Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Lolo to ne zatrzymuje i sama tez zaraz zmykam;) jutro jade dlatego tak \"wczesnie\" musze wstac:D Spij dobrze i udanego tygodnia:) Byle do piatku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maaalenka
tutaj jestem, skoro pytasz:) siadm codziennie na neci wieczorkiem i klikam.. tu mnie mozesz znlaźć. jeśli tylko chcesz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo witaj:) Podnosze topik , bo pomyslalam sobie , ze moze nie mozesz sie do niego dokopac:D;) Jak po tygodniu pracy? Zakonczyles go tancami?;) Jak miewa sie paluszek? I co z ta troszke mlodsza kolezanka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chudy Lolol
🖐️maaalenka - jak się masz?, napisz coś o sobie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia:) Tydzień niestety bez tańców, ale zapowiadają się w najbliższy czwartek:classic_cool:. A Ty poszalałaś? Jeśli tak to dałaś sie zaprosić do tańca?;) No i jak tydzień i dzień?:) Dziś mialem sie spotkać z mlodszą koleżanką, ale mogliśmy wieczorem dopiero, a ja jutro muszą o 6:30 wstać bo zastępuję kolegę na uczelni (będę studentów na kolosie pilnował, hehehe) wiec przełożyliśmy spotkanie i rozmowę... A palec coraz lepiej, ale nadal niestety dosyc słabo - dobrze, że wesele nieprędko sie zapowiada:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo, hej, hej:) sie rozpedziles ze swoim nickiem:D Ehem ja bylam w czwartek na tancach:classic_cool: nikt nie poprosil:(:D, sami :\"ocieracze\" tylko mnie sie czepiali:o beznadzieja!!!:D Ale grunt , ze fajnie bylo i rano kaca nie mialam;) Teraz moze tez w czw sie wybierzemy :) Juz nie moge sie doczekac:D A tak to tydzien byl bardzo spokojny, bez ekscesow wiekszych;) ale minal b. szybko;) A dzis sprzatanie, sprzatanie, gotowanie i tak jakos zlecialo , ze nawet na dworku nie bylam:o Zaraz pojde sie ochlapac, a pozniej napije sie piwka i pobuszuje w sieci ;) Ale, ale....., to o ktorej ta kolezanka chciala sie spotkac ?O 22giej/23?:D???? Czy wczesniej?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok ja juz jestem , a Ciebie gdzies wywialo;) Uczysz sie, czy pracujesz?;) A wracajac do Twojej jutrzejszej misji, ktora zlecil ci kolega, to z czego ten kolos bedzie? ktory rok i jaki kierunek? Jaki przedmiot?:D Znasz juz pytania/test/zadania?;) Dasz im sciagac?:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooops, usneło mi się troszkę.. Setunia, ocieraczom klapsa w dziąsło! - niech sobie nie myślą łobuzi:D Mogliśmy sie spotkac o 21 ale znając zycie pare ładnych godzinek by sie zeszło.. (hehe, chyba wie ze o niej pisze bo właśnie esa przysłała:) A jutro od 8 do 21 na uczelni!!! (a może tylko do 5:00 - oby) - chyba z 5 grup z finansów przedsiebiorstwa dla ludzi z finansów, rachunkowości i zarządzania. Studia zaoczne wiec pewnie cały przekrój wiekowy:) Teścicki mam, nawet nie calkiem trudne a i ostry mam nie być więc sobie własne prace domowe w tym czasie poodrabiam:) Oby cicho tylko bylo. Setunia - to w czwartek poszalejemy!:) No ale nie mozesz całej soboty w domku spedzać, jakieś spacerki przynajmniej bo kondycja Ci osłabnie :D Ja tymczasem do brata na piatkową kolacje z drinkiem wybywam, do poźniej Setunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ocieraczom mowie NIE!:D Spokosiem jakos sobie z nimi radze:P No nie moge siedziec calej soboty w domu ale zanim ze wszystkim sie uporalam i zjadlam obiadek , to za oknem juz mrok zapadl Jutro zadbam o kondycje:p Ale na usprawiedliwienie dodam , ze rano jak wstalam , to sobie pocwiczylam;) Echhhh .......ekonomia;) Oj chbya faktycznie musisz byc bardzo zmeczony, bo dzis sobota o ile sie nie myle:) Wiec smacznej kolacyjki;) Ja w takim razie buszuje w sici i szukam sobie info do referatu;) A moze Ty masz co na temat organizacji i jej otoczenia , a dokladnie na temat \"mechanizmow adaptacyjnych organizacji do otoczenia\";) To do napisania:) Aaaaaaa jeszcze jedno jesli chodzi o "mlodsza kolezanke" to nie skreslaj jej z powodu wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, niestety nic konkretnego w ksiązkach ani materiałach