Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo 🖐️ mogloby byc lepiej;) zaraz chyba pojde spac Jak Tobie niedziela minela? Miales dzis szkole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nieee Setunia, dzis palnowe lenistwo, odespalem i meczyk rozegralem - zremisowalismy 2:2, niestety nic nie strzelilem. To wysypiaj się i wygrzewaj:) A u Ciebie jak niedziela, rosołu oczywiście nie jadłaś;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to gratuluje remisu:) Rosolku nie jadlam ale za to jadlam przyszna kaczke z jablkami;) pierwszy raz robilam, a drugi raz ja jadlam:D Pozniej bylam na kawie u kolezanki, a pozniej poszlam po galazki maliny z ktorej wlasnie wypilam herbatke, podobno pomaga w jedna noc;) Szkoda ze nie mam laptopa:( Ide wiec pod kolderke. Spij dobrze i milego dnia,moze jutro bede miala wiecej sily jak sie wyspie porzadnie:) {czesc]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - dzięki. To zdrówka życzę:), miejmy nadzieję, że malina pomoże. Kuruj się i do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LOLO 🖐️ jakby lepiej ale zrobil sie ze mnie straszny spioch:o:D i wczoraj juz spalam jak tu pisales, nie wiem co sie dzieje ,ze tak krotko teraz wytrzymuje w nocy, spie prawie po 10 godzin albo wiecej:D. Moze to oznaka starzenia sie:D. Moze dzisiaj wytrzymam dluzej;) A jak kostka wyglada?? Spuchla? Do poznej🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość warta poznania 45 l opole
czy ktoś uroczy sie odezwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warta poznania🖐️ cierpliwosci , a na pewno sie ktos znajdzie:0 Chociaz ja tu juz jestem dosyc dlugo i nic, i na pokrewnym topiku jestem, gdzie szukamy \" cudownych, wspanialych i wolnych mezczyzn \" i tez posucha;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, śpisz?:) myslalem, że ja jestem CWWM😡, coprawda trochę stary ale jary:D Ale Ty też się starzejesz bo długo śpisz:D Jak zdrówko, całkiem dobrze już?:) A kostka nie spuchła, caly staw skokowy boli, a kumpel mnie na zakupy wyciągnął:O nie bylem z pół roku sobie coś kupic to sobie kupilem dziś spodnie, i koszulke - jutro impreza, oblewanie magisterki koleżanki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ jeszcze nie spie:D Jestes \"CWWM\":)!!I tak prosze o Sobie myslec! Moze zerwales sobie sciegno:o mni kiedys dwie kostki strasznie bolaly po juwenalicha:D i mi spuchly, z ledwoscia moglam chodzic, a tu na wuefie trza bylo biegi zaliczac;) ale jakos dalam rade:) No to fajnie ,ze byles na zakupach, na impreze bedzie jak znalazl:classic_cool::) ja jutro jad do p-owa cos zalatwic i spotkac sie z moimi dziewczynami:D Sama zainicjowalam spotkanie i musialam sie troche eskow przy tym napisac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha Setunia, to musiałaś poszaleć na tych juwenaliach:) U mnie to pewnie nic groźnego - rozruszam jutro na parkiecie:D Książki już masz? niedługo skończy się laba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mam gdzies ytam \'elementarz\" to wystarczy;) kredki tez juz zatemperowalam:D jestem zwarta i gotowa;) A tak naprawde, to nie znam jeszcze planu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez z czytaniem trochę słabo ostatnio, a ze szkolą to żart, ale słaby bo Ci przypomniałem:O A na nowej kwaterze to i nowe koleżanki? A internet jest?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja juz uciekam spac, nie moge zaspac:D Baw sie dobrze jutro, \"potrzachaj biodrem\" porzadnie i kostkami tez;) 🖐️spij dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo kwatera nowa ale kolezanki te same:0 bedzie parapetowa:classic_cool: A tak dla przyjemnosci to ostatnio w ogole nic nie czytam:o Musze to zmienic:0 Chbya przeczytac \"samotnosc w sieci\" , bo juz dwa lata temu chyba ja czytalam, a chce miec na swiezo porownanie z filmem, jesli sie w ogole wybiore na to do kina;) papa. milego dnia!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, tance superowo sie udały, coprawda caly jestem obolały wygibasów i dodatkowo przydzwoniłem głową o kant sciany na antresoli w klubie i głowę sobie rozciąłem:O:) Dzis niewyspany chodze i zakręcony lekko. Co u CIebie? jak spotkanie z koleżankami? Jakie plany na weekend ?(choc weekend to Ty masz do ponad 2 miesięcy chyba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo superasnie ze tance sie udaly:) ja juz dawno nie tanczylam:( mam nadzieje ze w pazdzierniku gdzies sie na nie wybiore;) A dzis jak minal dzien?Szkola byla?Pewnie tak;) A teraz pewnie gdzies zas imprezujesz. I dobrze!!!!:0 ja dzis caly dzien w domku:o zero imprez ,dlatego nie moge doczekac sie pazdziernika:D;) ide spac. Spij dobrze!Moze jutro sie odezwiesz i poopowiadzasz:) 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia, to aż się boję myśleć co to będzie jak na parkiet wpadniesz po takiej przerwie:D W szkole bylem i nawet fajne rzeczy są, ale znowu zadają dużo do domu:O A ten tydzień to wogóle się zapowiada cieżko bo i full pracy mam i na 2 dni do Aten musze lecieć z pracy i nawet nie wiem czy Akropol zobaczę:O Jak Ci mija niedziela?:) Brzydal 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️ no to zabieraj sie za odrabianie pracy domowej!;) Bylam w Atenach kiedys:) Fajna masz ta pracke;) Bede za pare chwil...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, dziś sie troche lenie:) - musze odpocząc i poukladac sobie wszystko, bo ta szkola poprostu mnie pogrąża czasowo:O:) I jak Ci sie podobaly Ateny?, ja pewnie zobacze lotnisko, hotel i biuro,hehe. No ale może zaległości w czytaniu w samolocie nadrobię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja w Atenach tez dlugo nie zabawilam, tez chyba tylko dwa dni , co wazniejsze chyba nam pokazali:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wolisz tak bardziej z wycieczką zorganizowanie zwiedzać, czy powłóczyc sie gdzieś? A podobno te Ateny to słabe są - przludnione i brzydkie, czytałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo do tej pory prawie wszedzie z wycieczkami, zorganizowane wyjazdy;) , tak calkiem prywatnie pewnie bylo by fajniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bylam dwa razy nad naszym morzem na kilka dni nie z wycieczka i bylo duzo lepiej:D Ja nie tesknie za zima jeszcze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, więc w następne wakacje plecak na plecy i w drogę!:) A jak kiedyś może zaczniesz jeździć na nartach lub desce to będziesz tęsknić:) choć jak na razie to mamy piekną jesień i dzis to nawet poopalać sie mozna bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie wiem czy dozyje do next wakacji, wiec nic nie planuje:D jak dla mnie dzis na opalanie bylo za zimno, bo byl wiaterek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×