Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

Hej hej. Jak obiecałam wysyłam fotki, mam nadzieję że nic nie poknocę i że do wszystkich dojdzie. Fotki nie są najlepsze bo robiłam je sobie sama ;) Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedagog już podaje: atena333@wp.pl, Andziu Twoje też poprosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki Pedagog, ale nie posyłałaś mi ich wcześniej dawno temy dostałam od CIebie jedną fotke przed ciążą bo zastanawiałsmy sie czy sie znamy bo jesteśmy z jednego miasta, a tych nie widzialam, ślicznie wyglądasz, burzuszek masz rewelacyjne, zdjątkachyba robione na sosinie, czy sie myle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, a byłam pewna, że i do Ciebie wysłałam je kiedyś :) ale to nic, błąd naprawiony :) tak zdjęcia robione na Sosinie i dziekuję za komplement :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihhi tak to czasem bywa, że nasza pamięć szwankuje, Pedagog jak sie czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już czuję się dobrze :) początkowo mdłości dawały mi w kośc, ale teraz jets już dobrze :) w przyszłą środę mam wizytę u gina i liczę na poznanie płci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ten czas leci juz poznasz płeć a dopiero co ogłaszałaś dwie kreseczki łoooooooo, cieszę sie że dobrze znosisz ciąze oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no leci już 20 tydzień :) ja jestem mocno zdziwona tym wszystkim, jeszcze walczyłam o ciążę, a już wybieram wózek, łóżeczko :P a ja czytałam, ze jesteś po wizycie w Provicie, jak wrażenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Pedagog dobrze słyszałaś, wrażenia bardzo dobre ale brak czasu znowu nas zatrzy6mał w działaniu, zrobilismy zaledwie badania nasienia które powtórnie wyszły rewelacyjnie i tyle bo miałam w pracy nawałnice, doskonale sobie zdaje sprawe ze w tym leczeniu liczy sie systematyczność no ale niestety czasem sie nie da wszystkiego pogodzić, szukamy pracownika do naszej firmy żeby wreszcie miec wiecej czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ważne, że jesteście już na dobrej drodze :) a do którego lekarza tam chodzicie? no cóż, ja jestemw ciązy i to nie moja działka, a może bym się zglosiła do Ciebie w sprawie pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iskiereczko trzymam kciuki!!! A nie chcieli Ci wywoływać porodu?? W sumnie to juz 2 tyg po terminie? Wody mogą byc zielone, łożysko się starzeje, mam nadzieję, że jesteś pod stała kontrolą gina. Aga mój Mateusz śpi, różnie raz lub dwa dziennie. Jak śpi raz dziennie, to wieczorkiem o 19 juz jest strasznie marudny i śpiący. Jak śpi 2 razy dziennie to potrafi brykac w łózeczku do 23.00. enigmaa a liczyłam, że @ nie przylezie i ze beta się pomyliła :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Suzinko buziaki dla Mateuszka...Pedagog do dr Mariusza Kiecki jestem pod jego wrażeniem (jako lekarza oczywiście hihihi) jesli chodzi o prace to kochana ja musze póki co zatrudnić kogoś nie w ciąży zeby sama móc zajść w ciąze...Iskierka jutro ma wizyte i ginka to chyba juz coś bedzie wiedzieć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Ana, ja naprawdę żartowałama z tą pracą :P narazie chce się cieszyć ciążą, a później maleństwem :) a dr Kiecka to poodbno super lekarz, słyszałam o nim wiele dobrego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia, dziękuję za fotki. Rany, jaki Ty masz już duży brzuch. Nawet sobie nie zdawałam sprawy, że już w takiej zaawansowanej