elektorniczych nie znalazłem w temacie adaptacji organizacji do otoczenia:O Poranne cwiczenia :classic_cool::) Cóż, koleżanki nie skreślam z racji wieku, bo generalnie dobrze czujemy sie w swoim towarzystwie i rozumiemy, ale ja jako odpowiedzialna człowieka muszę myślec o przyszłości (rodzina, dzieci w najbliższych latach) a wiesz, genaralnie trudno planowac coś takiego z dziewiętnastolatką samemu mając 31 latek... A na kolacyjke winogrona popijane metaxą - smaczne:) Śpisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jestes na diecie , czy to szwagierka chce Ci brata odchudzic?;) Ehem.mataxa.....,a co to takiego?:D nigdy o czyms takim nie slyszalam ;) Wiesz , czasami 19tnastolatki mysla powazniej o przyszlosci niz nie jedna 20, czy 30stolatka;) A rozmawialiscie na te tematy, o przyszlosci?;) Oczywiscie , ze nie spie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, rozmawialiśmy, no i wiesz, te bardziej poważne tematy są raczej dla niej dosyć odległe.. zresztą to normalne, ja to rozumiem i nie chce w jakikolwiek sposób jej ograniczać, a czekac do czterdziestki na zalożenie rodziny to też mi sie nie uśmiecha:D Więc z niejakim bólem musze to zakonczyć. Im wczesniej tym lepiej:O Eh, ciężko, pewnie znów w sylwestra sam:( A metaxa to taki trunek narodowy grecji, z Aten przywiozłem, całkiem smaczny (cos w stylu whisky tylko troszkę słodszy) a skoro przez paluszek nie moge sobie cos pocwiczyc to musze ograniczac jedzenie:) A Ty pewnie sobie piwko popijasz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo w zasadzie to masz racje co do myslenia tej kolezanki, sama mam sis w jej wieku i raczej o rodzinie jeszcze nie mysli;) A do sylwestra jeszcze daleko!:) Acha ....metaxa napoj greckich Bogow:classic_cool: i z czym to sie pije?Bez dodatkow? Ja juz zapomnialam , ze piwko pilam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe Setunia nie tak daleko, wiesz, że u mnie z czasem wolnym krucho, no ale zobaczymy. Ale kurcze akurat tak się ostatno sklada, że właśnie na zimę zostaję sam:O To co tak słabo o zaopatrzenie zadbalaś?:) Ja pilem bez dodatków ale można z lodem i cytrynką lub jak kto chce, może puścic wodze fantazji:) A generalnie to wkurzony jestem, że nie mam tej CWWK 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dobrze, ze nie mam tego zaopatrzenia, bo po co mam tyle pic sama , jeszcze na smutno bym sie upila;) Moze brat zrobi jakas impreze sylwestrowa:) Ja sama jeszcze nie wiem co bede robila w sywestra , ostatnio wlasnie bylam w domu ale byla siostra wiec jakos przezylam;) Ale teraz juz tak nie chce! I juz:D To moze jutro na uczelni wpadnie Ci w oko/w ramiona jakas CWWK:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Setunia, ja bym się z Tobą napił ale jutro musze być w formie;) A czemu na smutno? No, no nie wolno tak;) A u brata była imprezka w zeszłym roku i też już tak nie chce! Choc bylo dosyc fajnie i niekonwencjonalnie przez chwile:D Zachcialo nam sie z kolegami odswieżyć to zrobilismy nacieranie śniegiem i przebieżkę w samych gatkach po ulicy, ale było smiechu:D A jutro może wpadnie w oko, ale co ja mam począc jak tylko jestem tam na chwilę, poprosić o zapisanie nr telefonu na teście?:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tarara wiem❤️ciesze sie :) Lolo ale wariaci, a tacy duzi chlopcy i takie pomysly maja:D Moze Ty wpadniesz komus w oko i bez proszenia napisze nr tel , amoze nawet liscik napisze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo ja tutaj tylko na sekundkę do seti zajrzałam :) powiedzieć, że wróciłam z cudnej W-wki:D a mnie można szukać na CWWM ;) miłego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Setunia może i tak być:D Ale jeszcze mogłaby zdjęcie załączyć:D Coby uniknąc nieporozumień.. Ja powoli do łóżeczka pobieżam bo jutro jeszcze usne przy pilnowaniu. Pojawie sie chwilowo jeszcze na CWWK;) Do napisania i spokojnej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️:) i co , bardzo sciagali?:DTak Cie te studentki wymeczyly;)? Mialam jechac jutro ale jade we wtorek:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×