Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

no faktycznie słońce świeci hihi tylko mi nawet wczoraj świecilo jak było tak brzydko hihi:)ale jestem dzis zakręcona:)nie umiem sie skupić, jeszcze raz wam wszystkim dziekuje:):)jutro ide do gina zobaczy,my co kaze mi zrobic? jak pisałam do niego w piatek to kazał dalej brac duphaston i bromek i kazal przyjsc we wtorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka!!!! Gratulacje:D:D:D:D:D:D:D🌻🌻🌻 Trzymałam za Ciebie kciuku po cichu, i troszkę was poczytuje, ale nowina:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aśka dzięki :) Zabajona, czytałam o tej sprawie niedawno jak sprawdzałam pochodzenie imienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emiczko koniecznie idz na inseminacje mówie ci!!! Ja miałam dwie juz wczesniej nieudane bo: pecherzyki nie pekły, bylam wsciekla z enikt tego ne przewidzial i wpadlam na trop prolaktyny, gin potwierdzil i kazal ja zbadac z obciazeniem i od tego czasu bralam bromek i teraz byla 3 inseminacja ale porzadna bo na usg poszlam w 12dc byly 3 pecherzyki i kazal mi wziac tego dnia 2 zastrz.pergnylu i przyjsc a inseminacje po 36 godz czyli w 14dc. Tak tez sie stalo i gdy mezus oddal nasionka i czekalismy na podanie ok 2godz czulam ból owu troche i potem mi podali i potem usg na ktorym bylo widac ze pekly juz i gin byl zadowolony ze dobry cykl. Dodam jeszcze ze plemnkow bylo 18mln a tych najlepszych 10mln. To tyle:)wiec Emiczko do dziela nie ma na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszka. ale u ciebie wyniki męża wskazywały na duże szanse powodzenia inseminacji, pisałam ci już kiedyś że z takimi wynikami szanse są duże. U dziewczyn tutaj, tak jak i u mnie jest gorzej z wynikami męża. Ja próbowałam 5 razy i wyniki były czasem poniżej normy na inseminacje i teraz żałuje straconego czasu i pieniędzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika twoja reakacja była prawidlowa w przeciwieństwie do męża. Jak nie bedziemy reagować to nasze dzieci, o które się tak staramy ze łzami w oczach nie będą się czuły bezpiecznie ani w szkole, ani poza nią. A teraz powiem Wam jak kiedyś zareagował mój mąż (czym kompletnie mnie zaskoczył). Tankowaliśmy na stacji beznynowej wracając z wakacji. Przy płaceniu rachunku, przed mężem stało chyba dwoje nastolatków, którzy na oko męża nie byli pełnoletni. A kupili sobie piwko. Na prosbę męża, by sprzedawca sprawdził dokument tożsamości nie było reakcji. Olewka. Po powrocie do domu. Wkurzony napisał do stosownego działu tejże znanej zresztą firmy sprzedającej produkty naftowe w Polsce. I podajac dzien i godzinę, poprosił o sparwdzenie kaset z nagraniem. Owszem zrobili to, ale nie dopatrzyli się niczego złego. tak mu odpisali. Ale po cichu wiem, że pewnie nie chcieli robić sobie koło ogona, ale wobec sprzedawcy wyciagnęli konsekwencje. Nie miej jednak chodzi o sam fakt, ze ktoś coś widział i nie został obojętny,a ktos inny wie, zę inni też widzą. Rozumiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko dodałaś mi otuchy, chyba pogadam o tym z mężusiem, tylko najpierw poczekam na lepszy jego humor :-P coś mi sie wydaje że ty bliźniaki bedziesz miała, bo dwa pęcherzyki były?hmmm, cosik mi sie wydaje:-) Nadwislanka, i ja tak sądziłam, nawet mu powiedziałam że gdyby moją córkę tak ktoś spotkał to chciałąbym by ją porządnie objechał, ale coś teraz począć, nic........ ja poprostu nie nawidze samolubstwa, przecież musi nam wszystkim sie dobrze żyć w tym kraju..........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika twój mężuś chyba miał lepsze nasienie od mojego?dobrze pamietam? pytałaś ile sie staralam, zaczęlismy 2 lata temu w październiku. Foili gratuluje córeczki:):)i tak sie pieknie rozwija super:):)chyba pocuzłąś ulgę?