Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

No właśnie, samo ogrzewanie jest bez sensu. Jeśli już, to z olejkiem. Moje ścięgna wyleczyłam po dwóch okładach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOD
Jak wypłukać JOD z organizmu. Posłuchałam jednego idioty i piłam kelp. To debil a ja druga głupia . Pomocy. Prawdopodobnie jeszcze dolewał mi go na wizytach.Zrobię badania. Ratunku, pomóżcie. Zajodowana Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przed kazdym oczyszczaniem wątroby,przez tydzień zażywam mieszankę ziół złożona z piołunu,wrotycza,gożdzików i tymianku+ codziennie seans z Zapperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutek_Narozniak
Bianka miele to w takim małym blenderze który ma przystawke (maly kubeczek z ostrzami) do mielenia ziaren. Jarosław stosuję tylko wybrane zalecenia Słoneckiego Na poczatku jak zaczelo sie u mnie "chce byz zdrowy itd." to przyjmowalem wiekszosc bezkrytycznie. Ale po pewnym czasie i przeczytaniu wielu stron i for internetowych stwierdzilem ze wpierw nalezy poswiecic troche czasu aby oddzielic ziarno od plew. A tak w ogóle jeśli chodzi o Słoneckiego i całe to Biosłone to trochę "żenua" moim zdaniem. Na początku wydawało mi się wszystko super itd. tylko klimat na tamtym forum jakoś dziwnie trącił sektą. Wszystko co powie mistrz jest najmądrzejsze i żeby nikt nie ważył sie sprzeciwić. Aż w końcu szperając po sieci i szukając informacji na temat citroseptu (jest to jeden ze składników mikstury biosłone ,stosuje sie go zamiennie za sok z aloesu) Trafiłem na strone http://www.jaworek.net/kosmetyki/index.php A konkretnie: http://www.jaworek.net/kosmetyki/obalanie_mitow_grejpfrut.php I tutaj dziewczyna rozprawia się solidnie z citroseptem (okazuje się że efekty może powodować chemia do konserwacji tego specyfiku) podaje źródła gdzie można sobie dokładnie doczytać o badaniach citroseptu. Najważniejsza kwestia. Dziewczyna zadała pytanie na forum i nie dość, że nie dostała odpowiedzi. to cały temat (czyli dyskusja) został wycięty z forum (oczywiście można sobie tą całą dyskusje skasowaną przeczytać na jej stronie, bo mądra dziewczyna zrobiła kopie) I dzisiaj jak gdyby nigdy nic w dalszym ciągu w przepisie na miksture widnieje citrosept. Oczywiście pytań o głodówki czy jakiekolwiek metody oczyszczania nie ma co zadawać bo zostaniecie zakrzyczani jak ja to mówie przez "przyd.pasów" mistrza albo i jego samego że tylko metody mistrza sa skuteczne. Po tej informacji i kilku dziwnych postach, na które trafiłem czytając forum zacząłem się przyglądać baczniej ale już z czysto społecznego punktu widzenia. Jak to w życiu, każdy ma swoje piekiełko ;-) Myślę, że przedsmak tego mamy tutaj w postaci wpisów niejakiego Zibiego oraz docinek do wpisów Zibiego które jak podejżewam robione są przez lekarza Andrzeja J. ("nie daj się zjeść grzybom candida") (z tego co wyczytałem to wielcy funfle kiedyś) i taki oto pościk: ... Cytat od: Mistrz 05-09-2009, 11:59 Chyba jestem winien jakiegoś wyjaśnienia mojego udziału w tym draństwie. Dla mnie przykre jest to, że pan Janus jest kojarzony z wydawnictwem Biosłone, którego idee są dalekie od tego, co on teraz robi. Dlatego nie mogę się dziwić, że ludzie tak łatwo dają się zwieść, skoro ja się dałem, więc nie mam najmniejszych pretensji do tych, którzy owczym pędem przeszli swego czasu na forum Ener-Med, zwane forum medycyny naturalnej, zaś na mnie wieszali psy nazywając szarlatanem. To świadczy, jak medycyna potrafi oślepić człowieka, że traci naturalny instynkt samoobronny i oddaje swój najcenniejszy skarb - zdrowie w ręce specjalistów od chorób. Decydując się na wydanie książek pana Janusa kierowałem się przesłaniem Hipokratesa: "Mądry człowiek powinien wiedzieć, że zdrowie jest jego najcenniejszą własnością, i powinien się uczyć, jak sam może leczyć swoje choroby." Toteż