Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Acha jeszcze chciałam powiedziec że ten test sikany na drugi dzien czyli w 28dc wyszedł pozytywany ale kreska druga była blada, wiec lepiej isc na bete, to pewniejsze. Przynajmniej człowiek sie nie zastanawia czy kreska odpowiednio mocna wrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki laseczki pojdę na ta bete....... dzis jest 14dni po inseminacji a 23dc wiec jak ma cos byc to będzie:) Myszko:) ja tez byłam zmierzła... teraz jakos mi przeszło.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj daaaawno mnie tu nie było, ale po przeczytaniu takiej wiadomości od myszki nie mogłam tego zostawić bez echa. Myszko moja kochana jeszcze raz GRATULACJE!!!!!!!!!!! Zasłużyłaś sobie na nie!!!!!!!!!!!! ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 ❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄❤️🌻👄 Pozdrawiamy wszystkie brzuchatki!!!!!!!! Asiulku piękne zdjęcia Sandruni!!!! Foli piękne imię wybrałaś dla córeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma Trzymam kciuki!!!!! Myszko, strasznie sie cieszę? A czy ta data w nicku to Twój rok urodzenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona, to właśnie czkawka :) wczoraj widziałam się z koleżanką w 8 miesiącu i jej dzidziuś dostał czkawki w czasie naszego spotkania, mówiła że drga jej cały brzuch i właśnie opisywała to tak jak ty. Paula, sporo czasu minęło, a co u ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczynki za kciukasy:):):):):) Andzia ❤️ Paula ❤️ dawno sie nie odzywałyscie...... Iwona:) ❤️ jutro z ranca idę......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam DZiewczynki!!!! Po baaaaaaaaaaaaaardzo dłuuuuuuuuuuuuuuuuugiej nieobecności. Wchodze, czytam ostatnią stronkę (obiecuje, ze trochę do tyłu poczytam) a tu widze wspaniałe wieści. Zaciązonym gratuluję serdecznie, a za resztę starym zwyczajem trzymam kciuki. U mnie duzo zmian - najpierw we wrześniu byłam z Rodzicami i Malym na wakacjach, potem 30 wzreśnia miałam przeprowadzkę do nowego domu i szal urządzania trwa ...na nic nie ma czasu. Oskar chodzi do żłoba i hestem bardzo zadowolona, bo warunki są super, dzieci traktowane indywidualnie (byłam w szoku), Mały pogodny (nie płakał ani razu, oddaję go usmiechnięty, odbieram - uśmiech jeszcze szerszy), tylko niestety juz zachorował - własnie od 1,5 tygodnia go leczę. Obiecuję, ze wrócę do aktywności na forum po powrocie do pracy - to już 13 listopada. trzymajcie się babeczki. Jeszce raz pozdrowionka dla wszystkich. Buzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WOW, ale fajnie jak dużo Dziewczyn się odezwało !!!! to ja czekam teraz na Wasze fotki - odpokutujcie ;-) nieobecność na forum!! Myszko, to minęły Ci dokładnie 2 latka jak się starałaś o dzidzię - ale pięknie zakończona walka - w sam jubileusz podjęcia decyzji o poszerzeniu rodziny!!! mi tez właśnie mijają dwa latka, ale na taki cudny prezent od losu nie liczę...na razie :-) może na 3-lecie staranek :-) pięknie ta nasza tabelka nr II się skraca - nowe Dziewczyny przybywajcie na forum, bo jak tak dalej pójdzie to sama zostanę w dwójce! TERAZ ENIGMA, TERAZ ENIGMA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA I
