Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Estella13

Czy są wśród Was kobietki, które chcą zostać mamami cz. VI UPALNO LETNIA -

Polecane posty

I nareszcie piateczek :) :-d I słoneczko nawet wygląda, niebo niebieskie :) Od razu człowiek inaczej się czuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estella, no to zawlaczysz z bakteriami, trzymam kciuki :) ja po kuracji, ale dopiero po, piłam dużo jogurtów, a tam na dole, wiesz :P smarowałam się kefirem dla odbudowania flory :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Pozdrawiam Was gorąco w tak piękny i słoneczny dzień. Chciałm Wam tylko napisać, że w poniedziałek jadę do lekarza na kontrolę moich pęcherzyków. Jeżeli nie pękną to dostanę pregnyl a jeżeli już sobie popękają to najprawdopodbniej będę miała inseminację. Bardzo się denerwuję czy wszystko będzie ok. Wiem, że jak w tym cyklu się nie powiedzie to w następnym, ale już jestem bardzo zmęczona oczekiwaniem i chciałalbym być już po.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Goluś, trzymam kciuki!!! Pedagog, mam nadzieję, że zniszczę :-) bakterie, a po kuracji aptekarka zaleciła mi globulki typu laktowaginal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sabra - chciałabym ci coś mądrego powiedziec, ale kurde nie przychodzi mi nic do głowy. Jedyne co spróbuję to powiedzieć, ze już masz kawał drogi przebytej i teraz musisz być nastawiona optymistycznie (choć dla ciebie to trudne). Na brak optymizmu wpływa też obecna aura, więc staraj się jak najwięcej przebywać w dobrze oświetlonych pomieszczeniach, w miarę możliwości zazywać słoneczka, jedz czekoladkę i pij herbatkę z cytryną. Może wypożycz sobie kilka komedii na cały tydzień ... przetrwasz na pewno. My postaramy się ci pomóc. Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka kobietky, i ja sie z Wami witam w piątek, u mnie też nieśmiało wychodzi słoneczko, nastrój mam rewelacyjny bo przedemną cały weekend wolnyyyyyyyyy huraaaaaaaaaaa, poodpoczywam w domku, nadrobie porządki i pobedziemy z mężem w domku razem, jak to czasem niewiele trzeba....Sabrunia pomyśl że jutro i pojutrze wolne moze zadziała, a ztym zasypianiem masz tak jak ja do późna pracuje i zaraz padam jak mucha nieraz oglądam tylko czołówke filmu i śpie....nadal czekam na @ która robi mnie w balona kolejny raz wrrrrrrrrrrrrr, buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabruś, jakie tam smutki i dołki!! Prosze się uśmiechnąć, wypij wieczorkiem lampkę czerwonego winka :-) (póki możesz, bo w ciąży nie można :-) ) i ciesz się, ze tak dalego zaszłaś i że niedługo to czekanie będzie zwieńczone sukcesem!!!! Ana, ciii...nic nie mówię, ale kciuki trzymam Co do tiramisu, ile opakowań biszkoptów mam kupić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko, nie dziękuje za kciuki ale chyba nic z tego....ale mi narobiłaś smaku tym tiramisu mniam mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabrunia to przygotuje jakąs mądrą riposte na fale głupich pytań i nie przejmuj się nimi kochana.....mam 35 dc, ale nie ciesze sie bo raz już dostałam @ w 35dc mimo ze zwykle mam 30-to dniowe cykle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana, ciiiiiiiiii.... :-) Sabruś, co u mnie? ano nic - walczymy z męzem z bakteriami ;-) i łykamy masę piguł na wzmocnienie, żebyście widziały jakie są dawki tych tabletek, wczoraj mąż mi przyniósł tabletki na talerzyku, tyle ich było ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ana - to po raz kolejny powiem, że bardzo bym