:D Wiec gdybym juz tu dzis nie zajrzala , to spokojnej nocy zycze🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Egzamin dobrze, ale tylko dzięki \"dyskretnej pracy grupowej\";) Tak sobie mysle, ze moglbym niezdac, przynajmniej bym sie tego nauczył. Fajnie, ze jesteś setunia:) zmartwiłaś mnie tym dostępem do netu. Jak Ci mija łikend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze, ze sobie pomagacie nawzajem:D;) Moja sis jutro jedzie , wiec znowu komp bedzie tylko moj:D ;) Dzis sie caly dzien obijam;) i poza wizyta ksiedza , to nic sie nie wydarzylo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To setunia błogosławiona dziś jestes:D czemu na tańcach srednio było, zmieniłas lokal i slaby był?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiaaaaaaa , blogoslawiona:D i poswiecona i przeswiecona:D;) Nie zmienilam lokalu i to byl blad!:D Malo ludzi, slaba muzyka wszystko nie tak;) wiec teraz juz na pewno tam nie pojde:D A Ty kiedys sie wybierasz na tance?:classic_cool::)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×