pojawienie się na rynku książek pozwalających ludziom nauczyć się leczenia chorób uważałem i nadal uważam za dobry sposób uniknięcia kontaktów ze służbą (tfu!) zdrowia, a także jej "pozaprzychodniowych" zwyrodniałych odmian pokrętnie zwanych medycyną naturalną, rozlokowanych w rozmaitych studiach urody, centrach medycyny naturalnej (wejście od podwórka), czy innych dziwnych miejscach. Patrząc z perspektywy czasu oraz przez pryzmat faktów, moje myślenie było skażone karygodną naiwnością. Otóż wyimaginowałem sobie, by połączyć profilaktykę z medycyną, a więc zapobieganie chorobom z ich leczeniem. W tamtym czasie po prostu brakowało mi kogoś do pomocy w szczególnych przypadkach, kiedy organizm trzeba wesprzeć na drodze do zdrowia, bo osobiście chciałem się zająć zdrowymi ucząc ich, jak o to zdrowie należy dbać, by starczyło do końca życia, i tylko na tym starałem się skupić, gdyż z doświadczenia wiem, ze gdy się robi wiele na raz, niczego nie robi się dobrze. Nie miałem nikogo do pomocy; nie było jak teraz naszych mądrych doradców - Grażyny, Zibiego, Lackyego, a także doświadczonych forumowiczów, którzy potrafią nowym forumowiczom udzielić bardzo cennych rad. Samotnie waliłem głową w mur Pamiętacie? - tak było. U pana Janusa ujęło mnie hasło głoszone także przeze mnie - "Weźcie swoje zdrowie we własne ręce." Wówczas naiwnie sądziłem, że to hasło jest jednoznaczne i znaczy to co znaczy - by wziąć swoje zdrowie we własne ręce i nie oddawać go nikomu, bo tylko nam jest ono potrzebne, inni zaś są zainteresowani nie naszym zdrowiem lecz naszymi chorobami, gdyż na naszym zdrowiu nie da się zarobić, zaś leczenie naszych chorób to jeden z najlepszych biznesów jakie dotychczas wymyślono. Teraz doszedłem do wniosku, że ktoś, komu na studiach wyprano mózg, następnie wiele lat wydawał skierowania na badania mające na celu wykrycie choroby, postawienie diagnozy po to, by leczyć tę chorobę antybiotykami, ktoś taki nie ma żadnego przygotowania do profilaktyki zdrowotnej i wspierającej ją medycyny ludowej. Staje się po prostu przechrztą, czyli potrafi jedynie zamienić antybiotyki na probiotyki, ale nie przestanie być lekarzem, więc wciąż będzie wysyłać pacjentów na badania mające wykryć patogeny, by potem z nimi walczyć. Na początku patogen był jeden - Candida albicans, a popularnym badaniem było badanie kału na jego obecność. Wiele czasu musiałem poświęcić, by wyjaśnić, że to nie jest żaden patogen, a gdy już mi się to udało, ni z gruszki, ni z pietruszki... pojawił się nowy - pasożyty. Oczywiście nie mogłem się zgodzić z tą głupawką zwalczania pasożytów, więc w zasadzie ucieszyłem się, gdy pan Janus postanowił założyć swoje forum, a nawet złożyłem deklarację, że potrzebujących będziemy tam kierować. Jednak szybko przejrzałem na oczy, do czego to zmierza, gdyż już w pierwszych dniach istnienia forum Ener-Medu przeczytałem kłamliwą wypowiedź ichniej specjalistki od pasożytów, jakoby glistą ludzką mógł się zarazić jeden człowiek od drugiego, i że w razie wykrycia glisty u dziecka należy "przeleczyć" nie tylko jego rodzeństwo i rodziców, ale także dziadków - hurtem do trzeciego pokolenia. Jeszcze bardzie zdziwiło mnie, gdy pan Janus zaczął jakimiś pokrętnymi argumentami bronić tego fałszu. I tak jest do dzisiaj, gdyż tamto forum służy tylko jednemu - darmowej reklamie przy użyciu fałszu, a nazwanie go forum lekarza jest szczytem tego fałszu. Jest po prostu wyłudzaniem pieniędzy podszywając się pod szanowany przez wielu pacjentów zawód lekarza, mimo że prawa do wykonywania tego zawodu się nie ma, a jedynie do grzecznościowego tytułu "dr" (nie mylić z doktorem jako stopniem naukowym, na co już dawno zwracał mi uwagę pan Grzegorz). To tak, jakby Oleksy przydzielał koncesje na zakup szczepionek utrzymując, że jest premierem, bo tak się go tytułuje. Tym niemniej z satysfakcją należy