ciąży jesteś! Ale zgrabniutka z Ciebie ciężarówka, że hej!! Pedagog, nie dostałam od Ciebie fotek :-( Nadwiślanko od Ciebie też, nie :-( więc czekam Foli, a co z Tobą. Skrobnij chociaż jedno zdanie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzę ze na topiku wrze:):):) dobrze:) dobrze:) nadwiślanko.... o boze.... to moze byc ciąza pozamaciczna:(:(:(:( ten gin nic jej nie mówil???? uuuu powinna zrobic betę i sprawdzic czy wzrasta..... jesli zbyt powoli to niestety moze to byc pozamaciczna:( Laseczki ja tez chcę fotki:):):) enigmaa@tlen.pl Iskierko:) no i juz?????? kurcze troszkę Cię trzymają:(:(:(:( hmm...... długoo....:(:(:(:( Zabajonku:) gratuluję dziołszki:) A ciekawe co będzie u foli i Pedagog??? no i za niedługho Andzia pochwali sie :):):) no widać monik ❤️ zajęta niunią:) monik !!!!! skrobnij cosik:) Suzinko:) Ty też cosik mało piszesz:( Ja dzis dzwoniłam do gina i znowu pojadę na clo ...i inseminacja..... Aaa po tym wszystkim co pisała Estellka:) idę robic posiew... moze i ja hoduje jakies zwierzaki...coli allbo inne dobermany czy rotwajlery:D:D:D:D co nie pozwalają mi zasadzić fasolki:P Jak nie hodowca to moze rolniczką zostanę z polem fasolkowym???:):):):) Zaraz ide na siłkę bo fet mi urósł:(:(:( buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia ❤️ o boze jak Ty slicznie wygladasz!!!!!!!!!!!! jestem w szoku:) ja też tak chcę:):):):):) Aga :) o tym przystojniaku ze zdjęć to nie wspomnę.....:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padagog, Andzia ja też poprosze o zdjęcia. Enigma, Ty zawsze coś napiszesz śmiesznego. W takim razie mamy już jednego hodowcę, hehe. Może i ja też zrobię jakieś badania, w kupie zawsze raźniej. :) U mnie nudy. Szukam czegoś w Warszawie, bo chcę zabrać dzieci na wycieczkę. Myślałam o teatrze, kinie i kręgielni. Estelka, Emika Wy jesteście z Warszawy, nie wiecie ile kosztuje godzina na kręgielni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko jesteś pierwszą osobą która mi powiedziała że mam wielki brzuch:) Wszystkim się wydaje że jest mały i już mnie to martwiło:) Enigma nie przesadzaj:) moim zdaniem zaczynam wyglądać jak hobbit:P Iwona do ciebie już tez poszły fotki. A teraz już uciekam bo znowu mam gości:) Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziś ruch, a ja padnięta,ale niedługo na basen idę(już w tym tygodniu, kaska chyba będzie w środę i 80 % odłożę na in vitro :-) jestem zadowolona, ale cicho by nie zapeszyć:-), od czwartku troszkę odpocznę, bo ostatnio nocek zarwałam , potem kupię jakiś płaszczyk i buty na zimnę:-) ostatnio jakoś zimno mnie bierze i plecy mnie bolą:-( enigma, ależ ty zakręcona, przecież foli będzie miała córcię-Nadię a ty sie zastanawiasz co będzie miała:-)hahahah zakręcona jak rulonik:-) pisąła o tym od tygodnia chyba Iwonka, ja na kręgle polecam(bo tanio) obiekt sportowy Wodnik, 60zł za godznę za tor są tam dwa tory można wynająć całą salkę w której są jeszcze dwa stoły bilardowe(196zł za godzinę cała sala), tam można coś zjeść i wypić soczek, mają stronkę internetową, ja chodzę tam na basen http://www.wodnik.waw.pl fajnie jest też w promenadzie tam jest 10 torów chyba tez za 60zł za tor za godzinkę-polecam chyba bardziej-byłam tam, a w promenadzie to i kino(13sal) i innych atrakcji zabawowych jest sporo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigmaa -Tobie to ja w dupke normalnie wklepie pare klapsow za te plastry. To ja staje na glowie skarże sie na forum a Ty mi dopiero mowisz o tych plastrach!!!! :) Normalnie