Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Setunia, mialem nie być za ostry to nie byłem, szeptali troszkę:D A studentki, no potrafią kokietować;) więc chyba od następnego semestru wezmę jakieś zajęcia:D Fajnie, to masz przedłużony weekend o poniedziałek:) Jak Ci mija niedziela? Spacerek był?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo spodobalo sie:>;) Ja planowo mam wolne poniedzialki ale i tak planowalam jutro jechac , ale ze musze cos pozalatwiac....:D Spacerek byl ale i tak nie taki jak lubie:o Ubolewam nad tym bardzo:D jakas jestem dzis/teraz rozdrazniona......hmmmmm....;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, czemu rozdrażniona? kwiatek dla Ciebie od Lola:) 🌼 A ten spacerek to taki słaby bo bez CWWM czy jakoś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOooooooo bardzo dziekuje za kwiatuszka:) Nie wiem dlaczego rozdrazniona , za bardzo o czyms mysle chyba;) Spacerek slabiutki tez dlatego , ze bez CWWM ale tez dlatego , ze za wolny i za malo:o Za duzo mam energii , za malo mam ruchu:( Po prostu sie dusze :D Kolezanka nie lubi szybko chodzic, do tego zalozyla buty odswietne :D i w ogole same leniwce mnie otaczaja:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja lubie taki wolny spacerek z CWWK, można sobie wtedy porozmawiać i poprzytulać;) A energię to np. na rowerku wytracić, musisz zainwestować w nowym sezonie w jednoślad:D no i pamiętaj - w czwartek tańce:D Nie wiem co Cię trapi Setunia, ale na pewno będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo z CWWM to tez preferuje wolny ale poki co , to chbya musze sobie sprawic psa , wtedy beda szybkie spacerki , amoze nawet sprint:classic_cool: Bardzo bym chaiala labradora albo goldenka:( ja juz sama nawet nie wiem co mnie tak naprawde trapi:o oj tak nie moge sie czw. doczekac! Zdecydowanie:D A Ty kiedy konkretnie masz spotkanko z kolezanka:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, może Ciebie też jesienne przesilenie dopada:O, ale się nie daj jakby co:D Setunia, a może owczarka niemieckiego? nie myslałaś? A z kolezanką to konkretnie sie nie umawialiśmy, tak się złożyło, że ona mieszka z 300m od biura gdzie teraz pracuję wiec w zasadzie mozemy sie widziec codziennie. A dziś miała otrzęsiny. A jutro chciałbym isc do kina z kumplami z pracy na 9 kompanie ale pod warunkiem, ze zrobie zaległe projekty na studia. Mialem robić teraz po powrocie, ale nieoczekiwanie przyjechał mój chrzestny z Chrzanowa wiec wiec jest kolacyjka i flaszeczka:D wiec jutro raniutko planuje wstac, ale moze być cięzko;) A wracając do spotkania z koleżanką, jej jak ja nie lubię takich sytuacji, nie wiem czy dam radę tak od razu za pierwszym razem się rozstać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie, to nie przesilenie jesienne , bo ja sie swietnie czuje, miewam tylko wiosenne przesilenie:D jutro jeszcze bede , to moze napisze o czym tak dzis mysle ;) O ! Fajnie ,ze masz takiego milego goscia:) Moj chrzestny tez pewnie niedlugo mnie odwiedzie tzn pewnie przyjedzie 1wszego listopada;) . Zawsze mi piwko przywozi i czekoladke:D , a i jak flaszeczke na stol postawi , to drineczka sobie robie;). Lubie go bardzo:) Mam nadzieje, ze jakos kolezance delikatnie to przekazesz , wytlumaczysz o co chodzi. Przeciez calkiem kontaktu nie musicie ze soba zrywac. Ale z drugiej strony , to jesli ona bardzo jest zakochana , to moze byc to ciezkie przezycie dla niej, ale przeciez nie mozesz byc tylko z litosci.nie wiem , czy dobrze rozumuje ;) mnie tez by byklo ciezko cos takie wytlumaczyc, przekazac, nie wiem czy sama bym sie na to zdobyla...latwo sie tylko o tym mowi/pisze/doradza:o Mam nadzieje, ze madra dziewczyna i zrozumie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, myślę że jakoś sobie z tym poradzę, ale sama wiesz, lepiej związek zaczynać niż kończyć:O Setunia, pisz, może pomogę, chciałbym:) Ja powoli do łóżeczka, zmeczony jednak troche jestem, a jutro rano trzeba by wstać:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Setunia:) co u Ciebie, jak samopoczucie:)? ja dziś troszkę wcześniej niż zwykle, jeszcze z pracy piszę. Po pracy wybieramy się do kina z ludźmi z firmy więc w domku bede pewnie po 24. A Ty jutro o której jedziesz?, pewnie rano musisz wstać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ pracoholiku:D a na jaki film sie wybieracie?;) Fajnie masz z tym kinem ja juz dawno nie bylam;() Samopoczucie ok chociaz chbya dopada mnie jakies przeziebienie jutro jade i jakos nie moge sobie wyobrazic wstawania przed 6ta:o ale bede musiala To udanej zabawy🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, grzane piwko z sokiem na przeziebienie!:) Idziemy na \"9 kompanie\", eh musze juz uciekać, czekają.. Setunia, do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wypilam grzanca z miodkiem lipowym;) pyszota:D Bardzo rozgrzewajacy napoj;) Zaraz musze zmykac spac:o Warto obejrzec ten film?