odnotować, że w zasadzie wszyscy, którzy dali się zwieść, szybko przejrzeli na oczy i w końcu wrócili do nas. Niestety, wielu to dużo kosztowało, zarówno pieniędzy, jak i strat na zdrowiu, z którego odchodzi teraz tapeta leków pokrętnie zwanych suplentami diety. I nie ma co się łudzić, że coś się zmieni; wciąż będą napływać nowi, którzy zanim się ockną, zostawią w Studiu Urody w Zduńskiej Woli kupę kasy, a o to przecież w tym przekręcie chodzi. I nie ma sposobu, by tym ludziom zawczasu wyjaśnić, w jakie bagno się wpakowali, gdyż wszystkie krytyczne uwagi są tam traktowane jako napaść na "pana doktora" i natychmiast kasowane. I to jest przykre. Po drodze jeszcze poczytałem jak to Panowie wyzywają się od alkoholików, konowałów, grożą sobie sądem itd. (uśmiałem się po pachy) ZIBI człowieku zastanów się, czy uważasz ludzi za idiotów, czy myślisz że jak napiszesz na każdym forum "czyszcze miksturą biosłone....bla bla bla" to ktokolwiek się do Ciebie odezwie. Jeśli tak to wg. mnie albo desperat albo idiota. Zauważ ile informacji i wiedzy swoimi wpisami przekazują inni. Skoro masz wiedzę o naturalnych metodach leczenia to pokaż to, wypowiedz się sensownie na temat, a nie tylko trolujesz. I jeszcze na forum podajesz tel. zamiast linka do strony gdzie każdy może w wolnej chwili sobie zajrzeć. Zrobię to za Ciebie http://www.zosiewala.cba.pl/ I proszę nie traktuj tego jako osobisty atak, żal , etc. I ŻEBY NIE BYŁO. Wiele informacji na stronie i forum Biosłone wg. mnie jest super. Koktajle są super. Miksture sam pije już pół roku (ale z aloesem). Stosowałem głodówke bez głodowania. Tylko ten jad ... :-/ dlatego proszę Was idźcie trolować gdzie indziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek Podobnie było ze mną. W swoich książkach "Zdrowie na własne życzenie" przedstawia inny punkt widzenia na temat zdrowia, co mnie zaintrygowało i wciągnęło do drążenia tematu. Poprubowałem jego mieszanek, poczytałem jego wypowiedzi na forum i doszedłem do wniosku że szukając przyczyn wszystkich chorób w nieszczelnych jelitach, nie tędy droga. Masz rację że to wygląda jak jakaś sekta, ale to wina samych ludzi którzy zawierzyli jego metodzie. No i wiele jego zaleceń przypomina mi Edgara, tylko trochę zmienione. Nie mówię że wszystko co "wymyślił" Słonecki jest bebe, ale że jedna metoda nie będzie działała na wszystkich tak samo. Zajodowana Jola Chlor wypłukuje jod z organizmu. A tak z ciekawości spytam: oczyścił Ci wątrobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coriander Metoda ogrzewania olejem rycynowym polega na tym że namoczoną flanelę olejem kładziemy na miejsce które ma być leczone, obwijamy folią aby olej się nie wydostał na zewnątrz i ogrzewamy albo poduszką elektr. albo termoforem. Trzeba samemu wyprubować jak będzie najlepiej, czy przez suchą szmatę czy bezpośrednio. Cały "zabieg" ma za zadanie spowodować rozszerzenie por skóry i nagrzanie oleju aby był bardziej rozrzedzony a przez to lepiej się wchłaniał przez skóre. Ja tak leczę swoje ciało praktycznie wszystkie powierzchowne urazy co widać. Stosowałem też tą metodę na wątrobę ale nie widać żeby wyszły kamienie wątrobowe takie jak przy oczyszczaniu metodą Clark czy Moritza. Niemniej jednak ból wewnętrzny znika po przyłożeniu okładu z rycyny i podgrzaniu czyli olej działa. A jak się nie ma ani poduszki elektr. ani termoforu mozna coś innego podgrzać i przyłożyć na okład z rycyną np. woreczek z solą czy piaskiem podgrzany w piekarniku. Najlepsze jest to że metoda z rycyną jest dostępna dla każdego, zawsze i wszędzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław odezwij się.
Ile tego chloru mam wypić.LUtek to ZIBI? Tak samo pisze . Wszystkich chochsztaplerów mozna podać do prokuratury. Ja będę brała rachunki od nich. JOLA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jarosław odezwij się.