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....6,5 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......? Foli.........Ostrów Wlkp...........08.03.07........4 kg...........?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TABELKA II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?................24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI :-) AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA-czekamy beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie Estelko dużo dziewczyn się dziś odezwało suuuuper!! U mnie też niedlugo 2 rocznica to nam się rocznicowo zrobiło ze hohoho. Ale nie martw się ja Ci pewnie potowarzyszę w II tabelce ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Enigma tylko nam tu jutro nie napisz że nie miałąś czasu na badanko!! Czekamy na dobre wieści :):) Papatki, miłego wieczorka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marfatka
Witam, mogę się przyłączyć? Piszę czasami na Klinika Nowum, Enigmaa mnie tu zaprosiła. Pobieżnie przejrzałam wpisy, bo dziś nie mam czasu. Ale temat mnie tez dotyczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Widzę ze dzisiaj pierwsza się zgłaszam. Enigmaa- czekamy;) Tak sobie pomyślałam że j może też wpiszę się do tabelki:) przynajmniej spróbuję, dawno tego nie robiłam i mogę coś poknocić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....6,5 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......? Foli.........Ostrów Wlkp...........08.03.07........4 kg...........?.......? Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........5kg...........?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA I NICK.....MIASTO....TERMIN........KG NABYTE....PŁEĆ........OBBRZUSIA Gosiaczek26...Szczecin.........26.07.05....Urodziła.......Wiktorię Domi24..........Warszawa.......22.05.05...Urodziła...Wiktorię i Zuzannę Ania79...........Kielce............08.09.05......Urodziła .........Igę Dorota28.......Zielona Góra....30.10.05...Urodziła.........Bartusia Mia26...........Wrocław.........01.11.05....Urodziła.......Mateusza Aga*.............Wrocław.........03.11.05....Urodziła........Pawełka Soul..............Warszawa......10.11.05......Urodziła.....Alę i Maję Ewka 77........Leszno...........28.11.05......Urodziła.............Olę Monika80.......Wrocław.........01.12.05.....Urodziła........Patrycja Anna. Jagoda1977....Rzeszów........17.12.05.......Urodziła....... Olę i Wiki Suzinka.........Tarn.Góry.......22.12.05.......Urodziła.......Mateuszka Sysia1912......Malbork..........03.01.06.......Urodziła........Tomusia Lulka79.........Bytom............03.01.06.......Urodziła.......Majeczkę Tu Kasia........Warszawa.......07.01.06.......Urodziła.......Bartusia Bozina .........Tarn.Góry ......10.01.06.......Urodziła.......Martynkę DIDO76 .....Piekary Śl. .........06.03.06.......Urodziła......Mateuszka li_de ...........Toruń.............03.03.06.......Urodziła.........Filipa olala..........ok Bydgoszczy..21.02.06.......Urodziła ...Magdalena Iga Guśka..........Rzeszów..........17.02.06......Urodziła.........Julię Roza_..........Olsztyn...........17.04.06.......Urodziła ....Maję Elff - ...........Łódź...............08.05.06......Urodziła.....Dominika Gonia78........Poznań...........02.05.06......Urodzila....Oscar..103cm Paula24........Poznań............01.06.06 ......Urodziła .........Patryk furszulka......Bogatynia........30.06.06.........?.......... ?..........? Aśka74 .......Trójmiasto........07.08.06 .....Urodziła...Sandra, Monika Iskierka.......Siedlce....... .21.10.06.....10 kg... ..synuś Eryczek ....99 cm Zabajona........Olsztyn......... 30-31.01.07.....6,5 kg...Córeczka (narazie)......?? Silve26......Biała Podlaska........09.03.07........2kg............?.......? Foli.........Ostrów Wlkp.........08.03.07........4kg........Nadia :).....? Andzia77.....Wodzisław Sl........10.03.07.........5kg...........?.......?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tabela II
