Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Birbantka, to trzeba pisać, pisać i nie czekać. Takie zawirowane sa najfajniejsze:) 31latki :classic_cool: Ja chyba powoli do łóżeczka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie sie ten ekran nie odoba :( Chcę z powrotem cieniutki :) Spokojnych snów Lolo! Niech Ci sie przysni miejsce w którym zaszył sie twój dowód rejestracyjny :) Do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moderator sie spisał:classic_cool: Dobry wieczór:) wpadłem się przywitać. Dowód się znalazł - od razu rano - jednak z problemami po prostu trzeba sie przespać, na drugi dzień bledną:) No i zaległy meczyk wygraliśmy 4:1 (strzeliłem jedną brameczkę :) ) Birbantka, śpisz? Jak wolny dzionek? Zaczęłaś pisać?:) Setunia wakacjonuje się:):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Lolo ! No widzisz, przespany problem przestał byc problemem :) A gdzie znalazłes ten dowód bo ciekawa jestem, gdzie \"zakręcony\" facet mógł zapodziac dokument ? :) Nie śpie, szperałam po necie. Dzionek zleciał bardzo leniwie. Cały dzień pada deszcz i niebo ołowiane jak w listopadzie. dzis juz na dobre powiało jesienią :( Pisac nie zaczęłam, czekam na wenę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratuluję wygranej :) Troszkę sobie w końcu poczytałam i wstyd się przyznać, ale wstałam z łózka grubo po południu :) A co ? CWW kobiety moga czasami słodko poleniuchować, nieprawdaż ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Ja tylko na chwilkę, muszę popracować:O A Tobie Birbantka troszkę zazdroszę możliwości poleniuchowania:) Dowód był w biblioteczce pomiedzy książkami - rano od razu sobie przypomniałem:D Tu też cały dzień pada:O Dobra pogoda na pisanie:) Ale skąd wenę wziąc to nie wiem:D Dobrej nocy:) Tak. To dzięki modeartorowi bo widziałem post z prosba o usuniecie jegomoscia co nam poszerzył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka🖐️🌻:) Lolo🖐️:) Pamietam o Was, niedlugo wroce tutaj! Trzymajcie sie ! Pozdrawiam z Gdanska🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️:classic_cool: czekamy:) Birbantka 🖐️:) gdzie jestes, mam nadzieję, ze wene masz i pieszesz:classic_cool: Ja tu znowu tylko na chwile. Zaczałem szkołe i na jutro musze juz oddać pracę:O Pozdrawiam i do miłego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie wszystko ok . Jestem u fajnych ludzi, sa tez tu kochane psinki i jest mi dobrze:) Wy tez awcie sie dobrze! Ja tez sie ciesze , ze w koncu gdzies sobie wyjechalam:). Taka odskocznia od codziennosci dobrze mi zrobi/robi:) Pozdrawiam!🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff, dokopałem się:) Dobry wieczór:) Wiem, że zaniedbuje topik:O Dużo zajęć. Ale też CWWK gdzieś poginęły:O (Setunia ma usprawiedliwienie:) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ! Ja tez tylko na chwilkę. U mnie tez masa zajęc ! Skończyło sie cudowne leniuchowanie :( Setunia, cieszę sie , że sobie odpoczywasz - nie ma to jak dobry odpoczynek w miłym gronie i atmosferze. Ja w akacje co prawda troche poleniuchowałam ale nie odpoczęłam - okazuje się , że to dwie rózne rzeczy :) Pozdrawiam Was cieplutko, bo troszke ciepła się przyda na te chłodne dni :) Lolo, nie pisze i chyba nigdy nie zacznę. Nie mam czasu, a to nie jest tak hop - siup :) A Ty piszesz? Oby tak. Mam nadzieje , że jak skończysz to załapie sie do grona czytelniczek. Papa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbandka 🖐️ masz racje, taka odskocznia jest czlowiekowi bardzo potrzebna::) Jutro juz do domciu, chociaz mi sie nie chce za bardzo\\;o ,bo \"yu\" juest mi naprawde dobrze:) ale biletjuz mam:D Lolo 🖐️ a Ty co tak zaniedbujesz Swoj topiczek[no no];) Trzymaj sie cieplo:) Pozdrawiam wszystkich ;)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️. Ojojoj, ale pustki :( Gdzie sie podzialiście - Setunia ?! Lolo ?! Czyzby z końcem wakacji topik wygasł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Dobrze Was widzieć:) Mi ostatnio brak sił, przeładowany zajęciami jestem stąd moje zaniedbania. Ale obiecuję poprawę:) Setunia - powiedz jak było nad morzem, Birbantka - nie wygaśnie miejmy nadzieję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka tak jakos mi dzien zlatuje , ze nie bardzo mam czas tu byc, ale wieczorkiem owszem..:) lolo czyzby Ci sie juz szkolka zaczela;)? Tylko raz mialam okazje pomoczyc nozki w morzu;0 czasu jakos na wszystko nam brakowalo ale bylo superasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Setunia - cieszę się, że się dobrze bawiłaś:classic_cool:, Birbantka - jakoś sie nie możemy zgrać na ten sam czas na forum:) ..szkółka się zaczęła i ukręciłem sobie bat na...:D teraz to ja już nie wiem, gdzie znajdę tą Cudną;) myslałem, że może w grupie ale tam posucha:D Cały czas wypełnia mi praca i nauka:O Ale żeby nie było tak pesymistycznie dzis zamiast na piłkę (leczę nadwyręzone miesnie) to na browarek:) Tymczasem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jakis masaz by se przydal a nie browarek;0 albo to i to:D Baw sie dobrze🖐️;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia - o browarek nietrudno (właśnie spożywam:D, gorzej z masażem choc ten bardziej byłby wskazany;) Ty już wojaże na te wakacje skonczyłaś, czy jeszcze sie gdzieś wybierasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja podobno masazyk superasny robie;0[ale skromna jestem:D] A tak w ogole , to dzien mam beznadziejny:o jutro tez b. ciezki dzien:o humor taki sobie raczej nie do smiechu mi dzis, ani jutro..... i tez piwko pije ale to nie pomaga:o Wpadne jak bede w lepszym nastroju, coby Wam go nie popsuc:) Bawcie sie dobrze🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, a u Ciebie czemu tak słabo? Nastroju na pewno nie popsujesz, możemy ewentualnie pomóc Ci go poprawić:) A tą umiejętnością masażyku to przysporzyłaś mi tylko frustracji:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wreszcie piątek i złapalam trochę oddechu. Kiedy znów będą wakacje ???!!!! Buuuu. Lolo ja też miałam nadzieję że na podyplomówce znajdę Cudnego, ale u mnie tez posucha - same kobitki a jak sie faceci trafili (raptem 4) to żaden z nich niestety, nie jest wolny:( Setunia, mam nadzieje, że juz ciężkie dni minęły i humorek dopisuje. Pozdrówka gorące i cudownego weekendu Wam życzę. Mój się zpowiada pracowicie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️:) dlaczego.....a juz wiem , zapomnialam o zkole;) Birbantka 🖐️ a co tak ciezko u ciebie??? 🌻 ja wakacji niestety mam tylko jeszcze dwa tygodnie:( Teraz cholernie brakuje mi czasu:o Teraz chcialabym wszystko na raz robic, chociaz w zyciu bywa tak ze nie wszystko da sie zaplanowac;0 Musze cos jeszcze na pewno zrobic w te wakacje! Dobrze , ze mam juz gdzie mieszkac od pazdziernika:classic_cool: Trzymajcie sie! W razie czego to ja jeszcze nie spie, wiec krzyczcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×