Oczyścił mi kieszeń z kasy a nie wątrobę. Jolka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jola @
Mam pić ten chlor? Jeśli tak to ile i jak ? W jakiej postaci? Chyba nie wodę chlorowaną. I nie NaCl ( chlorek sodu) - sól? Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZENON.
Polecam też picie zmielonego ziarna siemienia lnianego z jogurtem. Jest to metoda dr Butwig. Bezpieczna i tania. ww metody mielenia ziarna, zapożyczone i rozwinięte są od dr Butwig . Ale można kombinować. Pozdrawiam wszystkich gorąco. Zenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek, ty już lepiej za bardzo nie kombinuj. Budwig, nie Butwig, i my dobrze znamy, co ona polecała. Gdzieś dzwoni....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź na wątek "leczenie wodą utlenioną" i spytaj "życzliwego", on wie więcej na temat jodu. A jak tam będziesz to tam zostań i nie wracaj. Ty to naprawdę głupia jesteś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Jarosławia
Dziękuję za epitety. Dziękuję za wszystko.Dziękuję za wsparcie i za pomoc. Dziękuję super kafeteria. Jola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek.
Budwig mieliła ziarno siemienia łączyła z kwasem mlekowym. Omega 3 zemulgowane z kwasem mlekowym -takie było meritum. Natomiast czy ktoś pokombinuje i dołoży czegokolwiek to już jego inwencja. Pozdrawiam gorąco. Wiele wynalazków , myśli, koncepcji jest podpatrzonych! Odkurzonych!I Przypisanych sobie.No cóż ,hm... ale tutaj chodzi o zdrowie a nie o co jest czyje i kto do czego się pucuje. Pozdrawiam cieplutko Papajo. Jak rzepik? Spracował ? Zadziała na pewno. ZENON.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenek.
Acha metoda Huldy C. jest też OK. Tylko regularnie . Zenio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Joli, Zenka Ponieważ nasze forum odwiedza wielu wyśmiewców i podszywaczy, toteż nasze odpowiedzi są czasem ,,nerwowe". Tak potraktowałam Zenka, bo podejrzewałam,że jest takim własnie ironistą, i robi z nas jaja. Podobnie z Jolą, bo kto o zdrowych zmysłach zadaje pytanie, czy pić chlor, skoro nawet dzieci wiedzą,że to trucizna (domestos i inne bielinki). Tak, że podejrzewamy, że jesteście podszywaczami. Może tak, może nie, coraz bardziej jestem nieufna. Sorry, jeśli poczuliście się skrzywdzeni, ale...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zenek, też pozdrawiam cię zimniutko, a rzepik sam sobie pij. Na drugie ci newuriel czy gosiaczek? A może jola?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
papaja popieram , niech ta Jola, Zenek i Zibi znikają bo tylko zaśmiecają forum aż czytać się nie chce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zenio
Pozdrawiam Ciebie Papajo gorąco, mimo wszystko. Merytoryka u mnie poparta jest własnym doswiadczeniem i wiedzą góru dr Różańskiego. Jeszcze raz gorąco pozdrawiam ciepło, serdecznie. Zenek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co tutaj sie znowu dzieje
Czytac się nie chce memii,a to po co tu wchodzisz ,jak Ci sie czytać nie chce,powiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Go SIA CZE K
Bueheheheheh. Papaj ty mnie nie równaj do poj......Jolki i zje......Zenka i tego łysego trola Zibi vel Lutek Narożnik. Gdzie zapper kupić i za ile jakiej firmy? Nie mnie PAPAJ nie mnie w carolka. Zażyj rycyny idź do clopa.Ostatni zwój ci wyprostowało? guś iaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co tutaj sie znowu dzieje
Sa dobre zappery na allegro,z płynna regulacja częstotliwości ,polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danke
srutu tutu majtki z drutu , czas się zmienia i coraz trudniej o jelenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sonii
Od dawna Wsa czytam i bardzo mnię teraz zawodzicie. Co to za pyskówka. Miałam nadzieję, że dalej będziecie przekazywali pożyteczne rady i ciekawe linki. Proszę przestańcie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PAPAJA !!!!!!!!!!!!!!
Miłe pogawędki na UT już nie wystarczyły? Zaprosiłaś go jeszzcze i tu !!! To wszystko pisze ta sama osoba - którą ty tu ściągnełas z ut - poleciłaś jej to froum, no to jest efekt ........... super ........... dzieki podyskutyjcie, można sie bedzie oczyścić - drogą ustną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Caper.
Do sądu pijaka zomowca do sądu. Za trucie ludzi. Caper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×