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA-czekamy beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!!! U nas bz narazie. Szykujemy się powoli do przeprowadzki na większe mieszkanie. Te sprawy urzędowe mnie dobijają. Pieprzona biurokracja!!!!! Patryk ładnie rośnie. Wprowadzilismy już nowe produktu jak jabłuszka, marchewkę, ziemniaczki. Ostatnio kupiłam mu szpinak z ziemniakami więc byłam cała w plamach i wszystko wkoło oplute. Czyli wniosek - nie kupować dziecku szpinaku!!! ;) A mnie dopadła jesienna depresja - mam wszystkiego dosyć, mogłabym usiąść w kącie i ryczeć. Patryk ma też ciężkie nocki - budzi się po 10 razy z płaczem, a ja chodzę jak trup na urlopie, nie wyspana, zmęczona itp. Mam nadzoieję że jak się przeprowadzimy to odzyskam siły i będzie lepiej. Obiecuje się odzywać częściej !!!!! Pozdrawiamy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja dziewczyny, oddzywam się znowu w wolnej chwili i przepraszam ze tak żadko zaglądam ale niestety nie mam więcej czasu, bardzo sie Cieszę z Waszych sukcesów...Enigmuś TERAZ TY !!!!! CAŁY CZAS TRZYMAAM KCIUKI !!! my zrobiliśmy narazie badanie nasienia i wyszło ponownie bardzo dobrze, czyli coś ze mną nie tak......pozdrawiam wszystkie dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) Paulinko bardzo ci dziekuje wpadaj czasem, przynjamniej będzie okazja pogadać, bo cos ostatnio się nie odzywasz:(Wiem miałąm do ciebie zadzwonić ale nie miałam jak , w pracy ostatnio (przed wyborami)straszne zamieszanie. Iwonko tak 1975 to mój rok urodzenia mam juz 31 lat, w związku z tym boje sie troche cy wszystko będzie ok? Faktycznie tak jak mówiły dziewczyny juz zaciażone człowiek wiecznie sie boi, ja na razie boje sie zeby temn sen sie nie ksończył i zeby wszystko bylo dobrze. Enigmaaaaaaa jak tam?zrobiłaś? jesli tak to o 13 wynik?trzymam moccccccccccnoooo kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis mam wizyte u mojego gina kazał mi przyjsc , boje sie co mi powie, nawet nie wiem co mnie czeka?co na takiej wczesnej wizycie sie dzieje?Na ten temat mało co wiem bo wiecznie szykowałam sie do nowych cykli a to prl itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA-czekamy beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - pracusiu :) My trzymamy kciuki równiez za ciebie, mimo, ze sama nie masz czasu na to by myśleć. Moze to i dobrze :) Zaglądaj częściej w miarę możliwości Enigmaaaa!!! Gdzieś ty?!!! myszko - wiekiem się nie sugeruj, jak ja kiedyś u ginki wyjechałam, że nie mam czasu czekać do 2 lat ze staraniami, bo już najwyższa pora, to ta powiedziała, ze mój wiek nie jest taki, żeby mówiło się, ze to późno. Takie czasy. Co ma być to będzie. Mam przykład w otoczeniu, gdzie znajoma w wieku 24 lat urodziła synka i przeżyła szok. Po 2 tygodniach szczęścia okazało się, ze mały ma zespół Downa, przebadali i ją i jej męża i okazało się, że to taki \"wybryk natury\", przypadek jeden na ileś tam, gdzie tak się dzieje \"po prostu\". Dodam tylko, ze bardzo dbała o siebie i na pół roku przed planowanym zajściem porobiła wszelkie badanka, zaczęła łykać folik i witaminy ... natura obeszła się z nimi okrutnie. Aczkolwiek mały jest przesłodkim chłopcem, bardzo kontaktowym i rezolutnym i naprawdę jest kochany. DO czego zmierzam ... ano do tego, ze strach będzie nam towarzyszył już od pierwszych chwil, kiedy dowiemy się, że nosimy pod sercem nowe życie .Są pewne etapy, których nie da się przejść bez stresu. Dziewczyny pamiętaja, jak zawsze przed wizytka u gina schizowałam, normalnie gorszy stres niż przed obroną. A po badaniu i wizycie ... ulga. I tak jest do teraz. Więc