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, po takim grzańcu jutro będziesz jak nowo narodzona:D Film polecam, coprawda jest o wojnie, ale koleżance się podobał, dużo emocji i w związku z tym jestem troszkę zdołowany:( Szkoda, że sobie nie porozmawialiśmy:O Tobie również udanego tygodnia życzę i szalonych tańców w czwartek:classic_cool: Do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) Jak zwykle , co zaplanowane to nie udane:D Musialam cos zalatwic w mojej malej ojczyznie i zamiast szykowac sie do wyjscia , to siedze w domku:o Ale nie ma tego zlego , coby na dobre nie wyszlo:) I wyszlo;) Moze jutro cos spontanicznie wymysle , bo niestety musze jechac jutro na W.;) Ja b. lubie filmy wojenne , dobrze jesli sa to filmy dodatkowo z watkiem milosnym:D;) a grzance nie podzialal za bardzo:o Lece na \"zagubionych\" do potem🖐️;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia:) 🖐️ ja też w czwartek nie poruszałem biodrem, brata z lotniska w nocy musiałem odebrać. Setunia, a co tak na dobre wyszło?.. No i jak się czujesz? Jak jeden grzaniec nie pomógł to może dwa?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ale wczoraj chbya poszalales , skoro o tej godzinie sie wpisales:D Wyszlo na dobre , be bede pracowala w weekendy i poniedzialki;)ale tylko przez dwa m-ce:P Kurcze , troche mam kaca:o Milego dnia🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia 🖐️ no nie ja poszalałem, tylko Net nie mogła spac, ja grzecznie po 12 poszedłem;) Kaca?? to pszalałś wczoraj:classic_cool:. Ja na narazie nawet piwka nie mogę wypić bo po brata do Wawy w nocy muszę jechać:O Setunia, a co będziesz robić w tej pracy?? ps. a tam wyzej to bez znaku zapytania powinno być:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️:) To Twoj brat ma prywatnego szofera, widze;) A o ktorej musisz jechac?Znowu na lotnisko?;) A praca fizyczna ale potrzebuje kasy , a poki co nic innego nie znalazlam;) Bede pracownikiem produkcji :classic_cool: w miedzynarodowej firmie produkujacej kosmetyki , glownie jednej firmy , ktorych dystrybucja odbywa sie przez sprzedaz katalogowa:D A wczoraj to byla mala rodzinna imprezka;) ale dalam czadu z tym alko:D Takiego duzego kaca , jak na taka ilosc % to nie mialam, nawet glowka nie bolala:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to sobie troszkę z nadmiaru energii stracisz przy pracy:) W takim razie miałaś jeden z ostatnich wolnych weekedów w najbliższym czasie:O, co sobie porabiałaś..? Ja sie urwałem z zajęc bo już po prezentacji zaliczeniowej projektu.. Czekam na telefon coby wyruszyć, a może to być i za 2h, jakies spotkanie z kumplem ma przy piwku. My tak sobie szoferujemy zawsze w razie potrzeby:D Tymczasem oglądam sobie jednym okiem \"Jackie Brown\" Tarantino, słyszłem, że średni ale jeszcze nie oglądałem, a Ty??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ano ostatni wolny weekendzik ale trudno sie mowi:D Nic wlasnie nie robilam, tylko sie lenilam;) No to fajny ukladzik macie z bratem:) , a zona bratu pozwala tak na piwko.:D?? Chyba , ze masz wiecej braci , bo mi wiadomo tylko o tym co ma zone:) Ja sobie slucham trojeczki , fajna muzyczka , taka inna;) a filmu nie ogladalam , widzialam jak go reklamowali i mialam go walsnie ogladac:o teraz to jzu nie ma sensu od srodka ogladac:D Apamietasz o zmianie czasu??????? Godzine dluzej spimyL:D wiec godzinke dluzej na kafe mozna popisac:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to jedyny brat, a żonka pozwala - tolerancja i zrozumienie w małżeństwie:) choć pewnie smsuje co 30 min:D Więcej snu się przyda, ja ostatnio ciągle niewyspany chodzę... Ty do pracki, a ja 2 tyg. wolne od zajęć:P Odpoczne ciut:classic_cool: Co za muzyczka na 3?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczesniej byl dzezik a teraz taka hmmmm oryginalna:D I dobrze , zemu pozwala!Task jest lepiej;) I lepiej jest mowic prawde:D A co to sie stalo , ze zajec nie bedziesz mial ?jakies \"ferie\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przerwa tak po poprostu - 3 bloki przedmiotów skończone, wcześniej planowany był tylko tydzień ale dle mnie super, że 2:classic_cool: A jak Twoje studia?, chyba za ciężko nie masz?.. Setunia, ja inaczej nie widzę związku jak opartego na prawdomówności i zaufaniu, choc tak do pelnego zaufania to łatwo dojsc nie jest, mi sie wydaje.. Ten film to jak nie Quarantino:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pewnie , ze lepiej dla Ciebie , ze dwa tyg:classic_cool: A jak tobie idzie statystyka?Jaki dzial macie teraz?:) Nie mam ciezko poki cos. #ci , ostatni rok, wiec mam b. malo zajec;) Najwiecej mam w srody bo od 11nastej do 18nastej a tak to po jednym , dwa wyklady:) Poki co mamy 2prace do pisania w grupach;) Cwiczen zadnych nie ma , wiec systematycznie przygotowywac sie nie trzeba:P No wlasnie , jak uslyszalam nazwisko rezysera , to stwierdzilam , ze to bedzie na pewno dobry film;) ale nie widzialam , wiec do konca nie oceniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×