niesamowia kobieta!! dziękuję. kupię jutro. Poczytaj. odezwala sie jakas babeczka, co miala taka historie jak K*** z tym pecherzykiem. Mysle ze jest tak jak mowilam. Pecherzyk jest bo jest a ciaza tez jest. Estelka Enigma-przesylam Wam fotki!!! Dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadwiśkanka, dziękuję za fotki - no teraz już wiem jak wyglądasz :-) a ile masz lat jeśli można spytać, bo wygladasz na bardzo młodziutką kobietkę :-) słuchajcie mam rozterkę, co prawda jeszcze trochę do mojego invitro :-) ale bytałam w Novum jaki jest koszt icsi, to napisali mi 6 tys, a obejmuje to całą procedurę stymulacyjną, czyli z badaniami hormonów i usg. W Białymstoku co prawda koszt o połowę niższy, ale doliczając hotel w Białymstoku (bo przeciez będą mnie musieli (chyba) wnikliwie monitoringować przed punkcją, póżniej transfer i chyba ze dwie doby na odpoczynek przed wyruszeniem do domku) to wyjdzie z tydzień, a w miarę pokoik dwuosobowy to koszt około 110 pln + paliwko na dojazdy, to różnica będzie około 1500 pln .W sumie nie jest taka ogromna, przy całym koszcie icsi, a wygoda i komfort związane z pobytem w domu, to dużo. Ale mam jeszcze czas na zastanawianie się. Ale chyba będę sie jednak skłaniała w stronę Novum :-) no ale...mam jeszcze czas do namysłu na razie @ szaleje, brzuch boli :-( miłam dziś iśc na siłownię, ale z takim napęczniałym brzuchem nie dałam rady :-( jutro muszę to nadrobić :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZeść Dziewczynki! No dzisiaj piękna frekwencja,cieszę się bardzo bardzo :) Emika Ty odpocznij trochę bo nam padniesz w końcu!! Estelko cieszę się że już w lepszej formie!! ❤️ Tak trzymaj! Ja nie mam żadnych złudzeń, jest mi z tym bardzo dobrze i mam nadzieję że @ zniosę dużo lepiej niż poprzednią. To już chyba u nas taki odruch ze chociaż nie ma szans to i tak @ zadaje nam cios chociaż tak naprawdę jesteśmy tego w pełni świadome to jest dopiero zgadka... Ja też poproszę o zdjątka bo nie mam waszych dziewczynki (adres w nicku) więc czekam z utęsknieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu właśnie sprawdziłąm skrzynkę! CUuuudnie zdjęcia i taki superowy brzuszek i jaktu się nie zarazić??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie rozmwaiałam z kolezanką, tą o której ciązy niedawno sie dowiedziałam. Pięknie opowiadała o swoim odmiennym :-) stanie...mmm, rozmarzyłam się. Ale nie wiem czemu doznałam takiego dziwnego uczucia, że mi nigdy w życiu nie będzie dane czuć tego, co odczuwają brzuchatki :-( dobra, juz odpędzam te złe myśli - natychmiast!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emika :) hihihih no ja pamietam nadię ale myslalam ze foli tylko pisała ze takei imię jej sie podoba:) ale potem sie skapnęłam ze rzeczywiscie u foli tez baba będzie:):):):):) baby górą!!!!!!:D:D:D U mnie jak będzie to tez będzie baba :P ytak mi wywrózyła kiedys wrózka:) no ale ta szachrajka co pisałyśmy do niej smsy.. pamietacie w zeszłym roku w grudniu?:P:P:P:P:P Aaa wracajac do tej wrózki szachrajki to co jakis czas wysyła mi smsy ze mysli o mnie i czy chcę ....... i mam ochotę odpisać jej ...spier********:D:D:D:D Nadwislanko czekam na fotki:) zaraz kukne poczytam tam.....:) Iwona :) beti:) estellko:) suzinko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma, butelka wina przede mną stoi, ale ja coś za często ostatnio pijam winko ;-) i dziś powiedziałm sobie pas , bo będę jeszcze musiała szukać topiku dla AA ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×