chciała, żeby tym razem ta trąbka okazała się grającym instrumentem. Wydłużaył ci się ten cykl okrutnie, może z przepracowania ... dajesz się teraz za dwie Any, oszczędzaj się choć troszkę w miarę możliwości. sabra - ja tez tak mam, ze jak położę się nawet o 20 i próbuję w tej pozycji oglądać cokolwiek, to po pół godziny odpadam i mąż zwykle nabija się ze mnie, ze \"bardzo ciekawy film był i nie chciał mi przeszkadzać\". DLatego najlepiej oglądać na siedząco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajonku masz racje chyba ze stresu i przepracowania tak to wszystko mi się poprzedłużało, czekam na tą france która pewnie zepsuje mi weekend wrrrrrrrrr.......a chce Wam powiedziec ze dzis ide do okulisty okaze sie czy musze nosic okulary, 10 lat pracy przy kompie zostawiło ślady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przyszła mi do głowy dziwna myśl ... sporo kobitek po dłuższym staraniu rzuca się w wir pracy i zapomina o cyklu ... zpotem bach!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Laseczki, odmeldowuję się!! Przepraszam że zamilkłam alem mamy pewne poważne plany zyciowe, decyzje które musimy podjąć, ale nie zapeszając napiszę o tym wkrótce. Iskierko - GRATULACJE!!! 🌻. Szkoda że nie było znowu relacjo on line :) Ale wierzę że zapewnisz nam szczegułowe zdanie relacji ❤️ ANA kciukaski!! Oby nie przylazła!! Trzymajcie się i dobrych widaomości niech przybywa jak najwięcej Sabruś a Ty główka do góry, zaczyna się nowy etap w Waszym życiu!!!! ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyniki!Dawno mnie nie było. Jakoś nie miałam o czym pisać, czytałam Was owszem ale nie pisałam. U mnie nic nadzwyczajnego,powinnam się zapisać na kolejną wizytę u lekarza ale prawdę powiedziawszy nie chce mi się;mam dość... Jak sobie pomyślę że to już 17 cykl starań to nie chce mi sie nawet w to wierzyć. Przede wszystkim jednak chciałabym pogratulować Zabajona Tobie dziewczynki;mam do dziewczynek sentyment bo sama mam już 9-cio latkę,fajna dziewczyna. Pamiętam jak ją urodziłam - a do końca nie wiedziałam co bedzie- a nastawiłam się na chłopaka, a położna rzuciła mi ją na brzuch .To było niesamowite-wreszcie urodziłam a poza tym dziewczynka super!!! Pozdro dla Iskierki i gratulacje!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabajona wcześniej pisałaś o laparoskopii,że rozmawiałaś z lekarzem i on Ci powiedział o tych 3 m-cach. To z tym \"Naszym\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja Gosiaczek, dziewczyny jak u mnie pięknie dziś świeci słoneczko i tak pozytywnie mnie nastraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sabra, Ty nie masz czego się smucić. Przecież niedługo bedzie dzidzia. Głowa do góry. Mam do Was laseczki pytanie. Biorę duphaston, żeby wywołać okres. Tak miałam brać 10 dni miała przyjść @ a potem takie inne tabletki. Teraz jest 8 dzień jak biorę duphaston, a już mam plamienia. Czy mam dalej brac to cholerstwo czy przestać? Nie wiem co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Estelko ja kupiłam 3 paczki biszkoptów, ale trochę było mało - proponuję 4. Ana trzymam kciuki, oby @ nie przyszła:) Ja jadę w poniedziałek do Provity a w środę prawdopodobnie na HSG, boję się jak diabli ale nie przeszkadza mi to być w dobrym nastroju (coś się zaczyna dziać - w końcu !!!) Pozdrawiam wszystkie staraczki, miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iwona jak masz plamienia to @ na pewno niedługo bedzie ale ja bym Ci proponowała wziąść jeszcze te 2 dni. Lekarze każą zawsze zrobić