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj dużą ulgę, zawesze przed usg się denerwuję, a teraz jeszcze 2 godziny musiałam czekać w klinice na usg, koszmar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko mężuś nie miał najgorszego nasienia, ale nie wiadomo co u mnie jest tak naprawdę przyczyną, bo niby prolaktyna, niby niepękające pęcherzyki , samam już nie wiem, ale ciszę sie ze Tobie się udało❤️ enigma a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki!! Myszko wszystkiego naj naj naj GRATULUJE!!!!! Widzisz jak dobrze weszłaś na forum pamiętam jak pisałaś że miaąłś inseminację przy wysokiej prl a teraz prosze cieszę sie bradzo!! ❤️ Enigma Ty się ukrywasz pewnie bo czekasz na wynik bety co?? A ja też mam dobr wieści: na wczorajszym wieczornym usg mojego pęcherzyka już nie było!!! Hura hura pękł! Teraz mam taki plan: do końca roku poobserwuję owu u mojego nowego gina i na wizytę w Gamecie w styczniu bedę już przygotowana, pewnie czeka mnie hsg, bardzo bym chciała mieć je jak najszybciej, śmieszne co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
beti - to super :) co do hsg - mimo całego strachu naprawdę warto je przejść, to zaledwie 15 minutek (maksymalnie) a ile wyjasnia. Ponadto naprawdę z perspektywy czasu widzę je w innym ujęciu i stwierdzam, ze naprawdę nie było tak źle. No w każdym razie mogłam się tak nie bać tego badanka. Ale wiesz jak to jest :) strach ma zawsze wielkie oczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć laseczki:):):):) ❤️ MYSZKO ❤️ ogromniaste gratulacje ❤️:D:D:D:D Ło matko.... ja sie boję:(:(:(:(:( Dzis nie zdązyłam leciec na betę a teraz to sie boję:( Ale strasznie sie cuiesze ze Tobie Myszko się udało:):):):):) A masz jakies objawy???????? Laseczki Myszka ma racje ...ROBIC INSEMINACJE!!!!! ROBIC Ja napewno tez zrobie jak sie nie uda w tym cyklu!!!!!!!!! Emika ❤️ jak będę rozkładała wrota:P to znow powiem doktorkowi prosze zamknąc oczy.....:P:P:P:P :D:D:D:D:D:D Dziewczynki:):):):):):) buziaczki ...musze konczyc ale za jakis czas kuknę do Was:):):):) 🌼 👄 ❤️ 🌼 👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma Ty chcesz zeby mnie z pracy wylali za ciagle zagladanie na forum i szukanie wpisów od Ciebie??????!!!!!!! ;) Czekam i zagladam, zaglądam i czekam..... dziś już chyba z 12 razy zaglądnęłam tu. Czy tam gdzie mieszkasz to sa apteki? :) Może szybciej będzie test zrobić.....i dać mi znać......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanka:) apteke mam zaraz pod firmą:P ale tak strach dupke mi sciska ...... ze normalnie..... chyba jestem walnięta...... zresZta po poludniu nie ma sensu robic sikanka :P wiec poczekam chyba do jutra...... Zreszta nie wierzę aby sie udało...... chyba czeka mnie kolejne rozwieranie wrot:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - bez czarnowidztwa i przewidywań przed sprawdzeniem :) Kurde, ty chyba specjalnie się nie wyrobiłaś, cio??? Enigmuś - alez nas trzymasz w niepewności ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko moje grarulacje🌼❤️👄 Dawno mnie tu nie było a tu takie nowiny wspaniale:D Mnie niestety dopadła @. Noi dotego właśnie pani endokrynolog oznajmił że mam niedoczynnośc tarczycy, i będe przyjmować jakieś tabletki. Dziewczyny czy macie jakieś pojęcie o tej niedoczynności , któraś z was może się leczyła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku:) ja naprawdę sie boję:(:(:(:(:( Nie pamiętasz jak Ty bałas sie zrobic test?????? i jak długo czekałyśmy??? hihihihihihih:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - no bałam się, bałam, ale byłam też jakoś pozytywnie nastrojona, to znaczy - nie że wiedziałam, ze się udało, tylko jakoś inaczej myślałam niż co miesiąc. Tym bardziej, ze to był mój pierwszy i jedyny test ciążowy wykonany od początku mojego życia. DO odważnych świat należy enigmuś. Co ma być to i tak nastąpi, a jeżeli mamy wpływ by przyspieszyć pewne informacje, to lepiej nie męczyć się ... cio ?? No enigmuś ... odwagi ! Przecież jestesmy z tobą !