przywyknij kochana do tego, ze będziesz się stresowała przed wizytami i między nimi. Najgorzej jest do pierwszych kopniaków. Potem jak stają się one w miarę regularne i jesteś w stanie odróżnić, co jest \"zaczepką\", a co \"sygnałem\", to jest się ciut spokojniejszym. Ale nie do końca. JA w piątek mam wizytkę i usg i już mam tremę. Czy wszystko dobrze, że dzidziuś rośnie prawidłowo, czy coś mu nie dolega ... wątpliwości jest wiele i stąd strach. A na tym etapie ciąży, co ty jesteś, to zdaje mi się powinno być widac pęcherzyk w jamie macicy, a na dobrym sprzęcie moze już nawet lekarz zobaczyć cokolwiek więcej. Koło 6 tc zaczyna bić serduszko. Wspaniały widok, taki pulsujący punkcik, mikropunkcik. Musi być dobrze. Tyle przeszłaś, że już teraz musi być tylko dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Zabajonko:):)jestes kochana, teraz juz wiem mniej wiecej czego sie spodziewac.Wydaje mi sie ze powinien gin chyba chciec zebym bete powtorzyła co?bo to chyba wazne zeby rosła co?tzn usg nawet mi zrobi? myślałam że to za wcześnie. Ale dupa ze mnie hihi nie mam o niczym pojęcia, tak to jest jak sie tyle czlowiek stara hihi Sabruniu dzieki:):):) Chciałam Wam wszystkim bardzo podziekować tyyyle Was jest że mogłam kogoś pominąć ale naprawde to miłe:)Za wszystkie starające mooooocccccccnoooo trrrrzzzzzymmmmam kciukasy:):):)uda sie zobaczycie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TABELA II NICK..............1DC.........DC.....dzidzia, może@...czas staranek.....miasto Granini...........14.10.......30..........?..............2l i 2m-ce......Trójmiasto Emika............19.10......28-37......16-25.11 .....20 m-cy........W-WA Golka26..........18.04.......30..........?...............już 2 lata.......? Estella ...........11.10.......27.......07.11............24 m-ce.......Warszawa Sabra ......... 29.08.......25..........?...............23m-ce........Trójmiasto in vitro Myszka1975......1.10.......27-28.......?............24 m-c........Katowice SĄ II KRESKI AnA 30............7.10.......30-34.......?...............nie licze juz... enigmaa..........8.10.......25-30.....1.11.............10 m-cy.......Katowice INSEMNACJA-czekamy beti78............19.10......26-28......???...............22 m-ce.......łódzkie gosiaczek76......05.10.......28.......01.11...........16cykl..........Morąg Iwona77 ..........05.08.....31-34.......?...............ponad 2 lata...podlaskie OCZEKUJĄCA1... 25.08......35..........?...............19 m-cy.......Warszawa JaChceFasolke...przerwa w staraniach................17 m-cy...... Chorzów Nadwislanka......11.10......21......??? 5.11.....27 m-cy.... okolice Warszawy Zuleczka .........27.09......31-40.......27.10...........16m-cy.... Trójmiasto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cze dziewczynki, kotś skopiował złą tabelkę więc troszkę poprawiłam. Paula ,Ana miło że piszecie tylko cześciej!!!!! :) Nadwiślanko teraz faktycznie jesteś pełnoprawną naszą forumowiczką ❤️ Myszko czekamy na relacje, t obędzie dopiero ekscytująca wizyta nono!! Enigma, no poumieramy z ciekawości jak mamę kocham no!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszko - gratuluje:))) Kochana Ty masz dopiero 31 lat wiec się nie sugeruj wiekiem:) Enigma ciągle trzymam kciuki:) Pozdrawiam ciepło..w mojej pracy nie grzeja i pracujemy tylko po 5 godz. a ja panicznię się boję, żeby się nie przeziebić, szczególnie, że w domu leży mój mocno przeziębiony mąż:( Ale jakoś sie trzymamy:)) Iskierko...a ja już liczyłam, ze urodziłas:)...oj to sybkiego rozwiazania życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×