test w razie jak byś była w ciąży bo nagły spadek tego hormonu może spowodować poronienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, hej, gosiaczek - jesli chodzi o laparo, to już własnie miałam ugadane z TYM lekarzem. On mi ustawiał termin i powiedział, że mam się zaszczepić przed tym. Pamiętam, ze dzwoniłam do niego w kwietniu, a termin laparo był na 19 lipca. A o tych 3 miesiacach to mi mówił, jak byłam u niego na wizycie w 5 tc :) Wtedy padło coś takiego, ze dlatego też po hsg lekarze wolą poczekać, żeby nie męczyć kobiety za szybko, bo może się udać. Z reguły do 3 cykli powinno wypalić, o ile wsio jest ok. Nie jest to reguła. On po prostu tak powiedział, ze on czeka. Tak więc przyczyn czekania na laparo jest kilka (poza kolejkami, bo to też jest czynnik). A jak już zaszłam, to wtedy mi to powtórzył \"widzi Pani? dlatego my wolimy po hsg poczekać tak ze 3 miesiace, bo zazwyczaj około 30 % kobiet zachodzi w ciażę naturalnie i nie trzeba robic laparoskopii\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogromniaste GRATULACJE dla Iskiereczki!!!!!!!!!!!! Porodu naprawdę można Ci pozazdrościć, jak ja sobie przypomnę te 19,5 godziny... Ale wszystko da się znieść dla dziecka, nawet nie jesteśmy sobie w stanie wyobrazić ile można znieść dla dziecka, wtedy nie myśli się o bólu, tylko robi się wszystko, żeby pomóc dziecku. Nie bójcie się porodu, nagroda jest warta tego!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:):):):):) Nie odzywałam sie bo jestem bardzo chora:( mam anginę i chyba idzie mi na oskrzela:( Jestem na antyboityku augmentin i innych badziewiach. Muszę sie wykurowac bo w wtorek lub srode mam inseminację Pęcherzyki rosną mam 4 w jednym jajniku 14-14-15-14 mm w 8dc czyli dzis endometrium 9mm wiec narazie jest good:) Co 2gi dzien jadę do gina i szybko do domku do łózka aby sie kurowac Przepraszam ze piszę tak nieskładnie ale jedwo co dycham i nie mam siły klikac:( Muszę wyzdrowiec!!!!! Aaa co wazne to pamietacie jak Wam pisałam abyście trzymały kciuki za wazna sprawę dotyczącą pracy??? pisałam o luddziach z warszawki???? wczoraj sie dowiedziałam ze przyjęli Naszą ofertę i będziemy ich partnerami:):):):):) Bardzo sie z teog ciesze bo to rozwinie Nasze horyzonty:):):):) lecę do wyrka jak sie lepiej poczuję to napewno kliknę Iskierko GRATULACJE ❤️ ❤️ ❤️ Sabruś ❤️ myślalam o Tobie ostatnio i trzymam kciukasy ❤️ Dla wszystkich 🌼 🌼 🌼 🌼 Dziękuję Wam za pamięć ❤️ ❤️ ❤️ papa enigmaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dzieweczki! Widzę że Was tu nie ma ale ja mam pytanie odnośnie tej nieszczęsnej laparo. Czy któraś z Was miała to badanie? Na czym tak dokładniej to polega czy trzeba iśc do szpitala na długo , czy tak jak po HSG od razu do domciu? Boję się że mnie to czeka . W przyszłym tygodniu pojadę chyba do lekarza;ciekae co powie? Pozdrawiam i liczę na odzew!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Enigma! Wiem że lubisz ćwiczyć i jesteś stałą bywalczynią siłowni. Tak sobie pomyślałam że i mi przedałoby się trochę ruchu ale nie mam zbytnio czasu na bieganie di siłowni bo jest u nas w mieście jedna taka fajna z sauną, solarium sle mi do niej trochę daleko więc mam do Ciebie prośbę czy mogła byś mi polecić jakiś sprzęt który można sobie postawić w domu i troszkę potrenować? Oglądałam ostatnio na allegro ale jest tego tak dużo że nie wiedziałabym co wybrać. Chodzi mi głównie o brzuch i uda, posladki. Proszę Cię, doradź mi jak wyzdrowiejesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×