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zuleczka - ja nie wiem dokładnie, poszukam moze cosik w necie, ale prawdopodobnie tarczyca też moze \"przeszkadzać\" w zajściu w ciażę. Zaraz coś pogrzebię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuleczko nie leczyłam się na niedoczynność, ale swego czasu mialam i mam problemy z tarczycą (tzw. nieczynne wole). Ale z tego co wiem, to wystarczy brać leki i hormonki się regulują. Moja kuzynka własnie od lat ię leczyła na niedoczynnosc i zaszła w ciążę. Ale o dzidzię to chyba z tego co wiem od niedawna się starali, tak więc ta tarczyca nie miała na staranka wpływu. Najważniejsze, że zdiagnozowali co to i możesz to leczyć a nie zyć w niepewności i czekać. Pól sukcesu za Tobą. Drugie pół przed. Ale się uda. Zobaczysz!!!!! Enigma, tak mi się wydaje, że zwlekasz-zgadzam się z moimi przedmówczyniami. Tylko nie wiem po co? Jak byś się pospieszyła, to juz od kilku godzin mogłabyś się cieszyć ze wspaniałej nowiny. A my także....!!!! Ale Ty wolisz żeby ci starch dupkę ściskał. Cał enigma:) Normalnie masochistka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rób enigma, rób trzymam kciuki, podwójnie :) tzn razem z Nadią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to my z Foli poczwórnie trzymamy kciuki, ona z Nadią, a ja ... albo z Olą albo Areczkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadwiślanko:) ja mam termin @ między 1a 5 listopada wiec na test sikany jest za wczesnie. Tylko \"ratuje\" moja ciekawosc beta Jutro z ranka zrobie i wynik będę miała po 13 wiec do jutra jakos damy radę...... Ale powiem Wam szczerze ze \"nie ekscytuję sie\" tak jak kiedys.... nauczyłam sie pokory.... po tylu testach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma - jaki by wynik nie był, to przynajmniej będziesz wiedziała na co się nastawiać i w pewnym sensie przyniesie ci to odrobinę spokoju, bo już będziesz wiedziała. Ja kciuków nie puszczę, bo mam ogromną nadzieję, że nie doczekasz się tak prędko @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanko do Foli i do kobitek, które już są PO ciąży, ale cokolwiek pamiętają. Z dziedziny ruchów maluszka. Czujesz, czy tez czułyście czasami coś takiego jakby cały maluszek drżał ? Nie wiem jak to opisać, ale to można chyba przyrównać to trzepotania skrzydeł motylka, tylko takiego całkiem sporego ... czytałam o czkawkach, ale nie wiem, czy to to, czy może coś innego. Czuję wtedy jak trzęsie mi się cały brzuch. No bo jak zarobię kopa w pęcherz, to nie jestem w stanie pomylić tego z czyms innym, ale znalazłam na to metodę ... wyczytane z poradnika \"W oczekiwaniu na dziecko\" - zmieniam szybko pozycję ciała, choćby przechylam się w bok ... i wtedy kopy lecą gdzies indziej. Bo w pęcherz to średnio przyjemne się robi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaaaaaaaa chcesz w tylek????????? ja zrobialam jak mowilam w piatek a ty co????mialas dzis zrobic i nie zrobilas!!!!!!!szybko jutro rano masz zrobic:) Ja nie miałam żadnych objawów moze jakieś wzdęcia, piersi bolały ale zazwyczaj przed @ tez bola i byłam zmierzła wiec rzadne objawy. Enigma a jak miałąm zadzwonić po wynik bety to tak sie bałam ze az................poszłam kupke zrobic hihi az sie trzesłąm ze starchu. Reszte znacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×